צ'לסי 2008/9 - אנצ'לוטי חותם לשלוש שנים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Bridge, ‏5/7/08.

1. john Member

תראה הוא לא דחה כלום, אלו היו צ'לסי שדחו דיבורים עם אינטר על למפרד.

2. REAL MADRID Member

לזה התכוונתי. מועדון הכדורגל צ'לסי - זכר. קבוצת צ'לסי - נקבה..

עברית שפה קשה.

3. john Member

אנגלית שפה קשה חבר?

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

במסיבת עיתונאים עם סקולארי שאלו אותו עם הוא חושב שהוא הספיישל וואן... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx איך הם חולים על זה.

בעניין למפארד, סקולארי אמר שהוא שוחח איתו ולמפארד הבהיר לו שהוא מעוניין להישאר בקבוצה, לא יודע עד כמה מילים כאלו שוות משהו בעידן של היום, אבל אמר. לגבי דרוגבה זה לא נראה שהוא מתכוון לעזוב.

5. Bayern Straße nach sechs

תמיד אותה השאלה. רק התקשורת האנגלית מסוגלת לזה..

6. KirkH Member

אני לא ממש מתרגש מהמסיבות עיתונאים הללו שנועדו לספק לעיתונאים מלאי של קלישאות וציטוטים עד לפתיחת העונה. אבל טוב לראות שבניגוד למישהו, שאני משתדל מעכשיו לא להזכיר את שמו וזיכרו, סקולארי לא מתחבא מאחורי מילים גבוהות (ספק אם האנגלית שלו מאפשרת לו את זה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx ).
    "כן, כשצריך להביא נקודות אז משחקים בשיטה שצריך". "כן, אני חושב שאני צריך להביא תארים כי זו אחת הקבוצות הגדולות בעולם וזו המטרה של כל מאמן".

אם פראנקי נשאר אני מאוד מקווה שבאלאק עוזב. לא צריך לעשות עכשיו ניסיונות ולשחק משחקי כבוד. שיטה חדשה, מאמן חדש וקבוצה חדשה. אחרי סיום חביב לעונה האירופאית ויורו טוב לא צריכה להיות בעייה למצוא לו קבוצה.

נערך לאחרונה ב: ‏9/7/08
  7. George Best Member

לא שכסף זה פקטור יותר מדי רציני אצל אוסף הרנט בויז שלך קירקי,
    אבל לא תראו על באלאק בגיל שלו יותר מדי כסף, בטח ובטח שאם אתם אלו שהולכים ליזום את העסקה עבור באלאק...
    ודווקא עכשיו למכור אותו?בעונה הראשונה הוא די אכזב, בשנייה חצי עונה ראשונה היה פצוע, וכשחזר היה נפלא, פשוט נפלא.אז דווקא עכשיו למכור אותו?
    מה שמחזיר אותי לטעון בפעם האלף שההחתמה של דקו מיותרת לחלוטין.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מה שצריך זה כמובן למכור את באלאק למרות שהיה נקודת אור כלשהי בעונה שעברה, אבל יש לי הרגשה יותר מחזקה שאנחנו בקישור נשארים עם המצב הקיים, יש לי הרגשה שדקו/למפארד/באלאק יקבלו תפקיד מתחת לחלוץ, ג'וי קול יהיה באגף(ים... ), דרוגבה בחוד, אסיין/מקאללה מאחורה שבמרכז השניים הנותרים מהטריו שציינתי.
    ההרכב הזה יוביל אותנו לשום מקום, אבל אני בספק אם בצ'לסי מתכוונים למכור את באלאק, לא נראה לי שזה עומד לקרות.

9. KirkH Member

למכור את באלאק זו בדיוק התשובה לטענה שאנחנו קבוצה של שכירי חרב.

אני מכיר בתרומה של באלאק ובאיכויות שלו, אבל אני טוען שהן שוות וזהות לאלו של פרנק למפארד. אתה יכול להתכחש לעניין הזה, אתה יכול לנסות לעקוף אותו ואתה יכול סתם להתעלם - עובדתית כמו שנבחרת אנגליה גילתה עם הניסיון לשלב את למפארד וסטיבי ג'י וכמו שמוריניו גילה עם הניסיון להחליף את כל מה שהוא מאמין בו על מנת לשתף את למפארד ובאלאק באותו הרכב, זה לא עובד וזה לא עושה טוב לקבוצה. בכדורגל לא הכל זה מתמטיקה פשוטה ולא תמיד 2=1+1...

אני חושב שאם למפארד רוצה (!) להישאר, הקבוצה צריכה לעשות הכל כדי להשאיר אותו וזה כולל שיחרור של באלאק. אגב, אומנם כסף לא אישיו, אבל היות והוא לא עלה לנו פני, 4-5 מיליון פאונד יאזנו את החשבון שלו כולל המשכורות וזה נחמד.

אני לא מבין איך אתה יכול להגיד שדקו מיותר. מה רצית שיעשו, יעלו עם אותו הרכב ששיחק בגמר הצ'מפיונס ויגידו בתקשורת שהקבוצה יצאה לדרך חדשה ושמעכשיו אנחנו משחקים רק "ביוטיפול פוטבול"?! זה לא רציני.
    אם הקבוצה רוצה לעשות שינוי כיוון בהיבט הטקטי, אז כן, צריך לעשות שינויים רציניים יותר מאשר סתם לדבר.

10. George Best Member

אין לי ספק שלו הייתי אוהד צ'לסי, הייתי מעדיף לראות את למפארד נשאר על פני באלאק.

לקנות שחקן לעמדה כ"כ עמוסה ושופעת בשחקנים טובים, ואז למכור את מי שהיה השחקן הטוב ביותר של הקבוצה בחצי העונה האחרונה זו..גאונות?
    הכל טוב ויפה לגבי הריענון והדם החדש שדיברת עליו, אבל למה דווקא לעמדה הזו?

ואתה שוב מכניס לי מילים לפה.איפה אני טענתי שאתם צריכים לעלות עם אותו ההרכב?
    שוב - מגן ימני חדש שהבאתם(בוסינגווה) זה מבורך,
    קשר קדמי - מיותר.
    מה לא מיותר?קיצוני.

11. KirkH Member

להזיכרך גם עם רובן, ג'ואי ודאף אנשים דיברו על הסיגנון של צ'לסי באותן מילים שהם השתמשו בהן בעונה שעברה. להביא ווינגרים טובים זה לא שינוי - זה לשדרג את השיטה הנוכחית מבחינה פרסונאלית.

אין לנו צורך בשינוי בהגנה או בחוד - אנחנו צריכים שינוי טוטאלי בחשיבה לגבי שיטת ההתקפה והדרך. ואת זה עושים רק על ידי שינוי בקישור ולא סתם החלפה של שחקן אלא על ידי החלפה של עקרונות. לא באלאק ולא למפארד רגילים לשחק בשיטה הזו, דקו כן. אם באלאק רוצה להישאר כמחליף, אהלן וסהלן - אני מניח שלא ולכן עדיף שיעזוב.
    אתה מדבר על העונה האחרונה של באלאק כאילו הוא עשה משהו מיוחד. פציעה אחת לא הורגת שחקן והרקורד של למפארד בגשר תמיד יהיה יותר טוב מאשר זה של באלאק, ככה שזה די נדוש לדבר על איזה שהוא חוסר צדק מבחינת הגרמני בתחום הזה..

12. Bridge Member

קירק באלאק ולאמפרד שיחקו מצויין ביחד בחצי השני של העונה. הם הראו שהם יכולים לעבוד ביחד.

ואף אחד לא אמר שצ'לסי תמשיך לשחק עם קיצונים. סקולארי לא יודע איך בנתיים צ'לסי תשחק. סקולארי בברזיל ובפורטוגל שיחק על הנקודות החזקות של הקבוצות ואני בטוח שגם בצ'לסי - שהנקודה החזקה ביותר שלה היא הקישור.

13. john Member

בהחלט, דקו סתם מילא לנו את הסגל, ההחתמה הלחיצה לנו את חוליית הקישור, סידוואל הבין כבר שגם בלי דקו הוא לא ישחק אז למה עם דקו הוא ישחק? והוא קרוב מאוד לאסטון וילה. אבל כאן אנחנו צריכים לראות, מה מאמן חדש בקבוצה חדשה כמו שקירק אמר יפעל, שיש לו ביד 3 קשרים איכותיים מאוד, שכל אחד מהם רק מחפש ללבוש את החולצה ולא יודע מה זה ספסל. אני מאמין שבמשחקי אימון שיהיו לנו סקולארי יצליח לבחון את כל האפשריות שעומדות בפניו, ואז בתחילת העונה נראה לאיזה מסקנה הוא הגיע.

אני מאמין שצריך כאן שינוי במערך כמובן, אני מאמין שסקולארי ידע איך ולאן להכליל את הקיצוניים שיש לנו. כאן אני מצפה למכירה של מאלודה וSWP, ישאיר לנו את ג'ואי וסינקלאר שזאת אפשרות טובה מאוד. אבל עדיין, השילוב שלהם בסגל לא מובן לי.

מכירה של באלאק בשלב הזה לא יהיה נכון, אנחנו עדיין לא יודעים איך דקו מתקפד בהרכב שלנו. אז קשה להחליט החלטה כזאת לפי דעתי.

14. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מאמין שסינקלייר יקבל ישר את חולצת ההרכב, בטח לא על סמך כמה המשחקים הלא בדיוק מהותיים שזכה להם עד כה כמחליף.
    שון רייט פיליפס, בינתיים קבוצה בסקאלה של צ'לסי גדולה עליו, צריך לדעתי ללכת לקבוצה שרוצה להגיע לאירופה. אני חושב שבקבוצה כזו הוא שווה הרכב ויכול להתבטא טוב בהרבה מההבלחות להן זכה בצ'לסי.

15. Gnus Avenue Member

קצת חדשות:

*צ'לסי מתכוננת להציע על רוביניו 60 מיליון יורו:

My Webpage

*צ'לסי הציעה לדרוגבה חוזה חדש המשווה את משכורתו למשכורתו של ג'ון טרי:

My Webpage

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/7/08