צ'לסי 2019/20 - סופר, סופר פראנק

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י golding, ‏3/8/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. סיונרה Member

אבל אם הם על אותה עמדה אז בעצם יוצא ששילמת 160 מיליון פאונד על שחקן.

Gary Cahill אוהב/ת את זה.
  2. k_700 Member

זייך עולה ככה רק בגלל הסעיף מכירה הנמוך שלו.
    זה שחקן בשיא הקריירה שבא להרכב ומשחק על אותה עמדה.

ללאמפרד יש משימה קטנה כזאת של לבנות הגנה מאפס בקיץ ולקנות שוער שהוא לא קאריוס... פיגוע של איזור ה150-200 מליון שטרלינג.

3. Sturridge Member

קבוצה שחייבת מהפך בהגנה לא תשים 120 מיליון על שחקן התקפה, נקסט. רכש טוב במחיר שמשאיר את הפוקוס לעמדות נחוצות יותר.

4. Footballover Member

המהפך הדרוש בהגנה זה בדיוק המהפך שאנחנו צריכים גם בהתקפה. מגן שמאלי ובלם / ווינגר וחלוץ. סאנצ'ו זו עיסקה קשה ביותר ואני עדיין מאמין שנלך עליו בכל הכוח, אבל בקצב הזה הוא עוד יכול להיות מבוקש בקבוצות כמו ריאל וליברפול, תחרות סופר קשה. זייך ב36 מיליון פאונד זה נו בריינר, קל, החתמה מדהימה. לא יודע איך הוא ישתלב אבל מדובר בקוסם, בין השחקנים היותר מיוחדים שיצא לי לראות בשנתיים האחרונות. החתמה גדולה ומבורכת.

5. Sturridge Member

נכון, ההתקפה גם צריכה שדרוג. קיבלת. עכשיו ההגנה דחופה יותר. זייך, פוליסיק ו-CHO זה לגמרי מספיק לכנפיים כשהיריבה הכי גדולה שלך כרגע משחקת עם פרז ובארנס.

להביא את סאנצ’ו אומר פחות או יותר שסגרת את החלון עם שחקן וחצי. כשנבנה בסיס ונהיה במרחק של שחקן אחד מלאיים על סיטי וליברפול אז יהיה מה לדבר על החתמה כזאת. היה לנו פה כבר כוכב שסחב קבוצה שלמה על הגב שלו, לא לקח אותנו רחוק.

לדעתי אגב כל הדיון הזה מיותר, לא חושב שבאמת היה לנו סיכוי להביא אותו כשכולן מתחרות עליו.

6. Footballover Member

מה זה סאנצ'ו? 120 מיליון? ביחד עם זייך זה הסכום של מוראטה והזארד. מזמן די ברור שאנחנו הולכים לבזבז בקיץ. 250 מיליון על הוצאות לא יהיה סכום מופרך בכלל בהתחשב בנסיבות ובעובדה שאנחנו עדיין הולכים למכור הרבה שחקנים. יש מספיק כסף גם בשביל סאנצ'ו, מגן ובלם. ההחתמה הזו היא הוכחה שניתן להביא כישרונות ושחקנים טובים מבלי לבזבז 80 מיליון על כל זבל מקומי. אם השחקנים האלה ירצו להגיע זו כבר שאלה אחרת, אבל זייך זו התחלה טובה לפרוייקט.

7. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

זייך DONE DEAL (שתי הקבוצות אישרו). לפי מאט לאו: 36.7M פאונד כולל בונוסים.

פשוט bargain. אני מרשה לעצמי להמר שיהיה כאן רמת אימפקט של קאנטה. אין לי הסבר עם "בשר" איך שאר הגדולות באירופה לא קפצו עליו כבר בקיץ. בעיניי יש כאן מקרה דומה לסוארז (הוא לא ב-level הזה, אבל כן חתיכת כוח התקפי). אולי לא שם סקסי מספיק, אולי לא "בגיל הנכון".

הרווח כולו של צ'לסי.

Raulito ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה הסיבה למחיר?
    סעיף? שנה וחצי לסוף חוזה?

9. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

סעיף שחרור בחוזה חדש שחתם עליו בקיץ שעבר ששני הצדדים ידעו שהמטרה של השחקן היא לעבור למועדון גדול יותר.

בקיץ האחרון למשל סביליה (aka מונצ'י שרצה אותו בקיץ הקודם ברומא) רצתה אותו והוא סירב כי זו לא התקדמות עבורו.

נערך לאחרונה ב: ‏13/2/20
    Scouser Tommy ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלעד מסביר את העניין הכי טוב. זייך ואייאקס הגיעו לפני שנה להבנה שבעתיד הוא יימכר בפחות כסף אם המרוקאי ישחק עוד עונה אצלנו. בסופו של דבר ארבעים מיליון אירו זו מתנה שלנו בשבילכם. לדעתי זייך (כרגע) לא שחקן ברמה הכי גבוהה שיש, אבל בקבוצה עם שחקנים יותר טובים מאשר באמסטרדם יש לו את האופציה לגדול עוד.

יהיה מאד מעניין לראות איך ישתלב בעונה הבאה בצ'לסי. מקווה רק שלא נפגש שוב באירופה...

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  11. Raulito Madridista

לטעמי אייקס קיבלה הצעות סבירות עליו והחליטה בגדול להטיל וטו על מכירה בקיץ שהיה כי להיפרד משני שחקנים ענקיים בקיץ אחד זה די והותר וגם הגיל היה פחות לטובתו. תיאורטית מעניין מה היה קורה אם היה מגיע לארסנל ולא ניקולא פפה. אני גם חושב שצ'לסי עשתה עסקה מעולה, הוא מכדרר טוב, מסיים טוב, נע לעומק, יש לו מהירות וקסם, רכישה בגרושים, הוא מגיע בלי קשר האם היא תשחק בצ'מפיונס או לא אבל לטעמי המקום הרביעי קריטי עבורה. בכל מקרה אני חושב שההגנה חייבת לעבור שדרוג עצום והקיץ הזה יוגדר כבנייה מחדש אפילו יותר ממה שהיה לטעמי הקישור בסדר גמור אם לא כמו בימי הזוהר ורביעיית ההגנה עצמה יחד עם חוסר יציבות של השוער - זו צ'לסי שהכי קל היה לתת לה גול איי פעם מאז שאני רואה כדורגל (אולי מאז קלצ'נקו ובלומפילד - בצחוק). פדרו, ז'ירו ושחקנים אחרים צריכים ללכת.

12. Gary Cahill Member

תקנו אותי אם אני טועה אבל זייך מאוד מזכיר לי את מאטה כשחתם אצלנו. יהיה מעניין לראות מהי המשבצץ שלמפארד מייעד לו, כפליימייקר על חשבון מאונט או שהוא יוסט לכנף

13. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש דמיון מסוים ביניהם, אבל הוא דיי קטן בעיניי. זייך אתלטי ממאטה בהרבה, בועט יותר טוב מרחוק, טווח מסירות טוב יותר, גם יותר יצירתי. מאטה (כשהגיע אליכם) מהצד השני הרבה יותר tidy, משחק על שטח קטן, תנועה ללא כדור.
    בגדול זייך שחקן "מלהיב" יותר לדעתי.

14. one united Member

לדעתי, הוא הרבה יותר מאחרז ממאטה

oranfu אוהב/ת את זה.
  15. Sturridge Member

קובא כבר עלה 40~ מיליון. עם פוליסיק זה כבר באיזור המאה אבל נניח שהוא חושב לפני. אני לא יודע מה זה הרבה אבל מאלה שתמכור תעשה גרושים. לי נשמע מאוד לא סביר שנראה פה קיץ של 250 מיליון בהוצאות, אלה סכומים שמתאימים לסיטי/ריאל/יונייטד. הלוואי שאתבדה. נחכה ונראה.

בקיץ חייבים להתאבד על צ’ילוול. משם מבחינתי כל דבר זה בונוס.

מצב נושא:
הנושא נעול.