צ'לסי 2018/19

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י golding, ‏10/8/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגול השלישי מאוד מעודד. הרבה זמן לא ראיתי סיומת כזאת משחקן כנף שלנו.

Sent from my SM-A750FN using Tapatalk

2. k_700 Member

אין לו מבנה שונה באמת מלאפורט או לינדולף שלמשל עושים חייל למרות שהם נראים "רזים".

הבעיה של כריסטאנסן לדעתי זה שהוא קודם כל הגיע כמשהו שרחוק מאוד ממוצר מוגמר.
    הגיע עם הייפ, רכב על הבטחון של ההייפ, קיבל את הסתירה לפנים בבמות הגבוהות ומשם נשר במקום להמשיך להתפתח.
    ספק אם אפשר להציל שם משהו, זה 3 שנים קריטיות בעיצוב מנטלי של שחקן כדורגל שאמור להכנס לשנים הטובות שלו.

אולי שחקן סגל בקבוצה בלי לחץ, משהו שצ'לסי שם עכשיו.

פוליסיץ'- מחכה שנחזור מתישהו לדיון על האם בדורטמונד יתגעגעו לו כשבמקביל קיבלו את בראנדט ש"כל הגדולות" רודפות אחריו למרות שהיה לו סעיף שחרור של 25 מליון יורו שאף אחת לא באמת רצתה להפעיל.

יש לי הרגשה שעם פוליסיץ' זה יהיה מהר מאוד בעונה, כשרון על.

3. alexshw Member

בצ'לסי יהיה לחץ גם עכשיו. לא רבים חושבים שלמפרד יפתח גם את העונה הבאה.

4. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

בגלל שלא בכל יום אנחנו רואים עילויים היסטורים בעמדה הזו כדוגמת VVD או כשרונות על כמו גומז, באופן כללי חשוב שני דברים שחוזרים על עצמם.

1. matching בין הפרטנרים בחוליה האחורית.
    2. קישור שיגן על החוליה האחורית.

על הנייר, דווקא יש לכם אפשרות לבנות משהו סביר מאחור גם עם הכלים הנוכחיים. השאלה אם למפארד ימשיך אם המוכר והרע עם פייבוריטים מתישים כמו לואיז, אזפיליקווטה ואלונסו (כולם הפסיקו להיות רלבנטים ללא קונטה), או יחליף אותם בשחקנים צעירים כמו זומה/כריסטינסן, ג'יימס ואמרסון.

*בקיץ ללא באן אני מוכר את כל שלושת הראשונים.

נערך לאחרונה ב: ‏1/8/19
  5. k_700 Member

איזה לחץ??
    הם במרחק גדול מאוד מטוטנהאם כבר היום(בטח עם הסוס עבודה שטוטנהאם עכשיו קנתה בקיץ, שחקן שהולך לסגור להם פינה אדירה לטעמי בטח באינטנסיביות ובקצב שהם ישחקו תחת פוצ'טינו).

אם אנחנו מוציאים פה איזה 250 מליון פאונד על 3,4 שחקנים מצוינים עד רמת הוורלד קלאס זה גם לא יהיה פייר לשפוט אותם נגדינו.

לאמפארד לא קיבל שחקן אחד בקיץ שהוא שלו.
    הוא נאלץ להתמודד על טלאים וצעירים שהם לא באמת היו פה ללא קיץ של באן העברות.
    ועל כל זה גם שתו לו את הכוכב הכמעט יחיד בקבוצה הזאת.

זו תחרות כמעט לא פיירית, אני לא מאמין שאם תהיה בריחה מהירה של 3-4 קבוצות לצ'לסי הוא בהכרח לא יהיה פה בעונה הבאה.
    אני רוצה להאמין שאם הביאו את לאמפרד תחת התנאים האלה שופטים אותו קצת יותר ממאבק על טופ 4 שהוא כמעט חסר סיכוי עבורם מלכתחילה.

6. alexshw Member

כל עוד אברמוביץ' הוא הבעלים לפחות יהיה שם לחץ לתוצאות מיידיות. ברור שכרגע להגיד אליפות זה לא ריאלי ועדיין יצפו שם לכדורגל טוב ולהיות בטופ 4.
    כל מה שרשמת לא מעניין את רומן. מי שזה לא הוגן עבורו, לא חייב לבוא לאמן את צ'לסי.

למפרד הגיע רק כי יש באן העברות. לא יודע מה הבטיחו לו שם, אני לא הייתי ממליץ לו לסיים מחוץ לטופ 4. וגם זה אולי לא יעזור לו כשצ'לסי תוכל לבזבז את הכסף שהכניסה ממכירות אחרונות.

7. k_700 Member

נחיה ונראה.

אני מאמין שבתנאים מסוימים גם בלי טופ 4(ואפילו בשלב מוקדם בעונה) הוא יכול להמשיך שם עוד עונה.

8. Footballover Member

אנחנו לא "רחוקים מאוד" מטוטנהאם אם אנחנו בכלל מתחתם. ריצה מזליקית בצ'מפיונס לא תשנה את זה שהם קבוצה שייקית עם הרבה בעיות, כולל בעיה שמסתמנת שם סביב המנג'ר. סיימנו מעליהם בעונה שעברה ולמרות שאצלינו עזב הזאר, אצלם גם שחקנים הולכים לעזוב ולא בטוח בכלל האם הם פותחים את העונה הזו במצב טוב מהקודמת.

לגבי יונייטד - צריך עדיין לקרות הרבה כדי שהדברים שם יתחברו ואפשר יהיה לדבר עליהם כפייבוריטים על מישהו. הכדורגל שם נוראי ולא מאוזן. ברונו פרננדס, מגוויר וביסאקה ישפרו אותה כמובן, אבל אני לא תופס מהם הרבה יותר מאשר ה"רכש" שלנו.

אני כבר צופה את התגובות של קיי לזה, אבל אני לא הולך להתווכח על זה, רק אומר שלי נראה שצ'לסי הולכת להפתיע השנה לא מעט אנשים.

Gary Cahill אוהב/ת את זה.
  9. Coutinho10 Member

אתם מאוד רחוקים מטוטנהאם.
    זה מזכיר לי את המשחק הראשון שלנו מולכם שנה שעברה, ה 1-1 עם הגול של סטארידג'. נוצר פה איזה דיון מגוחך שהפער מליברפול הרבה יותר קטן ממה שחושבים, אם בכלל קיים.
    בוא נגיד את זה ככה, טוטנהאם הרבה יותר קרובה אלינו מאשר אתם אליהם. ולדעתי היא נושפת לנו בעורף לגמרי מבחינת איכות הסגל.

אני מאוד אופתע אם תעשו טופ 4, אני לא יכול להצביע על חולייה אחת שלכם שהיא יציבה ויכולה לספק את הסחורה week in week out. בטח לא ההגנה ובטח בלי רודיגר.

אני מאוד אהבתי לראות את הצעירים שלכם, לעומת הילדים שלנו ושל יונייטד שיצא לי לראות בפרי סיזן הם מרגישים הכי בשלים. מאונט ותמי הם שני שחקנים שהפציצו בצ'מפיונשיפ ונראים מוכנים לגמרי, ג'יימס שהבנתי שהוא כישרון יוצא דופן, פוליסיץ' שכנראה העונה יחווה קשיי הסתגלות לליגה. ברור שהישגיות וצ'מפיונס זה חשוב, אבל לדעתי הדבר הנכון (ומה שאני מאמין שמצפים מלמפארד) זה להבין בדיוק על מי אפשר לבנות בעונה הבאה ומי ירכיבו את השלד שעליו תוסיפו שחקנים מבחוץ.

Clichy אוהב/ת את זה.
  10. Sturridge Member

זה נראה לי הקיץ השלישי או הרביעי ברציפות שאני שומע כמה אנחנו רחוקים מטוטנהאם. בינתיים אין עונה אחת שאנחנו לא מסיימים מעליהם בטבלה או מסיימים עם תואר והם לא (או גם וגם). תנו לי להמר שגם העונה פוצ'טינו ישאר עם כלום, כאילו אף אחד לא שם לב שהוא האנדר-אצ'יבר הכי גדול שהיה פה.

בקרוב לקט הרגעים הגדולים בגביע אאודי.

אני מסכים איתך, אך כרגע לפי הפרי סיזן עד כה נראה שלאמפרד בחר בזומה. אל לואיז אני לא מתייחס כי אני אופתע אם יעזו לגעת בו. אני רק יכול לקוות שאיכשהו השילוב הזה יעבוד (קאנטה), או לחילופין שלאמפרד יהיה מוכן לעשות שינויים כאלה במהלך העונה (מה שלמשל המנג'ר שהחליף הצטיין בלא לעשות). לדעתי דירוג הבלמים שלנו היה צריך להיות רודיגר, כריסטיאנסן, טומורי, לואיז, זומה. לצערי טומורי עדיין בתחתית הרשימה ולכן יושאל, אבל אין לי ספק שכבר היום הוא יכול להיות טוב יותר מזומה.

בכל מקרה אנחנו הולכים לאכול הרבה קש על זה. יהיה כיף.

11. Sturridge Member

הא, והנה השער של פדרו אם מישהו בטעות עוד לא ראה

oranfu, Scouser Tommy ו-אלעד אוהבים את זה.
  12. k_700 Member

אני חושב שבמשוואה הכללית מול כל קבוצה בטופ 4 די שכחת דברים אחד.

האזרד +צ'לסי>>>>>>>>> צ'לסי מינוס האזרד.

לדעתי למרות שסימתם מעליהם זו קבוצה טובה מכם גם בשנה שעברה.
    הכדורגל היה טוב יותר והריצה עד הסוף באלופות כנראה לא השאירה שם אוויר.
    כל הכבוד שלקחתם את האירופאית(ששם אפשר גם לרוץ עם הרכב שלישי ברוב הזמן), אי אפשר להשוות את זה לריצה עד לגמר באלופות.

השנה אתם נחלשתם, כנראה שלחלק פה זה עדיין לא ברור.
    בעוד טוטנהאם איבדה מגן ימני וחיזקה בצורה ברורה את הקישור שלה בטאלנט הכי גדול שהיה על המדף.
    *אגב, טוטנהאם חזרה להיות מקושרת חזק ללה סלסו והיום מדווחים שהם גם מדברים עם ספורטינג על ברונו פרננדס(כנראה בנסיון להלחיץ את בטיס להוריד מחיר על השחקן).
    פוטבולר מנתח לי את מאזני הכוחות לפי מדדי השנה שעברה, המשחק שונה היום.

כמו שנכתב פה, טוטנהאם לדעתי הרבה יותר קרובה לליברפול ברמת הסגל מלכם.

אם אנחנו גם כן משלימים את כל הקניות שלנו של השחקנים שמקושרים אלינו אני חושב שגם כאן יפתח פער ממכם.
    זה שחקנים שאמורים להתאים מאוד לשיטה וגם לספק איכות מיידית.
    זה ממש לא יהיה פייר לשפוט את לאמפרד במשקפיים ששפטו את סארי בעונה שעברה ומול 3 קבוצות שהתחזקו ממש בעוד בצ'לסי איבדו את השחקן הכי טוב בשבע שנים האחרונות.

13. Coutinho10 Member

צ'לסי > טוטנהאם מהסיבה שטוטנהאם לא לקחה תואר וצ'לסי כן, שווה ל - יונייטד > ליברפול בעונה לפני שנה שעשינו גמר והם יצאו מקום שני בליגה.
    זה אחד לאחד מה שהיה עם אלכס לפני שנה ושנתיים אגב שהם לקחו אירופית.

14. k_700 Member

נו רוב הפורום פה, כולל אוהדי ליברפול אגב, חשבו בקיץ הקודם ״שבסך הכל אוהדי יונייטד ימשיכו להיות בכיינים, הכדורגל יהיה מכוער, 1-0 מחצי הזדמנות אבל יונייטד של מוריניו תסיים באותו מקום, שני.״

הטעות מספר אחת של אוהדים זה לתת ניתוח מלא לעונה של חמישה קבוצות רק על סמך העונה שקדמה לה.

כאילו לא היו פה על הדרך כל מיני מאץ׳ ברייקרים שצריך לתת עליהם את הדעת.

15. alexshw Member

לא הבנתי כלום אבל ניחשתי את המיקום של ליברפול. לא מבין על מה הטענות.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

מצב נושא:
הנושא נעול.