צ'לסי 2018/19

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י golding, ‏10/8/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הלחץ ירד ממכם שלסטר פיטרו את פואל.

2. Sturridge Member

על איזה חבר'ה צעירים מדובר? למעט הודסון אודוי היו בסגל למשחק אפס שחקני U21. אפילו את היתרון היחיד של המפעל הזה סארי מצליח להרוס.

3. Footballover Member

איזה סף שבירה נמוך ומביך יש לנו כקבוצה... פשוט ביזיון. ראיתי את המשחק בשידור חוזר וברגע שהם שמו את הגול, הפסקתי לראות והלכתי לבדוק את התוצאה. פשוט היה ברור לי שאין סיכוי בעולם שאנחנו מוציאים משהו מהמשחק הזה.
    לומר את האמת? אני מתחיל לוותר על סארי. מרגיש לי שהוא לא מחובר מספיק למועדון, לקבוצה ולכדורגל האנגלי, ולדרישות מכל אחד מהם. הוא נתפס אצלי כמו מאמן נחמד אבל מאוד מאוד מוגבל. מאמן שהביא איתו שיטת משחק מסוימת ושחקנים מסוימים שהוא מנסה להריץ בכל הכוח, ומאמן שלא ברמה הנדרשת מבחינה טקטית ומנהיגותית בשביל מועדון כמו צ'לסי.
    בגלל המצב הכללי בו המועדון נמצא, אני לא יודע אם כדאי להחליף אותו בעונה הבאה, אבל עוד כמה החלטות כמו היום (אלונסו, לואיז, לופטוס צ'יק ואודוי) ואני אינסטינקטיבית ארצה לראות אותו עוזב. חבל מאוד שאף מאמן ברמה לא יסכים להגיע לפה בחיים בהתחשב בזה שאין בעלים, אין צ'מפיונס, אין אפשרות להביא שחקנים והכוכב הגדול ביותר עוזב. Happy times.

owen11111 אוהב/ת את זה.
  4. TooKy Member

יש סיכוי להחזיר את קונטה לעונה הבאה?

5. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שהייתם נחפזים מדי לגבי בקאיוקו. הוא נראה פשוט נהדר.
    כשהוא וקאנטה בפורמה טובה יחדיו, זה חתיכת קישור אחורי.

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  6. yonmu Member

עם צמד כמו קאנטה ובקאיוקו יש סיכוי לא רע שגם ז'ורז'יניו יחזור להיות השחקן שהיה בנאפולי.
    למרות זאת נראה שבקאיוקו לא ירצה לעזוב את מילאן, והשמועות אמרו שבעסקת היגוואין מילאן קיבלה עליו אפשרות רכישה נוחה.

Coutinho10 ו-Clock End Stand אוהבים את זה.
  7. alexshw Member

העונה מאוד בולט חוסר בניהול מקצועי בצ'לסי. ידעו מי זה סארי. מה הפילוסופיה שלו. אני חושב שגם בנאפולי הוא שיחק עם אותה שיטת מסוימת שמצריכה גם לא מעט שחקנים בשביל זה. אבל הוא בא בחופזה ובחופזה קיבל שחקן אחד(לא היה כל כך זמן בחלון העברות.) ואחר כך בינואר עוד אחד.
    איך חשבו זה אמור לעבוד בדיוק?

זה מאמן שאם אתה ממנה אז תשפוט אותו רק אחרי שקיבל את הכלים המיוחדים. ואם זה מסובך מדי אין מה למנות אותו.

yonmu אוהב/ת את זה.
  8. SerieA Il Capitano

האם לא מדובר בצמד מוגבל מדי מבחינה התקפית?

Sir Alex Ferguson, golding ו-Gianzola אוהבים את זה.
  9. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

במערך של 4-2-3-1 זה לטעמי בסדר גמור. בשיטה של שלושה בלמים ושלושה במרכז הקישור מסכים.

10. Footballover Member

זה קישור אחורי שלא מתאים כדי לשחק כדורגל מודרני. חוץ מזה, מה שמתאים למילאן לא בהכרח מתאים לצ'לסי. בקאיוקו לא מתאים לקבוצת טופ וגם 10 עונות טובות במילאן לא ישנו את העובדה שהוא שחקן סופר מוגבל ובינוני.

11. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

נסכים שלא להסכים. הייתה לו תקופה מצויינת במונאקו ועונה מצויינת במילאן.
    לקרוא לו בינוני על סמך 20+ הופעות בצ׳לסי ועל הדרך להמעיט בערכה של הצלחה במילאן זה זחוח לטעמי.

12. alexshw Member

לא הייתה לו תקופה מצוינת במונאקו. הוא היה שם די נקודת תורפה. הוא בערך האחראי הראשי מבין השחקנים, לכך שצ'לסי משחקת בימי חמישי העונה.
    אני גם לא רואה שהוא מוביל את מילאן לאיזה מאבק אליפות. כן הם מציגים יכולת משופרת, אולי יקחו גביע, אבל יש מצב שבכלל לא יגיעו לצ'מפיונס ובכל מקרה הם עדיין רחוקים מעברם המפואר.

שוב עובר שחקן מאנגליה לאיטליה, ונראה אחרת. אין פה בעיה. אלה סגנונות שונים וקצב שונה.
    זה לא אומר שצריך להתגעגע אליו. אתה יודע משחקים שם גם 3 חבר'ה של ליברפול 2012/13.

oranfu ו-Footballover אוהבים את זה.
  13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

בקאיוקו-קאנטה-ז'ורז'יניו?
    זה קישור אפור בטירוף לליגה האנגלית. איזה מן הצעה זאת? איזה יצירתיות זה יכול לתת?

כדי לחזור להתמודד על אליפות צ'לסי צריכה לשחק עם קאנטה אחורי, לתת יותר דקות ללופטוס צ'יק ובארקלי, להביא 2 קשרי 50-50 בהרבה כסף ולהיפטר מז'ורז'יניו.
    בקאיוקו היה עלוב בצ'לסי, לא רואה טעם לנסות איתו שוב. ז'ורז'יניו רך מדי בשביל אחורי וחסר רעיונות בשביל קדמי.

oranfu אוהב/ת את זה.
  14. Clichy COYG

כל הקאץ' בקאנטה זה שהוא כמו שני שחקנים ככה שאתה יכול לשים לצידו בקישור שחקנים עם אוריינטציה קצת יותר התקפית. לשים את באקיוקו לצידו זה פשוט להפסיד עוד שחקן, בלי קשר לאיכות שלו (שאני גם לא מחזיק ממנה).

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  15. DRORIKO Member

גם לנאפולי הוא הביא איתו בסך הכל שני שחקנים מהקבוצה הקודמת שלו-הוסאיי וז'יילינסקי, שהיו יחסית משניים במכונה הנאפוליטנית, ז'ילינסקי אפילו היה שחקן ספסל. מאמן לא יכול להביא 11 שחקנים חדשים, אפילו פפ עם התקציב הבלתי מוגבל התבסס באליפות על שלד שהיה שם לפניו.

מצב נושא:
הנושא נעול.