צ'לסי - הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י ArsenalFan, ‏2/7/04.

1. ScottishGunner Member

אל תתעסק בקטנות, הפאונטה היא שפרגסון הוא האדם הראשון שצריך לחשוב עליו כשנארמת המילה- זילזול. גמר הגביע האנגלי, נגד מילוול, 3-0 למנצ'סטר הלוזר הזה מחליף שוער- העיקר צריך לכבד את המפסידים נכון? כמובן. חוצמזה, אתה לא באמת יודע מה האיכויות של מוריניו כמאמן וכאדם, ואתה גם לא יכול לדעת על פי עונה אחת טובה או על פי כמה ראיונות בתקשורת. בסכ"ה אני מאמין שאברמוביץ' לא הביא את מוריניו לפני שהוא עקב אחרי דרכי העבודה שלו, תוכניות האימונים שלו וכל היוצא בדבר, אני בטוח שזו לא החלטה בין לילה של אברמוביץ'.

ובאמת שלא צריך לדאוג לשחקני הסגל של צ'לסי, כל אחד מהם יימצא בית חם במקום אחר. לדעתי גם אברומיבץ' למד שקבוצה לא יכולה להיבנות על 20 שחקנים, והרוטציה שראיניירי ניסה להנהיג היא לא משהו שתניב פירות, לכן הוא ידאג להיפטר מהרבה שחנים בקיץ הזה. אני לא רואה אותו חוזר על אותה טעות, במיוחד עם מאמן חדש.

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה די לבכות על גורלם?
    עד שגודלים שני קשרים בעלי פונטציאל להוליך בעתיד את נבחרת אנגליה, אז להסכים שהם יתבזבזו על הספסל של צ'לסי?
    ג'ו קול כבר נעלם בשנה שעברה וביורו אריקסון העדיף לתת לכולם כולל כולם דקות חוץ ממנו.
    פארקר בכלל לא הוזמן, וזה כבר מרמז על מה שצפוי לו במידה והוא ימשיך לראות את הספסל.
    לאמפרד כדי להגיע למעמדו היום נלחם במשך שנתיים בצ'לסי בשחקנים הרבה פחות טובים מהשחקנים היום.
    בתחילת השנה כבר היה לו מעמד של שחקן הרכב ושחקן בולט בצ'לסי.
    אף אחד לא מתכחש שללאמפרד יש כישרון ענק, אבל באמת, עם בשנה שעברה כשג'ו קול נלחם עם ורון וג'רמי הוא לא קיבל מקום בהרכב, אתה מצפה שמוריניו בכלל יתן לו את הצאנס כשהוא יביא את החברים מפורטו?
    ופארקר, כפי שטענתי ברגע שהוא חתם, הולך בעקבותיו.

ושוב בני, אני הייתי פוחד יותר עם כמות הכסף הזאת הייתה נמצאת אצל קאפלו, או אפילו אצל מרטין אוניל מסלטיק(אני הוא).

בני, אתה שומע מה אתה אומר?
    זה כמו שאני יאמר זה בסדר, עם הנרי יעזוב זה לא נורא, כי ואן הוידינק יבוא במקומו.
    קרספו הוא שחקן ברמה הרבה יותר גבוהה ממוטו.
    מוטו הוא חלוץ ליגה טיפוסי, לא יותר, בטח כשמולו עומד קרספו הנפלא.

רובן, באגף ימין?
    נו באמת, זה כמו להעביר את רונאלדו לאגף שמאל.
    העמדה שממנה רובן מנצל את מלוא הפונטציאל שלו זה שמאל, חד וחלק.

ואור, אני חולק עלייך במס' דברים.
    אין מקום להעדיף את ניל סליבן על אמברוסיו.
    סליבן שנה שעברה היה איום ונורא, אמברוסיו בהחלט היה טוב בדקות שהוא קיבל.
    אני חושב שאם תשאל את אוהדי צ'לסי איזה שוער הם יעדיפו במקרה שקודיצני וצ'ך יעדרו(וזה צ'לסי, זה יקרה מתישהו) אין לי ספק שמבין השניים הם יעדיפו את אמברוסיו.

ScottishGunner, מצטער, לא יודע באיזה עם אתה גדלת, לפי איזה מסורת חינכו אותך, אבל אותי לימדו שדברים כמו שג'ינולה אמר לא אומרים בשום מקרה.
    מצטער, השוואת של השואה לא עושות לי את זה, הם לכל היותר גורמים לי לראות את הבן אדם כאדם נורא קטן.

ובקשר לפרגוסון, הכנסת רוי קרול היא לא מתוך זילזול, אלא כדי שהוא ישחק בשביל המדליה והכבוד.
    כשהווארד נפצע רוי קול החליף אותו, וזה כלל משחק גביע אחד.
    לכן, לדעתי, היה מקום להכניס את קרול.
    שכחת לציין שגם ניקי באט וגם סולשיאר נכנסו ביחד עם קארול באותו חילוף.
    שום חסר כבוד, רק כדי ששמם ירשם בספר.
    אני לא יודע איזה אדם הוא מוריניו. מצד שני, לפי הראיון שהוא נתן בכניסתו לתפקיד, אני יודע בוודאות איזה אדם הוא לא(בלי קשר לפרגוסון, ונגר, רובסון או מאמן אחר).

3. KirkH Member

first of all stick to the facts.

Winston Bogarde, Emmanuel Petit - they have both have allready been released. over two weeks ago.

Filipe Oliveira, Yves Makaba Makalamby ,Alexis Nicolas - Get real, evrey team has some kids in the reserve, Man U has twice as many players then Chelsea hsa if you put in the kids teams. we have enough players anyway, no need to bring in 18 year old no-bodys.

4. ScottishGunner Member

אוקיי, קיבלתי. אבל באמת שעדיף להגיב לדברים שג'ינולה ניסה להגיד, ולא להגיב על הדרך שזה הוא עשה זאת.

בכל מקרה, את אותו חילוף של שוער מר פרגי עשה גם נגד מכבי חיפה, וזה חילוף שלא היה נחוץ כלל וכלל. חוצמזה, שגם הדרך שבה הוא מתחייס למשחקים מול קבוצות קטנות, היא מזלזלת, ועוד אחרי שהוא מנצח בלי בעיה (מה לעשות, פערי האיכויות לפעמים גדולים מידי) הוא לא מראה כבוד יתר כלפי היריבה שהגיעה ועשתה מאמץ כדי להראות איזושהי תחרותיות. גם נגד פורטו, אפילו את המנצחים הוא לא כיבד כאשר לא בדיוק שמח ללחוץ יד למוריניו.

בכל מקרה, הנושא לא שייך לכאן, אז נראה לי שעדיף שנפסיק את הדיון לגבי פרגסון והכבוד שלו.

נערך לאחרונה ב: ‏3/7/04
  5. E-tam-R Member

מאוד מאוד עצוב שאתם (Gianzola, Scottish Gooner) אומרים כאלו דברים בתור יהודים. אני לא צריך לספר לכם על כל מעללי הנאצים בשואה, אבל אין שום הצדקה להשתמש בשמו של היטלר ימח שמו ועוד להשוות אותו בפורום כדורגל למאמן כדורגל שאתם לא מעריכם.

מצטער על ה- :aaaoffto:
    אבל היה לי מאוד חשוב לומר את זה

6. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תבכה עליהם - אתה לא יודע אם הם ישיגו מקום בהרכב, אתה לא יודע אם מוריניו אוהב אותם. אגב, פארקר אמור לשחק כקשר ימני (היות ואני לא רואה אף אחד אחר בצ'לסקי שמתאים לעמדה הזאת). זו החלטה שלהם. אין להם שום בעיה להשתחרר, הם העדיפו להישאר.

מה הקשר? אתה יכול להגיד על כמעט כל מאמן שהיית מפחד מקאפלו יותר ממנו. מוריניו מאמן מצוין, נקודה.

קז'מן יכול להיות יותר גדול מקרספו. מוטו חלוץ מצוין, סגן מלך השערים באיטליה, פתח את העונה בצורה פנטסטית בצ'לסקי... בלי הרוטציה המפגרת של ראניירי הוא לא עד כדי כך נופל מקרספו (כמו ההבדלים בין הנרי לואן-הוידונק).

לא אמרתי שהוא קשר ימני, אמרתי שיש אפשרות שהוא ישחק ככזה. חפש עוד קשר ימני בסגל של צ'לסקי - למיטב ידיעתי אין כזה מלבד פארקר שגם הוא לא קשר ימני.

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

פארקר "אמור" לשחק באגף ימין.
    חכה חכה, נראה כמה ה"אמור" הזה יתפוס אחרי שצ'לסי יביאו את הרכש, והם יביאו.

מוריניו אכן מאמן טוב, אבל שאר המועמדים לתפקיד, הפחידו אותי הרבה יותר.

בני, אם כל הכבוד לקז'מן, יותר גדול מקרספו הוא לא יהיה.
    קז'מן כבר לא ילד, ובשום שלב בקרירה הוא לא התקרב לרמה של קרספו.
    קז'מן הוא חלוץ ברמה גבוהה, אבל לא ברמה של קרספו.
    קרספו נמצא בשורה אחת עם שחקנים כמו שבצ'נקו, רוד, ראול ואחרים...
    אז מוטו סיים כסגן השערים באיטליה, ביג דיל.
    קרספו לקח מלכות שערים באיטליה והציג רמה הרבה יותר גבוהה מקרספו.
    מוטו, עדיין, לטעמי לפחות, פחות טוב מקרספו.
    ומכיוון שזה או הוא או קרספו, אין לי ספק שחוד קרספו - קז'מן, הרבה יותר מפחיד ויעיל ממוטו - קז'מן.

גם ג'רמי יכול לשחק כקשר ימני.
    ושוב, אתה מדבר על הצבת פארקר/רובן כקשרים ימנים בברירת מחדל, אני טוען שזה לא צריך לקרות.
    שצריך לבנות עליהם ולא לפתוח איתם בהרכב בעמדת הקשר הימני כדי לסתום חור.

8. אור. Member

הבעיה של צ'לסי ברורה לחלוטין.
    קזמן,קרספו,מוטו,גודיונסן. אינם יכולים לשחק באותה קבוצה.
    במצב כזה ,שחקנים כמו גודיונסן או מוטו(הפחות איכותיים מבין הרביעייה)יתבזבזו על הספסל של סטמפורד ברידג'.זה לא אמור להיות כך,לא מגיע להם לשבת על הספסל,מגיע להם לשחק!

אותו הדבר בקישור.
    פרנד למפרד,גו' קול,מקללה,דמיין דף,סקוט פרקר,ג'רמי.
    לא יכולים לשחק באותה קבוצה,מן הסתם,אין מקום לכולם וחבל לבזבז 3\1 מהשחקנים הללו על הספסל.

הסגל של צ'לסי לא בנוי כמו שצריך.

9. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואן-איכסלרוי, רונאלדו, רומאריו. כולם יצאו בשלב מסוים מהליגה ההולנדית. קז'מן מן הסתם "לא ברמה של קרספו" כי הוא שיחק עד עכשיו בהולנד. לא היתה לו בכלל הזדמנות, איך אתה יודע שהוא לא יהיה יותר גדול מקרספו?? יש לו רקורד יותר טוב בהולנד מאשר לשלושה הנ"ל, אגב.

מה אתה מנסה להוכיח בקשר למוטו? אני מסכים שהוא פחות טוב מקרספו, אבל לא "חלוץ ליגה טיפוסי". הוא שחקן מצוין שכבש 18 שערים ב-34 משחקים באיטליה. הוא הציג יכולת מצוינת בפתיחת העונה בצ'לסקי.

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מנסה להסביר משהו מאוד פשוט, זה יהיה טימטום לזרוק את קרספו ולהשאיר את מוטו.
    לא חשוב מה מוטו עשה בליגה איטלקית, ובאמת לא משנה שהוא חלוץ טוב, קרספו יותר טוב.
    קרספו לא קיבל מראניירי צאנס אמיתי בשנה שעברה.
    די ברור שעם קזמ'ן יחתום קרספו או מוטו יעזבו, אני פשוט טוען, שאסור לשחרר את קרספו.

11. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

סליחה, את צודקים, טעות שלי. לא הייתי צריך להגיד כזה דבר.

12. שלומי אדרי Member

שבאבא ילך?!! שתוק
    צריך גם שתי שעורים טובים
    פאולו פירירייה מגן טוב

סמרטין רכש מצויין הוא בצ'לסי רק בגלל המוצא שלו
    ניקולס ואוליברה כישרנות צעירים שעוד יפרחו
    חבל גרונקיאר הלך אני מת על השחקן הזה

דאףמלך

13. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה לא קצת סותר את עצמך? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

עכשיו בקשר למתיאה קזמן - לטעמי הוא רכש פשוט מעולה לצ'לסי, חלוץ רחבה שישלים מצוין את אריאן רובן שמשחק כחלוץ שני. ונחשו מה? השניים מכירים זה את זה מפ.ס.וו ויחד הם הפכו את ההתקפה של פ.ס.וו למכונת שערים משומנת, ואני לא רואה שום סיבה שהצמד חמד הזה לא יפתח בהרכב ויחורר את התקפות הפרמיירשיפ על חשבון קרספו ומוטו השבעים, שכבודם במקומם מונח אבל ניכר כי צ'לסי צריכה ריענון קל בעמדת החוד. בכל מקרה אף פעם לא רע להיות עם חמישיית חלוצים של קזמן, רובן, קרספו, מוטו וגודיונסן (וזה עוד בהנחה שהאסלבוק ישוחרר). אני לא רומן! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/new_2gunsfiring_v1.Xxx

עכשיו בקשר לרכישה הדי תמוהה של פאולו פריירה - אני עוד יותר לא רומן! פאולו פריירה הוכיח את עצמו בפורטו כמגן ימני סולידי אבל לא משהו יוצא מן הכלל סטייל קאפו נניח, ולכן רכישה שלו תמורת 13 מיליון פאונד (מי שמע על כאלה סכומים בשביל מגן ימני??? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/blink.Xxx ) היא מוגזמת ביותר, בייחוד כשבסגל שלך יש את מריו מלכיוט (שכנראה יעזוב - לטעמי אחד מהמגנים הימניים הטובים בעולם) ואת מגן העתיד של אנגליה גלן ג'ונסון, שיהיה לי מאוד חבל לראות אותו נרקב על הספסל בגלל גחמותיו של הפורטוגזי השחצן. וזה עוד בלי להזכיר את זה שגאלאס מסוגל גם הוא לשחק כמגן ימני. פשוט מרתיח.....

14. ArsenalFan Member

וכדאי לזכור שפאולו פריירה איבד את מקומו בנבחרת פורטוגל אחרי טעות שלומיאלית מול יוון ומשחק קטסטרופלי, לטובת מיגל מבנפיקה שעד כה באליפות פשוט מרשים אותי כל פעם מחדש. קצת תמוה, אבל אני מאמין שאם צ'לסי מעיפים את מלכיוט- לגלן ג'ונסון יש סיכוי מצוין להיות בהרכב גם בשנה הבאה.

לגבי קרספו ומוטו- נראה לי שהויכוח שלכם קצת מיותר, עושה רושם ששניהם בדרך חזרה לאיטליה, אבל בכל מקרה- השילוב של קרספו וקז'מן פחות טוב על הנייר מאשר השילוב בין קז'מן למוטו. אם אני מוריניו ועליי לשחרר אחד מהם, אני הולך על קרספו- וזה גם לטובתו של קרספו. הוא לא הסתדר כל כך באנגליה, מוטב לו לחזור לקרוע רשתות שם.

אה, זה פשוט. הוא עדיין לא בנוי בכלל...

15. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

את השוערים אתה פשוט לא מכיר, ומזלזל בהם סתם. היחיד שראוי לזילזול זה סאליבן, אבל לא מגיע לו
    זלזול כי הוא אחד השוערים היותר בסדר שהיו לצ'לסי.

גאלאס? "יכול להשאר"?, הרכש אולי הכי טוב של צ'לסי בשנים האחרונות. מבלם זול שהובא ממארסיי
    הוא הפך לאחד הבלמים הטובים באירופה.

פאולו פריירה, מגנה המצטיין של פורטו, אני אישית לא עקבתי אחריו, אבל אומרים שהוא מגן צעיר וטוב,
    שיכול להיות אחלה אלטרנטיבה לגלן ג'ונסון עד שהאחרון ייתבשל.

בוחרדה נמצא בצ'לסי כבר 3 שנים, שיחק שני משחקים בכל הקנדציה הזאת. מקבל קרוב ל45 אלף
    ליש"ט לשבוע. אני מהמר שהוא ישוחרר.

קישור

אלכסיי סמרטין הובא כי הוא כוכב רוסי, וזאת אחת הדרכים להשתלט על השוק הרוסי, כמו שדונג
    הובא ליונייטד.

קלוד מקללה יכול ללכת מצידי. אבל שיגיע קשר אחורי אחר במקומו. הייתי רוצה לראות את מייקל קריק
    במקומו, או אפילו אוליביר דאקור.

מאריו סטאניץ' ככל הנראה יעזוב את צ'לסי, כנראה יחזור לבלגרד, או יעבור לשחק בליגה איטלקית.

ג'רמי הוא שחקן שמאז שהוא הגיע רציתי שהוא יילך.

פטי יעזוב, למרות שאני אוהב אותו.

סקוט פארקר הוא אחד השחקנים הכי מוכשרים באנגליה, ישלו את כל הנתונים לתפקיד שלו על המגרש,
    וחבל שהוא הגיע לצ'לסי.

ניקולס, שחקן כפריסאי, כישרון עולה, שיישאר ברזרבות שם.

פליפה אוליביירה, פורטוגלי, קשר התקפי, היה בסגל של פורטוגל תחת 21, שיושאל.

גרונקס, אחד השחקנים שהייתי רוצה לראות בצ'לסי, אבל אני לא מחליט.

רובן, הוא קשר, לא חלוץ. שחקן נפלא, שכן נותן תפוקה בצד ימין, כי הוא ימני טבעי ברגל.

אדריאן מוטו, אחד החלוצים היותר מעניינים שראיתי בחיים שלי ללא ספק, אני מת שיישאר.

קרספו?, שחקן שבע...אין לו מה לחפש בצ'לסי הצעירה.

גודיונסן, טעית פעמים. גודינסון לא סמל. אם הוא ייזרק זה גם לא יהיה בצדק, הוא בסך הכל שחקן נפלא.

קז'מן? הרס לעצמו את הקריירה? איך בדיוק? האופציות שלו היו ליברפול וברמינגאהם. הוא עבר לצ'לסי.
    חלוץ אדיר. פשוט אדיר.