צ'לסי - הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י ArsenalFan, ‏2/7/04.

1. שלומי אדרי Member

התווכנתי בציניות לזה שהוא רכש מצויין

2. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

רובן מסוגל לשחק כחלוץ וכקיצוני שמאלי. למען האמת, הוא גם לפעמים מתופקד כקשר ימני והולך לו לא רע.

משה, שוב אני אומר שאני מסכים שקרספו חלוץ עדיף על מוטו - אבל לא בכאלה הבדלים כמו שאתה מציין (כמו ההבדלים בין הנרי לואן-הוידונק).

3. Barcik Member

רומצ'קה לא שכח להציע 22 מיליון פאונד על קרלס פויול לפני ימים אחדים. נתקל בסירוב עיקש מצד ההנהלה, כמובן.

4. KirkH Member

BULLSHIT - Mutu and Crespo are such different players that there is no way you can say one is better then the other. so they both listed as strikers? so what?
    Mutu is not a classic striker, like Crespo, he dosen´t go in to the box that much, he goes back to the half line to pick the ball, he can take diffenders one on one, he can go to the line and cross and so and so. Crespo will score more then him ten out of nine times, no matter where they would play, because Crespo is one of the best classic strikers in the world.

I think that Crespo should leave. I think that Mutu should be in the first 11 on a regular basis. if you´ll put mutu next to a good finisher the team would benefit from this.
    J F Hasellbock score so many goals after moves of mutu, thtat i don´t have enough fingers to count them.

Melchiot, Petit, and Bogarde HAVE ALLREADY BEEN RELEASED

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בקשר למשחק האגפים, ברור לכולם שרובן אפקטיבי הרבה יותר באגף שמאל אבל שם יש את דאף ורובן גם מסוכן מאוד באגף ימין ושיש לך את דאף צריך לשים את רובן בימין, 2 הקיצוניים האלה פשוט יהפכו את צ'לסי לקבוצה עם משחק האגפים הקטלני ביותר בעולם ללא כל תחרות. בקשר לגרונקיאר חבל לי מאוד שהוא עוזב למרות שמהצד שלו אני מבין אותו מאוד כי הוא שחקן שיכול לפתוח בכל הרכב של כל קבוצה בעולם לדעתי.

6. Ampelmann Member

בקשר לכל אלה שהביעו חרדה מקאפלו- הייתי באמת רוצה לדעת מה כ"כ מסוכן בבחור?

7. מאיר ברד Member

לא יודע, העובדה שהוא בנה ברומא את אחת הקבוצות הטובות שראיתי באיטליה בלי להוציא רבע מהסכומים שמילאן או יובה מוציאים.
    טוטנהאם למשל, הוציאה הרבה יותר כספים מרומא ולא הגיעה לשום דבר.
    בנוסף, הוא לא רק הביא רכש מבריק וזול(קאסנו, המגן הימני הצעיר שהחליף את קאפו), אלא גם גרם לרומא לשחק אטרקטיבי.
    זה עדיין לא משנה את העובדה שמדובר בצורה של פיגו רק בתחום האימון.

ואני כל כך שמח לשמוע ששוב מתוכננת בצ'לסי מהפכה.
    לרגע פחדתי שמדובר באימפריה הבאה של אנגליה, אבל עכשיו אני רגוע.
    עוד שנה שצ'לסי יצטרכו להתחבר, עוד שנה של כישלונות, ואז בשנה הבאה שוב רכש מיותר.

8. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני עדיין חושב שצמד החלוצים צריך להיות מוטו וקרספו. להעיף את קרספו זה פשוט טמטום - הוא באמת אחד החלוצים הטובים בעולם, כמו שקירק אמר, הוא סקורר ענק, פשוט גדול. כנראה שצ'לסי לא מבינה מה היא מחזיקה ביד אם רוצים להעיף אותו. מוטו יכול להשלים אותו בצורה נפלאה - אין צורך להעיף אחד מהם, באופן אישי הייתי מחליף צמד כזה בבלאמי+שירר, בלי למצמץ.

9. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגבי המגן, מאנסיני אני מסכים...אבל לגבי קסאנו? היהלום של איטליה? להגיד שהוא היה זול, זה לשקר
    לעצמך...הילד הצעיר עבר בגיל 18 מקבוצת בארי לבירה, בסכום ענק של יותר מ21 מיליון פאונד.

יהלומים זה דבר יקר. עקב היהלום הזה עברו שלוש שנים ללא קניה משמעותית אחת, פה נכנס עניין קאפלו,
    שעשה את הקניות מחושבות, ולא סתם "זרק" כסף כמו טוטנאהם, צ'לסי וכד'....

10. מאיר ברד Member

אתה צודק בקשר לקסאנו.
    וקאפלו שיחק אותה בהרבה שחקנים.
    הוא הביא את קייבו בזול, בטח למחיר הריאלי שלו.
    הוא הביא את דאקור מלידס, שחקן שאני לפחות לא ספרתי ונתן עונה גדולה ברומא.
    הוא הביא את דאלאס היווני לקבוצה, אז נכון שדאלאס לא שיחק(ובצדק, עם כל הכבוד ליורו שלו, הוא פחות טוב מסמואל וקייבו) אבל הבאתו לרומא מלמדת על תביעת העין של קאפלו.
    וחוץ מזה, הוא האיש שכמעט הביא את מקסס לרומא במחיר עלוב של 3 מיליון ליש"ט(אחרי שהוא עזב העיסקה התפוצצה).
    ועוד פרט שהרבה לא יודעים, קאפלו הוא הראשון שהתעניין בקאקא, אבל לבסוף העדיף ללכת על רכש אחר.

נאור, חולם על קאפלו כמאמן רומא באחד מהימים...

נערך לאחרונה ב: ‏6/7/04
  11. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

דללאס? תעשה לי טובה, לא רצו אותו בפרוג'יה אז קאפלו קפץ על המציאה.
    קייבו עלה 5 וחצי מיליון פאונד, מחיר יקר מאוד לכל בלם בגיל 21.
    דאקור אין ספק, אבל הוא בא בהשאלה, ונקנה רק בסוף העונה.

אבל כל הטובים והטובים יש גם נפילות כמו ג'ון קארו, לימה, לאסיסי, העלמת טומאסי ומונטלה...

בכל אופן, הוא מאמן גדול.

12. מאיר ברד Member

העובדה שפרוג'ה לא רצו אותו לא קשור לעובדה שקאפלו עדיין שיחק אותה בעניין הבלם היווני.
    המחיר של קייבו הוא מאוד זול(5 וחצי מיליון פאונד לאחד מהבלמים הטובים בעולם, וגם הם בתשלומים).
    קייבו נחשב כבר באייקס לאחד מהבלמים הטובים בעולם, וזכורים לי הצעות של 10 ו 12 מיליון ליש"ט עליו מהיוניטד שנדחו באמצע השנה.
    הסיבה היחידה שהוא עבר במחיר כזה זול, הייתה שאיאקס היו חיבים את הכסף בסוף השנה.
    ולדעתי לימה, טומאסי ומונטולה הם לא נפילות, בטח לא גדולות.

נאור, חושב שקאפלו הוא אחד מהאמנים הטובים בעולם.

13. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא אמרתי נפילות. לימה נפילה. גדולה אפילו. טומאסי ומונטלה היו לפני עידן קאפלו, רק אמרתי שהוא העלים אותם ושיחק ען שחקנים אחרים.

דאללס שיחק אולי 5 משחקים וזאת השנה השלישית שלו במועדון.

14. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

עד שאתה לא תוכיח שקאפלו הוא זה שהוציא מאייאקס את קיבו ב-5 מליון פאונד ולא מנכ"ל רומא למשל, הטענה שלך לא נחשבת בעיני. זו היתה עונת הפריצה הגדולה של קיבו, זו לא כזו הברקה לרכוש שחקן כזה. דלאס? הוא שחקן ספסל, למען השם. קאפלו בכלל לא ספר אותו.

מקסס (אחד הבלמים הצעירים הכי מפורסמים באירופה) ודאקור (שחקן נבחרת צרפת) הם לא כאלה שחקנים אלמוניים. אבל עדיין מדובר במאמן גדול, אין ספק בזה.

15. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי דעתי דאקור הוא כן דיי אלמוני. רוב חובבי הכדורגל בעולם לא יודים מי זה, למרות שהוא שיחק ביורו האחרון דרך קבע.