צ'לסי 2008/9 - אנצ'לוטי חותם לשלוש שנים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Bridge, ‏5/7/08.

1. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

2. Mr.Eko Member

אם צ'לסי תשחק במערך של יהלום אז דקו יוכל לשחק מאחורי שני החלוצים, הוא לא קשר שמקובע רק למרכז השדה,הוא מאוד מגוון,יכול לשחק יותר קדימה ככה שהאפשרויות של סקולארי במרכז השדה יכולות להצטמצם במידה והוא יחליט להסיט את דקו לעמדה קדמית יותר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/7/08
  3. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם באלאק ולמפארד מסוגלים לשחק יותר קדימה , ובמקרה של האנגלי זה אף הכרחי . הוא יותר קשר התקפי מאחורי חלוצים מאשר קשר 50/50 , ומכיוון שהיכולות ההגנתיות שלו לא גדולות , אני מניח שהוא גם לא יוצב כשחקן מרכז שדה , לא משנה באיזה מערך סקולארי יבחר . אם זה 4-3-3 (או 4-5-1 , על אותו העקרון) אני מניח שהוא יעדיף לשים אותו כקשר שעושה רק עבודה התקפית , או אם זה 4-4-2 יהלום הוא יציב אותו בעמדה המוכרת לו ביותר .

4. Makelele Member

לדעתי אתה טועה פה.
    בעונה שמוריניו שיחק ביהלום באלאק היה זה ששיחק מאחורי החלוצים.
    למפארד הוא קשר 50/50 והחלוקה שלו בין הגנה להתקפה היא שווה. גם מבחינה הגנתית הוא תורם המון בכיסוי שטחים.
    אם יש קשר שיכול לעשות רק עבודה התקפית ( וגם זה לא קיים היום) זה דקו וגם הוא אחד שעובד על המגרש.
    יהיה מעניין שנה הבאה בקישור של צ'לסי .

5. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממה שראיתי מפאט פרנק עד היום (אני בטוח שראית יותר ממני , אבל בכל זאת) היכולות ההגנתיות של באלאק ואולי גם דקו טובות משלו . באלאק למשל חזק ממנו , הרבה יותר אגרסיבי ויכול לתפקד אפילו כקשר אחורי הורס במקרה הכי גרוע . את כמות הגליצ'ים שראיתי מלמפארד בחיי אפשר לספור על שתי ידיים ...

6. Rudess Member

7. Makelele Member

אני מבין את הטענה שלך . יש בה היגיון.
    אבל לפחות מוריניו היה מעדיף תמיד את למפארד יותר מאחורה אולי בגלל שהוא יותר זריז מבאלאק.
    גם כשבאלאק שיחק בתפקיד אחורי בנבחרת גרמניה זה היה כמאין פירלו ולא אסיין/מאקא
    בכל מקרה עד המשחקים הראשונים לא נוכל לדעת

8. Bayern Straße nach sechs

למה להביא את בוסווינגה?
    קודם כל הוא לא שווה את הסכום שהם קנו אותו, בנוסף סקולארי הוא המאמן, והוא בוודאות ירצה לתת לפריירה לשחק, פריירה יכול לשחק בשני האגפים. בצד שמאל מאוייש אשלי קול, וקשה לי לראות את קול יוצא מן ההרכב. מה שאומר שפריירה, בוסווינגה, ובלטי ילחמו על עמדה אחת, לא מבין את זה, השקעה לא טובה של צ'לסי.

9. Rudess Member

יכול להיות שבלטי או פאריירה יימכרו.

10. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

רציתי לכתוב משהו על כדורגל, אבל אז זה היכה בי.

A Grant free Chelsea thread! Hurray!!!

11. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוקדם לקבוע לגבי בוסינגווה אבל אני חושב שזה די בולט שפריירה של השנתיים האחרונות הוא לא מגן מציאה, בטח להרכב ראשון של קבוצה עם יומרות כמו של צ'לסי.
    העליות הלא מתוזמנות להתקפה ובעיקר יכולת הגנתית די מחורבנת די דרשו רכש בעמדת המגן הימני, עמדה שלא מאויישת במיטבה בשנים האחרונות. הגיע בוסינגווה.

12. Mr.Eko Member

מסכים במאה אחוז לגבי פריירה....... היה על הפנים לדעתי בעונה הקודמת,הן בהגנה והן בהתקפה.
    בהתקפה היה גרוע,בהגנה איכשהו הצליח לעשות משהו..... בוסינגווה,ממה שיצא לי לראות ממנו ביורו מגן עם יכולות הגנתיות מעולות ושוב כל זה בהסתמך על היורו וגם תרם לא מעט להתקפה רק קבלת ההחלטות שלו הייתה לו משהו ברוב המקרים ובכל מקרה שינוי מרענן לעומת פריירה.

13. Bridge Member

בעיקר יכולת הגנתית די מחורבנת?! מול מי ומתי הוא הראה את זה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

הייתה לו עונה סבירה ביותר עם מספר בישולים ובמיוחד יכולת הגנתית מצויינת.

ובלטי יעזוב בוודאות. פריירה רק חתם על חוזה לחמש השנים הקרובות.

14. john Member

15. REAL MADRID Member

זה שהוא דחה הצעה של 11 מיליון לא אומר שהוא יידחה גם הצעה של 15 מיליון.. הכל פתוח.