צ'לסי 2018/19

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י golding, ‏10/8/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Footballover Member

ידעתי שלא ננצח את המשחק הזה. אחרי פגרת נבחרות, early kick off, כולם מצפים שננצח... מזל שהצלחנו להוציא תיקו, אני אפילו די מרוצה מהאופי שהראינו כאן. יש הבדל גדול בין תיקו בצורה הזו לבין הפסד ביתי מולם.

גולדינג, בדוק שזה בזכותך. תפסת משחק נדיר.

2. golding מנהלים

לגמרי. גם במשחק שהסרחנו בו יצאנו ללא הפסד.

אנחנו באופן קבוע נראים כמו חרא אחרי פגרות.

3. Sturridge Member

לא הפסדנו כי היריבה פשוט עד כדי כך גרועה. היינו חייבים לנצח משחק כזה. מבאס.

מי זה היה שרץ שם מול מוריניו?

4. Raulito Madridista

צ'לסי רצה לצד סיטי וליברפול ונראית טוב וזה לזכותו של סארי. זה נראה טוב ממה שחשבתי. מצד אחד היא לא הפסידה ומצד שני היא שיחקה פעמיים בבית וגם לא הצליחה לנצח את היריבות החזקות. בשני המשחקים לא ידעה לכבוש עוד שער כדי 'להרוג את המשחק'. זה נובע גם מהקושי של החלוצים. ז'ירו עושה עבודה טובה אבל חלוץ צריך גם לכבוש והוא לא מצא עדיין את הרשת(וגם לא בצרפת),ואיתו קשה 'להתפרץ' כי הוא לא מהיר. מצד שני, מוראטה..רע. רוד חוליט אמר - "וויליאן והאזרד לא מוסרים לו כי הם לא מאמינים בו", והוסיף שהם מעדיפים לכדרר במצב קשה ולנסות לעבור עוד שחקן או לבעוט מרחוק, ושמוראטה אפילו הפגין חוסר ביטחון בהתקפה ולא הצטרף כמה פעמים בזמן למתפרצת. מודה שטעיתי לגבי מוראטה, הזמן שלו הולך ואוזל. יש חלוץ רלוונטי שעל הפרק?

5. Clichy COYG

לפחות לגבי הזאר זה ממש לא נכון, כל פעם שמוראטה משחק הוא מנסה למצוא אותו וברוב הפעמים בכדורים טובים (כולל שלשום).

הבעיה היא במוראטה שלטעמי הוא החלוץ הכי אוברייטד שקיים ברמות האלה היום, בשום שלב שלו בקריירה עד עכשיו הוא לא הראה שהוא מתאים וזה בעיקר תוצאה של הייפ של 'בוגר אקדמיה של ריאל'.

כרגע המשחק שלכם עד ה30 מטר מהשער הוא הטוב בליגה ורק בגלל זה לא הייתי בא לסארי ולו בחצי תלונה. אפשר יהיה להתחיל לשפוט אותו אחרי שיקבל חיזוק לחלק ההתקפי.

Gianzola אוהב/ת את זה.
  6. Raulito Madridista

אולי חוליט הוא משחקני העבר הממורמרים האלה שחייבים להצית את האש או שהוא טועה בפרשנות שלו. בכל-מקרה הנקודה היא שצ'לסי עושה עונה יפה וכובשת שערים אבל בלי חלוצים. מוראטה קיבל צ'אנס ביובה משום שהיה 'בוגר אקדמיה של ריאל' אבל בשנתיים שם הוא אמנם לא כבש הרבה אבל דווקא במשחקים הגדולים, בין היתר שער ניצחון בגמר הגביע האיטלקי וגם קמפיין גדול בצ'מפיונס, גם בריאל כמחליף היה לו רקורד טוב של גולים פר דקות משחק. המחשבה הייתה נכונה אבל אחרי למעלה משנה וכשהמצב לא משתפר אז מותר להודות בטעות. מה גם שצ'לסי הלכה עליו בגלל שוק בעייתי, נגדיר זאת כך. אין בי שום ביקורת על סארי, להיפך, אני תוהה איזה חלוץ רלוונטי ויכול להגיע. לדעתי עם עוד חלוץ צ'לסי יכולה ללכת עד הסוף.

7. golding מנהלים

שסארי יעביר את הזאר לעמדת החלוץ אה-לה מרטנס אם לא מוצאים חלוץ רציני בשוק. שחקני כנף איכותיים יש בשפע, לא תהיה לנו בעיה למצוא שידרוג על פדרו/וויליאן.

8. Coutinho10 Member

הזאר לחלוץ זה לתת לו לשחק על שטחים הרבה יותר קטנים, או בקיצור להוריד את הדומיננטיות שלו במשחק. באיטליה או ספרד זה יכול לעבוד מעולה אבל באנגליה אני לא רואה את זה מצליח. אם כבר, הייתי מנסה את פדרו בעמדת החלוץ - הוא לוחץ נהדר, חמקמק ולא מפסיק לעבוד על הדשא ובדר"כ כשמגיע למצבים טובים הוא כובש אותם. (אגלה לכם סוד, אני עושה את זה כבר שנים בפיפא וצ'לסי עם פדרו בחוד בלתי עצירה).

Armstrong אוהב/ת את זה.
  9. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב נו, אם בפיפא זה עובד אז שווה ניסיון.

Clock End Stand אוהב/ת את זה.
  10. גלץ Member

בפיפא מוראטה היה אצלי מלך השערים 0-:

11. Coutinho10 Member

סתם זרקתי את זה בצחוק..
    בכל מקרה גם בבארסה הוא שיחק בחוד אצל פפ ובנבחרת נתן מספרים יפים גם כן כחלוץ. במצבה של צ'לסי עם חלוץ כושל והשני שלא מתאים למשחק של סארי זה שווה ניסיון. אם יש מישהו שאני מקריב מהאגף זה את פדרו אבל בטח ובטח לא הזאר שמעבר לבלאגן שהוא מייצר מהקו הוא גם הפליימייקר שלהם.

12. Clichy COYG

דווקא הזאר הוא מהבודדים בליגה שלא צריך שטחים גדולים בשביל לעשות טרור להגנות בעוד פדרו לא מספיק טכני בשביל לבצע פעולות בצפיפות.

מבחינת היכולות שלו הזאר מאוד דומה למרטנס (וכמובן עולה עליו) ובגלל זה אני חושב שזה כן יכול להצליח. אם אני לא טועה גם מרטנס שיחק כל הקריירה בכנף עד שסארי שינה לו את התפקוד ככה שגם המצב הנל לא נראה לי מופרך.

golding אוהב/ת את זה.
  13. Coutinho10 Member

אני חושב שהזאר אדיר בכנף שמאל ושם הוא צריך להישאר, אבל מה אני יודע. אני יכול לראות אותו מתקשה לשחק את המשחק שלו תחת לחץ של שני בלמים בפרמיירליג, משחק שברובו מתבסס על להחזיק המון בכדור וליצור לאחרים הרבה יותר מאשר להוציא אנרגיות על תנועה ללא כדור ומאבקי כוח.

14. Armstrong Member

אז להשאיר את מוראטה חלוץ? במצב הנוכחי אם סארי מחליט שז'ירו לא שווה הרכב ראשון או שהוא כן שווה הרכב ראשון וגם הוא יסריח את הדשא פדרו (או אלונסו, מת לראות אותו חלוץ עם הבלורית) הוא אחלה אופציה עד ינואר.

15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שזה שווה ניסיון בלי קשר לפיפא ובלי קשר לכמה שמוראטה לא מועיל.

לדעתי זה אפילו מתבקש עבור הקריירה של הזאר בפרט וצורת הכדורגל שסארי מנסה לפתח בצ'לסי בכלל.

Armstrong אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.