צ'לסי 2019/20 - סופר, סופר פראנק

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י golding, ‏3/8/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Footballover Member

אחרי כל שירי ההלל שלי לז'ורג'יניו, אני חייב לחזור בי. לא כי אני חושב שהוא שחקן רע, ממש לא, אבל לאמפרד לא משאיר לו סיכוי. באמת שמבחינה טקטית, פרנק הוא בין המאמנים הכי גרועים בליגה. מה הטעם לשחק עם ז'ורג'יניו כשאנחנו לא מנסים לשחק מההגנה? בתחילת העונה עוד היו ניסיונות כאלה, אולי שאריות מסארי, אבל היום אנחנו רק מעיפים כדורים קדימה, ולמי בדיוק? לא ברור. זה משאיר את ז'ורג'יניו ערום, פשוט נטל על הקבוצה. קונוס בהגנה והכדורים פשוט עוברים מעליו כשאנחנו מנסים לתקוף. קובאצ'יץ', קאנטה ומאונט, כל הקשרים מקבלים מהמאמן חופש לחדור לשליש האחרון ולהכנס לרחבה, כאילו כל אחד שם זה לאמפרד בפני עצמו, וכמובן שאף אחד מהם לא מסוגל לחזור להגנה, מה שמשאיר שטחים קולוסליים להתקפות מעבר ואת ההגנה חשופה לגמרי.

הגיע הזמן לחזור לחמישיית הגנה. הגיע הזמן להחזיר את אלונסו להרכב, את ז'ירו, אפילו את בארקלי. אולד סקול. אני כבר לא מדבר על להחזיר את קאנטה לתפקיד המקורי שלו, מה שכנראה כבר יקרה רק בעונה הבאה כשהוא ישחק בקבוצה אחרת כי המאמנים הדפוקים האלה ביחד עם הצוות הרפואי הכושל שלנו זיינו לו את הקריירה. אין לנו מה לנסות לשחק כדורגל כי כבר ברור שהעונה זה לא יקרה, לא עם השחקנים שיש לנו. קונטה אמר פעם שהוא מוכן לסבול על המגרש, אז אולי הגיע הזמן לסבול על המגרש במקום לסבול מהתוצאות. לא ניצחנו בליגה מעל חודש, זרקנו יתרונות, ספגנו בכל משחק מאז הניצחון האחרון בתחילת ינואר. לאמפרד וג'ודי (הליצן השני שבכלל לא אמור להיות קרוב לקבוצה הראשונה, הגיע הזמן שיהיה עוזר מאמן שמבין משהו מהחיים שלו ליד לאמפרד הטירון) צריכים להיות עיוורים או טיפשים כדי לחשוב שאנחנו יכולים להמשיך לשחק פתוח ו"התקפי" עם מה שיש להם.

ההרכב שלי מחר:

קפה (לא הבעיה שלנו, גם בופון בשיא היה סופג כמות דומה של שערים עם ההגנה הזאת. צריך לשמר את המעמד שלו כשוער ראשון)
    אלונסו, רודיגר, טומורי, זומה, ג'יימס (שלישיית הבלמים הזו עבדה מעולה מול טוטנהאם בחוץ, בין הפעמים הבודדות שההגנה נראיתה טוב העונה)
    קובאצ'יץ', בארקלי
    מאונט, ז'ירו, פדרו (אני מוכן להפסיד עד סוף העונה אם זה אומר ש-W10 ימכר, לא יכול לראות אותו יותר)

שאלוהים יעזור לנו.

Gary Cahill ו-owen11111 אוהבים את זה.
  2. alexshw Member

מי ישמע טוטנהאם להיט גדול. קבוצה מסורסת בגלל פציעות חלוצים, אבל יותר מכל מסורסת בגלל מאמן ששמח מכך, כי עכשיו הוא יכול להסתיר את הכדורגל הפרימיטיבי שלו תחת התירוץ הזה.

3. Footballover Member

בשביל לנצח את צ'לסי לא צריך כלום חוץ מלהגן נמוך ולצאת למתפרצות, בדיוק הסטייל של מוריניו. הברידג' הוא בית זונות ויש לנו שם חתיכת מחסום מנטלי. תראה את יונייטד - קבוצה זבל, מי כמוך יודע כמה, בלי טיפת איכות, בלי ראשפורד ופוגבה, השחקנים הכי איכותיים שלה, באה וניצחה בקלות. 2-0 משתי הרמות. קל.

טוטנהאם פייבוריטית גם בלי קיין וסון.

4. alexshw Member

סולשאר כמו כל מורה לספורט חסר פילוסופיה בנה קבוצה שיודעת לרוץ מהר למתפרצת. לכן היא מצליחה מול יריבות שנותנות שטחים.
    זה לא מקריות, זו מגמה וזה קשור לגמרי לראש של סולשאר.

טוטנהאם מול כל יריבה רצינית הראתה נחיתות תחת מוריניו, כולל מול צ'לסי בסיבוב הראשון.
    את סיטי היא ניצחה בפוקס גמור. זה משהו יוצא דופן שאי אפשר לבנות עליו. בנוסף לכך רוב הגולים של טוטנהאם סופגת זה טעויות פרסונליות בהגנה שלה. ככה שגם משחק הגנה שלהם ברמה די ירודה מה שעוד יותר מגחיך את הקו הנמוך שמוריניו מנסה להנחיל שם.

אני לא פוסל שום תוצאה, אבל להגיד שטוטנהאם היא פייבוריטית לפי איך שהיא משחקת, זו הגזמה פרועה.

נערך לאחרונה ב: ‏21/2/20
  5. Footballover Member

זו לא הגזמה. תראה את התוצאות שלנו בבית ותבין עד כמה. מבחינתי כל קבוצת פרמיירליג שמגיעה לברידג' היא פייבוריטית, אולי מלבד כמה מהנמושות הכי נוראיות.

6. oranfu Member

אודוי\פוליסיק\אברהם - מישהו מהם אמור לחזור נגד באיירן?

כי אתם אמנם לא נראים טוב, אבל ההגנה של באיירן נראית זוועה.
    אם תצליחו לעמוד בצורה סבירה בהגנה אתם יכולים להביך אותם שוב ושוב לדעתי ביציאות קדימה.

7. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרבה זמן לא ראיתי הודעה שהתממשה כמעט במלואה ככה. יש מצב למפארד קורא פה

Footballover אוהב/ת את זה.
  8. one united Member

נכון......בכללל המחשבה לשחק בלי אלונסו היא הזוייה! חוץ מרוברטסון אין באנגליה אף מגן שמאלי שיכול לשחק כווינגר כמוהו. אז כן, הוא חייב מערך של 3 בלמים אז מה?? שחקן עם איכויות כמו שלו, אתה חייב להתאים לו שיטה, לי זה פשוט לא ברור.
    2) ז'ירו- בבקשה תעלו סטטיסטיקה של 3 שנים ותראו לי חלוץ עם יחס דקות/שערים טוב משלו.

9. Footballover Member

קובאצ'יץ' שחקן העונה שלנו, איזה משחק מדהים היה לו היום.

כל הכבוד ללאמפרד על בחירת המערך הנכון, הגיע הזמן להפוך אותו לקבוע. אני חושב שניצחנו את כל המשחקים העונה שבהם שיחקנו עם חמישיית הגנה. מערך שמוציא את המיטב מאזפיליקווטה, אלונסו, הבלמים שמקבלים גיבוי ואפילו ממאונט שמשום מה פורח בשיטה הזאת. עד שיגיע זייש ועוד חיזוקים להתקפה, צריך להמשיך איתו.

שמח בשביל ז'ירו, הגול הזה הגיע לו. אלונסו במשחק פשוט מעולה וזה עוד שחקן סגל סופר הכרחי עבורינו.

מקווה שזה יתן לנו פוש לקראת באיירן. שיחקנו טוב מאוד היום, יופי של אינטסיביות ולחימה.

10. Sturridge Member

עדיף כבר לעלות עם עשרה שחקנים למגרש מאשר עם בארקלי. מאמן שנותן לו לגעת בדשא יורה לעצמו ברגל.

11. k_700 Member

גם ז'ורז'יניו לא נותן כמעט כלום.
    מאונט היה צריך לפתוח יותר שמאלה במקום להתקע מול דיוויס בימין ווויליאן/פדרו במקום בארקלי עם הצבה בימין.

הכי חלש במגרש עד עכשיו- גנאברי.
    די מדהים שהוא מקבל כזאת עדיפות שם עם כל הכבוד לכמה משחקי הייליטס.

12. Sturridge Member

קלאסי קיי.

מת לדעת מה לאמפרד חשב שבארקלי באגף תורם לו במשחק הזה. גם משחק לחץ אין לו, שזה עוד משהו שאפשר לזקוף למאונט גם בימים חלשים שלו. אפס תרומה.

הכי חסר פה היום זה פוליסיק שבשתי מצבים שהיו למאונט מול דייויס היה עושה הרבה יותר. לאמפרד צריך לשאול את עצמו למה אצלו יש פי כמה יותר פציעות מבעונות קודמות.

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ז'ירו השחקן הכי טוב שיש לנו להציע על המגרש והחלוץ הכי טוב שלנו בסגל באופן כללי. היום הוא פשוט לבד, בארקלי לא רלוונטי ומאונט עם רגליים רועדות.

אנחנו לא ברמה הזו והגענו לתקרה שלנו העונה באלופות.

Sent from my Redmi 4A using Tapatalk

14. oranfu Member

חבל מבחינתכם שפוליסיק ואודוי פצועים. ההגנה של באיירן בכלל בכלל לא משהו.

15. alexshw Member

קאנטה מישהו?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

מצב נושא:
הנושא נעול.