צ'אמפיונס:: שמינית הגמר יוצאת לדרך!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏16/2/16.

1. DRORIKO Member

ואלגרי מנגד נפל חזק עם החילופים

2. DRORIKO Member

משום מה יצא לי לשמוע הרבה קוטלים של פפ(ובשנתיים האחרונות הם הלכו והתרבו) שאומרים שהוא מאמן מקובע שמגיע עם סכמה מהבית. לא עוקב אחרי באיירן בבונדסליגה(כאילו שזה מדד למשהו) אבל כן ראיתי דינאמיות בקבוצה, זה גם בחילופים אבל זה גם בשינויי תפקידים של שחקנים תוך כדי משחק. למשל וידאל שרגע אחד אתה רואה אותו בקישור ורגע אחרי זה אתה רואה אותו בכלל בלם.

Uli Hoeness אוהב/ת את זה.
  3. zivmay Member

באיירן שוב מראה את העליונות הפיזית שלה מול קבוצה מהטופ האירופי (קשה לדעת איך הם מגיעים לרמה הזו), ואלגרי הראה כמה הוא מנותק מהמשחק עם חילופים הזויים.

4. yonmu Member

יש הרבה מה להגיד על המשחק הזה, הרבה מחמאות והמון ביקורות -
    אבל בשביל מפגשים כאלה המפעל הזה קיים.
    אם חשבתי שהמפגש הקודם היה מעולה, בא המשחק הזה והתעלה על הכל. וואו.

5. DRORIKO Member

פעמיים.
    ואין לו אפילו 20, תחשבו למה הוא עוד יכול להתפתח.

נערך לאחרונה ב: ‏17/3/16
  6. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע מה להגיד... נשבר לי הלב, אני מרגיש שזרקנו את המשחק לפח.

הפסדנו לקבוצה הטובה יותר, היציאה של קדירה והכניסה של קומאן טרפו את המשחק,
    לפני שאתם מבקרים את אלגרי, הוא זה שבזכותו הגענו בכלל למצב של שניה מהעפלה, גם החילופים היו נכונים(אולי מלבד זה שזאזא במקום מריו)
    עכשיו האתגר לחזור לליגה..

המשחק הזה הוא הסיבה שבגללה אנחנו אוהבים וכואבים כדורגל,
    הוא הסיבה שבגללה המפעל הזה הוא האיכותי בעולם
    הוא הסיבה שבגללה צומחים מאמני מקלדת בפורומים שונים.
    והוא גם שבר לי תלב היום..
    מקווה שבאיירן ילכו עד הסוף ..

שי, BayernMunchen, Uli Hoeness ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  7. BayernMunchen Member

באמת שליובה הגיע לנצח את המשחק הזה ואני אומר את זה בתור אוהב באיירן, יובה שיחקה כדורגל מאוד מסודר ועם ביטחון רב וזה בדיוק מה שלא הצלחתי להבין איך המצב הזה קורה בבית של באיירן. אז קרה המהפך ובכדורגל כמו בכדורל כל דקה זה הפתעה, אוהדי יובה יש לכם קבוצה נהדרת.

8. JohnTerry26 Member

בולשיט... ההרכב שסיים היה חייב לפתוח. וזה לא רק בדיעבד כי תיאגו וקומאן הכריעו את המשחק, אלא כי פפ לא היה אמור לפתוח רק עם קוסטה כשחקן היחיד בהרכב שיכול לייצר הזדמנויות, לתת אופציה של penetration במקום אינספור מסירות. ריברי הראה כמה הוא לא בכושר, היה מסורבל מאוד ואין לי מושג באיזה קטע הוא פתח על חשבון קומאן הנהדר. הספסול של תיאגו גם לא ממש ברור לי, לבאיירן לא היתה שום הצטרפות של קשר טכני מהאמצע עד שנכנס, כשהלינק אפ פליי שלו עם מולר ניצח את המשחק.

כל המשחק חשבתי על איזה כישלון עצום זה פפ בבאיירן בסופו של דבר, עם כל הטיולים בליגה בה אין לה אתגרים זה לא אמור לייפות הדחה מביכה כמו שכמעט קרתה היום בצירוף לתבוסות ההן מול ריאל וברסה, אבל ברגע האחרון הוא ניצל, בנתיים. הקבוצה היחידה שפפ רשאי להפסיד לה העונה זו ברסה, אחרת בשבילי הוא נכשל בבאיירן בשורה התחתונה.

משחק מדהים. יובנטוס ואלגרי ראויים גם הם לרבע גמר, חבל עליהם אבל גם כיף שקיבלנו קרב כזה. נקווה להגרלות מעניינות כמו זו ולא לעוד שחזורים מאוסים.

Die Werkself, xArtur, אלעד ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  9. Raulito Madridista

המספרים מאתמול:
    (וואלה ספורט)

http://msc.wcdn.co.il/w/w-635/2103405-18.Xxx

* למשחק הערב הגיעה באיירן עם 30 שערים בששת משחקיה האחרונים בליגת האלופות - ממוצע של חמישה במשחק. מול יובה זה היה סיפור אחר לגמרי.

* יובנטוס היתה לקבוצה הראשונה שמבקיעה פעמיים באליאנץ ארינה מאז שברצלונה עשתה זאת במאי 2015.

* ג'יג'י בופון רשם הערב את משחקו ה-90 בליגת האלופות - שיא מועדון חדש (ואחד יותר מאלסנדרו דל פיירו).

* חואן קואדרדו חגג את שער הבכורה שלו בליגת האלופות.

* רוברט לבנדובסקי השווה את שיאו של תיירי הנרי כשכבש זה משחק בית שביעי ברציפות בליגת האלופות. היה זה שערו ה-35 ב-39 משחקים העונה בכל המסגרות.

* באיירן מינכן העפילה לרבע הגמר בפעם ה-15 - שיא כל הזמנים (לברצלונה וריאל מדריד 14 ביקורים ברבע הגמר).

* פפ גוארדיולה מעפיל לרבע הגמר בכל אחת משבע העונות שלו כמאמן ראשי.

* הפעם האחרונה שיובנטוס ספגה ארבעה שערים או יותר באירופה היתה בדיוק לפני שש שנים, כשהובסה 4:1 בידי פולהאם.

* קינגסלי קומאן היה מעורב בשבעה שערי ליגת האלופות העונה (שני כיבושים, חמישה בישולים) - יותר מכל שחקן צרפתי אחר.

Uli Hoeness אוהב/ת את זה.
  10. Raulito Madridista

אגב, אני לא שותף כאן לביקורת על פפ בנוגע לאתמול:
    - ריברי היה בסדר גמור. הוא לא הצליח לאיים על השער אבל החזיק מעמד יותר מ-90 דקות. הוא לא מרים כדור ישר אלא מחפש את המסירה החכמה או עוד הטעייה אם צריך. הופתעתי מהיכולת שלו, חשבתי שהוא שחקן גמור וזה לא נכון. קומאן היה נפלא כשעלה לשחק אבל עדיין מדובר בשחקן צעיר ומעט חסר ניסיון ומול יובה אנרגטית ופחות עייפה אולי היה לו קשה יותר.
    - טיאגו גאון אבל ארתורו וידאל היה הקשר שכן אמור להצטרף להתקפה כגל שני ולאיים על השער. אולי פפ לא רצה להתפרע לחלוטין ולשחק גם עם טיאגו וגם עם וידאח, הוא רצה את הנוכחות של צ'אבי אלונסו שאתמול לא היה בשיאו.

- באיירן מינכן היא עדיין הקבוצה היחידה שמסוגלת להתמודד עם ברצלונה.

זו הייתה אתמול ליגת האלופות במיטבה וכמו שיובה מרגישה שהיא נשדדה אתמול, ובצדק, הרי בליגת האלופות אתה משלם על כל טעות(מוראטה החמיץ פעמיים וגם קווארדאדו) - גם היא העפילה בעבר כשלא הגיע לה או שהייתה נחותה מהיריבה. תזכרו בידיוק לפני עשור בצמד המשחקים נגד וורדר ברמן ב-2005/06.

SerieA אוהב/ת את זה.
  11. BayernMunchen Member

לפי דעתי הקבוצה היחידה שמסוגלת לאיים על ברצלונה בליגת אלופות היא אטלתיקו, באיירן עדיין צריכים לעשות הרבה שיעורי בית בשביל לשחק מול ברצלונה. לא הייתי רוצה שבאיירן תפגוש את ברצלונה ברבע גמר, לפחות עד החזרה של הבלמים שלנו.

12. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

לקחתי את 2 ההודעות האחרונות שלך שהגיעו מיד זה באחר זה כדי לחזק את זה שלדעתי הגיל שלו לא משחק תפקיד. מזכיר קצת את מולר שהיה צעיר, יש שחקנים שפשוט יש להם את זה, יש שחקנים שצריכים קצת זמן ויש שחקנים שלא יהיה להם את זה אף פעם. קומאן לפי המספרים הללו, אחד משלושת השחקנים הכי חשובים שלנו העונה במפעל הכי קשה. אני יודע שפפ רוצה לשלב אותו בהדרגה ולתת לו להתפתח נכון, אבל מול מערך כל כך צפוף צריך בדיוק שחקנים כאלו.

13. BayernMunchen Member

קומאן בידיים הנכונות וניצול היכולות שלו בצורה יעילה יכול להיות קיצוני מהטופ של הטופ, מהירות יש לו ,טכניקה פלוס מינוס, תעוזה גם לא חסרה לו.

14. Civil Anti Madridista

לא חסרים מאמנים מקובעים, ובעיניי לפחות מאמן שמכיר בטעויות שלו ומתקן זה לא דבר של מה בכך.
    חייב לומר שבמחצית כבר הרצתי בראש את התבוסות הקודמות שלו באלופות, כי על סמך איך שבאיירן נראתה אחרי 45 דקות הייתי בטוח שאנחנו הולכים לחזות בעוד קבוצה של פפ מתפרקת לגורמים ואובדת עצות. אבל בשורה התחתונה החילופים שלו הביאו לשינוי, יחד עם לא מעט מזל כמובן.

15. zivmay Member

קשה לי להבין את הביקורת על פפ.
    אין כמעט קבוצות בעולם שמסוגלות לשחק בקצב משחק כה גבוה, החל מהדקה ה75.
    התכונית משחק של פפ לא מושלמת, אבל היא עובדת ברוב הזמן, כשיש בעיות- היתרון הפיזי מתחיל לדבר.
    לטעמי, יש להם סיבולת יותר גדולה משל ברצלונה.