צ'לסי 2018/19

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י golding, ‏10/8/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

אני לא בטוח בזה, פתח גם שנה שעברה בסערה וטחן את ריאל מדריד בסופר קאפ האירופי (עשה צחוק מראמוס-ואראן-מרסלו) אבל אז נקלע לבצורת ובעיקר: הפציעות. הוא נעדר המון וזה סימן השאלה העיקרי מבחינתו. שיחק אפילו פחות מאשר בצ'לסי. (אלא אם כן הגישה היא "יותר טוב ממה שיש).

שני דברים אחרים - קראתי את הראיון של ג'ורג'יניו וצחקתי בקול. בלי סארי הוא כבר מזמן היה נאבד על הספסל ועוד הקריבו עבורו את קאנטה במובן מסוים. התייחסות שלכם לפולישיץ'? אין עוד הזאר אבל וואלה הוא מקבל כדור ותוך כמה שניות ליד הרחבה, ממש מטוס. צ'לסי תרגיש בנוח יחסית להיות פאסיבית אבל תתקשה לפרוץ בעצמה בונקרים.

2. alexshw Member

קוסטה הוא מסוג הברזילאים האלה שעלולים לרדת מאוד בכושר שלהם בשלב הזה של הקריירה בגלל יחס למקצוע והוא כבר ירד בצורה חדה בכושר שלו בעונה האחרונה.
    עם כל הכבוד לרביעיה במשחק אימון, אתלטיקו זקוקה לו יותר מאי פעם והוא חייב להפריך את החשדנות כלפיו במהלך העונה הקרובה.

3. Footballover Member

בכל החיים שלי לא ראיתי שחקן גרוע כמו באקיוקו בצ'לסי. כמה גרועה הליגה האיטקלית שהוא אשכרה נראה כמו שחקן כדורגל שם?

4. oranfu Member

לוקאס מצטיין שם, זה אומר הכל.

Ori8, WHITERM, Footballover ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  5. k_700 Member

התחלנו מאמא

:sm_clock:

6. alexshw Member

מתחיל כמו לוק שואו

7. k_700 Member

הופעה - 2 רעות וכל הראוליטויים שלהם הופכים את הקבב בפיתה הזה לגארת׳ בייל של הקיץ הבא.

זה חייב להיות מהנה לצפייה.

Sturridge ו-oranfu אוהבים את זה.
  8. alexshw Member

ככה זה בריאל. אי אפשר לבוא לבית בושת ולהתלונן על עירום.

Gary Cahill ו-oranfu אוהבים את זה.
  9. Footballover Member

משחקים טוב ונראה שיש דברים חיוביים לצפות אליהם העונה. בארקלי נראה כמו לאמפרד בשיא בפרי סיזן הזה. פוליסיק יהיה כוכב.

10. Sturridge Member

עוד לא התחילה העונה וכבר קיבלנו את שער העונה.

אם לאמפרד יצליח להפוך את בארקלי לשחקן כדורגל יותר מסביר הוא חתיכת קוסם. בינתיים זה קורה וזה מדהים. לעומת זאת לואיז בפרי סיזן הזה בעיקר עושה טעויות. זומה-לואיז זה כמו להיות על רכבת הרים, אולי הצמד הכי שייקי שאפשר להרכיב. מקווה שרודיגר יחזור מהר כי אני מעדיף להיות על הברבורים.

ובינתיים כמעט 70 דקות ואפס חילופים, בשביל לאמפרד זו כנראה כבר חזרה גנרלית.

Footballover אוהב/ת את זה.
  11. AS R Member

המחמאות לפדרו, אבל כל המהלך קרה בזכות בארקלי, כולל כדור עומק יפה וחכם. יש לו טכניקת מסירה ובעיטה מעולות, ויש תחושה שהשנה הוא יהיה חשוב בצ'לסי.
    פוליסיץ' כבש צמד יפהפייה, ניצול מושלם של המהירות שלו. בדורטמונד הוא לא עשה את זה מספיק, אבל בצ'לסי יעבדו בשבילו יותר ויתנו לו לשחק יותר.
    ההגנה מאוד מפחידה אבל. צ'לסי מרגישה לי כמו קבוצה שהולכת להיות מאוד אטרקטיבית השנה לצפייה, לטובה ולרעה.

12. Roma מנהלים

Sturridge

איך סיכוי שלאמפרד ייתן קרדיט לפחות בהתחלה לכריסטנסן? מאז תצוגת הנפל מול ברצלונה אם אני זוכר נכון החלה הקריסה שלו, לפני זה היה מצוין.
    אני חושב שהוא עדיין יכול הבלם הכי טוב מכל השחקנים הקיימים.

SaSa אוהב/ת את זה.
  13. Footballover Member

אני חושב שההגנה תראה הרבה יותר סולידית כשקאנטה ורודיגר יחזרו.
    לגבי כריסטנסן - הבעיה איתו היא שהוא לא ממש מצליח לשחזר/לשפר את היכולת שהוא הציג בגרמניה. היינו מצפים לראות התקדמות במשחק שלו אבל נראה שהוא הלך קצת אחורה אפילו. הבעיה העיקרית שלי איתו, חוץ מהפן המנטלי שבו הוא קצת לוקה, היא בפיזיות שלו. קצת קטן מדי בשביל להיות בלם מוביל בפרמיירליג לטעמי, אבל עדיין אופציה נהדרת מהספסל. הוא נתן כמה הופעות מעולות בסוף העונה שעברה, כולל בגמר האירופית. יש לו מקום לשיפור וצמיחה אבל אני חושב שהוא יכול להיות בקלות בלם מוביל בספרד/גרמניה, הטכניקה שלו ברמות הכי גבוהות.

דווקא מי שכן מאוד מרשים בפרי סיזן הזה הוא זומה. אני חושב שהוא יהיה זה שיפתח את העונה ביחד עם לואיז ובסופו של דבר יצוות עם רודיגר כשזה יחזור. הוא תמיד היה עילוי פיזי אבל נראה שהגלות שלו באברטון וסטוק תרמה לו מאוד מבחינת קבלת החלטות. הרבה יותר רגוע ונינוח על הכדור, מוסר טוב וכמעט ולא שוגה ממה שאפשר היה לראות עד כה. הגיל, העובדה שהוא שיחק בנבחרת צרפת והניסיון שלו גורמים לו להראות מבחינתי כמו רכש חדש. יש פה פוטנציאל לנכס רציני גם בשוק ההעברות, אם הוא היה משחק בפידר קלאב המחיר שלו היה 50 מיליון וצפונה, אין לי ספק בזה.

נערך לאחרונה ב: ‏1/8/19
    Gary Cahill אוהב/ת את זה.
  14. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

כריסטנסן "קצת קטן?" הבחור כמעט 1.90.

15. Footballover Member

סבבה, אבל הוא רזה ודק מדי כדי שהגובה הזה יתן לו יתרון על חלוץ כלשהו בליגה.

מצב נושא:
הנושא נעול.