צ'לסי 2017/18: מרינה, בבקשה תגבי את קונטה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י golding, ‏9/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

מי שהביא את פוגבה היו מארוטה ופראטיצ'י. ואכן גררת אותי לדיון שמקומו במקום אחר אז נפסיק את זה פה. לגבי הפסקה השניה שלך, קונטה אכן עשה עבודה נהדרת בצ'לסי, אבל בוא לא נשכח שלא היה לו צ'מפיונס ליג על הראש וזה הבדל עצום. אני חושב שבעונה הבאה נוכל לבחון אותו טוב יותר, כולל בצ'מפיונס שתמיד היתה עקב אכילס שלו

2. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממליץ מאוד להזהר לפני שנותנים למנג'ר מחוץ לפרמיירליג קרדיט על החתמה של שחקן מסוים, במיוחד בליגות כמו האיטלקית והגרמנית. זאת תרבות כדורגל מאוד שונה, וצורת ניהול מאוד שונה. רק באנגליה למעשה קיים הקונספט הזה של מנג'ר שמקבל תקציב ומביא את מי שבא לו, ואפילו שם זה פוחת וכבר לא כמו בעבר.

סיכוי של 99% שקונטה בקושי ידע מי זה פוגבה כשהוא הגיע ליובנטוס, בדיוק כמו שקלופ הוא לא בהכרח איזה צייד כשרונות אלוהי רק כי לבנדובסקי נחת בדורטמונד באיזה סכום בדיחה תחת המשמרת שלו. וכמובן שלא חסרות דוגמאות נוספות.

אמיר ע ו-אלעד אוהבים את זה.
  3. yonmu Member

לא אמרתי שום דבר על מה קונטה שווה באמת. דיברתי על המיתוג שלו.
    אישית אני חושב שמדובר במאמן טוב ומוטיבטור מעולה, וזה שילוב שבהרבה מקרים עדיף על מאמן גאוני.
    זה לא משנה את העובדה שהוא רק על רצף טוב ועדיין לא שם את עצמו כמאמן היסטרי ברמות שאחרים (מוריניו בפורטו-צ'לסי-אינטר, ליפי, קאפלו, פפ בבארסה) עשו. אם הוא ייצור בצ'לסי שושלת שתיקח עוד אליפויות ואולי גם צ'מפיונז - אז זה יהיה המיתוג שלו.
    אם סימפטום עונה שנייה של מוריניו יקח לו את האליפות, או שנוהל אינסוף-הנעת-כדור של פפ יקח לו את האליפות - אף אחד לא יעצור לחשוב כמה מאות מליונים פפ ומוריניו הוציאו וכמה שחקנים קונטה ביקש ולא קיבל. השורה התחתונה תהיה שהוא לקח אליפות כשלא היו קבוצות חזקות בסביבה (מה לעשות, לסטר נחלשה) וברגע שהן התחזקו הוא פינה את הבמה.
    לכן הקולות של 'תביאו לי שחקנים או שאני עוזב' לגיטימיים לגמרי ולא בכייניים בכלל.

4. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלגרי אלוהים, איך אפשר להשוות אותו בכלל לפאה נשגב מבחינתי.
    עד כאן יובנטוס.

אלעד, מן הסתם המועדון לא רוצה להשאיר את קוסטה, צריך ללכת על קצות האצבעות כדי שהוא לא יהפוך לאיזה פושתק ואם היו אופציות אמיתיות לדעתי כבר שנה שעברה הוא היה עוזב.

לקונטה מגיע שחקנים שהוא מבקש, ועל אחת כמה וכמה מגיע לו וטו על החתמה שתבוא לו על הראש ב80 מיליון פאונד. ראינו כבר עם טורס מה קורה שכזאת החתמה מגיעה. דרוגבה היה נחשב לאגדת פריימרליג עם הספרדייה הייתה נשארת בליברפול.

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. סיונרה Member

קונטה פרגמטיסט, זה סוג אחר של מאמנים מסימאונה ופפ שדורשים מכל השחקנים להתאים את עצמם למה שהם רוצים לראות מהקבוצה, אלא מסתכלים על מה שיש וממקסמים את היכולת של מי שנמצא. הקבוצות של פפ אולי יהיו מרשימות יותר, אבל כשהוא ייכשל זה יראה כמו שזה נראה השנה בסיטי, כלומר מביך. קונטה תמיד ימצא איך להוציא הכל מהשחקנים שכבר יש לו.
    הבעיה בגישה הזאת היא שהרבה פעמים היא מתעלמת מבעיות גדולות שיש מהקבוצה בגלל מאמן שסוחט את הלימון ואז זה מתפוצץ עם איזו פציעה או הפסד לא קשור לכלום.

לירן אוהב/ת את זה.
  6. golding מנהלים

טוב, גם במארקה וגם בUOL מדווח (דיווחים נפרדים, כלומר הם לא מצטטים אחד את השני אלא מפרסמים את זה באופן עצמאי) שדנילו בדרך לצ'לסי תמורת כ30 מיליון אירו. אני לא יודע מה אני חושב על זה, היות ויש לנו את מוזס זה לא ממש מדאיג אותי. אני מתאר לעצמי שהם יתחרו על מקום בהרכב כשהבריזלאי ינסה לחזור לרמת הכדורגל שהציג בפורטו. ואם הוא יצליח הרווחנו בגדול.

אני אולי קצת תמים, יש לי תחושה שזו דרך נוספת למשוך את סנדרו אלינו.

7. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

*מוזס היה מצוין בעונה שעברה, אבל לא היה לו שום גיבוי/תחרות של ממש מבלי להחזיר את אזפי לאגף = זו החתמה מתבקשת.
    *לי יש תחושה שדנילו יכנס לרשימה הזו של שחקנים שלא הצליחו בריאל מדריד, אבל עשו קריירה טובה מאוד בכל זאת.
    *קונטה + שנת מונדיאל = ים מוטיבציה לשחקן שדיי צריך להציל את הקריירה שלו ברמות הגבוהות.
    *בהתחשב בכך שדנילו היה מזעזע למדי בריאל ממה שראיתי אותו (ברמה של התקפי לב לאוהדי ריאל), הסכום יקר בעיניי.
    *מבחינת הטיימינג ופרופיל השחקן, זו ״החתמה שעוברת ליד״, בגלל שיש לצ׳לסי עמדות מפתח שדורשות חיזוק.

golding אוהב/ת את זה.
  8. Sturridge Member

מסנדרו לעבור לדנילו זו חתיכת תהום. לא רואה איך הוא שדרוג אפילו קטן על מוזס, אם היתרון היחיד שהוא מביא זה עוד שחקן לרוטציה אז כבר תחסכו את הכסף (כדי לצרף אותו לכסף על מוראטה ולהביא את סאנצ'ז!!@) ותשאילו פחות שחקן. לוקה באותם אספקטים ולמען האמת גם אותו אני יכול לדמיין צולל כמו אידיוט בגמר גביע.

9. golding מנהלים

@אלעד
    מסכים עם כל מה שאתה אומר. בסופו של דבר זה מסתכם ברצון של קונטה; אם הוא רוצה אותו, מבחינתי שיעלה גם 40 מיליון אירו.

@Sturridge
    מה הקשר בינו לבין סנדרו? הם לא משחקים באותו צד. אני חושב שנמשיך לנסות להביא את סנדרו.

10. Sturridge Member

זכור לי שדנילו שיחק גם בשמאל, בכל מקרה אני כן יכול לראות שזה אחד על חשבון השני. מחזקים צד אחד ומשחקים עם אזפי.

11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

למרות תחושה של מעט פאניקה - אולי בעיקר בגלל סאגת החלוץ ואי הגעתו של סנדרו* - קיץ סביר למדי של צ׳לסי** שגם יכול להסתיים טוב מאוד.

* - עוד לא נגמר כלום בסאגה שלו.
    ** - אני ברשותכם כבר מכליל את בקאיוקו עם כל הדיווחים החוזרים לגבי בדיקות רפואיות שהוא אמור לעבור כל רגע.

נערך לאחרונה ב: ‏11/7/17
  12. golding מנהלים

אם בקאיוקו, דנילו, סנדרו וחלוץ (מוראטה/בלוטי/אובה) יגיעו, זה יהיה אחלה קיץ.

13. Footballover Member

זה יהיה קיץ אלוהי, לא רק אחלה קיץ, הבעיה שזה לא יקרה. אין סיכוי שנחתים שלושה שחקני הגנה בקיץ אחד (ועוד בפרופיל כזה גבוה), מה גם שכריסטיאנסן אמור לפחות בתיאוריה להכנס לרוטציה. רודיגר, באקיוקו, דנילו וחלוץ זה די והותר לטעמי. סנדרו זה חלום אבל אני לא רואה אותו מגיע ואני כן רואה איך המועדון הולך לכיוון של דנילו כתחרות למוזס, ואיך שאלונסו שומר את מקומו בהרכב. לא התסריט הגרוע ביותר.

14. Quaresma Member

עדיין, פדרו ימשיך לשחק ימין בחוד כמו גדול.
    לא חושבים להביא לעמדה הזאת רכש? קונטה לא כל כך מת על וויליאן.

15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא שהייתי בונה בעצמי על פדרו כשחקן הרכב, אבל הוא לגמרי אחד האנדרייטד׳ס הגדולים ביותר של עונת האליפות בצ׳לסי.

על סמך העונה בלבד מדובר באחד השחקנים שהמרחק בין ההייפ הלא מלהיב מסביבם לתרומה במגרש הוא גדול מאוד.

נערך לאחרונה ב: ‏11/7/17
    Gianzola, oFiRzZz ו-golding אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.