צ'לסי 2018/19

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י golding, ‏10/8/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. owen11111 Member

לא רואה את ההקבלה לוילאש בואש מלבד סוגיית הכסף שהושקע.
    אצל וילאש בואש החוסר התאמה זעק מהרגע הראשון, והשחקנים הדומיננטיים פשוט איבדו לחלוטין את האמון שלהם בו אחרי מספר שבועות. לא היה לשידוך הזה שום סיכוי לשרוד.
    פה הבעיה היא הרבה רוחבית, והרבה פחות עמוקה בהשוואה לבואש.

אם סארי יסיים את העונה עם כדורגל מזעזע ובמרחק עצום מהרביעייה הראשונה ובלי ליגת אלופות, הוא עשוי להיות מפוטר. עם זאת, המצב שם לא בינארי - כרגע אני לא חושב שיש בכלל מישהו שמעלה פיטורים שלו כאופציה ריאלית.

2. alexshw Member

ההקבלה בהקשר של הטענה אבל השקיעו כל כך הרבה כסף בהבאתו.
    בהבאת קפה השקיעו פי 7 אולי.
    מאמנים זה לא שחקנים. בסוף סכום רכישתם די זניח.

לא חושב שיש קשר למרחק מטופ 4. העפלה לצ'מפיונס זה מאסט. גם יעד ריאלי.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

3. RubberSoul Member

צריך להבין שאם מפטרים מאמן כל שנה, מפספסים את שלב ההתאקלמות שהוא לגיטימי. אני בספק אם גוארדיולה למשל היה שורד בצ'לסי עם עונה כמו הראשונה שלו בסיטי.

כשמחליפים מאמן אחרי שנה, המאמן הבא בתור צריך להתחיל מאפס. אין כאן המשכיות של הנהלה שדוגלת בקו מסויים של שיטת משחק, ואז המאמן צריך לעבוד פחות על תיאום. אם בצ'לסי יבינו לשם שינוי שלא יקרה כלום אם לא יכוונו בהכרח לתארים על העונה הראשונה של מאמן.

4. Footballover Member

לומר את האמת, לא ממש האמנתי שהקבוצה הזאת תוכל לתת הופעה כזאת היום.
    לפני שאני אתייחס בכלל לפן הטקטי, שחקנים ספציפיים ולמאמן, מה שניצח את המשחק היום היה מחויבות, מחויבות ועוד פעם מחויבות. כל שחקן על המגרש נתן 100 אחוז מעצמו, משהו שלא ראינו הרבה זמן. עלינו בגישה גרועה מאוד בהרבה מהמשחקים האחרונים שלנו ושילמנו על כך, זה קרה עוד לפני שהתחלנו להזניח את השיטה. היום זה היה שונה, ואני מקווה שזה יתן בוסט להמשך ומוטיבציה להמשיך בדרך הזו (אם זה לא יתן, אני לא יודע מה כן).

רציתי לראות מסארי שינוי והיום הוא הראה שיש לו תכנית ב'. שאפו, באמת. ראינו היום גישה שונה למשחק וזה עבד בגדול. לא אתעלם מזה שהיה לנו קצת מזל פה ושם, אבל אי אפשר לעצור לחלוטין את סיטי הזו, והיום הורדנו אותם למינימום איום.

דבר נוסף ענק שקרה היום ויכול להיות מאוד משמעותי להמשך היה הגול והמחצית השניה של קאנטה. ראינו במחצית הזאת את כל מה שקאנטה אמור לייצג בעמדה החדשה שלו. הוא היה ענק בשני צידי המגרש, הציג עמידה טקטית מאוד אינטליגנטית ונכונה, וכמובן כבש את שער הניצחון. אני חושב שזה מספיק טוב כדי לתת לסארי הרבה שקט (וקרדיט) על המהלך הזה.

לא ראיתי אותנו משחקים כ"כ טוב עם ה-false 9 הזה בחיים אבל לאור מה שקרה היום, אני חושב שזה באמת פוטנציאל להיות הרכב לגיטימי גם במשחקים אחרים. היה כיף שלא היה לנו נכה בהתקפה שתוקע את המשחק, הבעיה היא שאין בליגה קבוצות נמוכות כמו סיטי ובהחלט לא יהיה פשוט לוותר על הגובה של החלוצים שלנו. מצד שני, היה מאוד מרענן לא לראות 1000 הרמות נוראיות שעפו לכיוון הרחבה, מזל גדול שסארי ביטל את האלמנט הזה במשחק היום.

בקיצור, אני יכול לחפור שעות על המשחק הזה... אני רק רוצה להוסיף ולסיים בכך ש-fuck em all!!!

5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין בעיה עם הזאר כחלוץ. הוא מוכשר מדי כדי לא להסתגל.

הבעיה שפדרו לא מספיק טוב ו-וויליאן לא מספיק מתאים כחלוץ צד (חרמן מדי על הכדור).

6. Sturridge Member

לשניהם work rate מטורף ובגלל זה הם מספיק טובים לצ’לסי. פדרו עשה היום עבודה ענקית. ומהצד השני סאנה מאבד שחקן לגול.

כן סאריבול, לא סאריבול, בסוף מנצחים the good old Chelsea way. האמת, הכי כיף.

7. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

במשחק נקודתי אתה צודק, אבל אני מדבר ברמת המרתון וזה חשוב יותר. שניהם לא שם אם אנחנו מסתכלים על הסטנדרטים של ליברפול וסיטי.

שניהם לגמרי שם אם אנחנו מסתכלים על הסטנדרטים של ארסנל וטוטנהאם. שנינו יודעים על מי צ׳לסי רוצה להסתכל בלונג ראן.

8. Sturridge Member

בלונג ראן צ’לסי הקבוצה הכי מצליחה באנגליה בשנים האחרונות. שיסתכלו עלינו.

9. alexshw Member

בחייך אלעד. איפה ליברפול ואיפה צ'לסי בלונג ראן.
    אפילו מול יונייטד פוסט פרגי בלונג ראן היא לא משהו.

10. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

בלונג ראן אל העתיד, לא בלונג ראן אל העבר.

אחרת כולנו צריכים להסתכל לעבר יונייטד שצריכה להסתכל לעבר ליברפול שצריכה להסתכל לעבר נוטינגהאם פורסט. מה אתם מסתלבטים?

איפה קאנטה שיביא חיבוק.

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  11. alexshw Member

גם בלונג ראן לעתיד מי אמר לך שליברפול סטנדרט למישהו. קודם שלא יכאב שם לשחקנים הגב בקיץ.
    עונה כמו כזו רק תחמם את העניין בשחקנים שלה.

12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ממש מבין את ההיגיון בדברים האלה.
    עונה שעברה מאנה סלאח ופירמינו הרשימו הרבה יותר מבחינה אינדיבידואלית, אם כבר אז העניין היה צריך להיות בקיץ האחרון.
    דווקא העונה פחות טריוויאלי שיהיה עניין.

ובכל מקרה, השחקן הכי טוב שלנו זה המאמן. כל עוד קלופ במועדון אנחנו נהיה גורם בצמרת.
    בזמנים של סוארז היה ברור שעזיבה שלו ואנחנו גמורים, היום אין שחקן שאם תוציא אותו ותביא לנו 100 מ' לבזבז אני אגיד לך שאנחנו בבעיה. כשקח בחשבון שכולם חתמו חוזים לא מזמן, ואן דייק עבר לפני שנה ב75 מ', אליסון עבר הקיץ.

13. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

בטח כיף איתך במסיבות.

Gianzola, Esomech ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  14. alexshw Member

גם בדורטמונד הוא היה השחקן הכי טוב. בסוף שתו לו את הקבוצה.

15. Sturridge Member

אבל השיחה הזאת חוזרת כל שנה כמעט. וצ’לסי ממשיכה להביא תארים. עוד לא הבנת את הסייקל? אליפות, התרסקות, לואיז נזרק ליציע/מוגלה למדינה אחרת, פיטורים, השאלה של חלוץ דרום אמריקאי שהיה רלוונטי 7 שנים קודם, שיחות עתידנו לאן, לואיז חוזר להרכב, אליפות.

אלעד ו-Footballover אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.