צ'לסי 2019/20 - סופר, סופר פראנק

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י golding, ‏3/8/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Gianzola01 Member

ברבאטוב

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

זולה החדש, לא נעים להגיד אבל התגובות שלך נראות ככה:

יש לך אישור לכתוב יותר ממילה אחת כדי שנבין מה אתה רוצה.

3. Gary Cahill Member

האם גם הוא עומד לדרוס את מאונט וRLC לפי דעתך?

4. Gianzola01 Member

איך זולה החדש שונה מזולה הישן?

Sent from my iPhone using Tapatalk

אלעד, Footballover ו-Sturridge אוהבים את זה.
  5. golding מנהלים

בהנחה שפדרו, וויליאן, ז׳ורז׳יניו ובארקלי לא יהיו פה שנה הבאה, זה ייראה ככה:

קישור:

האברץ/מאונט קאנטה/גילמור לופטוס-צ׳יק/קובאצ׳יץ׳

התקפה:

פוליסיק/וורנר וורנר/ג׳ירו/אייברהאם זייך/האדסון-אודוי

עם הרבה חילופי מקום ופלואידיות, כמו שלמפארד אוהב:

Frank Lampard interview: I want my midfield fluid | Official Site | Chelsea Football Club

6. Don Antonio Member

לא בטוח בכלל שבארקלי יעזוב כמו שזה נראה בזמן האחרון לאמפס מאוד מחזיק ממנו. לאמפס כמו שזה נראה כרגע שואב את מה שמוריניו עשה בתחילת דרכו אצלנו וזה להביא על כל עמדה 2 שחקנים ברמה גבוהה כדי ליצור תחרותיות, גיוון ועומק. שזה לא רע בכלל ואני מאוד אוהב את זה. ההגנה חייבת לקבל דגש, צ׳ילוול או כל מגן שמאלי חייבים להגיע ולהיפטר בזריז מאלונסו ואמרסון. אני לא אופתע אם אפילו לאמפרד יעלה מהנוער את המגן ההולנדי וישלב אותו בעונה הבאה.

7. Gary Cahill Member

לא יודע אם כלכך כדאי לוותר על אלונסו בקלות. הוא יכול להוסיף לנו הרבה במשחקים שנרצה לשחק עם שלושה בלמים.

8. k_700 Member

אלונסו בעיקר מוסיף הרבה עניין ליריבות שלכם במשחק.

האברץ זה הכשרון הגרמני הכי גדול היום.
    מן הסתם ספרתם אותו על מאונט אבל לדעתי הוא קצת הולך לשבת על הבלטות של פוליסיק.
    פוליסיק מתחיל להראות כמו מס׳ 10 מודרני (כלומר חלוץ לכל דבר).
    האברץ, על אף שאני חושב שיש לו עתיד גם כקשר מרכזי, משחק בעיקר על העמדה הזאת(למעט מהחזרה מהקורונה שמאז במערל שלהם הוא פולס 9).

ממשיך לטעון שנשמע לי הזוי שלא תכנס פה איזו ריאל מדריד או באיירן מינכן.

9. Don Antonio Member

באיירן מתה להביא אותו, הם מנסים לסגור עם לברקוזן ההעברה ב 2021 כי הם לא יכולים להרשות לעצמם מבחינת פיירפליי עוד עסקה גדולה הקיץ. גם לברקוזן רוצה למכור בקיץ הבא, מאוד מאוד מקווה שזה לא יברח לנו אבל שוב המון תלוי ברצון השחקן.

10. owen11111 Member

פאקינג סטייטמנט.

להביא בקיץ אחד את זייך, ורנר והאברץ? טירוף.
    כשמוסיפים לתמהיל הזה את איך שפוליסיק נראה בשבועות האחרונים, הפוטנציאל של מאונט, ואולי שיקום הקריירה של RLC או CHI וכל מיני ילדים מגניבים כמו בילי גילמור ורייס ג׳יימס? העתיד של צ׳לסי נראה מאוד מאוד מבטיח.
    אני מניח שיש עוד כמה ילדי אקדמיה שמסתובבים בקבוצות הולנדיות/צ׳מפיונשיפ שאני מפספס.

מצד שני, כמו שרשמו פה כבר במיליון ורסיות לפני - לצאת לעונה הזו עם קפא בשער, כריסטיאנסן, זומה רודיגר וטומורי כבלמים, ואלונסו ואזפיליקווטה כחילוטרים, זה חתיכת טירלול בהגנה. יהיו משחקים שההתקפה תנצח 4:0, יהיו משחקים שההגנה תפסיד 4:3.

אגב, אני מרגיש קצת חילול הקודש לומר זאת, אבל קאנטה של העונה, לא מזכיר את קאנטה של העונה שעברה. קאנטה של העונה שעברה, היה כבר פחות טוב מקאנטה של הארבע שנים שקדמו לכך. יכול להיות שאלה הפציעות, העייפות אחרי ששיחק 7,500 משחקים ב-5 השנים האחרונות, אבל הוא לא נמצא בכל מקום על המגרש כמו שהרגיל אותנו, הרגליים שלו יותר כבדות מבעבר ובאופן כללי הוא נראה פחות חד.
    יחד עם ז׳ורז׳יניו, גם חוליית הקישור האחורי יכולה לייצר בעיות.

על פניו ההימור הקל זה שבעונה הבאה זו עדיין הולכת ליגה בשליטה של סיטי וליברפול (למרות שלכל אחת יש ליקויים פוטנציאליים לא קטנים שודרשים תיקון), אבל בשנה שלאחר מכן, הליגה הזו יכולה להפתח מחדש, כשצ׳לסי ויונייטד נראית כמו קבוצות סופר מעניינות.

11. k_700 Member

רק שמהציוץ הזה עדיין לא ברור מה המרחק של צ׳לסי ממה שבאייר תדרוש עליו(אם בכלל צ׳לסי בעניין של להכנס למו״מ עליו).

כל הציוצים עליו בחודש האחרון הם תקליט שבור וכאילו מחכים פה לכניסה של מועדונים גדולים יותר לעניין.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה כבר מתחיל להראות כאילו מרינה או מישהו שם מנסה לטרלל, מישהו שמע שמועות או משהו שמרמז על חיזוק להגנה? כי אני לא, בלי חיזוק ההגנה כל רכש נוסף לחלק ההתקפי, שכבר עכשיו נראה לא פחות ממצוין, נראה כמו הזייה או טירלול.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

Sturridge אוהב/ת את זה.
  13. golding מנהלים

אנחנו לא נדביק את הפער מסיטי וליברפול בקיץ אחד אז החיזוק של ההתקפה הוא מתבקש ובפרט כשג׳נריישנל טאלנט כמו האברץ זמין.

קשה לי לדמיין תרחיש שבו אנחנו לא מחתימים לפחות שניים מתוך שלושת התפקידים שבהם אנחנו זקוקים לחיזוקים בצורה נואשת - שוער, בלם ומגן שמאלי. צריך לקחת בחשבון שהמשכורות של וויליאן ופדרו כבר לא יהיו איתנו, ושחקנים כמו כריסטנסן, אמרסון, אלונסו, מיצ׳י, ז׳ורז׳יניו ואולי בארקלי, פלוס כל מני מושאלים למיניהם, יכניסו לנו לא מעט כסף.

@owen11111
    די צודק לגבי קאנטה. רק אציין שמאז שהליגה חזרה מפגרת הקורונה קאנטה תפס את המקום של ז׳ורז׳יניו כקשר האחורי ביותר ויכול להיות שבזה הוא צריך להתמקד. הוא עושה את זה מצוין דרך אגב, למרות שרואים שהוא עדיין לא מאה אחוז.

לפני כמה שנים מקאללה אמר על קאנטה שהוא עילוי, אבל שבשלב מסוים הוא יצטרך ללמוד לשחק אחרת כי האינטנסיביות שבה הוא משחק היא לא sustainable. והוא צדק.

14. Gary Cahill Member

An unnamed English club that isn’t Everton have recently outbid the €22m proposal on the table from Napoli for Lille defender Gabriel - L’Équipe.
    אולי צ'לסי? אם זה באמת באזור ה25 מיליון פאונד זה חתיכת bargain

15. Don Antonio Member

זה טוב.

Rushie, Footballover ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.