צ'לסי 2008/9 - אנצ'לוטי חותם לשלוש שנים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Bridge, ‏5/7/08.

1. yonmu Member

60 מליון יורו על רוביניו! אריזה קורעים הוואלה האלה (והגרדיאן). 30 מליון הוא לא שווה.

2. סביליה אצלי בדם Member

לפי דעתי,רוביניו כן שווה 30 מיליון(רוביניו הוא שחקן שנחשב לאחד הכישרונות הגדולים בעולם)

3. KirkH Member

וגם לאחד הפלופים הגדולים בעולם.

4. סביליה אצלי בדם Member

למה פלופים?

5. Ryan Giggs11 Member

כי הוא לא השחקן שחשבו שהוא יהיה.

6. john Member

גיא אב לעדיין סינקלאר חייב לקבל את המושכות. שחקן כל כך כשרוני, והמון פעמים ראינו את זה שכהיה מושאל, וגם במשחקי הגביע נגד הקבוצות הקטנות. צריכים לראות אותו ברמות הגבהות איך הוא מסתדר שם, חבל שהוא לא קיבל את ההזדמנות הזאת, נכון הוא קיבל כמה כאלו, אבל עדיין לא משהו רציני כמו לשחק מחצית בפרמיירליג.

אני מאמין שהעונה סקולארי יבנה עליו טיפה.

7. Claret&Blue Member

מה זה יבנה עליו טיפה? אם הוא בכלל יהיה חלק מהרוטציה אז הוא יהיה בתחתית סולם ההעדפות של סקולארי. השאלה היא הפתרון הטוב ביותר עבורו ועבור צ'לסי.

8. john Member

הכוונה שיכניס אותו רבע שעה לכמה משחקי פרמיירליג. לפי הדיווחים, אני מאמין שסינקלאר יהיה קיצוני שני. לפי ההגיון : מאלודה הולך, SWP הולך, ג'או וסינקלאר נשארו, יביאו קיצוני שמאלי אחד וימני אחד וכנראה סינקלאר יהיה המחליף.

סתכל עדיין קשה לבנות טקטיקות בשבילו, אבל עדיין אני מאמין שיקבל 15 פעם בכמה משחקים.

9. KirkH Member

אף אחד לא צריך לבנות טקטיקה במיוחד בשבילו. הוא שחקן מוכשר שצריך להוכיח שהוא מתאים לקבוצה ולא להיפך.
    בין אם מאלודה הולך או נשאר סינקלייר לא יהיה וגם לא צריך להיות שחקן הרכב. הוא צריך להיות מחליף ראשון של מי שלא יהיה הווינגר השמאלי הפותח. ואם הוא אכן יקבל את התפקיד הזה, אז זה בפני עצמו צעד חשוב מצד הקבוצה והדבר הכי מרחיק לכת שאפשר לתת לו בנקודה הזמן הזו. יוכיח שהוא באמת טוב כמו שכולם מקווים, יוכיח שהוא שווה יותר מזה - כולם יהיו מרוצים.

לתת את המושכות לילד שעוד לא עשה כלום בקריירה שלו ולדבר על 4 תארים לא הולך ביחד.

10. KirkH Member

אגב, ברידג'י חתם שוב על הארכת חוזה. הפעם עד 2012. תענוג.

אני מקווה שסקולארי סוף סוף יצליח להיות זה שמתנתק מהשם על החולצה ומסתכל על יכולת נטו. עד עכשיו, מאז שהגיע, בשום תקופה שהיא, אשלי קול לא עלה על ווין ברידג' ביכולות שהוא הביא לכר הדשא. אני עדייו חושב שמבחינת פוטנציאל ומבחינת תכונות כשחקן קול בשיאו עולה על ברידג', אבל קול לא היה בשיאו כבר שלוש שנים.

נפלא לראות ששחקנים ממשיכים איתנו כל כך הרבה זמן למרות השינויים הדחופים והצורך הבלתי פוסק להתחזק. אחת הקניות הראשונות של הליצן מפירנצה, פותח עונה עם מנג'ר רביעי...

11. George Best Member

נחמד לדעת שאתה עדיין מחשיב את השלישי כמנג'ר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

12. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

תקן אותי אם אני טועה קירק, אבל ברידג' לא הגיע ב-2003? הוא רחוק מלהיות אחת הקניות הראשונות של ראניירי.

13. KirkH Member

כן... התכוונתי של תקופת הצאר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/drunk.Xxx

14. N כמוני Member

אני לא מאמין ששיטת היהלום טובה לצ'לסי.היא נוסתה בתחילת דרכו של באלאק בקבוצה ונחלה כישלון.
    צ'לסי צריכה להביא עוד שחקן או שניים באגפים,ולהפטר מעוד שחקן או שניים שנמצאים במרכז השדה.(לכן אני גם חושב שהבאתו של דקו מיותרת).
    מבחינת ההגנה צ'לסי מושלמת.צריך לשקול הבאתו של עוד חלוץ,ובכל מקרה התעקשות על דרוגבה.אנלקה הוא לא חלוץ ברמה של צ'לסי.

15. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לא מסכים.
    אנלקה חלוץ מצויין שכבר הוכיח במספר קבוצות שלכבוש הוא יודע. אם יציבו אותו בתפקיד המתאים לו, חלוץ שפיץ ולא באגף (כמו שהתחת היה מרבה לעשות), הוא גם יחזיר תמורה יפה של שערים. בהתחשב בכך שדרוגבה ככל הנראה ממשיך בקבוצה, אנלקה בהחלט מהווה מחליף ראוי.