צ'מפיונס, גומלין חצי הגמר: באיירן דורסת בשנית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י idans10, ‏1/5/13.

1. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

זהו זה.

2. riquelme1 Member

מגוכח.

הגול של רובן פשוט תענוג, שחקן פשוט מדהים שהורג אותי איך מפקפקים בשחקן כל כך מדהים.

3. 亚历山大帕托 Member

ועוד ועוד ועוד... מחמיצן, choker וצוללן מגעיל.

4. GRANDE LAZIO Member

לא השתכנעתי.

5. riquelme1 Member

מצטער, לא שיכנע אותי. רונאלדו, מסי, ועוד אין ספור חלוצים מהשורה הראשונה בעולם מחמיצים מול שוער, שתי פנדלים החמיצו גם הגדולים ביותר.

רובן הוא שחקן אדיר, שנותן גם מספרים מעולים, הוא WORLD CLASS ברמה הגבוה ביותר.

6. BvB Member

2-0 זה כבר בושה
    משהו מזעזע צריך לקרות בשנה הבאה

נערך לאחרונה ב: ‏1/5/13
  7. South Boy Member

פיקה הוא פשוט בדיחה מהלכת, בלוף מארץ הבלופים שבלי פויול לידו נראה כמו אהוד כחילה, ממש סקרטל הקטלוני.
    6-0 לבאירן בסיכום שני המפגשים, בארסה נראית פשוט פאתטית והתצואה מדברת בעד עצמה, לפחות היו צריכים להיות יריב שקול.

7-0 בסיכום שני המפגשים.
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

8. Landon Donovan Member

מסכן פיקה. עד שהוא נותן משחק טוב הוא מבקיע עצמי. לא שזה שינה משהו - אם הוא לא נוגע מדנזוקיץ' מול שער ריק...

9. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

זה פשוט לא יאומן מה שבאיירן עושה לבארסה בקאמפ נואו. בניגוד לדורטמונד אתמול, באיירן ממשיכה ללחוץ, ממשיכה לחפש את השער ולא עושה לעצמה את החיים קשים.

פשוט תענוג!

10. ראיין אדלי Member

ברצלונה זאת פשוט בדיחה. בדיחה עצובה מאוד.
    מצטער, אבל אני פשוט לא מפסיק להנות בשבועיים האחרונים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx איפה נעלמו כל אוהדי ההצלחות הגדולים?

11. riquelme1 Member

פיקה היה השחקן מספר אחד של בארסה במשחק הזה, הוא הציל לבדו 3 גולים בטוחים במחצית הראשונה. השער העצמי האומלל שגם עם הוא לא היה נוגע היה גול בטוח, לא מוריד מהמשחק המצויין שלו.

בלי פויול, אהוד כחילה הביא עם ספרד את היורו לפני פחות משנה, שהיא סופגת 2 שערים בלבד כל הטורניר.

12. Raulito Madridista

באיירן ניצחה העונה את ארסנל בחוץ בקלות, השלימה דאבל על יובה מבלי לספוג ועכשיו היא מפרקת את ברצלונה לא רק באליאנז ארינה-אלא גם בקאמפ-נואו. ברור שבארסה נטולת מסי עלתה חיוורת וחסרת אמונה אבל זה לא משנה. הולך להיות אחלה גמר עוד שבועיים אבל עם כל הכבוד לכך שדורטמונד שיחקה בבית-המוות ורק אתמול הפסידה בפעם הראשונה - באיירן ראויה לתואר במאה אחוז ולפחות מאז שאני רואה כדורגל היא בדרך להיות הזוכה המרשימה ביותר בתולדות המפעל. בלי איזה פנדל מפוקפק ושערוריית שיפוט, בלי קיצורי דרך והגרלות קלות וכן-הלאה.

השקט של באיירן וההתמודדות שלה עם משחק הלחץ של היריבה, למרות ששוב - זו בארסה על אדי הדלק האחרונים - פשוט נהדרת. אין אצלה נגרים וכאלה שבועטים כדור לאלף-עזאזל מתוך לחץ, הם יוצאים למתפרצת במסירות מהירות וחילופי מקומות ואפילו רובן ניהיה שחקן קבוצתי. גול ענק שלו היום, שער רובן טיפוסי, כמו שכתוב בספר, ולמרות שלדעתי בבאיירן הוא לא ימשיך - הוא מסיים את העונה בטעם טוב, עובד על החוזה הגדול הבא(מעניין מאוד איפה). מולר עם 8 גולים ב-12 משחקים - איזה קילר, פשוט שאפו, תענוג של שחקן. אני רואה את רובן וריברי ומתעצבן על זה שבקבוצה שלי משחקים אוזיל ודי-מאריה.

כבר קשה לדעת להכריע מה יותר כואב וקשה להתאושש ממנו - ההדחה של ריאל אתמול שהייתה כפסע מרמונטדה ענקית או מה שקרה היום שמהרגע הראשון היה ברור שבארסה לא תעשה את זה(ולא ברור איך 'ברחוב' היו כולם אופטימים, גם עם מסי זה היה בלתי-אפשרי), ושבאיירן פשוט ניגבה עם בארסה את הריצפה כאילו היא סמרטוט, והיא לא. פיקה הציל שני גולים בטוחים עם התערבות ברגע האחרון ומסיים בשער עצמי אומלל. בארסה כמעט ולא יצרה מצבי הבקעה ונראתה חיוורת בלי מסי. גם ריאל שיחקה עם רונאלדו לא כשיר והיא נראתה יותר כמו קבוצת כדורגל. שלא נדבר על הקהל קונצרטים של בארסה, קהל של תיירים, אפשר להשוות בכלל לאווירת הטירוף מהברנבאו שבעצמו היה שווה את שני השערים שכמעטו הספיקו?

13. South Boy Member

זה לא רק בגלל המשחק היום, גם באליאנץ ארינה, גם בהרבה משחקים לאורך הקדנציה שלו בבארסה, פשוט בלם איטי עם יכולות שמירה שלא מתקרבות אפילו לפויול שמחפה עליו הרבה, וכשהוא צריך להנהיג את הקו האחורי ולא להתחבא מאחורי הרעמה של פויול היכולות האמיתיות שלו נחשפות.
    מי שישמע אותך יחשוב שפיקה נתן הצגה ביורו סטייל בקנבאוור בגרמניה, כמו שאמרתי מתחבא מאחורי פויול, ולא סתם הוא היה מביא מגבות באולד טראפורד ולא יותר מזה.

14. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

יום חג לעוכרי ברצלונה במדריד; אמש - יום חג לעוכרי ריאל בברצלונה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/11.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/11.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/11.Xxx

15. Civil Anti Madridista

אם צ'אבי ואינייסטה מוחלפים בדקה ה60 זה אומר הכל. אמרנו הכל על ההגנה, שנתיים עבדו האילתורים אבל השנה זאת קריסה מוחלטת
    גם וילאנובה לא נקי, אפשר להפסיד וצריך גם לדעת להפסיד אבל לא בצורה תבוסתנית כזאת. בארסה פשוט מזמינה את באיירן לתת לה בראש

נתראה בעונה הבאה