צ'לסי 2006/7 - הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י KirkH, ‏4/7/06.

1. raanana4ever Member

אגב 'אסיין ילד', אתמול הוא התראיין בסקיי ספורט, מי האמין שהחיה הזה מדבר כמו ילדה חמודה וביישנית!
    כשנשאל על עתיד מוריניו הוא אמר "אני מחזיק אצבעות שישאר" בלחש ביישני וחייך במבוכה. איזה חמוד...

2. john Member

קירק התחלת לדבר על העברות וצדקת כמעט בכל עמדה, כי קניון הודיע שצ'לסי מתכוונת לרכוש בלם,קשר וחלוץ.

אני מאמין שהבלם יהיה אלכס, למרות שאין לו רישיון עבודה, ואין לי מושג אפילו מה עושים בנדון. אם אני לא טועה אלכס צריך לעבור לשחק בבליגה, לא?

קשר כמעט בטוח שסידוואל יגיע למרות שאני לא ממש בוטח בו בקישור, הוא מגיע מקובה שרק לפני שנה שיחקה בצ'מפיושיפ, ואני גם לא מאמין שמורניו יתן לו לראות מגרש.

חלוץ, זאת השאלה. יש המון שמועות שוויה יגיע, אבל אלה כמובן שמועות. אני לא יודע במי יבחר מוריניו או קניון, אבל אני בטוח שזה לא יהיה "שם גדול" (אם ניחשתם גם את זה קניון הודיע). ויש גם שמועות שמאקרטי יגיע, ואני מאוד רוצה שמקארטי יגיע, גם בגלל המחיר הנמוך וגם בגלל הניסיון שלו בארופה.

:aaa021:

3. KirkH Member

אלכס עבר לPSV בשביל הרישיון... הולנד ובלגיה זה לא אותו חור מבחינה בירוקרטית? ענארף. נקווה שיסתדרו.

הבעייה שלי עם החתמה של סידוול היא עומס מטורף על העמדה. אני מניח שזה תלוי נכון לעכשיו בהחלטה של מקה אם להישאר או לא. אם הוא נשאר יש לנו 6 שחקני מרכז שדה (בלי סידוול!) ואפשר יהיה לשרוד את אליפות אפריקה בינואר (גם ככה יש כמה משחקי גביע).
    אם מקה הולך זה כבר נהייה קצת יותר בעייתי כי להיכנס לעונה מראש עם הידיעה שבתקופה של חודש יהיו לך רק 3 שחקני קישור - זה פחות או יותר מה שדפק לנו את העונה הנוכחית (אם כי ההקשר די קלוש כי העונה אי אפשר היה לצפות את המצב...).

נערך לאחרונה ב: ‏22/5/07
  4. raanana4ever Member

חחח לא, שחקנים בקליבר של אלכס מקבלים אשרת עבודה.
    יונייטד היו צריכים לשלוח את דונג לבלגיה כדי שלא יתייבש שנתיים על הספסל.

5. john Member

בקשר למאקה, לפי פיו של סוכנו הוא אמר שלמאקה אין שום הצעות כמו שכולם אומרים שוויאריאל ופ.ס.ז' רוצות אותו. בכל מקרה יש לו חוזה לעוד עונה, ואני מאמין שאם הוא ישאר לעוד עונה אז יאריכו את ההעברה של סידוואל לקיץ של 2008, כי באמת כמו שאופיר אמר לא צריך כל כך הרבה שחקני שדה.

6. Bridge Member

וייה לא יגיע, אמרו שלא נחתים שחקנים בעלי שמות גדולים וגם בהרבה כסף. נראה לי ולנסיה ירצו על וייה יותר ממה שמילאן רצו על שבצ'נקו.

נראה לי או פיזארו או מקארטי יגיעו, ולדעתי לפיזארו יש יותר סיכוי להגיע כי הוא יעלה יותר כסף. מקארטי יעלה בסיביבות ה10 מיליון פאונד, בגלל שסעיף השיחרור הנמוך שלו תקף רק מהעונה הבאה.

ועוד משהו:
    http://home.skysports.com/list.aspx?hlid=4...+new+Blues+deal

אריאן רובן כנראה נשאר ויחתום על חוזה חדש.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/5/07
  7. Pipe Member

קירק,
    למה הגעתם למצב שאתם צריכים לשכנע את מקללה "להישאר" בצ'לסי?
    המשכורת לא טובה? התנאים לא טובים? בעיות עם המאמן? לא מספיק דקות בהרכב? חוסר ביטחון? סבבה, בויאריאל בטוח יהיה לו יותר טוב.
    זה לא שהוא בסטטוס של ריבאלדו או בטיסטוטה שהולכים לקטאר בשביל מיליונים. הוא שחקן לגיטימי בהרכב שלכם.

מאיפה הגיע גל השמועות והדיבורים הזה עליו בשבועיים האחרונים? אני שומע את הסוכן שלו מדבר, חוסר וודאות ובלה בלה. ענין מויאריאל(פירס כבר "קרא" לו להצטרף אליו")? למה הוא בכלל חושב על החור הזה? הלו, אתה פאקינג קלוד מקללה! אחד מ5 הקשרים האחוריים הטובים בעולם,
    ומעל הכל יש לך עוד שנה בחוזה. יש ביטוי שאומר "תהיה יפה ותשתוק". (טוב, במקרה שלו נחליף את ה"יפה" ב"קשר אחורי מדהים").

חוק רישיון העבודה באנגליה מחייב שחקן שמגיע מחוץ לEU לשחק לפחות ב75% ממשחקי הנבחרת שלו בשנתיים האחרונות. לאלכס יש 7 הופעות, אז או שיש עוד סעיפים בחוק שאני לא מודע אליהם, או שהוא עדין לא qualified עבור קבלת רישיון, מה ש"קצת" מקשה על העברה שלו לצ'לסי, גם בלי קשר לרצונות המקצועיים שלו.

אגב,
    אלכס הושאל לPSV ב2004, כשהbuyout clause היה 750 אלף ליש"ט בערך.
    כיום אומרים שהוא "בבעלות צ'לסי".אם כך, למה בתקשורת מדברים על סכומים של 20-25 מיליון יורו שהוא יעלה לקבוצה? אם הוא עדין שחקן צ'לסי, למה הקבוצה לא משלמת את סעיף הרכישה שלו?
    משהו לא מסתדר בכל הסיפור הזה.

8. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

איזה תקשורת? כל המדיה בהולנד כבר מפרסמת שהוא בצ'לסי תמורת אפס נקודה אפס ש"ח/אירו/דולר.

טוב נו, באתר של ערוץ הספורט התעקשו שזה עלה לאברמוביץ' דולר אחד...

נערך לאחרונה ב: ‏22/5/07
  9. Pipe Member

fuck. i restart my PC and no hebrew.

it's funny, cuz i could swear i saw a 27M EURO tag price on him.
    anyway,
    thanks for clearing things out.
    (now i just have to find a way to bring the hebrew back... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx )

עריכה: :aaa021:

10. KirkH Member

אי אפשר להתעלם מכך שבחודש וחצי האחרון של העונה מעמדו של מקה נפגע מאוד. רק פציעות לשחקני הרכב אחרים החזירו אותו להרכב בתקופה הזו. אני מניח שאם מוריניו חשב שזו האופציה הטובה ביותר עבור הקבוצה במשחקים הכי חשובים של העונה הזו, זה גם יהיה הקו שינחה אותו בעונה הבאה.
    מקאללה לא ממש אוהב לשבת על הספסל והעובדה שאי אפשר להתכחש אליה היא שהוא עדיין אחד הקשרים האחוריים הטובים בעולם אם לא הטוב שבהם מה שאומר שהוא יכול למצוא בקלילות קבוצה בה הוא יהיה שחקן הרבה יותר משמעותי.
    זה נכון שיש למקה חוזה לעוד עונה, אבל אני לא מאמין שאחרי תקופה כל כך יפה ישחקו איתו משחקי כבוד. הוא רוצה הארכת חוזה די משמעותית (הסוכן שלו דיבר בזמנו על חוזה לשלוש עונות חוץ מהעונה הבאה), שזה דבר שמקצועית חבל מאוד אם צ'לסי תיגרר אליו כי עם כל הכבוד, הכסף של הצאר דואג לשחקנים בהווה, זה שכולם מנסים לרכב על הגל ולהבטיח את הפנסיה זה לא רציני בעייני.

אם למקה לא מתאים לשבת על הספסל ולא מתאים שהקבוצה לא תזדקק לשירותיו אחרי העונה הבאה - זכותו לרצות לעזוב וזכותו לרצות לשחק בקבוצה שבונה עליו בצורה הרבה יותר משמעותית.
    אני מאוד מקווה שיתנו לו ללכת בקלות אם זה יהיה המצב. אחד הדברים שצ'לסי לא הצליחה ללמוד עדיין זה איך להיפרד משחקנים גדולים במועדון.

11. הלל עידן Member

אם מקללה עוזב אז אני מוכן לראות רק קשר אחורי אחד שיחליף אותו
    גאטוסו גם יהיה קשה כי הוא ממש מחובר למילאן
    בקשר לחלוץ אני רוצה מאוד לראות את טבס אני יודע שיהיה קשה להביא אותו כי הוא רוצה לעזוב את אנגליה
    בלם-קייבו מרומא
    קשר בצדדים-אין איזה תותח אולי מנציני או טדאיי מרומא
    זה רכש שצריך לעשות יהיה קשה ויקר אבל זה מה שצריך!!!

12. john Member

הלל, כל הרכשים שהזכרת הם יופיעו לך בחלום.

13. Pipe Member

קירק,

אכן, וזה מה שמפתיע כי אובי ניקל לא מגיע (ולא קרוב לדעתי) ליכולת ולרמה של המקללה,ביחוד כשהצרפתי עדין לא מפגין סימני "זקנה" ומשחק נהדר ויציב גם בגיל הנוכחי.
    לטעמי אין סיבה שמקללה לא ישאר דומיננטי גם בשנה הבאה ואולי אפילו בעוד שנתיים, ואני חושב שמוריניו קצת מקדים את סופו של מקללה. לאובי ניקל יש עוד הרבה מה ללמוד, ביחוד הטמפרמנט הקצר שלו (שהיה פוגע בו הרבה יותר העונה אם שופטים היו קצת פחות עילגים) שנמצא בעוכריו ולהעדיף אותו כבר מעכשיו על מקללה עוד עשוי לפגוע בכם עד שהניקל ישתפר במשחק שלו.

והשמועה הכי "כבדה" קשרה אותו לויאריאל. אז כנראה שלא קל למצוא קבוצה מהדרג הראשון אחרי הכל.(זה רק אני או שהוא יתאים כמו כפפה לברצלונה?)

אם סטיב סידוול,שגם אם יגשים את כל הפוטנציאל שלו ויהיה רכישה נהדרת(מה שעשוי בהחלט לא לקרות) לא יגיע ליכולת של מקללה,הוא המחליף העכשווי של אברמוביץ', זה לא אמור לעודד במיוחד.

14. KirkH Member

גם אם סידוול יגיע ואני מקווה שלא - אובי מיקל ודיארה יהיו היורשים של מקה ולא הג'ינג'י.

15. john Member

כנראה מישהו משחקני השדה יעזוב הקיץ. צ'לסי מתעניינת בקשר התקפי מראן שמו של הבחור מרוולואה(משהו כזה). אומרים שהוא שחקן טכני מאוד, מישהו כמו ברמה של רובן.

עכשיו השאלה מי יעזוב? כי צ'לסי כבר מסמנת לנו שהיא תרכוש קשר העונה, לא משנה מי זה יהיה, אבל אני מצפה שאיזה מישהו ינחת בברידג' הקיץ.

הסוכן שלו אמר שזה רק שמועות, שוויאריאל לא הציע לו שום חוזה ושם כלום.
    אפילו אם מאקה יעזוב אני לא יתאכזב, יש לנו את מיקל, אסיין, ודיארה שיחליף את שניהם במקרה הרע.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/5/07