צ'לסי 2008/9 - אנצ'לוטי חותם לשלוש שנים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Bridge, ‏5/7/08.

1. Strawberry Fields Member

2. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגיע הזמן שסרזו יראה כמה הוא ענק ויגיד לצ'לסי ככה:" תורידו 20 מיליון,תנו לנו גם את קרבאליו"

אתם לוקחים כוכב אז גם אנחנו ניקח כוכב, רק עם עסקא כזאת אני אהיה שמח, כסף זה לא בדיוק הכי חשוב עכשיו,הגיע הזמן שיתחילו להתנהג כמו קבוצה שרוצה תארים שיגידו לצ'לסי אתם רוצים את הכוכב שלנו אז תתנו בנוסף לזה גם את הכוכב שלכם... אבל לצערי זה בחיים לא יקרה

נערך לאחרונה ב: ‏10/6/09
  3. Strawberry Fields Member

amirb91 - קארבאליו גם ככה בדרך החוצה והוא ממש לא שווה 20 מ' פאונד.

4. odobry Member

:aaarse: אחחחח פאטו ואגווארו... חלומות מתוקים!

במקרה ושני אלה באים אפשר לפדות את הצ'ק על דרוגבה כבר עכשיו מצדי, שילך לאינטר, ברצלונה, או איפה שלא רוצים אותו!

אני מחליף אותו באגווארו ופאטו בכל יום נתון...

זו תהיה שנה גדולה!

5. A. Arshavin Member

הם רכים מדי, אני לא חושב שהם יצליחו באנגליה, בטח לא כמו דרוגבה הפיזי. דרוגבה אחד החלוצים הגדולים בשנים האחרונות, אני לא רואה באף אחד ממי שהזכרת מחליף ברמה שלו שיתאים לצ'לסי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/6/09
  6. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

קרבאליו הוא בלם אדיר שאם יבוא אלינו יהפוך אותנו מעוד קבוצה לקבוצה שיכולה להגיע רחוק בכל מפעל...

ואם מוכרים להם את אגווארו דבר ראשון לסכם על שחקן שיביאו במקומו(עדיף שחקן הגנה) ואחרי זה על הסכום. לא אתנגד לקרבאליו/אלכס/אסיין(בעיניי השחקן הכי טוב וחשוב בצ'לסי)

7. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא אגווארו למרות שהוא די קטן ונמוך מאוד מאוד פיזי מאוד חזק ולא מפחד לעלות לנגיחה ותאמין לי שהוא לא מסי, הוא בכלללל לא רך... אבל אגווארו בספרד יחשב לאחד החלוצים הגדולים בעולם, מעבר לאנגליה יכול להפוך אותו להכי טוב בעולם(טורס) או שידפוק לו את הקריירה וזה סיכון שלא צריך לקחת בטח שלא בגיל כזה.

השחקן הזה תפור לברצלונה,מקווה שנשאיר אותו אצלנו כמה שיותר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

8. odobry Member

אני מצטער מאוד, אבל דרוגבה סוס מת, הוא בקושי מכניס מאבד מלא כדורים וכל מה שנשאר זה הכבוד, שבאמת הוא ראוי לו, שחקן ענק אבל הגיע הזמן להמשיך, אפילו שלדעתי המחליף הכי טוב לו יהיה אדאבאיור (חלוץ מטרה, חזק, מה שכן יש לו גם את החוצפה של דרוגבה.)
    אבל אגווארו לדעתי יכול להצליח, אנילא יודע מתי טורס נחשב חלוץ 'פיסי' ותראה את מידת ההצלחה שלו בליברפול.

זה הכל עניין של הסתגלות לקצת המשחק, ודרוגבה איבד את זה.

9. KirkH Member

תגיד, ראית את דידי מאז היום שהידינק נחת בגשר או שפיספסת?

סוס מת? דידי?!? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

הפסקתי מזמן להתייחס לשמועות. 90 אחוז מהמקרים זה עיתונים שעושים יד אחת עם סוכן שמחפש להוסיף עוד אפס לחוזה הבא של השחקן שלו. כשיהיה משהו רציני, נתרגש.

ברמת העיקרון, ההחלטה הכי חשובה של הקיץ היא בכלל טאקטית. לפי מה שאני מבין, אנצ'לוטי חובב די גדול של משחק עם שני חלוצים. קודם שיבררו אם זה באמת הכיוון ואחרי זה שימכרו שחקנים.

דידי לטעמי נכס שאי אפשר להחליף נכון להיום אם ממשיכים לשחק עם חלוץ בודד. לא רואה מישהו ברמה שלו שמסוגל להביא את היכולות האלה וכשמדובר על חלוץ חוד יחיד - זה הרבה יותר מסתם לשים את הכדור ברשת ופראנקי למפארד שמסיים כל עונה עם 20 שערים יהיה הראשון להודות בזה.
    אם עוברים לשני חלוצים הזהות והחשיבות של כל אחד מהצמד פוחתת ואז אפשרי להחליף את דידי - למרות שאני חושב שמיותר לחלוטין.

בקשר לריקי, הוא לא יישאר בצ'לסי לצערי וכנראה שגם לא תבוא אף קבוצה שתשים עליו את הסכומים האלה (20 מיליון), דווקא מכירה שלו לקבוצה ספרדית יכולה להיות פיתרון הולם לכל הצדדים. אני די בשוק שבריאל עדיין לא שלחו לגשר משלחת פלוס לימוזינה כדי להביא אותו למדריד. אבל ככה זה כשבונים שוב פעם גאלקטיקוס.

נערך לאחרונה ב: ‏11/6/09
  10. AW forever Member

לי דווקא זכור משבר במילאן בנוגע לזה שברלוסקוני דרש שאנצ'לוטי ישחק עם שני חלוצים, אנצ'לוטי התנגד וזה כמעט נגמר בפיטורים עד שבסוף אנצ'לוטי התיישר לפי הדרישות של הבוס.
    זה יהיה נחמד לשמוע את דעת המומחים פה בפורום לעינייני מילאן.

11. AronB Member

אגוארו-דרוגבה-פאטו.
    זה פשוט לא ילך בצ'לסי, דרוגבה הוא החלוץ שיתאים לצ'לסי, עם הגודל והפיזיות. אגוארו ופאטו יותר טובים ממנו מבחינה עולמית, אבל מבחינת צ'לסי שניהם לא יצליחו פשוט. כדאי לצ'לסי שדרוגבה יישאר, ראינו כבר העונה איך הוא פתח אותה רע ונפצע ואז חזר לעצמו.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

דידי סוס מת?? וכל כך בקלות להיפטר ממנו??

דבר ראשון דרוגבה הוא שחקן נשמה, שחקן שאני באמת אשמח לראות אותו נשאר בסגל שלנו כמה שרק אפשר, העונה, בעיקר בחצי השני (כמו שקירק למעשה ציין), דרוגבה חלוץ שעדיין עשה את המוות לכל צמד בלמים שעמד מולו, שהוא בא לעבוד אין אף בלם שלא יחטוף ממנו כאב ראש רציני, הוא נכס לכל דבר, היה ועדיין כזה. אני לא נפטר ממנו בקלות.

13. George Best Member

דרוגבה שחקן נשמה מתי שיש לו חשק.
    הבעיה שהחשק בא והולך וזה מאוד תלוי במנג'ר.

סוס מת?מאז שהידינק הגיע, דרוגבה הוא ההיפך המושלם מסוס מת.
    עדיין מהטובים שיש.

נערך לאחרונה ב: ‏11/6/09
  14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

נוציא את טרי ולמפארד מהמשוואה (כי לא ניתנים להשוואה בשום מצב), דרוגבה השחקן שתמיד תמיד הכי רוצה לנצח ונותן את כל כולו, יש משחקים שהוא נראה חסר חשק, אבל שיש מנג'ר שמאמין בו ונותן לו הרגשה טובה הוא פשוט מתאבד על כל משחק, תראה משחקים שלו בגביע נגד קבוצות מליגה שלישית הוא מתנהג כמו במשחקים בחצי גמר ליגת האלופות. תחת מוריניו והידינק לא היה משחק שהוא לא נתן 300 אחוז.

15. 亚历山大帕托 Member

סתם המצאות, הוא מעולם לא היה קרוב לפיטורים בגלל זה. כשלמילאן היו שני חלוצים, אנצ'לוטי העלה שני חלוצים ומאחוריהם פליימייקר. מאז עזיבתו של הבוגד האוקראיני והלאה נכנסו למשבר חלוצים שהכריח את אנצ'לוטי לעלות לעיתים קרובות במערך 4-5-1 עם שני קשרים תוקפים. מערך זה שזכה בליגת האלופות ב-2007 הוא גם האהוב עליו, אבל קרלטו מתאים את השיטה קודם כל לחומר השחקנים.