צ'לסי 2018/19

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י golding, ‏10/8/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. VAR Member

איך טרי קשור לריאל מדריד?

Gianzola ו-Footballover אוהבים את זה.
  2. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מאמין לרגע אחד שהוא חצוי או מתלבט לגבי העניין הזה. אם הם ירצו אותו - וזה תלוי אך ורק ביכולת שלו לשמור על הכושר הנוכחי לאורך העונה, כי בקיץ ריאל מדריד תלך על הצעצוע הנוצץ ביותר - הוא יזחל לשם על הגב.

oranfu ו-golding אוהבים את זה.
  3. Armstrong Member

יהיה נחמד אם ישאר, אם לא, לא נורא. יהיו טובים יותר.

4. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור נו, כל הזמן גודלים כשרונות בסדר גודל הזה.

קשר ימני, oranfu ו-Footballover אוהבים את זה.
  5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני באמת מודה לו על כל שנייה שהוא מסכים להישאר כאן. לא טריוויאלי בכלל שכישרון ואיכות כזו , שחקן כזה, יסכים לבלות שנים חשובות שלו במועדון שכל שנה יכול לשחק בליגה האירופית.

Sent from my Redmi 4A using Tapatalk

Sturridge אוהב/ת את זה.
  6. Footballover Member

אני באמת מאמין לו. אם הוא היה רוצה לעזוב, הוא כבר היה שם ביחד עם החבר שלו. לא מבין מאיפה הביטחון שהוא "יזחל לשם על הגב"... טוב לו בצ'לסי, פה הוא המלך הבלתי מעורער, אז מה אם המועדון משחק בליגה האירופית? האופי של הזאר הוא ההפך מתחרותי, הוא משחק את המשחק בשביל הכיף והוא נמנע לא פעם מדיבורים על תארים/שערים והשוואות למסי ורונאלדו. בצ'לסי, בלונדון, הכל מאוד נוח בשבילו והוא בדרך להפוך לאחד הגדולים בכל הזמנים שלנו. לא כל אחד יזרוק את זה בשביל לעבור לריאל מדריד, ששם הסיטואציה בכלל מסובכת כרגע. מצד שני, אני בטוח שהוא באמת חלם על לשחק במדים של ריאל מדריד ולא של צ'לסי כשהיה ילד. הוא השיג פה יותר מהמצופה, הוא כבש כל פסגה באנגליה, הוא לא עשה בעיה אחת במהלך הזמן שלו פה ותמיד התנהג בכבוד למועדון ולאוהדים. אם הוא ילך אני אאחל לו את הטוב ביותר ואקווה שיוביל אותם לתארים (כרגע אני מאחל להם שירדו ליגה), כי הוא הרוויח את זה. "יהיו טובים יותר" זה לא בטוח בכלל, מצחיק אפילו לומר את זה בכזו אדישות. מבחינת כישרון הוא השחקן הטוב ביותר שלבש את המדים של צ'לסי אי פעם (אולי חוץ מאוסגוד שכמובן לא יצא לי לראות) ולמרות שאני מסכים שהיו גדולים יותר, אני בהחלט חושב שהוא הכי כישרוני. צריך להנות מהשחקן הזה כל עוד אנחנו יכולים, והלוואי שישאר כאן לעוד שנים.

7. Clichy COYG

אני חושב שכבר עכשיו הוא מהגדולים בכל הזמנים, אולי דרגה מתחת לחבר'ה של האליפויות ב 04-06.

ממה שראיתי ממנו הזארד עושה רושם של בחור מאוד אינטיליגנט, ככה שאני יכול לשער שבניגוד לשחקנים אחרים הוא הבין עד הקיץ האחרון שמעבר לספרדיות אומר להיות בצל של רונאלדו ומסי, ובאמת לא חסר שחקנים טובים שנבלעו שם. וזה כמובן בלי קשר לעובדה שטוב לו בצ'לסי.

נערך לאחרונה ב: ‏8/10/18
  8. גלץ Member

יותר טוב מדרוגבה לדעתכם?

9. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

יותר טוב מטרי לדעתי.

10. Raulito Madridista

קראו לי אז באתי:
    1. ג'ון טרי - כבר כתבתי את זה כשעזב את צ'לסי: לדעתי מדובר בבלם הגדול ביותר שידעה הפריימרליג. כן, מאפיל גם על פרדיננד ו-וידיץ(היה נפלא אבל לפרק זמן קצר יותר). היה ממש מתאבד על כדורים עם כל הגוף, שחקן שאי-אפשר לעבור אותו, שקט ברגעי הלחץ ועוד. הדבר היחיד שקצת מפריע לי גם עם הקביעה הזו שלי בעצמי - כביכול צ'לסי ברוב השנים הייתה יותר נסוגה, מבוקרת ממנצ'סטר יונייטד, פחות משתוללת התקפית וכשכל הקבוצה במוד של הגנת ברזל אז לעתים יותר קל לבלוט, לא ארחיב בעניין.
    2. אדן האזרד - לא פעם ראשונה שהוא מפלרטט עם ריאל מדריד. אני חושב שזה לא יקרה והוא ימשיך בצ'לסי. אם זה לא קרה הקיץ אחרי שכריסטיאנו רונאלדו עזב ולהאזרד נותרו שנתיים בחוזה - אז הוא כבר ישתכנע לחתום על חוזה חדש. אחד הגדולים בצ'לסי איי-פעם. קצת מתחת לדרוגבה ולאמפרד. בכל דיוני הפורום השונים אצלינו בפורום של ריאל כשהיו דיונים על ניימאר והאזרד, תמיד אמרתי שהיה מעניין לעשות שינוי - אני משוכנע שאם תיאורטית היינו זורקים את ניימאר לצ'לסי, קבוצה עם סגנון קצת אחר ופחות איכות מקדימה, ואת האזרד לברצלונה לצד מסי ושות' - הפער של המספרים שלהם היה מצטמצם משמעותית. אני תמיד הייתי מעדיף את האזרד.
    3. סארי - פתיחת העונה שלו מושלמת לדעתי, וצ'לסי לא עשתה שינויים גדולים בסגל, אבל זה נראה כאילו כן. מעניין אותי האם הוא היה מסוגל לשרוד בריאל מדריד שהיא מקום מחורבן במובן מסוים לכל מאמן ומה היו התוצאות שלנו איתו על הקווים.
    [מדד ריאל מדריד - 3 פעמים, זה בסדר, לא? או שאני חלוד על הבוקר].

11. Armstrong Member

אם רק היו נותנים לגאל קאקוטה לשחק היינו יודעים!!!

12. golding מנהלים

אל תדאג, עוד רגע מחזירים את ג׳רמי בוגה מססואולו ומקדמים את האדסון-אודוי.

קשר ימני אוהב/ת את זה.
  13. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמות חזקים.

14. k_700 Member

לא יותר קל ויותר זול פשוט לחסום את גולדינג מהדיון הזה??
    אני מאמין שזה רק עניינים של נאחס.

כל פעם מתהפכת לי הבטן כשאני נזכר בשריף צ'אלובה ילד הפלא הדרוזי.

golding אוהב/ת את זה.
  15. golding מנהלים

אגב לא ברור בכלל איך זה קרה - צ׳לובה זומן לנבחרת השבוע.

מצב נושא:
הנושא נעול.