צ'לסי 21/22 – A Patch of Blue

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Footballover, ‏9/9/21.

1. k_700 Member

יש לצ׳לסי את אחד מהבלמים הצעירים הכי מוכשרים בליגה(שהיה פצוע בחודשים האחרונים).
    לא יודע למה הם מעמיסים כל כך הרבה בלמים(חוץ מטוסין הם גם קרובים לסגור את אנסלימו הזה מבוקה גו׳ניור שקושר אלינו לפני כמה חודשים...בטח אותו ישאילו לשטרסבורג).

הם בזבזו הרבה אבל גם הכניסו הרבה מאוד כסף בחודש האחרון.
    אגב, גולדינג(לא שלנו) מסתבר יעבור בעסקה מסוימת ללסטר בכיוון ההפוך.
    כלומר דושברי הול יעלה להם בטוטאל פחות מ30 מליון פאונד על חוזה ארוך.
    שזה בגדול, פינאטס בספרים.

2. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

@GRANDE LAZIO,

שכחת עוד 20M על אנסלמינו של בוקה. גם הוא לא יצטרף לפני 2025.

3. oranfu Member

הזייה מה שבוהלי עושה.
    זה ילד שמשחק מנג'ר, אבל עם צ'יט שיש לו תקציב בלתי מוגבל והוא פשוט קונה כל ילד שמקבל איזה כותרת איפשהו בעולם.
    יחד עם זאת, המון מהרכש נראה כמו קנייה לרוחב.
    את הקבוצה הבוגרת לא ממש מחזקים ובו בזמן מחתימים עוד ועוד ועוד ילדים על אותן עמדות.
    מילא לקנות שחקנים צעירים מתוך מחשבה שבעתיד הם יהיו טובים, אבל מה ההגיון לשים עשרות רבות של מיליונים על שחקנים צעירים\ילדים בגילאים דומים באותן עמדות?

4. k_700 Member

אין לזה הגיון, גם לא כלכלי כי לרוב הם משלמים סכומים גדולים אפילו על ילדים בני 16. בפיפא כבר חסמו לו את החוזים האלה ל9 שנים וגם ככה אם השחקן מתחיל להוכיח את עצמו אתה צריך להאריך לו את החוזה הרבה לפני.
    הוא אולי מקווה שתהיה איזה עונה אחת של run and done לפני שצריך להתחיל להאריך חוזים ואז תהיה שם בחירתה של סופי ומכירה, אולי אפילו ליריבות.
    זה אולי לא נראה ככה אבל זה הרבה רעש, צלצולים ובזבוזים כדי להיות על תקן הפידר קלאב של העולם.

5. Footballover Member

פידר קלאב של העולם. רשמנו.

6. golding מנהלים

אם להיות רציניים לרגע, אז אני חושב שהבעלים וההנהלה החדשים מבינים שההכנסות של צ'לסי הן לא באותם סדרי גודל של אלו של מועדני האליט. ואחת הדרכים להשוות את ההכנסות ולהיות מסוגלים להוציא כספים על שחקנים מהשורה הראשונה היא לאסוף מלא טאלנטים, לספק להם פלטפורמה להרשים (השאלה בעיקר, ולעיתים גם בסגל) ואז למכור אותם. הם הפכו את שוק ההעברות לסוג של בורסה. לא מתחבר לזה, בכלל לא משוכנע שזה יעבוד ואני האחרון שאסנגר עליהם בשלב הזה. הם מנסים משהו חדש (או וריאציה של משהו קיים) במועדון שהיה מאוד מצליח בשני העשורים האחרונים, ולוקחים פה סיכונים ברורים מאוד שיכולים להביא ל-downfall שלו. תחילת הקדנציה שלהם מסתמנת כגרועה מאוד, אז אני לא אופטימי לגבי סיכויי ההצלחה של כל הפרויקט הזה.

ומצד שני, אני תמיד בדעה שגורל של מועדון יכול להשתנות ברגע אחד עם המינוי של המאמן הנכון, או של אנשי המקצוע נכונים. אני חלילה לא בונה הרים וגבעות על מארסקה, להפך אפילו, אני מניח שהוא ייכשל, אבל אם הדברים יתחברו והוא יצליח להוציא מהסגל הקיים (שיש בו הרבה כישרון) דברים יפים זה עשוי לטשטש את ה-incompentence והיומרה של הבעלים החדשים. העניין הוא שאנחנו על זמן שאול, אנחנו צריכים שהמאמן הבא או אולי זה שאחריו יצליח, כי כמה עונות של בינוניות ואי-העפלה לליגת האלופות ונמצא את עצמנו בבעיה גדולה מאוד.

7. MaxAaRons Member

גולדינג אתה טועה ומטעה.
    פולהאם בכחול ,משכונת חובבי הרייך ה3 בלונדון היא ללא ספק elite בהכנסות.
    פולהאם בכחול הכניסה קרוב ל600 מיליון שזה 200-100 מיליון פחות מהמובילות הבכירות (להוציא את מנצסטר שיטי שמרמה ).
    זה באיזור חיוג של ליברפול-ספרס-ארסנל.
    וזה לא 200-300 מיליון כמו ווסטהאם-ניוקאסל-וילה אין סיבה שזה ישתנה עוד הרבה מאוד שנים.
    צלסקי היא מועדון גדול בכל מה שקשור להכנסות וזה לא ישתנה עוד הרבה מאוד שנים.

8. golding מנהלים

זה כולל מכירות שחקנים, כן? זה אפיק הכנסות שאנחנו מסתמכים עליו כבר הרבה זמן, וזה לא מפתיע שהחבר׳ה החדשים מנסים לשדרג אותו.

ובכל מקרה, הכוונה היא לאליטה של הכדורגל האירופי - זה כולל את ריאל, ברצלונה, פריז ובאיירן לצורך העניין. אנחנו ברמה של טוטנהאם כרגע, ברור שיש שאיפה להצטרף לדרג הבכיר יותר.

9. oranfu Member

אני מבין רציונאל של להשקיע בכשרונות צעירים הכי מדוברים מתוך מחשבה שבעתיד זה ישתלם כלכלית\מקצועית.
    אבל דבר ראשון אתם מוציאים הון על השחקנים האלה. זה לא בדיוק מציאות, אתם משלמים עשרות מיליונים על כל ילד כזה (כל זה כשמלכתחילה יש לכם אקדמיה חזקה ביותר והתוצאות הראשוניות הן שכשרונות בולטים מהנוער שלכם כבר פוזלים החוצה\עוזבים).
    וחוץ מזה, נראה לי שלהחתים כמה וכמה שחקנים צעירים כאלה על אותן עמדות יפריע להתפתחות שלהם וזה בסוף יפריע לכם להוציא את המקסימום מהעיסקאות האלה.
    לא עדיף להשקיע קצת בסקאוטינג ולהחליט מי הכי מתאים לכם (לפחות פר עמדה ולא להעמיס עמדות מסויימות) ולתת לו את הפלטפורמה במקום לקנות מלא ולקוות שמשהו מזה יישתלם?

Cup of Tea אוהב/ת את זה.
  10. k_700 Member

נניח יבוא מאמן נכון ובעונה אחת יתן עונה יפה עם הסגל הזה.
    ואז מה?
    מסיניו הזה ירצה לשחק יותר, לאביה ירצה לשחק יותר ו300 אלף בשבוע, פאלמר רוצה להיות המרוויח הגדול בקבוצה אבל הסוכן של קאייסדו לא ירצה לתת לזה לקרות.
    מפה לשם ארסנל תרצה לתת 250 פאונד לשבוע לפאז וללוי קולוויל ימאס שיש בסך הכל 8 בלמים שמאליים בסגל שמסוגלים לשחק על העמדה שלו וגם הוא יתחיל לקבל הצעות חוזה ולחשושים בשוק(גם אנגלי).

הנקודה היא, שבקצה יהיו ויתורים לא רק על המודריקים אלא גם על הטאלנטים.
    במילים אחרות זו בנייה רעה מאוד כי כמו שאורן אומר גם שילמתם הרבה כסף על רובם ואני בטוח שתפסידו גם טאלנטים בעתיד שהייתם מעדיפים לשמור בסגל.

11. golding מנהלים

@oranfu שיהיה ברור, אני איתך. אני לא מסכים עם האסטטרגיה הזאת, במיוחד כי היא באה על חשבון השקעה בסגל הבכיר, לפחות בטווח הקצר.

@k_700 אם לאביה יצדיק 300K הוא כנראה יקבל את זה, כנ"ל פאז ומסיניו. לא מבין כל כך מבין את הטענה. כנ"ל לגבי קולוויל, נכון לעכשיו יש לו תחרות מול בדיאשיל בלבד ואם זה מה שיגרום לו לרצות לעזוב, כי הוא לא מקבל מספיק הזדמנויות או דקות, אז אולי הוא לא מספיק טוב. אני באופן אישי חושב שהוא יהיה mainstay בהרכב בעונה הקרובה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  12. k_700 Member

אתם מן הסתם לא תשלמו לרוב הטאלנטים 300 אלף בשבוע כי לא תעמדו ככה מול ההגבלות הכלכליות.
    ובסוף על כמות גדולה מאוד של שחקנים צריך גם להאריך חוזים ותתפלא לגלות שדד ווד זה עוד חלקה בסגל שלא תמיד אפשר לנקות בזמן כי מה לעשות, לא לכולם יש ביקוש.

הרגע השלמת את אנסלמינו הזה שהוא גם בלם טכני שמאלי, יש לך באדיאשיל, יש לך עוד פופאנה בסגל(הוא חי?), מאמנים כאלה ואחרים יכולים לשחק לך גם עם קוקרצ׳ה בלם שמאלי וחכה הקיץ רק התחיל.
    מה תתן ליונייטד להביא אולי שני בלמים מבלי לעקוף אותם? תתן לליברפול לחפש בלם בלי לגנוב להם את השחקן שהם צריכים? חכה חביבי, ראשון ליולי.

מן הסתם יהיו טאלנטים גדולים בסגל הזה שלא יקבלו מספיק דקות וירצו לעבור.
    אם לא קולוויל אז שחקן אחר.
    ואני לא מסכים עם ההנחה שאם שחקן מחפש לעזוב אז אולי הוא לא מספיק טוב. ממש לא מסכים.

זו בנייה עקומה שעלתה הרבה כסף, שסיבכה אתכם מול הpsr ותסבך אתכם גם בעתיד.
    יש איזורים בסגל בלי עומק ויש אזורים עם אינסוף עומק, לי זה מריח רק לחפש את האופציות הכלכליות למכירת שחקנים בהרבה מאוד כסף. לא משהו אחר.
    גם אין שילוב בריא מבחינת גילאים. הרוב המוחלט של הרכב שלכם מגיע אנדר 23, למה? לדעתי כי אף אחד לא רוצה לתמחר שחקן בן 28 בעוד שנתיים.

13. golding מנהלים

אנסלמינו ימני. גם פופאנה. אם כבר יש עומס בצד ימין, ואני באמת לא מבין מה התכנית שם. מצד שני, אין איזה מישהו שברור שאפשר לבנות עליו (פופאנה בגלל הכשירות, היתר בגלל שהם כנראה לא מספיק טובים) כמו קולוויל נגיד.

14. Sturridge Member

דוסבורי הול רשמי.
    שחקן שכבר בן 25. הם בכלל חושבים על העתיד של המועדון?

oranfu אוהב/ת את זה.
  15. k_700 Member

לא תברך שסוף סוף קנית שחקן מעל גיל 24?

רכש טוב מאוד לדעתי. המחיר לאנגלי בגיל הזה? על גבול הגניבה.
    ברכות.