צ'מפיונס ליג 2013 - שמינית הגמר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י idans10, ‏18/2/13.

1. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

זלאטן לעולם לא מאכזב.

2. golding מנהלים

אווירה מעולה בסן סירו, טקטיקה מצויינת מצד המאמן ומחויבות בלתי רגילה מצד השחקנים. ניצחון מוצדק וערב נפלא של כדורגל.

3. פול סקולס Member

לא הבנתי מה זלאטן קשור כאן? סחתיין למילאן.

4. Raulito Madridista

מילאן השיגה עכשיו ניצחון ענק שמחזיר הרבה צבע, יוקרה וכבוד למועדון. הייתי אומר גם את הכרטיס לרבע גמר ליגת האלופות נגד כל קבוצה אחרת, אבל מדובר בבארסה. שום דבר עוד לא גמור, בקאמפ-נואו בארסה תהיה הרבה יותר חדה ובעלת מעוף ושער מהיר שם והכל פתוח.

משחק ההגנה של מילאן היה פנטסטי, כל הקבוצה נרתמה למשחק הזה וראו ביציע את רוביניו, באלוטלי ושות' חוגגים בטירוף את השער השני. זה היה גולאסו, שער יפהפה, ממש קטרגל, בניגוד לגול הראשון שהיה לא חוקי. יחד עם המחמאות האדירות למילאן שידעה לצאת קדימה לא רע במחצית השנייה(גם במחצית הראשונה היו לה את ההזדמנויות לייצר מתפרצות אבל הם נפתרו מהכדור מהר מידי) צריך גם לדבר על בארסה שפשוט לא עשתה כלום. אני לא זוכר אף משחק כזה שלה נטול הזדמנויות, לא מצב של מאה אחוז אלא סתם איום על השער חוץ מאינייסטה. כזו תצוגה נרפית של ההתקפה(וזה ממש לא רק מסי, צ'אבי היה איום נוראי) ועוד בטח מקבוצה שמצפים ממנה לייצר הרבה מצבים ובכל מגרש. הנעת הכדור הייתה פרווה, ממש כמו בחצי הגמר של בארסה מול יונייטד ב-2008.

5. 亚历山大帕托 Member

אבי מלר הוא זה שהחליט לבלבל בביצים. כן, להרשות גול חוקי על פי הספר מראה על כך שברצלונה לא זכתה מאז 2006 בזכות שופטים. ועוד הזכיר איזה פנדל, פףףףף... זהו, אוברבו לא קרה, הכל כשר.

6. Civil Anti Madridista

שאפו למילאן על הלחימה והתוצאה, מקדמה משמעותית לגומלין בקאמפ נואו
    אבל כדורגל משחקים עם הרגליים ו2 הידיים של זאפטה בתוך הרחבה סידרו לבואטנג את השער הראשון

מאמין לגמרי שאפשר לתקן ולהפוך את התוצאה בגומלין ולהמשיך לרבע הגמר, אפילו שהכל נראה שחור עכשיו

7. 亚历山大帕托 Member

http://www.thechristianista.com/wp-content/uploads/2011/02/choking.Xxx

8. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אני רואה כמעט כל שבוע את בארסה, כזאת חולשה לא ראיתי הרבה זמן.
    אף מצב לשער, צ'אבי עייף, מסי הולך עם הראש בקיר פעם אחר פעם, אינייסטה לא מצליח למצוא פעם אחת את אלבה בכדור עומק. זה פשוט לא זה. מה שהולך בליגה הספרדית, ממש לא הולך בצ'מפיונס מול מילאן. האיטלקים הגיעו מוכנים מאוד, דרוכים, מלאי מוטיבציה.

עם כל הסימפטיה שלי לספרדים, אני לא רואה איך בארסה כובשת, גם בקאמפ נואו, 3 שערים.

9. golding מנהלים

לא חושב שזה היה יד, אגב. כפי שכבר רשמו כאן, על פי החוק היבש זו נגיעת יד לא מכוונת כיוון שהכדור פגע בשחקן של ברצלונה לפני היד, כשהמרחק ביניהם היה מאוד קצר ולא היה לו זמן להגיב.

10. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

כל מבקרי אלגרי לקום! איזה משחק, תענוג והיה שווה להפסיד שעתיים של למידה בשביל הקונצרט הזה. משחק ענק של כולם, מאבאטה דרך אמברוסיני ומונטרי ועד לאלשע. אין לי מילים, אני עוד צריך להתאושש.

11. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

שאפו ענק לאלגרי והבחורים שלו. איזו עמידה, איזו הקרבה, איזה גול ענק הגול השני, פשוט נהדר.
    לגבי הגול הראשון, זה בכלל לא שאלה או מחלוקת - חוקי לגמרי וכל טענה אחרת סותרת את חוקי המשחק.

12. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

2 בעיטות לשער של מילאן. מתי בפעם האחרונה ברצלונה בעטה רק 2 בעיטות למסגרת כל המשחק?

משחק מושלם של מילאן, אך גם חלש של בארסה. אם נהיה הוגנים - הגול הראשון של מילאן היה צריך להיפסל, נגיעת היד "זרקה" את הכדור ישירות לרגל של בואטנג. שינתה את הכיוון בצורה מוחלטת, והחוק אומר שאם נגיעת היד משנה את כיוון הכדור - יש לעצור את המהלך.

ברצלונה לא תעלה לרבע. מילאן תשחק בדיוק באותה תבנית משחק. ברצלונה תילחץ, ואני בכלל לא אופתע אם מילאן תצא מנצחת גם מהקאמפ נואו בדיוק כמו שהיא יצאה מנצחת הערב.

13. שםמשתמש Member

בראבו מילאן. משחק מופתי. ככה עושים הגנה. בנוגע לגול הראשון - לא יודע. מצד אחד זה לא מכוון והגיע משחקן ברצלונה, מצד שני זה בבירור עזר לו להשתלט על הכדור.

14. 亚历山大帕托 Member

תצטט את החוק הזה, בבקשה.

15. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://i.minus.com/ieu64g6XphPPF.Xxx

די אנדריי! איך אפשר לא לאהוב את רוביניו ומריו?! אתה לא שפוי.