צ'לסי ובארסה מנצחות כצפוי, ספורטיג מפתיעה את אינטר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏10/9/06.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

טוב אז עוד עונה מתחילה לה. עונה של מאבקים מרתקים, השמות הכי גדולים והכסף הכי גדול.

המועמדות הן כמעט כרגיל ברצלונה, צ'לסי, מילאן והשנה ריאל עשתה שינוי ורוצה גם היא לחזור למקומה הטבעי. מעבר ל-4 קבוצות האלה קשה לי לראות קבוצה נוספת שיכולה לאיים למרות שהנבואה ניתנה לשוטים כך שברור לנו כמו בכל שנה שהכל יכול לקרות וקבוצות שמתחילות טובות מצליחות לשמור על רמה של יציבות ולסחוב עד הסוף לראייה ארסנל בעונה שעברה.

העונה טבעי שכל הזרקורים יופנו לסטמפורד ברידג' שם הביאו את מיכאל באלאק ואנדריי שבצ'נקו במיוחד למטרה זו, להביא את ליגת האלופות לראשונה לגשר. זה לא יהיה קל כבר מההתחלה כמו שכתבתי כבר בסיכום צ'לסי נפלה לבית קשה מאוד.
    השנה גם הייתי מציע לשים לב לריאל מדריד, בשנים האחרונות כבר לפי החודש הראשון ידעתי להמר שריאל לא תסיים בלי אף תואר כי זה היה ברור שהקבוצה שם לא מספיק טובה. העונה אולי נראה משהו שונה ולא הייתי פוסל אותה אחרי שבשנים האחרונותהם אפילו לא היו נחשבים כמועמדים עבורי.
    ברצלונה לדעתי צריכה להגיד תודה לברזיל. רונאלדיניו בעקבותהכישלון במונדיאל יבוא חד ומפוקס להוכיח לעולם שמה שקרה במונדיאל היה טעות, והוא עדיין מספר אחד, חובת ההוכחה היא עליו וברור לכולנו שבברצלונה הוא שחקן אחר לגמרי.

אני מקווה שתהיה עונה מוצלחת לקראת המשחקים אני אגיב כבר בהתאם.

2. מיכל3 Member

וואו איזו השקעה, יופי של סיקור..כל הכבוד לכל מי שהשתתף http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

בנוגע לעונה הקרובה..כמובן שהמועמדת מס' 1 לזכייה היא ברצלונה, לאחר שזכתה בעונה הקודמת
    בצ'מפיונס והציגה כדורגל נהדר, אין לי ספק שגם השנה היא תמשיך עם היכולת הזו ואף התחזקה גם לאחר
    שזמברוטה המצויין הצטרף וגודיינסן. בנוסף לברצלונה, ישנן עוד מועמדות לזכיה כמובן והבולטת שבניהן
    היא צ'לסי לאחר שהתחזקה בקשר מצויין-מיכאל באלאק וכמובן עם חלוץ נהדר (כואב להגיד את זה.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx )
    שבצ'נקו. עוד קבוצה שתגיע רחוק השנה לדעתי היא ליון, תמיד חסר לה משהו שקשה להסביר כדי
    להגיע לשלבים הגבוהים של המפעל הזה..השנה אני מאמינה שהיא תגיע לפחות לחצי גמר אם לא רחוק
    יותר, פשוט קבוצה נפלאה.
    בנוגע למילאן, למען האמת אין לי הרבה ציפיות כמו שהיו לי שנה שעברה..עם ההגנה שיש לנו עכשיו, כמו
    שזה נראה זה לא יספיק כדי להגיע לשלבים הגבוהים בצ'מפיונס וגם מבחינה התקפית היינו חייבים להתחזק בעוד חלוץ לדעתי.
    אבל מילאן זו מילאן ולמרות הכל, אי אפשר לדעת מה יהיה..והלוואי שהסטטיסטיקה של השנים האחרונות תמשיך
    גם בשנה הקרובה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏11/9/06
  3. MHFC Member

וואו, פשוט וואו, עשיתם עבודה נהדרת, כל מי ששותף בפרויקט כל הכבוד, אני אקרא בהמשך את הסיקור עצמו. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

הבית הטוב ביותר והכי מעניין הוא ללא ספק בית א' כאשר יש שם שתי יריבות מאוד מוכורת ברסה וצ'לסי שנפגשו בשנתיים האחרונות בשמינית הגמר, מה שאומר שהקבוצות הללו לא יפגשו שוב פעם בשמינית הגמר עקב זאת שהם באותו בית, בנוסף להן יש את ורדר ברמן של קלוזה ואת לבסקי סופיה שאולי תפתיע ותסיים במקום השלישי שיוביל אותה לגביע אופ"א.בית ב' הוא גם בית מאוד מעניין כאשר יש שם את אינטר ובאיירן מינכן, ספרטק מוסקבה וספורטינג ליסבון, תהיה יריבות מעניינת בין באיירן של דר קייזר לבין אינטר של אינטר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/lol.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/9/06
  4. שחטאר דונייצק Member

אחלה סיקור ( על שחטיור ) מאוד יפה על ההשקעה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

5. קלוזה המלך Member

פששששששש גדול אובאפמי גדול כל הכבוד על ההשקעה תותח יאללה רבותי מי חושב שברמן יכולים להפיתע ולהעפיל לשמינית הגמר ::: אני דווקא מאמין בכך שקלוזה יכול לעשות משהו אני חושב שברמן יפתיעו ויעלו מה איתכם???? :aaa7: http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/champions.Xxx

6. W.Rooney Member

לדעתי, הסיקור שכתבת על ארסנל יעלה יחד עם סיכומי ארבעת הבתים האחרים.

7. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אז אחרי האימון המסכם, התפנו באיינדהובן למסיבת העיתונאים שלקראת ההתמודדות מחר, כשהנציגים מהצד ההולנדי הם המאמן קומאן והמגן החדש, יאן קרומקאמפ.

"אני חושב שאנחנו בהחלט מסוגלים לנצח את ליברפול", אמר המגן ההולנדי, שהבהיר שאין לו שום רגשות קשים למועדון הקודם שלו. "מצאתי שיהיה לי מאוד קשה להכנס לרוטציה, ושלא יהיה לי יותר מדי דקות משחק. אני צריך לשחק כדי להיות בכושר. אני מאוד אוהב את המועדון, ותמיד אזכור את גמר הגביע בעונה שעברה, אבל עכשיו אני שמח להיות כאן, פ.ס.וו הוא מועדון נהדר."

למי שמצפה לראות את ילד ה24 במאי 1995, נכונה לו אכזבה קטנה. ככל הנראה קלייברט לא יפתח בראייה גם למשחק מול פיינורד ביום ראשון.

פ.ס.וו תאלץ להסתדר גם בלי הקפטן, פיליפ קוקו, שמושהה למשחק אחד באירופה.

הרכב האיכרים:

גומז'
    קרומקאמפ, אלכס, אדו, סלסידו
    אפאלי, סימונס, מאנדז
    קולינה, קונה, פארפאן

נערך לאחרונה ב: ‏11/9/06
  8. Quique_Flores Member

טוב שקיבלנו את אולימפיאקוס, אני לא בטוח שגם בלי חואקין, דל הורנו, אלבלדה ובארחה אנחנו ננצח (1-0 כמובן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx ) אבל אני בטוח שבמסטאייה ננצח אותם וננקום בריבאלדו על אותה מספרת שהעיפה אותנו ממוקדמות ליגת האלופות לפני עונת 2001/2002

9. SkiMan Member

או שהוא יתן לכם עוד מספרת בדקה ה-90 ויעיף אתכם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

10. pralia28 Member

סראגוסה, תודה, כמו שזה נראה הם בונים על השילוב הארגנטינאי היצירתי בקישור יחד עם דל'סאנדרו, איימאר חייב לפרוץ בשנתיים הקרובות לפני שהוא ייחשב לאחד הכשרונות הכי לא ממוצים בהיסטוריית הכדורגל האירופי ואני לא לגמרי בטוח שסראגוסה הוא המקום הכי טוב לעשות את זה...

11. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל אני רוצה לברך את כל מי שעזר להכין את האשכול הזה. העבודה שנעשתה כאן היא מדהימה ברמות שאי אפשר לתאר. אז באמת, כל מי שכתב שם אפילו מילה אחת, שירגיש גאה בעצמו, כי לו על מה.

אני כבר לא יכול לחכות שליגת האלופות תתחיל שוב פעם. אני אשכרה מרגיש כמו בחדר לידה עם כל הלחץ והציפייה ואני נורא מקווה שהמשחקים השנה יהיו ברמה גבוהה.

בקשר לבית הראשון, אין לי מושג למה, אבל יש לי תחושה חזקה מאוד שצ'לסי לא תצליח להעפיל לשלב שמינית הגמר. אני חושב שורדר ברמן היא זו שתעלה על חשבונה וברצלונה, מן הסתם.
    בקשר לשאר הבתים, אז אני חושב שבכל בית יש שתי עולות בטוחות, למעט בית ז' שבו גם המבורג וגם פורטו יכולות להצטרף לארסנל. אני רוצה לאחל לסיטוואה בוקרשט ולקלימי סבן בהצלחה נגד ריאל מדריד וליון וגם מול דינמו קייב.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

דרך אגב במשחק של ריאל מדריד נגד ליון רוברטו קרלוס צפוי לערוך את ההופעה ה-100 שלו במפעל הזה.

סתם לידע הנה ה-10 עם הכי הרבה הופעות בצ'מפיונס.

1. ראול- 101
    2. רוברטו קרלוס- 99
    3. דיוויד בקהאם- 97
    4. פאולו מלדיני- 96
    5. אוליבר קאן- 94
    6. גארי נוויל - 92
    7. לואיס פיגו- 90
    8. ראיין גיגס- 87
    9. פול סקולס- 84
    10. קלארנס סיידורף- 82

13. SeRgInHo Member

ג'יג'י בקאלי היו"ר של סטיאווה, מרגיש יותר מדי בטוח בקבוצתו: "אנחנו נהיה עם 9 נק' לאחר שלושה מחזורים!"
    אוקיי, לדבר הם יודעים... נראה אותם האם הם יודעים גם לשחק. בכל מקרה, אין לי שום ספק שדינמו קייב לא תשאיר להם שום דבר.

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

טוב אז הנה זה בא הנה זזה בא הנה זה בא!!!!
    הליגה של האלופות יוצאת לדרך עם השמות והקבוצות הכי הכי.

בית א'

בית המוות יוצא לדרך עם משחק גדול בין צ'לסי לורדר ברמן. מוריניו יודע מה הציפיות של העולם מהקבוצה שלו ומנסה להוריד קצת מהם. מוריניו אומר שלדעתו יש 10 קבוצות שמועמדות לזכות בתואר ושלדעתו הקבוצה עם הסגל הכי חזק בעולם כרגע זאת אינטר. מוריניו מודע לקושי בבית הזה ואומר שורדר ברמן היא קבוצה חזקהמאוד, בטח הקבוצה הכי טובה שהייתה בדירוג השלישי בהגרלה והוא חושב שהגרמנים לא מגיעים לגשר עם שום פחד, יש להם כמה שחקנים מהמובילים בעולם. גם מיכאל באלאק אקס ליגה גרמנית לא חוסך במחמאות לקבוצה של תומאס שאף. "הם קבוצה שתמיד חושבת באופן התקפי" אבל מודע גם לחיסרונות שלהם- "אבל לפעמים הם נותנים הזדמנויות ליריבה שלהם, יש להם טעויות בהגנה". באלאק נזכר איך לפני 3 שנים הם חטפו במינכן 3-0 מברמן ובאותה עונה הפסידו גם את האליפות, אבל מצד שני מזכיר את הדוגמא לכך שמטפו 7-2 ממונאקו כתוצאה מנסיון למשחק התקפי. הם קבוצה שמחוברת ביחד כמו דבק, 7-8 שחקנים ביחד כבר בערך 3 שנים מה שהופך אותם למכונה משומנת. באלאק שיבח את קלוזה ואמר עליו שהוא סקורר ענק, נמצא בכושר מטורף כבר כמה חודשים יכול לשנות משחק בכוחות עצמו. על פרינגס הוא אמר שהוא בחור חזק מאוד בקישור האחורי, יכול לבעוט גם בשמאל וגם בימין, יודע לרוץ עם הכדר ותמיד מהווה סיכון. אחרון שבאלאק הזכיר הוא טים בורובסקי מי שהיה מחליפו בנבחרת גרמניה המגה סטאר אמר עליו שהוא פורץ קדימה בשנים האחרונות, יש לו טכניקה מעולה ובעיטה מצויינת לשער.
    אין צורך לציין את חשיבות המפגש היום, צ'לסי לא תרצה בשום אופן לאבד נקודות ליריבה שלה לעלייה, אם זה יקרה, צ'לסי תהיה בצרות כבר מהמחזור הראשון. מוריניו מודה להתקפה המהירה והקטלנית של הגרמנים ויעשה הכל כדי להתמודד עם כך בצורה הכי מפורסמת- ההגנה הכי טובה זו ההתקפה. קלוזה חלוץ ענק, אבל אם צ'לסי תתמקד רק בו היא תמצא את עצמה עם המכנסיים למטה כי הקשרים של ברמן אוהבים מאוד להפציץ מבחוץ. צריך גם לציין שמירוסלב קלוזה נמצא בספק קטן למשחק ורק בערב יתברר אם הוא ישחק.

המשחק השני בבית יפגשי את אלופת אירופה עם לבסקי סופיה, הקבוצה הבולגרית הראשונה שעולה אי פעם לשלב הבתים בליגת האלופות, ואיזה פרס היא קיבלה... יחסי הכוחות כאן ברורים לכולם והבולגרים יודעים שאין להם שום דבר להפסיד, הם רק מקווים שזה לא יסתיים כואב מדי. ברצלונה פתחה את העונה רע מאוד עם תבוסה לסביליה בסופר קאפ האירופי אבל מאז החלה העונה בספרד וברצלונה שוב, נראית מצויין. רייקארד לא מתכוון לתת לשום שחקן לנוח או משהו כזה, ההרכב החזק ביותר אמור לעלות, התקשורת והאוהדים מצפה לניצחון משכנע ופתיחת עונה מוצלחת גם באירופה. לבסקי פתחה את העונה טוב בבולגריה ואחרי 5 מחזורים הם עדיין בלתי מנוצחים נמצאים במקום השלישי ובסוף השבוע הביסה 8-0 קבוצה בשם דופניצה... לבסקי סופיה הגיעה לשלב הבתים אחרי ניצחון יפה מאוד על קייבו. 2-0 בבית ותיקו 2-2 בחוץ אחרי שכבר הובילה 2-0.

בית ב'

בית ב' הוא גם בית לא קל בכלל. אינטר, הקבוצה שמוריניו אמר עליה שהיא החזקה ביותר בעולם כרגע, יוצאת למפגש קשה מאוד בליסבון נגד ספורטינג. מנצ'יני חיכה מאז אותו לילה של ההדחה לויאריאל למשחק הזה. מנצ'יני לא שוכח את טעם ההאכזבה האדיר שהיה לקבוצה, הוא היה בטוח שהקבוצה הייתה בנוייה היטב ללכת עד הסוף ולא ידע איך לעכל את ההפסד. השנה, אינטר בנוייה טוב יותר. יותר מכולם מתרגש לקראת המשחק הוא לואיס פיגו, שחוזר למגרש בו שיחק בצעירותו. פיגו מודה שלשחק באצטדיון הזה של ספורטינג תמיד מעלה אצלו רגשות מיוחדים אבל מחזיר את עצמו למציאות ואומר שהוא מעל הכל מקצוען ויעשה הכל בשביל שאינטר תחזור הביתה עם הניצחון. פיגו גם התייחס לאינטר של העונה ואמר שהם קבוצה חזקה מאוד שרוצה לזכות בצ'מפיונס ומוכנה ללכת על הכל עד הסוף בכל המסגרות. השנה בהחלט נראה שאחרי הרבה שנים של אכזבה אינטר מסוגלת וצריכה להגיע עד הסוף, זה נכון שהשמפט כבר נאמר רבות אבל השנה באמת הסגל הזה מלא בכישרון ונסיון ואי אפשר להתעלם מאינטר כאחת מהמועמדות הרציניות ללכת עד הסוף. ספורטינג היא קבוצה פורטוגזית טיפוסית, תנועה יפה, טכניקה גבוהה, הגנה יציבה אבל לספורטינג יש גם בעיה גדולה ביצירת מצבים. אינטר תצטרך להסתדר ללא קמביאסו וקרוז הפצועים ואדריאנו צפוי לפתוח לצידו של איברהימוביץ'.

המשחק השנה בבית יפגיש באליאנס ארינה את באיירן מינכן עם ספרטק מוסקבה. באיירן מינכן כרגיל רוצה להגיע רחוק למרות שנשמעו שם קולות לאחרונה על כך שלזכות בצ'מפיונס הוא לא דבר כל כך חיוני... די מוזר לשמוע כזה דבר ממועדון פאר שכזה שתמיד שואף למצויינות לכן לא הייתי מתייחס לדברים ברצינות. באיירן רוצה לשוב לפיסגת הכדורגל האירופי. באיירן מגיעה אחרי ניצחון בסנט. פאולי בעוד שספרטק שיחקו בסופ"ש נגד היריבה שלהם צסק"א וסיימה ב- 2-2. ההצהרה הזאת של רומינינגה באה ממקום של הבנה, בבאיירן יודעים שבכדורגל של היום בניגוד לעד תחילת העשור, הכסף צבר תאוצה ובמינכן לא מסוגלים להשקיע כמויות מטורפות כמו במקומות אחרים. לכן מודעים שם לחוזק האדיר של קבוצות אחרות לעומת באיירן מינכן. רוי מקאיי נמצא בתקופה לא טובה ומסביבו הבנתי שהיה בלאגן קטן אבל העיניינים סודרו ומקאיי יפתח בהרכב כאשר לצידו יהיה פודולסקי המצויין.

בית ג'

בית ג' הוא עוד בבית שלדעתי המלחמה של הפייבוריטית, ליברפול, תהיה מאוד קשה ובכלל לא פשוטה. לפתיחה קיבלה ליברפול נסיעה להולנד להתארח אצל איינדהובן. בניטז יודע שפ.ס.וו היא קבוצה חזקה, במיוחד בבית וקבוצה בעלת מאמן טוב מאוד. בניטז מעריך ומכבד מאוד את רונאלד קומאן, ויש לו את כל הסיבות לכך. קומאן עם בנפיקה ליסבון הדיח בעונה שעברה את בניטז וליברפול בשמינית גמר ליגת האלופות ולבניטז יש עדיין חשבון פתוח איתו. בניטז יודע שפיליפס סטאדיום הוא מקום קשה לקבוצה אורחת אבל לא שוכח שגם בורדו וגאלאטסראי בהמשך הן יריבות לא קלות. בינתיים באנגליה רייינה ספג ביקורות קשות אחרי התצוגה שלו במשחק נגד אברטון שבו הובסה ליברפול 3-0, בניטז שומע, ותומך בשוערו הספרדי. "פפה שמר 33 פעמים על רשת נקייה והיה פנטסטי בעונה שעברה, הוא שבר את השיא של ריי קלמנס ואם תשאלו כל אוהד באנפילד מי היה השוער הכי גדול הם יגידו לכם קלמנס, כך שאפשר להבין את גודל ההישג שלו". ליברפול תרצה כאמור להתאושש מהמכה שהיא ספגה בדרבי, וניצחון בהולנד יחזיר ללא ספק קצת מהכבוד ומהביטחון העצמי במועדון. פ.ס.וו אם כן רוצה לעלות משלב הבתים, בדיוק כמו שאר הקבוצות בבית לכן היא יודעת את משמעות משחק הבית, ההולנדים יילכו על ניצחון והם יודעים שבמקרה של הפסד יהיה הרבה יותר קשה בהמשך. כמו בליברפול גם פתיחת העונה של פ.ס.וו לא הייתה מוצלחת, הפסד בסופר קאפ לאייאקס והפסד שלא היה בתוכניות לטוונטה. אבל לכולם ברור שניצחון על ליברפול יפתח דף חדש והרבה יותר חיובי לקראת המשך העונה. בפ.ס.וו ייחסר פיליפ קוקו המושעה ובליברפול לא ישחק ריסה הפצוע.

המפגש השני יפגיש באצטדיון אטאטורק (אנערף איך כותבים את זה) באיסטנבול את גאלאטסראי ובורדו. 2 הקבוצות האלה, במיוחד הטורקים, בעל עבר במפעל והן עושות קאמבק היום. גאלאטסראי אחרי 3 שנים מאז המשחק האחרון שלה במפעל, והצרפתים אחרי 7 שנים. 2 הקבוצות הללו נחשבות החלשות בבית אחרי ליברפול ופ.ס.וו, אבל שניהם יכולות בהחלט לעלות, את הפוטנציאל שם יש. לכן ניצחון היום הוא בגדר חובה לפחות מבחינת הטורקים בידיעה שפ.ס.וו וליברפול טובות יותר מבורדו. 2 הקבוצות לא נפגשו אף פעם בעבר במסגרת רשמית. הטורקים פתחו לא משהו את העונה ויש להם כבר 3 תוצאות תיקו העונה. בורדו החזירה לשורותי את יוהן מיקו המצויין שעשה חייל בורדר ברמן, הוא רוצה להחזיר למועדון נעוריו בהצלחה בצ'מפיונס. יש לבורדו שחקנים מנוסים בסגל כמו אולריך ראמה, דוויד ג'מאלי וליליאן לסלאנד שמסרב לפרוש (רק לי הוא נשמע זקן מדי...?).

בית ד'

בית ד' הוא בית עם 2 מועמדות ברורות, אחת מהן היא רומא האיטלקית שתפתח את המשחקים מול שחטיור דונייצק האוקראינית בבית, משחק שהיא חייבת חייבת כמובן לקחת. סימונה פרוטה שחקן נבחרת איטליה ורומא בטוח בכוחה של הקבוצה האיטלקית ואומר שהקבוצה הזאת רצה מספיק זמן ביחד כדי לדעת שהיא מסוגלת להגיע השנה רחוק. רומא פתחה את העונה עם ניצחון 2-0 על ליבורנו ועם בית כזה, למרות שאולימפיאקוס לא קבוצה חלשה, לא יתקבלו תירוצים במקרה של כישלון.

המפגש השני בבית יפגיש באתונה את ולנסיה , הקבוצה החזקה בבית, עם אולימפיאקוס. ולנסיה התחזקה בקיץ והציפיות מהקבוצה בהתאם. ולנסיה חייבת לדלג לשלב הבא ולמרות שאתונה הוא תמיד מקום בעייתי. בולנסיה מודעים לגודל הציפיות ואומרים שלא צריך להיפחז ונעשו הרבה שינויים ושיש שינויים צריך זמן להתרגל, נשמע כמו תירוץ למשהו... המאמן של ולנסיה סאנצ'ז אוממר שזה לא פשוט לבוא לכל משחק באירופה בתור פייבוריט כי אז הקבוצות היריבות באות ולא משחקות את המשחק הרגיל שלהן, ולנסיה תצטרך להתרגל לזה.

15. Raulito Madridista

אויי... לא ייאמן כמה זמן חיכיתי לחזרת המשחקים האמיתיים של ליגת האלופות, המוקדמות זה ממש כלום. לא אותה התרגשות, לא אותו משחק, לא אותו דבר, לא אותה רמה בקיצור. הגמר של השנה שעברה היה טראגי מאוד עבור אוהד ריאל, רבע שעה הייתה רחוקה מהפסד של הקטלונים. לא משנה. אני עדיין מחכה לרגע שנזכה שוב בגביע. כמה שמחתי לשמוע מכנים את ריאל כאלופת אירופה. גם בעונה שמילאן לקחה, לא היה ספק מי שיחקה כדורגל מהאגדות והייתה הקבוצה מספר 1 ללא ספק.

המשחק המסקרן ביותר הוא בין צ'לסי לוורדר ברמן, קרב בין שתי קבוצות מצויינות. צ'לסי לא נראית משהו בפריימרליג למרות הרכש הנוצץ, זה עוד לא התחבר למוריניו. ברמן ספגה מהלומה משאלקה והפסידה 2-0. אני מאמין שברמן תגיע למצבים שלה, השאלה אם היא תבקיע. לי יש תחושה שצ'לסי תנצח, מצב אחד יספיק לה או מתפרצת, כדי לגמור את המשחק. שנה שעברה ברמן עפה שלא בצדק על ידי יובנטוס. מירוסלב קלוסה, דייגו ועוד מברמן, יהיו חייבים לנצל כל מצב. השחקן המסוכן ביותר של צ'לסי הוא שבשנקו, לא חסרים אחרים.

אני חושב שברצלונה תנצח היום בקלילות את לבסקי סופיה, גם בהילוך שני זה יכול להיגמר ב5-0. מסכנה הבולגרית שעד שעשתה היסטוריה והעפילה לאלופת, היא מקבלת בית בלתי עביר. סמואל אטו ימשיך לצהול אחרי כיבושים, סנסציה אדירה תיהיה אם בארסה לא תנצח.

בבית השני, באיירן צריכה לנצח דיי בקלות בביתה את ספרטק מוסקבה הרוסית. לאינטר שפתחה טוב את העונה באיטליה, יש מפגש לא קל בסקטולנד, ללא קמביאסו, בשביל אינטר עדיף שסטאנקוביץ ייכנס למרכז המגרש. בכל מקרה, אינטר צריכה לנצח, אני משוכנע שקרספו יהיה שם בזמן.

בית 3 הוא בית דיי משעמם. גלטסראיי תנצח את בורדו של מיקו לדעתי בגלל ביתיות, אני אבל לא מבין כלום בכדורגל התורכי, ואני לא יכול לדעת איך גלטסראיי נראית ועוד. לליברפול שהובסה בדרבי השבוע, צפוי משחק לא קל נגד אלופת הולנד, שנחלשה בגלל עזיבת הידינק. ליברפול הייתה יותר טובה נגד אברטון, היא תגנוב ניצחה מינימלי.

רומא וולנסיה צריכות לנצח את משחקיהן בבית 4'. הרבה זמן ששתי הקבוצות האלה לא הגיעו לשלבים גבוהים באלופות, בעיקר רומא, לא זוכר אותה מגיעה לחצי גמר או משהו, כבר 6-7 שנים, או יותר. ולנסיה תשחק בחוץ נגד אולימפיאקוס, דיי קשה לשחק ביוון, אבל היא תסתדר, גם ללא חואקין. יש לה את ויאה ומוריינטס. שחטיור דונייצק צריכה לקבל בראש מרומא שפתחה יפה את העונה באיטליה.