צ'לסי 2017/18: מרינה, בבקשה תגבי את קונטה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י golding, ‏9/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. golding מנהלים

לא חושב שהוא מגזים בכלל. זה מתחיל להיראות ככה, ואני לא חושב שקונטה שוב יבצע שינויים משמעותיים.

האמת שאני לא מצליח להבין למה הוא מתעקש על וויליאן, ססק, קייהיל ולואיז כשהם נראים כמו שהם נראים, אבל הבעיות הן חמורות ועמוקות יותר. פשוט לא נראים כמו קבוצה.

2. Gary Cahill Member

תוסיף לקלחת את העובדה שקונטה הראה היום שאפשר ללחוץ אותו בקלות עם פוסט מפגר באינסטגרם

3. Sturridge Member

הפתעה, בלי קאנטה וחלוץ אנחנו נראים כמו קבוצת סאנדיי ליג. חתיכת הישג להצליח להפסיד לקבוצה עם 0 נקודות ו-0 שערים. כמעט כמו להצליח להוציא תיקו מאופס בבית מול ונגר. שאפו קונטה.

איזה מזל שלואיז וקייהיל ריצו השעיות, דמיינו כמה נקודות פחות היו לנו אם הם היו משחקים הכל. מקווה שהשופטים ימשיכו לעשות לנו טובה, כי על המאמן שלנו אי אפשר לסמוך שיבין שהבלם הכי טוב שלו יושב על הספסל.

4. golding מנהלים

שני הבלמים הכי טובים שלנו*.

5. Sturridge Member

אזפי איפשהו באמצע, בכל זאת. אבל אם מתעלמים ממנו אז אתה צודק. וזה בעיקר מעיד עליהם מאשר על רודיגר שעוד נראה לי מהוסס משהו.
    כריסטיאנסן > אזפי > רודיגר > ארון PAX של איקאה > לואיז את קייהיל.

מדהים עם איזה בלמים קאנטה לקח שתי אליפויות. אני חושב שהוא צריך לעבור לליברפול, סתם כי הוא יכול.

נערך לאחרונה ב: ‏14/10/17
  6. Gary Cahill Member

עם כמה שאני אוהב את קייהיל, הייתי מוריד אותו לספסל...
    מבחינתי ההרכב צריך להראות ככה:
    קורטואה
    רודיגר כריסטנסן אזפי
    אלונסו בקאיוקו קאנטה
    הזאר מוראטה פדרו

אפשרות במצ'אפים מסויימים לצרף את פברגאס לצמד הקשרים במקום פדרו והזאר מאחורי מוראטה. פברגאס במערך של 2 בקישור פשוט לא עובד.

7. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

כישלון ידוע מראש. ב-31.8 כולכם הייתם מרוצים מאיזושהי סיבה.

8. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

חשבנו שדרינקווטר ישחק יותר.

9. Footballover Member

כמו מוריניו עם איבנוביץ', אם קונטה יפתח עם וויליאן במשחק הבא - הוא באמת איבד את זה. אותו דבר עם לואיז וקהייל, שניהם צריכים לעוף לספסל. האמת? אין לי יותר מדי תלונות אליו, זה מה שאפשר לעשות עם סגל כזה מוגבל. ה-11 שלנו לא נופלים כמעט משום קבוצה בליגה אבל כשהכוכבים שלנו לא מספקים, העודף של שחקנים בינוניים ומובגלים טכנית בהרכב שלנו (אלונסו, מוזס, קהייל, וויליאן...) פשוט גדול מדי לגישור. בלי קאנטה ומוראטה אנחנו קבוצה של מקום 12 ואין הוכחה טובה לזה מאשר המשחק היום. בחלומות הכי שחורים שלי לא חשבתי שהם יעשו לנו בית ספר כמו היום, שזאהה לבד ישפיל פעם אחר פעם את כל החלק האחורי שלנו...

אני חותם מעכשיו על טופ 4 ואני כ"כ מקווה שלא נתבזה כמו ב-2015/16 כי תצוגות כמו היום מזכירות את זה יותר מדי. יש הבדל משמעותי באמביציות שלנו כמועדון לבין יונייטד וסיטי ואין מה לעשות, אין לנו חצי מהאיכות שיש להם בקבוצה. קונטה עשה קסמים בעונה שעברה עם חבורה שמורכבת ברובה מנגרים ויש אנשים שפשוט לא השכילו להבין את זה. העונה, ביחד עם ליגת האלופות, אין לנו מספיק איכות כדי להמשיך את זה ובטח לא כדי להתקדם הלאה. דרינקווטר וזאפאקוסטה זה די מביך כשמסתכלים על זה בעין לא משוחדת.

יש לקונטה משימה סופר קשה עכשיו אבל אני מקווה שאיכשהו נמצא את הטמפו שלנו. החרא הזה שראינו היום ומול סיטי זה ממש לא משקף את הרמה של הקבוצה.

נ.ב - קצת אוף טופיק וזה לא שהגולים היום באשמתו, אבל אנשים שחושבים שקרטואה שוער מעולה או אחד הטובים בליגה הם פשוט לא בעניינים. שוער טוב ותו לא.

10. סולשאאאר Member

אם אתם קבוצה של נגרים, כפי שאתה טוען, זה דווקא כן אמור לשקף...

Gary Cahill אוהב/ת את זה.
  11. Footballover Member

נגרים במונחים של אליפות... אבל תכל'ס כן, חבורה של נגרים שיחקה היום.

12. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

התחושה שלי לגביו מאז שחזר לצ׳לסי: שוער שנראה כמו ההגנה של הקבוצה שלו, קרי, מתאים את עצמו לרמה.

ברמות הגבוהות ביותר אתה צריך שהשוער שלך יביא נק׳ גם בימים רעים. בעייתי, אבל אין באמת הרבה שוערים טובים ממנו (נראה לי שזה יותר פאק מנטלי מאשר מקצועי). בראייה לאחור ועם כל הסנטימנטליות שבדבר, לא הרווחתם בפן המקצועי - לפחות בטווח הקצר - שום דבר בשיחרור צ׳ך.

סולשאאאר ו-Footballover אוהבים את זה.
  13. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצא את ההבדלים:

@Footballover, ה-14 באוקטובר 2017:

@Footballover, ה-1 בספטמבר 2017:

14. golding מנהלים

אני לא מבין איך אפשר להפיל תוצאה כזו על הרכש שנעשה בקיץ. מילא המשחק מול סיטי, שם היה קשה להתעלם מהבדלי האיכות בין שני הסגלים, אבל ההרכב שפתחנו איתו היום אמור לנצח את פאלאס בכל יום בשבוע. קונטה והקבוצה לא מסונכרנים כרגע, והוא חייב לעשות משהו כדי להחזיר את השחקנים לעניינים.

מסכים עם @אלעד לגבי קורטואה. אנחנו בסיוטאציה קצת בעייתית איתו כי אין הרבה שוערים מהשורה הראשונה שניתן לצרף, כך שאנחנו נאלצים להתפשר כרגע. אפשר לחיות עם קורטואה כרגע.

Sturridge אוהב/ת את זה.
  15. Sturridge Member

לא ראיתי את השערים שספגנו היום אבל עברה לי המחשבה הזו על קורטואה כבר נגד סיטי. יש לי תחושה שכל מיני בעיטות מחוץ לרחבה כמו זו של דה בריינה, אריקסן עונה שעברה, שוער כמו דה חאה לוקח. לפחות חלק. מצד שני זה השוער הטוב בעולם אז אולי אין טעם להשוות אליו. אני גם לא זוכר מתי פעם אחרונה קורטואה עצר פנדל, אבל אם בקטגוריה הזו מובילים שוערים כמו גומז ומיניולה אז ניחא.
    יחד עם זאת, מלבד דה חאה יש אולי שוער אחד שהייתי מסכים להביא במקום קורטואה. בקטע מוזר גם הוא ממדריד.

כמו שגולדינג כתב, ההפסד היום לא קשור לקיץ. היו לנו אופציות טובות יותר על הספסל, כל עוד המאמן לא משתמש ב- 11 הטובים ביותר שלו אז זה קודם כל עליו. מעניין אם ההפסד לקבוצה החלשה בליגה מספיק בשבילו להבין את זה, אם זה לא קורה במשחק הבא אז זה לא יקרה לעולם.

מצב נושא:
הנושא נעול.