צ'לסי 2017/18: מרינה, בבקשה תגבי את קונטה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י golding, ‏9/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. golding מנהלים

אתלטיקו הציעה 27 מיליון אירו לפי העיתונות הספרדית, הרבה פחות מהדרישה שלנו ולא ״5-8 מיליון דולר״.

אני אומר שאם קוסטה מחליט שהוא רק רוצה את אתלטיקו, המועדון צריך לדאוג שלא עושים ממנו צחוק ולדרוש את מה שהוא רואה לנכון לדרוש. אם הפערים היו קטנים כפי שהצגת אותם, העסקה הייתה נסגרת מזמן. אתלטיקו יודעת שהיא בעמדת כח כאן.

גם אני רוצה שזה יסתיים, ואני מקווה שעד סוף החלון כל הסאגה הזו תהיה מאחורינו, שנחתים שחקנים ושקונטה יעשה את העבודה שלו בשקט. אבל זה צ'לסי...

2. k_700 Member

אני זרקתי את המספר 40 מליון פאונד.
    לא בדקתי באמת בכמה אתם מעריכים אותו(חוגג עוד קצת יותר מחודש יום הולדת 29, פסייכו עם האמסטרינג בעייתי).
    גם אם נניח נקח את התסריט ששמתי שהערכתם אותו ב40 מליון פאונד או יורו, נראה לי שהיה שווה לעבוד קצת יותר קשה כדי לקדם את המעבר שלו(כנראה אם זה היה קורה, למרות עמדת הכוח שלהם הייתם נפגשים באמצע).
    כשאני מריץ חיפוש אני רואה שמ5.7 יש די שקט בשמועות על מומ איתו וזה מתחבר לכל השטיקים שהוא עושה לכם בינתיים ברשת ובראיונות.
    שוב, לפעמים הכסף הזה שנראה לך שאתה מפסיד הוא כסף קטן בהרבה.
    שומן עודף שאין לו שום צורך בסגל יכול רק להזיק בטח אחד עם היסטוריה של טירוף כמו קוסטה.

אתה לא תתן לו את הכרטיס המגנטי לחדרים של המועדון אבל הוא עדיין מדבר עם חברים שלו שמשחקים במועדון בטלפון, בוואצאפ. הרעל זורם ומטפטף ואתה זוכר איך זה נראה בפעם האחרונה שאיזה מאמן אצלכם פשוט נמאס על כמה כוכבים בסגל.

3. Mellow29 Kopite

לסיים את זה כמה שיותר מהר גם במחיר הפסד כלכלי.... תן לי לנחש, זה גם מה שהיית כותב אם היהודי היה לוי ולא אברמוביץ'?

golding אוהב/ת את זה.
  4. golding מנהלים

אידאלית אתה צודק. אני רוצה להאמין שהשחקנים מאחורי קונטה הפעם ושגם הוא ישים את זה מאחוריו ויתרכז בעונה שלפנינו.

אבל אנחנו מדברים פה אוליגרך עם הסטוריה ועל הנהלה שעסוקה בלנהל עסק ענק. הם לא ירצו למכור אותו בהפסד גדול, אלא רק בהפסד מינימלי. נראה מי ימצמץ ראשון, לדעתי אנחנו.

5. k_700 Member

אצל יהודונים עם חיוך של יהודונים מהסוג של לוי לא מגיעים בכלל לסיטואציות כאלה.
    ראית כמה מהר הפישר שרק שלשום העז לדבר ירד מהכותרות(ומהסגל)?
    ואצלו תתן לי לנחש שהמיקרופון של הדיילי מייל לא יגיע לפתח של הפה.

אם זה אצל לוי לא יהיה פה חוזה שיונח כמה פעמים לפני ינואר ואז ימתח עד לסוף החלון של הקיץ.

טוב שהתעוררת עם גיבור ילדותי שכבר חורר את קבוצתי מכל חור אפשרי, מכיוון שאני למוד קרבות עם לוי.
    לוי בוודאות היה יודע לחתוך את זה, לסגור מחיר בשלב מוקדם וכשגם ככה אין פה פוטנציאל עסקי מטורף לעסקה.אנחנו לא מדברים פה על חלוץ בן 22 לפני הפריצה.
    אנחנו מדברים פה על חלוץ בן 29, שלל סקנדלים, בעיות משמעת חולניות שברור לכל בן אדם עם טיפה הגיון שעדיף לך שהטיפוס הזה או שיהיה מגוייס בשבילך או שלא יהיה שנייה מיותרת אצלך.
    מאוד מסוכן להחזיק אחד כמו קוסטה בכוח ולנסות "להתעלעל בו".

אגב
    היו כבר תקדימים כאלה אצל לוי היקר.
    זוכר איזה פאוליניו אחד שעכשיו עומד לחזור לברצלונה ב45 מליון יורו? אז אותו סרטן חדר הלבשה מהלך ושחקן כדורגל בינוני ומזיק במקצועו הועף בתחילת הקיץ ב9.9 מליון פאונד לאיזה חור בסין.

אם כל המטרה של לוי הייתה רק למקסם את העברה הזאת ולא פשוט לשלוח אותו לחור הכי רחוק והכי מהר שרק אפשר על טיסה מלאזית מפוקפקת אז הוא עושה את מה שלוי עושה הכי טוב(ובוא נודה זה ממש קל מול הסינים).

נערך לאחרונה ב: ‏14/8/17
  6. golding מנהלים

זה נכון, האמת. הוא גם מכר את מודריץ׳ בהרבה פחות ממה שצ׳לסי ויונייטד הציעו.

7. k_700 Member

נכון, זוכר מה מודריץ' ניסה לעשות לו?
    יפה.
    אז הוא לקח כמה לירות פחות ושלח אותו למדריד, רק תחשוב איזה חזקים הייתם אתם או אנחנו עם שחקן כמו מודריץ' היום.

8. yonmu Member

אז מה האפשרויות שעומדות בפני צ'לסי?
    למכור את קוסטה לאתלטיקו יחסית בזול, או... לתקוע אותו עונה שלמה, לגרום לו לאבד כושר משחק ולפחות את המקום בהרכב לקראת המונדיאל, לאבד עליו המון כסף (כי המחיר שלו לא יעלה אחרי עונה ביציע, ויש עוד משכורת שאני משער שאי אפשר לקנוס על עונה שלמה) ולהמשיך עם אווירת הרעל בסגל?

אני בכלל לא בטוח שיש קבוצה שמוכנה לשלם את מה שאתם דורשים על קוסטה (מילאן?), ובכל מקרה גישת הראש-בקיר של קונטה עשויה לעלות לכם פה ביוקר. כמובן שגם קוסטה עקשן ועשוי להפסיד כאן המון, אבל העקשנות שלו דופקת את עצמו בעוד העקשנות של קונטה פוגעת במועדון שלם.

9. golding מנהלים

יש לי תחושה רעה שהמועדון לא יוותר לקוסטה בכזו קלות. אני הייתי לוקח את המחיר המוזל ומסיים עם זה, אבל אני לא איש עסקים שמנהל מועדון כדורגל ענק.

10. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

מדברים על רווחים ולא מזכירים בכמה קוסטה נרכש.
    מבחינתינו העניין פשוט, יש בקופה עכשיו קצת מעל 30 מיליון, אם נמכור את וייטו, נגיע ל-50.

11. Raulito Madridista

התחלתי לתרגם את הפנינים האלה במארקה וראיתי שמישהו עשה את זה לפניי, אז תודה רבה, את הספרדית אני אשפר בפעם אחרת. וברצינות: צריך לזכור ששמענו רק גירסה אחת, ודייגו קוסטה לא שה תמים, מניסיון עבר. גם קונטה לא נראה לי עד כדי כך טיפש. רוב הסיפור נכון אני מניח אבל יש דברים שאנחנו לא יודעים. אני הייתי משוכנע שהעסקה הזו תיסגר מזמן. אוהב את מוראטה אבל צ'לסי צריכה עוד שחקנים בסגנון דייגו קוסטה ומי שמזכיר אותו הוא דני אלבס, סתם בשלוף. 'שחקן מאנייק' שיעשה הכל כדי לנצח. המחירים בשוק עולים, ומצד שני דייגו קוסטה יהיה בן 29 באוקטובר, הדרך בה צ'לסי עשתה את הדברים בטח לא הועילה ובשנתיים הראשונות שלו בקבוצה הוא החמיץ יחסית הרבה משחקים.

12. Footballover Member

הפוסט של Mellow29 הוא הכי רלוונטי כאן. אין ספק שקונטה יוצר בעיות לעצמו, וכשלאלה מתווספות פציעות וכמות בלתי נתפסת של אדומים, הוייב הכללי במועדון נראה כאילו אנחנו על סף פשיטת רגל. זה מאוד הולם את הדמות האמוציונלית שהיא קונטה, או שהכל מתקתק והוא מתפרע ונובח הוראות על הקווים, או שהכל הולך לאבדון והוא עומד באזור שלו עם פרצוף של כלבלב עזוב ובלי מושג איך לתקן את המצב.
    הקיץ שלנו לא היה מדהים עד כה אבל אם החלון יסתיים היום, אני חושב שחוץ מהמנצ'סטריות היה לנו את החלון הטוב ביותר. אני מבין שהוא שואף לטופ של הטופ אבל לא תמיד הכל הולך לפי הרצונות שלך, וחוץ מזה, גם בלי הלחץ שהוא מפעיל על ההנהלה אני בטוח שהיא תחתים עוד שלושה שחקנים לפחות, גם אם הם לא ברמה של אלכס סנדרו ואלכסיס, מה שאמור להספיק לדעתי למאבק על התואר.
    חבל מאוד שלא מנסים לפחות להציג עסקים כרגיל והאוהדים כבר בטוחים שאנחנו הולכים להתפרק העונה, בטח בגלל המצב הנוכחי ורשימת המשחקים שלנו בפתיחה. אני אישית לא מאמין שמשהו כמו 15/16 עשוי לחזור על עצמו אבל במועדון כמו שלנו, לא מן הנמנע שאם נפסיד עכשיו שלושה משחקים ונסיים אחד בתיקו, הכל יתפוצץ.

מה שמסתמן זה שקונטה הוא ממש לא טלית שכולה תכלת, אני לא זוכר מאמן בכזו עמדת כוח בצ'לסי, אפילו מוריניו היה רחוק מזה. הוא יוצר בעיות והדרך היחידה שבה זה עשוי להשתלם לנו היא אם הוא ישאר לטווח הארוך. בטווח הקצר, אנחנו בשבוע הבא מול טוטנהאם בוומבלי עם 85,000 yids שידחפו אותם להתעלל בנו בלי ססק, קהייל, האזרד, באקיוקו ואולי פדרו. אני רוצה להאמין שאחרי המשחק הזה דברים יתאזנו קצת אבל נראה לי שלא הולך להיות שקט בגזרת המועדון הזה בשבוע וחצי הקרובים. חותם עכשיו על תיקו.

13. Don Antonio Member

התנהלות של ליגת על, ממש מזכיר את המנודים בליגה שלנו שאנחנו כל כך אוהבים לרדת על מועדונים שעושים זאת בארץ. לא שזה לא רחוק ממה שקורה עם בלונדון עם קוסטה, לא מובן לי כל הסיפור בכלל, במידה ובאמת הייתה הודעה וקוסטה נשמע בטוח בעצמו אז זה תעודת עניות למועדון ולקונטה. לא ככה מסיימים התקשרות עם שחקן שתרם כל כך הרבה למועדון, גם אם היה תאקל, וגם אם קונטה לא רצה לדבר איתו פנים אל פנים לפחות שאחד מהדרעקטוריון היה מדבר איתו.

לנושא אחר - מונדו דפורטיבו הקאטלוני עיתון החצר של בארסה מדווח שעתידו של סרג'י רוברטו בברצלונה מעורער בעקבות הגעתו של פאוליניו שבעצם תופס לו את המקום ברוטציה. אינייסטה - בוסקטקס- ראקיטיץ' ועכשיו פאוליניו, רוברטו מבין שלשחק העונה הוא כנראה לא ישחק אלא אם יקרה משהו יוצא דופן. סעיף השחרור עומד על 40 מיליון יורו. צ'לסי, מילאן ויובנטוס מעוניינות. מזכירים גם את יונייטד וסיטי משהו שלא נשמע כל כך ריאלי.

14. alexshw Member

לצ'לסי יש ניסיון בתחום עם בוחרדה ומלודה, רק במקרה שלהם אלה השחקנים שלא ששו לעזוב ורצו לשתות את כל החוזה.

15. golding מנהלים

לי זה היה ברור שקונטה לא רוצה אותו, לא ברורה לי הסיבה אבל זה לא משנה. אני איתו.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.