צ'מפיונס, גומלין חצי הגמר: באיירן דורסת בשנית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י idans10, ‏1/5/13.

1. eran.m Member

כמו שאמרתי לפני המשחק הראשון אני מקווה שואן-בויטן לא יפתח גם הערב כי זה יהיה מתכון לאסון בדומה למה שמיליטו עשה מולו במדריד ב 2010.
    ואם כבר אתה שואל אז במקרה שלי וכנראה במקרה גם של אנדריי הוא שאף אחד לא עשה לנו שטיפת מוח בכדי שנהיה אוהדי מילאן בשונה מברצלונה, ריאל מדריד וכדומה.

2. Mellow29 Kopite

איך אפשר להגיד שמישהו אוהד או מחבב את דורטמונד בגלל "שטיפת מוח"? כל דבר שהמועדון הזה השיג בשנים האחרונות, החל מהישגים מקצועיים וכלכליים וכלה באהדה וסימפטיה של הרבה מאוד אוהדים נייטרלים, הושג בזכות ולא ע"י שום שטיפת מוח של התקשורת.

נתקלתי בזה לפני כמה דקות, רציתי לשתף כאן. למרות שבאיירן גם כן מתנהלת בקפיטליזם ודורסנות כלפי היריבות המקומיות שלה, עדיין זו תעודת כבוד לליגה הגרמנית ואני מקווה שהיום הם ישלימו את המשימה.
    (מדובר על מחיר המנוי העונתי הכי זול של באיירן)
    https://pbs.twimg.com/media/BJMkbHdCQAAcXSu.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏1/5/13
  3. קשר שמאלי Member

דנטה נפצע באימון המסכם וייעדר מהמשחק

4. Der Rotbart Member

מסי על הספסל, ואוו. פברגאס וויה פותחים - וילנובה מקווה לזעזע את המערכת?

5. Landon Donovan Member

למיטב הבנתי מסי לא כשיר. בכל מקרה הסיפור גמור - בלי מסי לבארסה באמת אין סיכוי.

eran.m - ואתה בחרת את האימפריה האירופאית שלך לגמרי לבד! כל הכבוד לך!
    זה שהבית שלך עשוי אולי מזכוכית קצת יותר חזקה לא אומר שכדאי לך לזרוק אבנים. גם אתה בחרת במילאן ולא באלבינולפה כי את מילאן מפמפמים לך בטלוויזיה ואת אלבינולפה לא.

6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

חברים, בזאת סגרנו את סוגיית הסיבה לאהדת קבוצות בדיון זה. מי שרוצה, מוזמן לפתוח דיון חדש על איך הוא אתחיל לאהוד את הקבוצה שלו.

נערך לאחרונה ב: ‏1/5/13
  7. Raulito Madridista

מסי אכן לא ייפתח בהרכב, וזה הדבר שהזכירו הכי הרבה בספרד חוץ מאחד הימים הכי גרועים של באיירן בהיסטוריה, הפסד בקאמפ-נואו, ולא ה-4:0 ההוא לפני ארבע עונות אלא גמר ליגת האלופות מול מנצ'סטר יונייטד כמובן. מזל רע בערך לריאל ובארסה ששני התותחים הכבדים שלהם מגיעים לחצי הגמר כשהם לא בשיאם מבחינה פיזית אבל זה לא תירוץ לביזיונות מהמשחקים הקודמים. גם עם מסי הסיכויים של בארסה היו קלושים אז עכשיו בכלל. אפילו שער מהיר יעשה אותי סקפטי מצד בארסה, שתצטרך את דחיפת הקהל. אני מאמין שבארסה תנצח היום ותחזיר פיסת כבוד קטנה אבל לא יותר. באיירן מגיעה עם ביטחון עצום, היא שווה גול בכל מגרש ובטח מול הגנת הטלאים של ברצלונה, אבל זה כדורגל...

8. Der Rotbart Member

אני מבין שמסי לא מאה אחוז כשיר אבל נראה לי שזה יותר מזה. וילנובה כאילו עונה למבקריו - אם מסי לא כשיר ב-100% הוא לא צריך לפתוח, אז בואו באמת ננסה את זה. מה כבר יש לו להפסיד? וחוץ מזה הוא גרם כרגע להיינקס להזיע קצת יותר מהצפוי. אגב, ברסה עלו פעם בהרכב הזה, אני מתכוון בעיקר לחלק הקדמי?

אגב, דנטה לא פצוע אלא מקורר, כפי שהוא היה בימים האחרונים. מהבחינה הזאת זה בסדר; ככה הוא לא יקבל צהוב.

9. Landon Donovan Member

לי ז נראה הרבה יותר תמים - אין שום סיבה לסכן את מסי במשחק שגם ככה אין סיכוי שבארסה מנצחת.

10. BvB Member

הרכבים רשמיים למשחק:

ברצלונה: ואלדס,פיקה,אלבס,אדריאנו,בארטה,אינייסטה,סונג,צ'אבי,וייה,פבראגס ופדרו.

באיירן מינכן: נוייר,ואן בויטן,בואטנג,אלאבה,להאם,מרטינז,שויינשטייגר,מולר,רובן,ריברי ומנדזוקיץ'

11. ראיין אדלי Member

מחצית 0:0, עם טיפה יותר ריכוז באיירן הייתה יכולה כבר להבקיע.
    ואם הייתה לכם עוד איזשהי פנטזיה על מהפך מדהים, אז עכשיו באופן סופי - הגמר גרמני לחלוטין!

12. Der Rotbart Member

איזה חוסר דיוק כרוני היום בחלק ההתקפי של באיירן; איפה קרוס שצריך אותו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

לפחות ההגנה יציבה...

13. riquelme1 Member

משחק גארבג' לחלוטין, בארסה בלי מסי לא מסוגלת, בטח שפדרו, וייה וססק נראים כמו כלום.

פיקה מציל 3 גולים בטוחים.

14. BvB Member

אי אפשר על באיירן יש להם הכל החל מהשוער היציב והטוב עולם,הגנה אין מה לדבר,קישור מצוין עם מרטינז ושייני מאחור ומולר מקדימה,רובן וריברי בכנפיים טייסים וחלוץ חוד שלא משנה מיזה עושה את העבודה,בואו נגיד שמברצלונה של דקו,רונאלדיניו,מסי,דקו,טורה אלה שניצחו את אותה באיירן 4-0 לא ראיתי קבוצה כזאת טובה
    אבל בגמר בגלל שזאת יריבה גרמנית בדמות דורטמונד ושמכירות טוב אחת את השנייה ומשחקות הרבה המשחק שקול

15. Landon Donovan Member

לא ברור לי איך ספרת שני דקו, כשאפילו דקו אחד לא היה אז על המגרש. גם רונאלדיניו כבר היה במילאן, אגב.