צ'לסי 2018/19

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י golding, ‏10/8/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. yonmu Member

איפה ראיתם שהכל סגור כבר?

אם מדובר בהשאלה לחצי עונה ואז אפשרות להשאלה לעוד עונה ואז אופציה לרכישה - יובנטוס יצאה מגוחכת כאן.
    מדובר בחלוץ בן 31 שהתחיל את הדעיכה הפיזית (ולא רק) כבר. צריך הנהלה מאוד לא חכמה כדי לשלם עליו משהו בגיל 33. זה לא רונאלדו.

במילאן הוא כן איכזב, גם אם הוא לא היה נוראי. איבוד הראש מול יובנטוס (החמצת פנדל מזלזל ואדום טיפשי), קישור התקפי מאוד מוגבל וחלוץ צעיר ומלא מוטיבציה ברקע גרמו לו להצטייר בצורה די מאוסה, אבל מבחינת ניצול מצבים אני לא חושב שהוא היה רע, וזה מה שחסר לכם היום. אצל סארי הוא עשוי להתאפס מבחינת מנטליות ומוטיבציה, כך שזו עסקה די הגיונית. השאלה היא על איזה סכומים מדובר.

2. Gary Cahill Member

הדיבור הוא על אופציה שתהפוך לחובה אם תנאים מסויימים יתממשו. אבל בגדול אפשר להגיד שדי אנסנו את יובה בעסקה הזאת.

3. Clichy COYG

מטרת העל שלכם כרגע היא טופ-4, ואם מסתכלים גם על היריבות אז בהשאלה של היגוואין (גם בכושרו הנוכחי) אתם מבטלים את היתרון היחסי היחידי שלנו עליכם וזה יכולת הסיום. לגבי יונייטד יחסי הכוחות שלכם מולם קצת פחות ברורים כרגע.

ללונג ראן זה ברור שהוא לא מספיק כשחקן הרכב, בטח עם הזאר איכשהו עוזב.

4. k_700 Member

מה פחות ברור?
    יש לנו הרבה יותר כשרון ועומק כמעט בכל עמדה. מספיק עומק כדי לשחק בכמה צורות שסולשאייר יבחר.

אם בפער הקטן שיש כרגע סארי מצליח לגרום להם להכנס לאלופות על חשבוננו זה יהיה הישג לא קטן, בטח כשהכדורגל שלהם כבר תקופה ארוכה מאוד נראה תקוע.

היגוואין על מוראטה יכול להיות הבדל משמעותי בסיומת אבל זה מרגיש כמו עוד אחד מהפלסתרים האלה להתקפה שעברה קטיעה שכבר ראינו בצ'לסי אינספור פעמים עם הדוגמאות שהזכירו למעלה.
    צריך שם עוד הרבה כשרון להתקפה עצמה.

5. Clichy COYG

לא כזה ברור כמו שאתה מציג.

בטוטאל אולי הסגל שלכם עדיף מבחינת פוטנציאל, אבל ההגנה שלהם (למרות החריקות) עדיין טובה משלכם, הם מחזיקים בשחקן הכרעה מוכח בדמות הזארד וגם המאמן שלהם (קצת) מנוסה יותר.

6. k_700 Member

השחקן ההכרעה המוכח כבר משחק כמו אחד שסופר דקות למעבר בקיץ.
    כבר מזמן לא במוד הכרעה של תחילת העונה.

לגבי ההגנה? לא מסכים, בטח לא בחודש האחרון מאז שהחלפנו את המאמן ההגנתי הגרוע ביותר בליגה, באחד שהוא לכל הפחות סביר.

7. Clichy COYG

סולשיאר מעט זמן בתפקיד ועד עכשיו שיחק מול שלושת הקבוצות העלובות בליגה + בורנמות' שנמצאת בירידה וטוטנהאם שישבה עליכם מחצית שלמה. לא מזלזל בעבודה שלו אבל חובת ההוכחה מבחינה הגנתית עדיין עליכם.

קביעה קצת נחרצת לגבי הזאר כי הירידה שלו ביכולת באה די במקביל לזו של צ'לסי. גם אם הוא מתכנן לעזוב בקיץ (מי אמר?) לא רואה יותר מ4-5 שחקנים מסוכנים ממנו בליגה.

8. k_700 Member

טוטנהאם ישבה עלינו 30 דקות.
    שזה סביר לגמרי במשחק חוץ. זו קבוצה שמסוגלת לשבת משחק שלם על כל קבוצה בליגה שלא קוראים לה סיטי או ליברפול.

אחלה נצחנו קבוצות עלובות וכאלה בירידה אבל ביכולת משכנעת.
    אצל צ׳לסי גם זה לא נמצא כבר תקופה ארוכה.
    משחקים כאלה היא מסיימת בתיקו כי חסר שם המון כשרון בהתקפה.

סבבה הירידה של האזרד באה במקביל, נניח.
    לפני שניה כתבת לי שהוא שחקן הכרעה מוכח.
    אז הציפיות שלי ממנו קצת עלו לרגע.

עדיין מעדיף בכל יום את השחקני התקפה שלנו פלוס חלק משחקני הקישור במוד של החודש האחרון(עם סטט׳ מצוינת) מאשר שיהיה לי רק שחקן הכרעה אחד שיכול לעשות משהו ובלעדיו המשחק תקוע או שצריך לקוות לאיזו בעיטה של וויליאן לחיבור כדי לצאת עם משהו.
    הייתי בסרט הזה שנתיים וחצי זה מתכון טוב ללסיים שש.

בקשר להגנה, אל תשכח ששם כבר יש הגנה קבועה שרצה בעוד שאצלנו מחליפים אחת בערך בכל משחק בחודש האחרון וכשהשחקן הגנה הטוב ביותר עוד לא באמת קיבל ריצה תחת סולשאייר(באיי).
    אני לגמרי חושב שהפערים בין ההגנות לא באמת קיימים בטח עם goat בשער.

9. Footballover Member

אין, זה מדהים איך שאין לך אמצע. לפני חודש לא הייתם אמורים לסיים מתחת לאברטון או משהו בסגנון? עכשיו אחרי שגנבתם נצחון מול טוטנהאם אתם פייבוריטים לטופ 4?

10. golding מנהלים

ההגנה של יונייטד טובה בהרבה, בגלל זה דה חאה נראה כמו סופרמן בשבועות האחרונים.

קשר ימני אוהב/ת את זה.
  11. Clichy COYG

אוקיי וגם עם הגנה קבועה כאשר באיי אחד מממנה (ואני אחד שמחזיק ממנו), מי אמר שההגנה שלכם טובה יותר?

שים לב על מה דיברתי:
    מאמן מנוסה יותר -> עובדה
    הגנה טובה יותר -> קודם כל זה מתבטא בטבלה (וכן אני מודע לזה שהחליפו מאמן), ובאופן כללי בשביל להיות טוב ממישהו אתה צריך להוכיח את זה אבל עד אז אתה נחשב פחות טוב (לפחות ע"פ התקופה האחרונה), מה לעשות.
    הזאר שחקן הכרעה מוכח -> לא סותר את זה שיהיו לו תקופות חלשות (כמובן שלא ארוכות, למי אין חוץ ממסי ורונאלדו), אבל בסופו של יום שצריך לתת את ה1-0 הקטן אתה יכול לסמוך עליו שהוא יעשה את זה, גם אם הראש שלו במדריד.

כל אלה עובדות ובשום שלב לא השוויתי בין החלק ההתקפי שלכם לזה של צ'לסי.

12. k_700 Member

עם מוריניו?
    ברור. היינו מקום 7 טיפוסי.
    השינוי בהערכה שלי בעיקר נובע מזה שלא הבנתי כמה גרועה צ׳לסי.
    פער דו ספרתי היה מספיק כדי לתת לה ראש שקט ממאבק אתנו בטופ 4 אבל עיניך רואות.
    צ׳לסי זו קבוצה שתתקשה ומתקשה מול כל הקבוצות זבלה שאנחנו נצחנו בקלות ולכן הפער נמחק.

עוד לפני שמוריניו פוטר כתבתי לך פה שהסגל שלנו הרבה הרבה יותר טוב משל צ׳לסי.

13. k_700 Member

דיברתי על זה שלכל הפחות אין פערים בין ההגנות.
    של מי טובה יותר זה כבר עניין כנראה של העדפה אישית, הפערים קטנים.

הפערים ממש לא קטנים מהקישור וקדימה ולכן בהרבה משחקים שאתה בונה על הקסם של האזרד שאולי יציל להם 1-0 יגמר שם תיקו מגעיל בעוד שאצלנו השער יכול להגיע מהרבה מאוד שחקנים ובהרבה צורות.

מאמן מנוסה יותר? נרא שסארי עם כל הנסיון שלו עדיין לא מבין איפה הוא נמצא.
    גם פה הפערים נראים כרגע קטנים מאוד.

נחיה ונראה, אני אהיה ממש מופתע אם הם יסיימו לפנינו ואני אפילו נותן לנו צ׳אנס לא קטן לסיים בפער לא קטן מעליהם וכל זה נאמר כשהם כרגע מקדימים בפער של 6.

14. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אנחנו לא משתפים צעירים, אל תשכחו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

15. golding מנהלים

תגיד על מה אתה מדבר? איזה קישור יש ליונייטד? פרד? מאטיץ׳? הררה?

זה קישור של שחקן אחד שמתפקד כשבא לו. בדיוק כמו המצב של צ’לסי בהתקפה.

מצב נושא:
הנושא נעול.