צ'מפיונס, גומלין חצי הגמר: באיירן דורסת בשנית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י idans10, ‏1/5/13.

1. riquelme1 Member

הוא היה בגיל 20 שחקן רוטציה ביונייטד, שהיה לה באותם שנים את פרדיננד בשיאו ווידיץ', ההגנה הטובה בעולם.

אחד הפיספוסים הגדולים של פרגסון, כבר בעונתו הראשונה בבארסה פיקה לקח את בארסה את הגביע כשחקן הרכב, שהוא מנצח את יונייטד בגבר, הוא עשה את זה גם ב2011 ששוב ניצח את יונייטד שהיה בהרכב.

2. eran.m Member

אז מה למדנו בעונותיים האחרונות ( בהקשר לכוחות האופל מספרד )?!

1.שלא משנה עד כמה יש לך שחקן התקפי ענק שמבקיע 90% מהשערים, שמגיעה קבוצה תרתי משמע עם הגנה טובה אין להם יותר מידי מה לתת.
    2.שהליגה שלך מלאה בקבוצות ענייות וחלשות ושאתה דורס אותן 0-5/6/7 הן גורמות לך לחיות בשקר כלשהו שאתה באמת טוב עד מגיעה קבוצה טובה, שוב תרתי משמע.

( מבלי להזכיר את 2011-2009 שאלמא שערוריות שיפוט לטובתם כלל לא בטוח שהיו זוכים במה שזכו )

מה אוהדי ברצלונה יזכרו מהעונה האחרונה בליגת האלופות?! כנראה את ה 7-0 הכולל והמשפיל מול באיירן מינכן ולא את ה 2-4 הכולל מול מילאן.

ולבחור שאוהד את פ.ס.ז, לא זכור לי שמילאן הגדולה של אנצלוטי ששלטה באירופה בין 2007-2003 עם שני זכיות וסגנות ( ואנחנו הגענו למה שהגענו לולא שערוריות שיפוט לטובתנו ) מה שברצלונה ( אני מאמין שאם זו היתה ריאל מדריד במקומה אז היא הייתה נהנת מכל הקרנבל הזה ) הנוכחית לא עשתה בליגת האלופות קיבלה שטיפת מוח ופימפומים ( כמו שאתה אומר ) לזכותה, ואני שמח על כך, לא רוצה אוהדי הצלחות טרמפיסטים.

תודה לך באיירן מינכן ( דורטמונד וצלסי ) :aaa8:

3. Igi Member

אתה סותר את עצמך. מצד אחד אתה מציין את העובדה שלפיקה לא היה מקום בהרכב הפותח של צמד הבלים הטוב בעולם ומצד שני אתה אומר שהוא היה אחד הפספוסים הגדולים של פרגוסון, שזוהי כמובן קלישאה מגוחכת. פרגי לא יכל להחזיק בלם ברמתו של פיקה על הספסל ולהבטיח לו הרכב עוד שנה-שנתיים כשהוא יכול לקבל אותו בברצלונה.

4. zivmay Member

מאמן אנמי- קבוצה אנמית, טיטו הביתה.

5. Civil Anti Madridista

הטור השבועי של אוהדי מילאן האומללים בפורום. תתקדם אבאל'ה ותן קצת כבוד

6. Igi Member

ואני מסכים עם האמירה שבמידה ובאיירן תזכה, לא זכורה זוכה שכל כך מגיע לה בשנים האחרונות. בלי שום צל של ספק בעליונות שלה על היריבות, בלי החלטות שיפוט מפוקפקות/שערורייתיות(ברצלונה), או משחק הגנתי מבוקר(אינטר/צ'לסי), או הגרלות קלות... כל הכבוד להם.

7. riquelme1 Member

5 שנים ברצף חצי גמר ליגת האלופות, 2 זכיות, ברצלונה הנוכחית תזכר לנצח כאחת הקבוצות הטובות באירופה, שופטים? פחח, זה רק מה שאתם זוכרים.

דורטומנד נהנתה העונה מטעויות שיפוט הרבה יותר מבארסה(שלמעשה סבלה), נגד מאלאלגה וגם נגד ריאל(שהתחברר שמה שהכריע היה הפנדל הלא מוצדק על רויס), ואת זה לא מזכירים בכלל, אלא להפך מחמיאים לה בלי ערף.

ברצלונה של ה-5 שנים האחרונות היא אחת הקבוצות הגדולות בכל הזמנים, אם לא הגדולה ביותר.

אם כבר מדברים על אוהדי 'הצלחות', הפורום הזה באופן מובהק היה נגד בארסה, למעשה כל אוהד שהוא לא אוהד בארסה כאן(אולי למעט בודדים) לא סובל את בארסה ואיחל לכשלונה, זה יותר גרוע מאוהדי הצלחות.

8. Bensh Member

http://www.troll.me/images/niggawhat/uhnigga-what.Xxx

9. BvB Member

זה ברור לכולם שה 7-0 הזה לא יעבור לסדר היום יהיו מהפכות
    בשער לא יודע עם ואלדס ממשיך אבל ימצאו מישהו,האמלס אני מאמין שיבוא גם אגוארו,צריכים קשר אחורי טוב(דוגמת יאי יא טורה), קשר התקפי טוב ועוד חיזוקים בספסל.
    את השנים היפות עשינו מהעונה הבאה הולך להיתו יותר קשה,הקבוצות באירופה רק הולכות ומתחזקות ואנחנו הולכים אחורה בקצב הזה,הנחמה היחידה שזהו מועדון גדול ושמות גדולים ירצו להגיע,ושאחרי הכל יש לנו את החשןק הטוב בעולם ליונל מסי!

10. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק יחסית חלש מבחינת כדורגל נטו,אבל יש בו משהו חשוב במה שהוא מייצג - באיירן קבוצה מפחידה.4-0 על יובנטוס, 7-0 על ברצלונה, עדיף לפגוש את פרדי קרוגר בסימטה חשוכה ולא את תומאס מולר.

יהיה גמר גדול,זו עונה גדולה,צריך לבדוק מבחינת סטטיסטיקות מתי הייתה עונה שלא היה בה שום הארכה! אולי בגמר?

11. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

סליחה? ממתי אני צריך להתיישר עם הקו של אוהדי ברצלונה? אני לא אוהד של הקבוצה הזאת, אף פעם לא הייתי, ואין לי שום סיבה לרצות בהצלחה שלה. אני לא סובל את מה שעשו מהקבוצה הזאת, שהפכו אותה למעין 'הקבוצה של המדינה' שצריך לרצות בהצלחתה כאילו היא מייצגת מישהו מאיתנו.

זה בטח לא יותר גרוע מאוהדי הצלחות למיניהם (שאולי סוף סוף יתחילו להיעלם מהשטח ואז יהיה אפשר לחזור ולצפות במשחקים של בארסה כמו בנאדם ולא כאויב האומה).

12. ADHD Member

http://metaylim.allmag.co.il/images/articlepictures/176147/gal11.Xxx

13. Love Is Red Member

ברצלונה חייבת להביא קצת שחקנים פיזיים ולגדל שחקנים פיזיים ולא רק קלילים וטכנים...
    קשר אחורי צריך להיות טכני ופיזי גם יחד ולא כמו סונג שעדיין לא ברור לי למה הביאו אותו.
    בנוסף הקבוצה חייב ת לחשוב על להחליף את אנייסטה ועל הימים שאחריו.
    וכמובן שוער ובלם.
    ברצלונה בשביל להצליח באירופה בעונות הבאות חייבת להשקיע בשני קשרים אחד אחורי ואחד קדמי (ניימאר חיזוק טוב) שני בלמים לפחות ושוער...
    6 שחקנים חדשים שזה לא מעט לקבוצה כמו ברצלונה...

14. אלי מתחן Member

מה זה לגדל שחקנים פיזים? יש להם מכונה לייצור שחקנים שאף אחד לא שמע עליה?
    ומה עושה את ניימאר לחיזוק טוב?

15. Love Is Red Member

לא אמרתי שיש להם מכונה אבל שישקיעו בשחקניפ פיזיים וטכניים גם יחד.
    וניימאר נחשב לכישרון עולה ואולי הוא יפחית מהעומס שיש על מסי.

אגב העונה הזאת מזכירה לי את העונה ההיא שבה רונאלדיניו נהיה גרוע וכו', ואז מסי התחיל לשחק יותר ויותר רונאלדיניו עזב וכו'.
    ברצלונה חייבת למצוא שחקן או שניים שיעזרו למסי ויהפכו את ברצלונה לקבוצה קבוצתית יותר שלא תהיה תלויה רק במסי...