צ'לסי 2017/18: מרינה, בבקשה תגבי את קונטה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י golding, ‏9/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Sturridge Member

"חיסלה" בהקשר של צ'לסי, כנראה. היו לו ליקויים בולטים גם לפניה אך הפציעה לקחה אותו אחורה ובעיקר מנעה ממנו שנה וחצי של התקדמות, שזה המון. אני אופתע אם הוא עוד יחזור לספסל, שלא נאמר להרכב. גם בדרך כלל כששחקן אצלנו "יורד" ממעמד של סגל בוגר להשאלה הוא לא חוזר. אילולא הפציעה אני מאמין שהיה היום בלם פותח.

2. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

גארי פאקינג קפטן קאריק

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. k_700 Member

אז רגע שנכניס כבר את זומה לרשימה המגוחכת על שם פיל ג׳ונס שיצרו אוהדי מנצ׳סטר יונייטד לדורותיהם לכל מיני שחקני כדורגל בינוניים שהם הפכו לאלילים בגיל של חצ׳קונים אבל ״רק ״ הפציעות למעשה מנעו מהם לייצר קריירה של אלוהים?

בהצלחה לו בסטוק סיטי, להגנתי יאמר שעוד הרבה לפני הפציעה הארורה ומחסלת הקריירה שלו ניבאתי שיגמור שם.
    אם אלעד היה מקשיב לי אז גם הוא היה אוכל עוף לשבת וישן תחת קורת גג ומסביב לה קירות.

4. golding מנהלים

מסכים עם הדברים שנאמרו מעליי, הפציעה לא עשתה לו טוב אבל היא לא הסיבה היחידה לירידה במעמד שלו. ותאכלס, גם המעבר ל3 בלמים לא מטיב עם סגנון המשחק שלו. אזפי יישאר בלם ימני, לואיז באמצע, רודיגר יהיה בלם שמאלי וקייהיל וכריסטנסן יהיו המחליפים. ככה זה נראה כרגע לפחות.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מעדיף את אובמיאנג בכל יום על פני כל שם אחר שעלה בהקשר שלנו.

6. Raulito Madridista

משנתי על דנילו, בפעם ה-מיליון בערך:
    - התקפית הוא היה בולט גם בפורטו וגם שונאיו הגדולים ביותר ידברו על שחקן מהיר עם מסירה אחרונה לא רעה בכלל. קל לראות שבריאל מדריד הוא לא בטוח בעצמו מכל מיני סיבות.
    הגנתית, ואולי במערך של שלושה בלמים של צ'לסי זה יהיה קצת פחות בולט לעין - דנילו פורפרה, זה מזכיר לי את המשפט מהישראלים 'עמינדב, הוא עושה לך ביה"ס ועוד ביום ירושלים?' עבודת רגליים גרועה, מיקום לא טוב - שובר את הנבדל, לא אגרסיבי.
    הוא נרכש אמנם ב-30 מיליון יורו וריאל מדריד רוצה למזער נזקים, אבל השאלה האם יובה באמת בתמונה, כי ביחס לכך שבריאל מדריד הוא ממש לא היה טוב אני לא חושב שהמחיר טוב עבור צ'לסי.

לגבי עמדת החלוץ - אובאמיינג לא רק סילון, יש לו עוד איכויות, אבל אני מאלה שפחות התלהבו ממנו, בעייתי מבחינת המונח של הבונדסליגה. מה שכן, בהתחשב במצב השוק זה פרס. לי אגב זה נראה די מוזר לחשוב שיהיה שקט בגזרת מוראטה. המחירים ידועים אבל אולי אם מוראטה יפעיל לחץ כמו חאמס - יהיה על מה לדבר, זו בכל-זאת שנת מונדיאל.

7. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכושי של דורטמונד חלוץ בעייתי.
    כאשר הוא לא יבקיע הוא יתקשה לייצר מצבים לחברים שלו.
    בתור עוד אופציה לפדרו (השחקן הזה ענק!!!! כל הבטן שלי כובעים כובעים) זה כבר נשמע יותר מעניין. מקווה שאם יגיע זה לא יבוא על חשבון מוראטה/בלוטי/זהבי.
    אם אנחנו נשארים רק עם אובמיאנג אני חושש שהמועדון יצטרך לשלם עוד 80 מיליון בקיץ הבא על חלוץ.

דנילו ומוזס - אני חושב שזה יהיה האגף הכי טיפש בהיסטוריה.

yonmu, Sturridge, golding ו-2 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  8. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

שפכתי את הקפה. תודה.

Gianzola אוהב/ת את זה.
  9. golding מנהלים

אחרי שביססנו את עצמו כמועדון היחיד באנגליה שמשלם את הliving wage לכל עובדיו, עכשיו מצטרף ההישג הזה:
    Chelsea awarded Healthy Workplace Charter | News | Official Site | Chelsea Football Club

יש לי הרבה ביקורת על התנהלות המועדון באופן כללי, אבל אני כל כך שמח שרווחת העובד חשובה להנהלה שלנו.

נערך לאחרונה ב: ‏12/7/17
    Gianzola אוהב/ת את זה.
  10. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם כל הפלסטיק בעולם היה כזה, פלסטיק מעולם לא היה מתכלה.

לירן, Footballover, muller ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  11. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אידיוט פלסטיק גם ככה לא מתכלה וזאת בעצם הבעיה שלנו בעולם ולמה אתם צריכים למחזר!

עדיין המועדון שלנו עושה הכל נכון מלבד כדורגל.

owen11111, אלעד, Sturridge ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  12. Sturridge Member

משתמש של כבוד הכי ראוי שהיה פה.

13. JohnTerry26 Member

הרבה זמן לא כתבתי פה... קצת איבדתי עניין האמת, הכדורגל האירופי מתחיל לשעמם ולחזור על עצמו. כשריאל מדריד של רונאלדו עושה 3 מ4 באלופות זו בעיניי תעודת עניות לענף שלא מצליח להרים את עצמו כבר כמה שנים טובות (תהרגו אותי אבל בחיים שלי לא ראיתי את הקבוצה הזאת מציגה כדורגל ב-א-מ-ת טוב). כאילו כל היבשת החליטה שעדיף להתעסק בכסף ובטוויטר במקום לנסות לשחק כדורגל משכנע. מתי קרה שיותר מ2 קבוצות גדולות באירופה סיימו עונה ויכלו להגיד "וואלה, שיחקנו אחלה כדורגל העונה"..? אני בעד לסגור הכל ושכולם יחזרו רעבים יותר עוד שנה.

בכל מקרה אני עדיין בשוק מזה שהצלחנו להתחמק מהחוטב עצים הזה לוקאקו, הדבר הכי טוב שהמועדון הזה עשה בשנים האחרונות, גם אם לגמרי לא בכוונה. מישהו פה מצליח לדמיין אותו בלינק אפ פליי עם הזאר, ססק ופדרו? אם טורס שרף לנו 3.5 עונות אז במצבנו הנוכחי זה היה תוקע לפחות שתיים. מוראטה זה לא פיתרון טוב במחיר שריאל דורשת עליו אבל לפחות אפשר לשחק איתו כדורגל. יונייטד במילא לא משחקת כדורגל אז נראה לי לוקאקו נפל למקום הנכון בשביל הרגליים השמאליות שלו.

כל עוד פפ לא ייזכר שמה שעשה אותו מאמן גדול זה קישור חזק ולא רק התקפה מבריקה, נראה לי שיהיה בסדר. או שלא... ומה אז? נבכה?
    בתור אוהד של קבוצה שבעונה אחת סיימה 12 (?) ובעונה אח"כ לקחה אליפות, תאמינו לי שאתה לא מרגיש שום דבר שונה יום אחרי שהעונה הסתיימה. העיקר שחזרתי אבל, כדורגל!

14. Footballover Member

צ'אלובה עובר כעת בדיקות רפואיות בווטפורד ועל סף חתימה למרות שלפי הדיווחים, צ'לסי הציעה לו חוזה של 60,000 פאונד בשבוע.
    אנחנו מאבדים בקיץ אחד את רוב הכישרונות הצעירים הכי גדולים שלנו: טראורה, אקה, סולנקה, צ'אלובה נמכרים; לופטוס צ'יק, אינה וגם זומה מושאלים. עד כאן שילוב צעירים של קונטה, למרות שבתחילת הקדנציה שלו נתן לנו לפנטז בכך ששיתף שחקנים מהנוער ואפילו אם אני לא טועה היה מצב שבו היו שלושה על המגרש בו זמנית במשחק ליגה בתחילת העונה.

מגיל 16 מדברים עליו בצ'לסי אבל בסך הכל מדובר על עוד שחקן שלא הייתה לו האפשרות להראות מה הוא שווה, והוא כבר בן 22. אני בהחלט מבין למה הוא מחפש לעזוב. 7 (!!) קבוצות שונות עם קדנציות בצ'מפיונשיפ, פרמיירליג, סרייה א' ועונה על הספסל של צ'לסי, בהחלט לא מדובר בחממה. הקבוצה היחידה שהוא שיחק בה בקביעות (והיה טוב) הייתה ווטפורד, הקבוצה הראשונה שהושאל אליה ב-2012/13 ואף הגיע איתה לגמר הפלייאוף.

מחר מגיע לכאן בקאיוקו, צרפתי עם נתונים דומים, באותו גיל ועם תג מחיר מחומש. לצערי אין לצ'אלובה סיכוי להתחרות על מקום בהרכב. מבחינת כישרון? אין לי ספק שצ'אלובה יכל להיות שם במקומו אם הנסיבות היו שונות. היו כאן לא מעט דיונים בפורום על צעירים והנתיב שהם צריכים לבחור. לדעתי - אין להם מה לחפש בקבוצות כמו צ'לסי. הדבר הכי טוב שהם יכולים לעשות זה לברוח מהקבוצות הגדולות בגיל צעיר אחרי שצברו מעט מוניטין ולהתפתח באמת במועדונים הקטנים יותר, אפילו מחוץ לאנגליה. אתה צריך להיות מסי כדי להצליח לעלות מהנוער להרכב הראשון ואין לי ספק שיעברו עוד הרבה הרבה שנים עד שנקבל עוד ג'ון טרי, אם בכלל.

שיהיה בהצלחה לבחור ואני רק מקווה שנהיה מספיק חכמים כדי להכניס שם buy back clause.

עריכה: והנה הוא כבר מוצג.
    https://pbs.twimg.com/media/DEpUe6gXYAQQh62.Xxx

פאקינג 5 מיליון. הגניבה של הקיץ... באמת שעם מצבת הנכים שיש לנבחרת האנגלית בקישור האחורי (אריק דאייר, חה!) אני בהחלט רואה אותו, בתחזית מעט אופטימית, מקבל זימון לנבחרת בקיץ.

נערך לאחרונה ב: ‏14/7/17
  15. golding מנהלים

צ׳לובה נמכר לווטפורד :(

מצב נושא:
הנושא נעול.