צ'לסי 2019/20 - סופר, סופר פראנק

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י golding, ‏3/8/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oranfu Member

מי יישמע לצידו של אברהם שיחקו מאנה ודה בריינה...

2. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה טועה או משקר. השמטתי משחקים בהם שיחק עם שניים או יותר מבין מרסיאל, גריוונד, פוגבה או ברונו. אתה מוזמן לעבור משחק-משחק ולבדוק.

אני לא זה צריך להרחיב את המדגם. אני לא זה שהפרכתי שטויות. אני כאן בשביל בדיקת המציאות.

מהצמד מול ספרס השמטתי את השער השני, בפנדל. אני מוכן להוסיף לו את הפנדלים שסחט כששיחק עם אחד או פחות מהדרים טים. אתה צריך בערך 18 כאלה כדי להגיע ל'שער או בישול כל משחק'.

3. k_700 Member

מה הקשר ברונו? לא רלוונטי בכלל, הוא הגיע אחרי שהוא כבר נפצע.

חוץ מוולבס וצ'לסי לא היה משחק אחד שהוא הבקיע כשלידו היו לפחות שניים מבין פוגבה, מרסיאל או גרינווד בהרכב.
    אבל תוריד פנדלים, מה השלב הבא, תוריד גם שערים שהVAR של יונייטד אישר?
    מקווה שלא הורדת אוטומטית גם משחקים שמאטיץ' היה בהם בהרכב... לא יודע אולי אתה עדיין עם פטיש למאטיץ'.

תגיד שהמצאת נתונים.
    כתבת שהוא בישל 7 בליגה כשהנתון הרשמי, הוא בישל 8 בליגה.
    כתבת 21 שערים בכל המסגרות(כשהוא מבקיע בינתיים 22 העונה ויש לנו עוד מסגרת אחת לשחק בה..), גם כמות הדקות שרשמת בליגה לא נכונה.

4. k_700 Member

אתה באמת משווה ללשחק
    כשלידך בכל רגע נתון
    פוליסיץ'
    וויליאן/אודוי פדרו/מאונט
    קובצ'ביץ' ז'ורז'יניו(קאנטה)

ל-
    מארסיאל

פריירה/ג'יימס מאטה/לינגארד ראשפורד

מאטיץ'/פרד/מקטומיני

זה מה שהיה ליד ראשפורד עד לפציעה במחזור ה22.

עם כמה משחקים יוצאי דופן ממש שהחלפנו את הכשרון הזה ב-

ראשפורד ג'יימס
    וואן ביסאקה מאטה/לינגרד/פריירה יאנג/וויליאמס

פרד מאטיץ'/מקטומיני

DREAM TEAM

5. Sturridge Member

איזו תפוקה?

5 שערים ב-32 הופעות (1700 דקות), 7 שערים ב-35 הופעות (1800 דקות), 10 שערים ב- 33 הופעות (2340 דקות).
    אלה שלוש עונות ראשונות מלאות של ראשפורד בפריימרליג.

אברהם עונה ראשונה עם 15 שערים ב- 34 הופעות (2220 דקות).

אתה מדבר על קיר של העונה השנייה? לקח לראשפורד ארבע שנים לעבור את העשרה שערים.

ראשפורד היה בן 19 בעונה מלאה ראשונה בכדורגל בוגרים ואברהם בן 22 אחרי עונה מוצלחת מאוד בצ’מפיונשיפ אז ההשוואה לא פיירית, אבל לפחות אל תנסה לגנוב דעת לצד השני.

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. alexshw Member

לאברהם זו עונה שנייה בפרמייר ליג. הייתה לו אחת במדי סוונזי.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

7. k_700 Member

קיבל הנחת מוריניו,
    כל שחקן בסגל שלכם היה מקבל ממני הנחה אם העונות הראשונות שלו ככדורגלן מקצועי היו תחת מוריניו.

שנה שעברה עם חצי עונה של מוריניו הוא נתן 13 שערים ו9 בישולים(מותר להתייחס לעונה עם צ'מפיונס, או שזה לא מרשים מספיק?).
    ראשפורד לא פרץ העונה, הוא היה שחקן טוב מאוד ולא יציב ששרד שנתיים וחצי עם מוריניו לפני העונה הזאת.

אחרי העונה הזאת?
    הוא סטאר בליגה, לבל אחד פחות מהשחקנים בקליבר הכי גדול.

אברהם? עונה חמודה, סיים אותה בדיוק כמו התקרה שלו- להיות אולי מחליף אצלכם בעתיד ואולי לא (באטושיי כבר אמרנו?).

8. Sturridge Member

העדפתי לא לספור אותם כדי שקיי לא יאלץ להסביר לנו איך ראשפורד שיחק עם שחקנים יותר חלשים מנייתן דייר ואנדרה איו.

הכוונה כמובן הייתה לעונה ראשונה בקבוצה רצינית, יסלחו לי בסוונסי.

9. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם מול שפילד וניוקאסל כבש כשמרסיאל וגרינווד על המגרש.

דף הסטטיסטיקה של ראשפורד באתר הפרמיירליג:

Marcus Rashford Statistics | Premier League

בואו נבדוק מה המספר שנמצא ליד עמודת האסיסטים...

טעיתי לגבי הדקות, אבל לא לטובתו של ראשפורד: הכנסתי לחישוב רק את הדקות בליגה ובמפעלים האירופאים. כשמכניסים לחישוב את הדקות במפעלי הגביע המקומיים הפער גדל: 3273 לראשפורד, 2833 לתמי.

10. k_700 Member

גם שם שיחקו לידו שחקנים טובים מלינגארד, פריירה, מאטיץ ופרד.

11. Footballover Member

מה שהכי מצחיק זה שאנשים חוזים פה קריירות שלמות ועל סמך מה? עונה אחת ראשונה ברמות הגבוהות? אני מכבד את הדעות של אנשים שלא תופסים משחקן מסוים, אבל הקביעות הנחרצות האלה בסגנון של "מאונט ואברהם במקסימום הולכים להיות שחקני ספסל" זה לא רציני.

אני רק אומר שלאמפרד ודרוגבה בעונה הראשונה שלהם בצ'לסי כבשו פחות והיו פחות משפיעים ממאונט ואברהם העונה. דרוגבה בכלל קיבל שריקות בוז מהאוהדים של צ'לסי. לקח לו 3 עונות כדי לבסס את עצמו כחלוץ המוביל. שניהם היו שחקנים הרבה יותר בשלים בתקופתם, יותר מבוגרים, שיחקו בצ'לסי טובה יותר והיו אחרי כמה שנים של ניסיון ברמות יחסית גבוהות באנגליה ובצרפת. האם הם היו הרבה יותר טובים והציגו יותר ממאונט ואברהם העונה? לא בטוח בכלל. בכלל.

הביאו לשניהם על הראש מיליון ואחד שחקנים בסטטוס טיפ-טיפה יותר גבוה משל האברץ וורנר, והם עדיין נהפכו לאגדות הכי גדולות של המועדון הזה. עכשיו, אני ממש לא טוען שהשניים הללו יהפכו להיות לשחקנים בסטטוס דומה או בכלל מנסה לנבא איך תראה הקריירה שלהם, אבל מבחינתי הם בהחלט הצדיקו העונה את המקום שלהם כאן בעונה הבאה ואי אפשר לדעת איך תראה עקומת השיפור שלהם. בשביל עונה ראשונה, הם היו בהחלט שחקנים יוצאי דופן, לא רק בצ'לסי אלא בכלל בנוף העולמי. אני בטוח שלאמפרד תופס מהם ואני בטוח שהם ישתפרו ולא מעט. בסופו של יום, אני מאמין שהכל תלוי בהם והדבר האחרון שאני אעשה זה לחרוץ את גורלם כבר בשלב הזה של הקריירה. זה מגוחך לדעתי.

Gary Cahill אוהב/ת את זה.
  12. k_700 Member

מה?? הבן אדם (תמי) לא שיחק דקה אחת בצל'סי ובאמצע יולי 19 "ניבאת" שהוא וכריסטיאנסן(ביחד עם עוד שחקנים שגם אליהם נגיע בהמשך) יעשו קריירות גדולות ברמות הגבוהות.
    בלי בושה, הכי שלמה שרף.

13. k_700 Member

בנושאים אחרים-
    יממה אחרי זה-

רייס יכול להיות אופציה מדהימה לדעתי.

14. Sturridge Member

טוב זה לא שצ’לסי מקושרים לרייס איזה חצי שנה כבר.

15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

פרוספקט טוב רייס ובאמת יכול להיות אחלה fit לצ'לסי. עשה התקדמות לא קטנה בשנתיים האחרונות. יש לא מעט חבר'ה ברשת שמקבלים אנטי מלשמוע את השם שלו כאילו מדובר בעוד איזה נגר אנגלי טיפוסי (דייר) בגלל המבנה הפיזי שלו או סתם מחלק תה (ווינקס) בגלל הקבוצה המפגרת שבה הוא משחק. בפועל, אני אוהב אצלו הכול שאני רואה אותו. מהיר, חזק, קשוח, baller, בעיטות, נוכחות. מאוד שונה מהפרווה של ג'ורג'יניו וקובאצ'יץ'.

ושחקן בית אמיתי של צ'לסי למי שאולי לא ידע כאן. מכיר מקרוב את כל הצעירים שקיבלו הזדמנות אצלכם העונה.

AS R, SaSa ו-Footballover אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.