צ'לסי - הדיון הרישמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Gianzola, ‏11/6/05.

1. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מבטיח לך שזה היה השיקול.

2. Rudess Member

נכון, מאז הוא הספיק למכור לפוטין ולרוסיה את SIBNEFT, חברת הנפט שהייתה בבעלותו ולשלשל לכיסו מאות מיליוני דולרים אם לא כמה מיליארדי דולרים נכבדים. וזאת חלק מתהליך הלאמת כל התעשייה ברוסיה לצורך שימוש בה ככלי של מדיניות חוץ (ראה סגירת צינורות הגז לאוקראינה ב-1 לינואר השנה).
    בוא נשים מונח יותר טוב, הוא לא חבר שלו, הוא פשוט לא אויב. להבדיל מחודורקובסקי וברזובסקי שהיו בעלי דריסת רגל בפוליטיקה הרוסית כשילצין היה הנשיא ורצו להמשיך כך בתקופת פוטין, אבל פוטין הלך בדרך ההפוכה של ילצין וריכז סמכויות,הלאים מפעלים וחברות ואותם אוליגרכים בעלי שאיפות פוליטיות נאלצו לברוח ולגור בלונדון (דוגמת בוריס ברזובסקי). אברמוביץ' כל אותה העת ישב בשקט ולא ניסה לקרוא תיגר, מה גם שהוא היה מושל מחוז בסיביר והוא חלק משלטון הקרמלין. אם הוא לא היה מוכר לפוטין את חברת הנפט, אז הדברים היו נראים אחרת, אבל אברמוביץ' כנראה לא רוצה להמשיך לגור שם ולכן לא היה איכפת לו למכור, וזאת בלבד שפוטין לא יתחיל לחקור כיצד צבר את הונו בשנות ה-90 (בדיוק אגב כמו שעשו לחודרקובסקי שהיום יושב בכלא בסיביר אחרי שקיבל עונש של 8 שנים).

אם זה ממש מעניין אותך, ממליץ לך לקרוא את האוליגרכים /דיוויד הופמן, ספר מרתק. מה שמעניין הוא שאברמוביץ' לא שייך בכלל לדור של האוליגרכים האמיתיים שעליהם מדובר בספר, הוא יחסית נחשב קטן לעומתם, אך עדיין יש איזה אזכור קטן עליו.

3. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

עכשיו את האמת רודס, העתקת את זה ישירות מספר או שפשוט ניסחת מחדש? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

4. Rudess Member

ניסחתי את זה מהזכרון שבראש שלי. אני פשוט חי את הפוליטיקה וההסטוריה הרוסית בשנה וחצי האחרונה באופן די אינטנסיבי.

נערך לאחרונה ב: ‏23/6/06
  5. Sir Alex Las' Killa

רוברטו קרלוס קנה לעצמו חוזה שמן לשנתיים בצ'לסי.

מוריניו חייב להביא אותו.

6. KirkH Member

יש תרגום סימולטני לדברים שלך?

אני מאוד מאוד מקווה שמוריניו צפה במשחקי ברזיל במונדיאל. רוברטו קרלוס לא דומה לשום דבר, בטח לא לשחקן כדורגל שאמור לשדרג את הקבוצה.

7. חצבני Member

לא לא לא בבקשה
    שלא יביא את רוברטו קרלוסס !
    יש את דל הורנו (גם אם לא הכי הכי הרשים)
    בריג' חוזר מהשאלה

רק לא את קרלוס!

8. AW forever Member

אשמח אם מישהו מהעוקבים פה אחרי חרושת השמועות יעשה לי קצת סדר בנוגע לצ'לסי, עכשיו שהמונדיאל נגמר עבור רוב הנוגעים בדבר: דרוגבה- נשאר ויורד לספסל או עוזב? קרספו-אותו כנ"ל?
    מי מהווינגרים נשאר, מי עוזב? מגן שמאלי חדש יגיע?

9. The UNITED Member

אנסה לעזור קצת.
    דרוגבה אמר שהוא לא מרוצה בצ'לסי והוא דיי רוצה לעזוב. ואם אני לא טועה הוא גם אמר משהו שאי אפשר לשחק בקבוצה שהקשר הוא הכובש הטוב ביותר- כנראה לא מרוצה מלמפארד. ( לא בטוח בקשר לזה ).

קרספו הביע את רצונו לחזור בחזרה לאיטליה.
    ויש שמועות על כך שכמה קבוצות רוצות את דאף, נראה לי שטוטנהאם אחת מהן ואף הציעה עליו סכום כלשהו. ורובן אולי יגיע לריאל מדריד, אביו אמר שרובן רוצה לשחק שם, ואחרי שהסתיימו הבחירות, כנראה העניינים יתבהרו.

נערך לאחרונה ב: ‏4/7/06