צה"ל צה"ל כבר באים...

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏4/8/07.

 1. הרצליה עד המוות

  הרצליה עד המוות מנהל כללי מנהל מנהל כללי

  הצטרף ב:
  ‏3/6/05
  הודעות:
  14,861
  לייקים שהתקבלו:
  3,065
  אתם כבר בטח מכירים אותם. הם אותם מנהלים/משתמשים, שהיו מחוברים לפורום באינפוזיה יומית והיו כותבים ומגיבים בכל הזדמנות. לאנשים האלה הגיע יום אחד צו גיוס שהוא מבחינתי ומבחינתם תמיד היה צו ריחוק מהפורום. אין מה לעשות, זה מה שהצבא עושה. אז חלקיק מאוד מאוד קטן המשיך להגיב באותו אופן (מה קוראים אותם ג'ובניקים [​IMG] ), הרוב הגדול מבליח הודעה פעם ב... והיו לא מעט שהתנתקו לחלוטין (מישהו אמר יסטה ?! [​IMG] ).
  דבר אחד בטוח - דברים לא שבו לקדמותם.

  עוד מספר זוגי של שעות ואצטרף לחבורה המפוקפקת הזאת משהו. כן, הזרוע הצבאית של הח..אהה צה"ל, הגיע גם אליי, והגיע הזמן לתת גם משהו מעצמי למדינה הזאת. להיות אחד מהשלוש מתוך הארבע שכן מתגייסים, ואתם יודעים מה, אני אפילו די מחכה לזה.

  במשך שנתיים של כתיבה (ושנה אחת של התבוננות) הפורום הזה היווה לי לא פחות מבית. תגידו מה שתגידו, אין פורום בארץ המשלב איכות וכמות כמו אייסוקר. אז כאלה שגדולים ואינם איכותיים, ויש כאלה שהם מאוד איכותיים אבל לא כמותים. פורומים כאלה מתנהגים כעסק. אייסוקר שונה מהם, פה זה לא עסק, פה זה משפחה.

  אני לא רוצה להשמע כמי שנפרד, אבל זה יהיה קשה, היציאות לפחות בהתחלה לא משהו - ואני לא רואה את עצמי רושם יותר מדי. אני גם מסתמך על שאר החיילים כאן בפורום, על אלה שנעלמו לחלוטין ועל אלה שמגיבים פעם במיליונים. אני מודה לכך שאני עומד להכנס לסטסטיקה הזאת.

  אין מילים בכלל לתאר את התודה הענקית שלי לפורום הזה. לכל אחד ואחד שהפך אותו למה שהוא, שגרם לי אישית רגעים של נחת, צחוק וגם לפעמים קצת כעס. הפורום (וזה תפקידו) הוא מקום לפרוק ולחלוק את הרגש ואת הדעה. לפעמים גם אגרסיות. כן, זה גם חלק מהעניין. היו בטוחים שהפורום הזה יחסר לי מאוד אי שם בדרום הארץ, קשה בבת אחת להתנתק מעשרות כניסות ביום (בכל זמן שאפשר) לאפס בטווח של 24 שעות. אז יגידו שיש דברים יותר קשים וחשובים, אבל אייסוקר בשבילי הוא מקום חשוב לא פחות מכולם. כאן הרגשתי בבית, כאן ניתנה לי הזדמנות אפילו להיות מנהל, ואתם יודעים מה - התרומה של אייסוקר לי היא גדולה ומוכפלת מהתרומה הפיצפונית שלי לפורום.

  כמובן שאחד מהבונוסים הגדולים היה להיות חבר בצוות המנהלים. וכמו שכל אחד יחזור ויגיד, גם אני אעשה את זה - אתם לא יודעים איזה צוות נהדר יש פה. עזבו את זה שמדובר בכותבים נהדרים ואנשים שהזיזו דברים בעזרת כח הכתיבה בלבד (שאחרים יתגאו בעלאה של ידיעה חדשותית זאת או אחרת לאתר כלשהו גדול ככל שיהיה, אבל מישהו מסוגל בכלל להשוות למה שלירן רוזנר עשה למען החזרת שידורי הבונדסליגה לארץ ? ).
  אלו אנשים נהדרים שכל כך כיף לעבוד איתם. עם כל אחד ואחד אני בטוח שהרבה יותר משווה לפגוש אותו פנים אל פנים ולדבר, ואולי זה עוד יקרה. הצוות היה בשבילי אחת הסיבות המרכזיות לעובדה שהפורום כל כך מצליח, שלמרות תחלופה ועזיבה של מנהלים נהדרים הוא ממשיך ועובד בשיא המרץ, עם "דם" חדש שנכנס בזמן הנכון ותוך כדי שמירה על האיכות של הפורום. בכל מקום יש ימים טובים יותר וטובים פחות, כמו בכל משפחה טובה, אבל הפורום הזה שומר בקצב אדיר על מיקומו הנהדר ברשת, על הרמה והאיכות, בגלל ולמרות השינויים שקורים עם הזמן.

  הכרתי דרך הפורום לא מעט אנשים שהפכו גם לחברים ועוד אנשים שאני מרגיש צורך להזכיר אותם. אני לא רוצה למנות פה מגילה של שמות, אבל ממש בקצרה אני אגיד - עמית (הרצליה) שלמעשה הרבה בגללו אני כאן (בהתחלה שברתי את הראש אם אכן זה הוא.). לכמה אנשים שדרך הפורום הפכו לחברים - גיא (ג'ון בראנס) הענק שליווה אותי בהתחלה הניהול ואחרי זה ליווה אותי למפגש רסלמניה [​IMG] . דודי (ווסלי סניידר) שגם מחוץ לתחומי הפורום הוא איש שיחה כיפי, שאפשר לדבר איתו על מה שבא - כדורגל ובכלל, ותמיד להנות.

  לכל צוות המנהלים וכאלו בעבר שלמדתי מהם המון. מישה (אובפמי ) הענק, יוגב האבא של הפורום שבכלל נתן לי את ההזדמנות להיות מנהל. גיא (הוטספור) כותב אדיר שגם עזר לי בעניינים שמחוץ לכותלי הפורום והכדורגל. שכניי הגרמנים למינהים, לירן רוזנר שהדרך לעמדת המנהל הראשי הייתה כל כך ברורה לי, אדם שהוא נכס אדיר לפורום ואפשר רק ללמוד ממה שהוא עשה כאן. סלע, הייל סלע, האיש והפטריוטיות שבטח שעכשיו המניות שלי אצלו יורדות בעקבות גיוס לצבא עוין לאיראן [​IMG].

  שאר הצוות - אשחר, דור, גל, בוריס, דניאל, יניב איתי ובטח עוד ששכחתי, העבודה המשותפת שלנו תרמה ועוד תתרום לי רבות. להיות בפורום הזה בכלל והצוות בפרט זו זכות גדולה.

  כן, אולי זה היה פלצני ואני בטוח שאנשים רבים לא מבינים את הביג דיל, אבל אין מה לעשות - רגשן הייתי תמיד, אז מי שסבל את המגילה הזאת עד כאן - כבוד.

  אז הנה אני מחזיר ציוד. אוגוסט 07, היר ווי קאם.

  ארז.
   
  נערך לאחרונה ב: ‏4/8/07
 2. ADP

  ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

  הצטרף ב:
  ‏14/7/06
  הודעות:
  5,085
  לייקים שהתקבלו:
  168
  נהניתי לקרוא, מאוד מרגש, אני מכיר את החוויה שאתה עומד לעבור מקרוב.
  רציתי לאחל לך (למרות שלא יצא לנו לדבר אישית) בהצלחה בצבא הגנה לישראל, בסופו של דבר תתרגל לזה ואני בטוח שאחרי הטירונות יהיו לך שבתות עמוסות כדורגל ואייסוקר. אז בהצלחה, תהנה עד כמה שתוכל. ד"א, כשאמרת "אי שם בדרום הארץ" התכוונת לשבטה? (או איך שלא רושמים את זה)
   
 3. Maccabi Diamond

  Maccabi Diamond מנהלים מנהל

  הצטרף ב:
  ‏19/2/06
  הודעות:
  13,684
  לייקים שהתקבלו:
  1,922
  מין:
  זכר
  חבל מאוד שאתה עוזב, אבל אני מאחל לכל אחד לעזוב את הפורום מהסיבה הזאת. לא יצא לי להכיר אותך באופן אישי, אני חושב שאפילו לא יצא לנו להתדיין על איזשהו נושא בפורום, אבל זה לא שאפשר להתעלם מן הנוכחות שלך. אני מאחל לך המון בהצלחה בצבא. קראתי שציינת שאתה רגשן - גם אני כזה וזה די פגע בי בהתחלה, כיוון שההלם גרם לי לקבל החלטות שבדיעבד יכול להיות שאני מצטער עליהן, אז אני מקווה שאתה מעט החלטי וחזק ממני בקטעים האלה. תשתדל להנות כמה שיותר והכי חשוב, שמור על עצמך. שיהיה בהצלחה. [​IMG]
   
 4. לילך

  לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

  הצטרף ב:
  ‏30/7/02
  הודעות:
  5,156
  לייקים שהתקבלו:
  0
  חבל מאוד לאבד 50% מאוהדי הרצליה בארץ... [​IMG]
  סתם
  שיהיה בהצלחה
   
 5. KirkH

  KirkH Member

  הצטרף ב:
  ‏27/11/02
  הודעות:
  13,515
  לייקים שהתקבלו:
  70
  שיהיה המון בהצלחה. אני בטוח שהפורום יתגעגע.


  אוגוסט 07... הנכד של הנכד של הנכד שלי. אוואץ, איך שהזמן עף [​IMG]
   
 6. Michael Carrick

  Michael Carrick מנהל כללי מנהל מנהל כללי

  הצטרף ב:
  ‏1/4/05
  הודעות:
  22,053
  לייקים שהתקבלו:
  4,402
  המון בהצלחה. נתגעגע.
   
 7. Mamadu

  Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

  הצטרף ב:
  ‏6/7/06
  הודעות:
  7,885
  לייקים שהתקבלו:
  844
  שיהיה בהצלחה גבר
   
 8. The-Gunner

  The-Gunner Member

  הצטרף ב:
  ‏26/8/06
  הודעות:
  3,207
  לייקים שהתקבלו:
  0
  שיהיה בהצלחה ארז! אתה תחסר לנו, ואני מקווה שתעבור את שלוש השנים האלה בשלום.

  תשמור על עצמך ותנסה לבקר לפעמים! [​IMG]
   
 9. city

  city Member

  הצטרף ב:
  ‏15/7/04
  הודעות:
  5,343
  לייקים שהתקבלו:
  0
  אוגוסט 07 - אתה הבן שלי [​IMG]

  גם אני, ברגע שהגיע הזמן להתגייס, הייתי מבואס מהעובדה שאני צריך להפסיק לכתוב, ובעצם לוותר על המון, כמעט כל הדברים שהייתי עושה בשגרה. אתה עומד להגיע למקום שבו לא יהיה לך זמן פנוי, מ-5 בבוקר עד 10 בלילה אתה תיהיה בפעילות (לפחות בהתחלה). זה יכול להיות מאוד מתסכל אבל תנסה להתמקד בדברים שהצבא יכול לתת לך: חוויות, הכשרה, בגרות והכי חשוב - המון חברים חדשים (אתה לא מאמין כמה אנשים פוגשים בצבא).
  לפני שנה בדיוק, אני הייתי באותו מצב (אתה יכול אפילו לחפש את הודעת הפרידה שלי בהיסטוריה של הפורום), מבואס מהגיוס, לא יודע איך אוכל לוותר על החיים שלי, מחפש איך לצאת הביתה כמה שיותר, לא רוצה צבא. ועכשיו אני על סף חתימת קבע לעוד שנה. פשוט מהעובדה שברגע שמתרגלים אפשר למצוא בצבא המון דברים טובים, המון אפשרויות ללמידה, המון אנשים נהדרים.
  תיהיה גאה שאתה חלק מהמיעוט שכן מתגייס וכן תורם. יש לנו ארץ אחת ושלוש שנים זה המינימום שאנחנו יכולים לתת בשביל הזכות לחיות פה.

  עכשיו בנימה אישית, היית אחד הכותבים הטובים והמשקיעים פה בפורום בשנים האחרונות. פשוט מדכא לראות כמה אנשים עזבו את הפורום בגלל הגיוס, אבל אפשר להתנחם בעובדה שתמיד יבואו כשרונות חדשים.

  ניפגש בבקו"ם באוג' 10 [​IMG]
   
 10. Sergio Ramos

  Sergio Ramos Member

  הצטרף ב:
  ‏30/6/07
  הודעות:
  3,539
  לייקים שהתקבלו:
  0
  שיהיה בהצלחה רבה! [​IMG]
   
 11. תומר22

  תומר22 Member

  הצטרף ב:
  ‏5/2/07
  הודעות:
  3,097
  לייקים שהתקבלו:
  0
  שיהיה בהצלחה ארז.

  אתה הולך לצבא בגישה נכונה, שזה כבר דבר טוב. תנצל את החוויה הזו כמה שיותר. עם כל הסיפורים, הצבא הוא חלק חשוב מחיינו כאן - אני בטוח שתהנה. מחזור אוגוסט כבוד - מתגייסים ראשונים ומשתחררים ראשונים(אלא אם כן תחתום).

  אולי ניפגש בבקו"ם... אני מגיע לקבל את הפטור ממילואים - אוגוסט 02, בלי מדים.
   
 12. George Best

  George Best Member

  הצטרף ב:
  ‏8/10/05
  הודעות:
  16,733
  לייקים שהתקבלו:
  0
  אחד הכותבים הטובים בפורום ללא ספק, ואחד האנשים שהכי כיף לדבר איתם בפרטי/על גבי הדיונים השונים.
  שיהיה המון בהצלחה ארז, הכי חשוב שתהיה בריא, שמור על עצמך, אתה לא יודע כמה תחסר בפורום, וכמובן שנקווה שתחזור כמה שיותר,
  רציתי לאחל בשבילך שיעשה לך שמח שאולי אייאקס תצליח אבל...אי אפשר, אני בטוח שתתעדכן ותגלה ששוב איינדהובן לוקחת אליפות.

  בהצלחה!
   
 13. שי

  שי מנהל ראשי מנהל ראשי

  הצטרף ב:
  ‏22/11/06
  הודעות:
  14,033
  לייקים שהתקבלו:
  3,513
  מין:
  זכר
  אחד הכותבים הטובים בפורום, תשתדל להסתכל תמיד על חצי הכוס המלאה, במיוחד בהתחלה.

  ב-ה-צ-ל-ח-ה!
   
  נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/8/07
 14. לירן

  לירן מנהל כללי מנהל מנהל כללי

  הצטרף ב:
  ‏5/8/02
  הודעות:
  36,288
  לייקים שהתקבלו:
  6,369
  הגישה שלך די חיובית וזה כבר יחסוך לך המון רגשות שליליים, אתה כותב נהדר על זה אין שום ספק ואתה תחסר לאייסוקר למרות שאני בטוח שאתה עוד תשוב.
  בהצלחה ושמור על עצמך.
   
 15. Hotspur

  Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

  הצטרף ב:
  ‏3/1/04
  הודעות:
  19,692
  לייקים שהתקבלו:
  0
  ארז, הצבא הוא 20% התפקיד שלך ו-80% הגישה, גישה יש לך, אני שמח לראות שאתה מפוקס על המטרה, זה רק יפעל לטובתך.

  כבר הבעתי יותר מדי תקוות שווא להמשיך לקרוא דברים של אנשים שנכנסו למסגרת הצבאית, יכאב לי מאוד לראות אותך מוריד נוכחות ואני מאוד מאוד מקווה שבמסלול שתשתלב תוכל לכתוב פה, אפילו פעם בשבוע שבועיים, את העובדה שהדלת תמיד פתוחה מיותר לציין אני מניח. אל תשכח שמחכים לך פה.

  יש לך אובססיה מוזרה לעם מוזר, אבל נהניתי לקרוא את הדברים שלך, ועכשיו אני תוהה למי נלך לקבל חוות דעת על קבוצות ושחקנים שאף אחד לא שמע עליהם קודם.

  שמור אל עצמך, ואל תתקמצן בשק"ם!


  [​IMG]
   

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!