צ'לסי 2008/9 - אנצ'לוטי חותם לשלוש שנים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Bridge, ‏5/7/08.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כל כך מיותר להתעסק בכל השמועות האלו... הכל שמועות, מהחתימה והסיכום ועד להכחשות. חבל על האנרגיה של לנסות ולהסביר או להגיב על החתמה לפני שהיא נעשית רשמית. שמות עולים לאוויר כל רבע שעה בערך, לתקשורת העולמית משעמם, ומין הסתם התקופה הזאת זה הלחם שלה, להמציא כל יום ספקולציות.

2. 亚历山大帕托 Member

מזל טוב על החתמת אנצ'לוטי. התברכתם גם באוהד קטן לתקופה הקרובה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wave.Xxx.

3. THE STRETFORD END Member

סקאי ספורט מדווחים על הצעה של צ'לסי לגבי קאקא גם כן,73 מיליון פאונד!

4. 亚历山大帕托 Member

5. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.skysports.com/story/0,19528,11095_5361556,00.html

לינק למה שסטרטפורד כתב.

איזה טירוף. רומן לא אמר שמקצצים? ומעבר לכך, איפה קאקה משתלב בדיוק במערך של צ'לסי? הוא יושב בדיוק על המשבצת של למפארד.

6. Dimitar Berbatov Member

האיטלקים כאן אמרו שאנצ'לוטי יודע מה הוא עושה, שהוא מאמן מצוין (אין עוררין על כך) אבל לעזאזל מה זה אמור להביע?
    כאילו חסרים לצ'לסי קשרים במרכז, כאילו אין לצ'לסי איזה לאמפרד (שבמקרה הוא השחקן הכי טוב שלה) שיושב על העמדה של קאקה. לא ברור מה זה אמור להיות. אמרתי את זה כבר כאן, צ'לסי לא צריכה חיזוק מאסיבי בקיץ. מקסימום שני שחקנים, איזה קיצוני כי לך תדע איך ג'ו קול יחזור ואם מאלודה ישמור על יציבות.

אם אנצ'לוטי יוציא מצ'לסי את מה שהידינק הוציא ויוסיף לכך גם כדורגל התקפי כפי שמילאן הראתה בימיה הקצת יותר טובים, צ'לסי תרוויח בענק. אבל אין שום סיבה להתפוצץ ככה.

7. 亚历山大帕托 Member

אני מניח שברכישת קאקא אנצ'לוטי מקווה לאמץ את השיטה האהובה עליו, שזה אומר שני קשרים תוקפים מאחורי חלוץ מטרה בודד.

8. אבו Member

במעבר חד, זמנית לפחות, מעוד סאגה לגבי קאקא:
    http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/t...sea/8081914.stm
    אם הידינק היה נשאר, הייתי מבין אותו, שחקן ברמתו לא יכול להיות שחקן ספסל(אלכס הועדף על פניו עם טרי). אבל עכשיו שיש מאמן חדש? יכול להיות שהוא נמהר מדי. ובכל מקרה, אנצ'לוטי ידוע ברוטאציות שלו גם בחלק ההגנתי(הידינק לא ממש עשה רוטאציות רציניות בקדנציה שלו).

בכל מקרה- http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_pray.Xxx קשה לי להאמין שצ'לסי תצליח למצוא בלם מחליף ברמתו אם הוא אכן יעזוב.

9. THE STRETFORD END Member

ובזה הרגע סקאיי מפרסמים שבצ'לסי מכחישים את עניין קאקא.

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

העניין עם קאקא לא שווה כרגע התייחסות, קשה לי מאוד להאמין שהוא יסכים לעבור לקבוצה כמו צ'לסי, הוא 99 אחוז בריאל וצ'לסי לא תצליח למנוע את זה, ואני מקווה גם שהיא לא מנסה.

בקשר לריקי, הוא מבין את מעמדו, אין לאף אחד ספק בקשר ליכולותיו, וקשה למצוא אנשים שלא מעריכים אותו, אבל אלכס בעלייה בקריירה, נתן עונה נהדרת ועושה רושם של אחד שממשיך ללמוד ועוד ישתפר, מצד שני ריקי כבר לא ילד, הוא מבחינתו רוצה לשחק ובצדק מוחלט, אף אחד לא כועס עליו שרוצה לעזוב, יש לו עוד המון מה לתת גם ברמות הגבוהות וזה מובן. יהיה עצוב לראות אותו עוזב.

11. אבו Member

וסקיי ממשיכים לאבד מהמוניטין והאמון שהיה בהם בעבר. זאת עוד פעם מיני רבות שהם נופלים על ידיעה שגויה. פשוט לא אמין כמו פעם וחבל.

12. johnnie walker Member

בלי קשר למה יעשה העונה תפוח האדמה האיטלקי בצלסי להישג מרשים אחד היא כבר
    הגיעה, העסקת 3 המאמנים השמנים ביותר בכדורגל העןלמי תוך שנה אחת

ג`ין הקמן
    פוטאטו
    קרלו בטוסיק

13. KirkH Member

העזיבה של ריקי הייתה צפוייה, צפוייה מידי. דווקא בשבועיים האחרונים לאור השקט המפתיע מהגזרה שלו עוד היו לי תקוות שהוא התהפך ובכל זאת ירצה לסיים את הקריירה כמחליף של צמד המגדלים - אבל זו ממש לא הפתעה כאמור..

זה צעד נבון הן לריקי שמגיע לו לסיים את הקריירה על הדשא כי יש קבוצות ואפילו קבוצות גדולות שהוא מסוגל לפתוח אצלן ואפילו להיות שחקן ההגנה מספר אחת - אבל גם מבחינת צ'לסי מדובר בצעד נבון.
    אנחנו חייבים ריענון. חייבים. מה גם שריקי יהיה בן 31 בקיץ, אחרי שנתיים עם לא מעט פציעות, עם ירידה במהירות ובזריזות..

אני מת עליו, אבל זה הזמן להיפרד.

14. ManUtd Fan Member

אחד הדברים היותר טובים שיכול לקרות לצ'לסי מחתימת אנצ'לוטי כמאמן לדעתי זה שיש לו את היכולת להביא את אלכסנדר פאטו, אולי הכישרון הכי גדול בכדורגל העולמי, לקבוצה. נראה כי פאטו יותר נאמן לאנצ'לוטי מאשר לקבוצה שלו, ולכן מעבר שלו ללונדון לא נראה לי כזה מופרך. בכתבה הזו נראה כי הוא ממש סוגד לו. נראה כי לאנצ'לוטי יש את היכולת להכריע את העתיד של הברזילאי.

וע"פי סקיי-ספורטס אתם מקושרים לוייה, יחד עם ריאל מדריד כמובן.

נערך לאחרונה ב: ‏9/6/09
  15. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

פאטו,בהחלט אחת ההבטחות בכדורגל העולמי,שחקן שבניגוד לצעירים אחרים מוכיח את עצמו ברגעים שהוא באמת צריך להוכיח את עצמו.
    אם זה במשחק הראשון שלו אי פעם בבוגרים באינטרנסיונל,שכבש ובישל 3,אם זה במשחק הראשון בנבחרת הבוגרת בו הוא כבש ואם זה בשבועיים הראשונים במילאן בהם הוא כבש שלושה שערים ב3 משחקים ואז נפצע. כל זה והילד רק בן כמה? 19?
    בהחלט נראה כי הוא יעבור לצ'לסי,בעיקר בגלל מה שהוא רואה שדועך במילאן ובעיקר בגלל מה שהוא אמר לגבי אנצ'לוטי:"אני אשוחח עם אנצ'לוטי ואחליט לאן לעבור..קודם אנצ'לוטי,אחר כך עם מילאן".
    נראה פשוט שהילד מעריץ שלו וברור כשמש שאנצ'לוטי לא יפספס הזדמנות כזו נוחה לגנוב את השחקן הזה.
    מתחילה כאן מערבולת שכולה תלוי בקרלו,רוצה את פאטו,פאטו יגיע. מילאן לא תשחרר,זה רק יתן לגיטמציה לפאטו שעכשיו לא סגור בהחלטתו לעבור לצ'לסי.