צ'מפיונס 11/12- תיקו דרמטי בין בארסה למילאן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י idans10, ‏13/9/11.

1. Bensh Member

נכון, אני. איזה יקום אלטרנטיבי המצאתי?

2. Civil Anti Madridista

תשתדל להיות אובייקטיבי חמוד. בארסה הייתה טובה יותר, מילאן עקצה פעמיים ושדדה את המשחק פשוט מאוד

אני לא מתלונן על התוצאה, אלה רק מאוכזב כי היינו צריכים לנו לנצח ביותר משער אחד, ומילה טובה מגיעה גם לאביאטי

פרחים לשופט אתה רוצה לתת? בבקשה בכיין

3. אלי מתחן Member

הייתי מציע לך בפעם הבאה תפסיק לכתוב אחרי שאתה מבקש ממישהו להיות אובייקטיבי.

4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

יובנטוס עשתה זה, אחר-כך אינטר באה ועשתה זה, ועכשיו מילאן עשתה זה. אף אחד לא שודד משחקים. השוד היחיד פה זה גניבת הדעת של של האידאולוגיה הקטאלונית שלפיה רצוי לבדוק את אחוזי החזקת הכדור לפני שמסתכלים על לוח התוצאות (זה בסדר, הבעיה כשטיפוסים כמוך נכשלים אחר-כך לנתח משחקים עקב ראיית העולם הזאת). ברצלונה אוהבת לשים דגש על הקישור (להניע כדור עד סוף העולם), איטלקים אוהבים לשים דגש על ההגנה (למנוע מהיריבה להגיע להזדמנויות טובות ולכבוש). מי שצפה במשחק יודע טוב מאוד ששתי הקבוצות הצליחו במשימות שלהן באופן יחסי (וביחס דומה דרך אגב), אבל עבור אוהדי ברצלונה, מילאן היא השודדת. קבוצה שודדת תוצאה כשהיא משחקת חרא בכל חלקי המגרש, לא מצליחה לעמוד באף אחת מהמטרות שהיא הציבה לעצמה ואיכשהו משיגה תוצאה. האיטלקיות שנים לאחר שנים נכנעות לספרדים בכל מה שקשור למרכז השדה, הורגות אותן בהגנה, הרבה פעמים גם מנצחות/מדיחות אותן, והספרדים בהלם. בשבילהם להיות טוב בקישור מעיד על איכות, חוזק וכו', בעוד שלהיות טוב בהגנה זה... סתם. הכל צירופי מקרים. כשפעם אחר פעם ברצלונה נכשלת מול קבוצות הגנה איטלקיות, זה לא שוד. זאת תוכנית מתוכננת מראש שברצלונה חלשה מדי בכדי להתגבר עליה. איך אמר ספרדי אחר? FACHT!

5. FelaKaT Member

זאת עובדה - תבדוק כמה פעמים אתמול בארסה בעטה מחוץ לרחבה ומה הממוצע שלה בשאר המשחקים ותבין לבד איך מילאן ניטרלה את ההתקפה של בארסה.

6. Lavezzi7 Member

תפסיקו כבר לטחון כל כך הרבה על משחק מבית בליגת האלופות ועוד במחזור הראשון. מצחיק לראות את אוהדי מילאן כל כך מתלהבים מהתיקו הזה(ואני לא נכנס למי נשדד ומי שדד זה לא רלוונטי), וקובעים עובדות לגבי זה שברצלונה כבר לא יכולה לעמוד מולם(אני מבקש לא להיות פחדנים עכשיו ולחזור בכם לפני המשחק השני). ברצלונה באותה עונה שניצחה את אינטר 2-0 או 3-0 בקאמפ נואו תוך כדי הצגה ושליטה מוחלטת הגיעה נגד אותה אינטר ולא הצליחה לשחזר את זה ועפה בשלב יותר משמעותי.
    בלי להתייחס לשיטות משחק כאלה ואחרות, משחק בשלב לא רלוונטי שכזה שקבוצות רק התחילו את העונה ולא רוצות בכלל להגיע לשיאן לא אמור לעורר תשומת לב גדולה שכזו וכבר להציב עובדות שברסה לא יכולה על ההגנה האיטלקית וכל מיני שטויות.
    קראתי פה איפה שהוא שיובנטוס עשתה את זה?... אפשר תזכיר מתי זה קרה? בתקופת בונאנו האגדי לא? ברצלונה ההיא וברצלונה של עכשיו כל כך שונות בחוזקן שזה פשוט דפוק

7. Civil Anti Madridista

אז אל תציע חמודי

אבל אני ישמח לראות תגובה שונה ממה שכתבתי, לרגע לא הסתרתי את העובדה שאני אוהד בארסה
    אבל בניגוד לאנטיגוניזם ברצלונה, דווקא זרקתי כמה מילים טובות למילאן ככה שאני בהחלט אובייקטיבי כלפי המשחק

8. itay7 Member

להגיד שמילאן שדדה את המשחק לא יכולה להיות אמירה אובייקטיבית. היא לא בזבזה זמן, לא בעטה כדורים לשמיים, לא עשתה טריוליון פאולים, לא קיבלה מתנות מהשופט ולא הבקיעה מאיזה פוקס שקורה פעם בעשרה משחקים. מה השוד פה?

נראה לי שתיקו משקף היטב את המשחק, כמות המצבים המסוכנים ששתי הקבוצות הגיעו אליהם הייתה די זהה, ולא נראה לי שאף-אחת מהן הייתה מבקיעה שלושה שערים בהתחשב באיך שהתנהל המשחק.

9. Civil Anti Madridista

10. xavi6 Member

השנאה כלפי ברסה באמת עברה כל גבול. אנשים שטוענים שתיקו שיקף, זה אחד הדברים הכי הזויים שאפשר להגיד על המשחק.

גם אני החמאתי למילאן והלוואי ונפגוש קבוצה כזאת כל משחק, קבוצה שלא מכסחת, לא מבזבזת זמן ומשחקת כדורגל הגנתי יפה. יש דבר כזה ונהנתי לראות בלם כמו נסטה. אבל להגיד שהיא הייתה יותר טובה ותיקו משקף? זה כבר הזוי. זה משהו שאני מצפה ממשתמשים כמו אייג'נט שמפארים כל היום את קבוצתם ועצמם ועסוקים בחרא של אחרים, אבל לא משאר משתמשים. ברסה גרמה לאלופת איטליה להיראות כמו אוססונה שמשחקת על מתפרצות ומצבים נייחים, זה לא דבר כזה פשוט. בוא נראה אם מילאן בבית שלה תבעט לשער יותר מ5 פעם...

ברסה בעטה לכיוון השער 17 פעם, מילאן 5. כל המשחק ברסה יושבת על מילאן כאשר למילאן אין שום דבר להציע בחלק ההתקפי חוץ מפאטו. מסי הגיע למצבי בעיטה, החטיא מול שוער פעם אחת, ועוד פעם משך את הכדור יותר מידי במקום לבעוט ישר, אפלאיי פספס בסיום גול בטוח.

ולכל מי שמבלבל את המוח וחוזר על זה שוב ושוב-כן, לא היה פאול על בוסקטס בשער שהוביל לגול הראשון, אבל היה פאול על אבידאל בקרן.

נערך לאחרונה ב: ‏16/9/11
  11. 亚历山大帕托 Member

חתיכת שקרן. איך אתה לא מתבייש לכתוב את השקרים שלך פעם אחר פעם?

כל אחד יכול לראות בהילוך האיטי (0:18) שאבידל בועט בטעות החוצה ואז צולל בניסיון לתקן את איבוד הכדור שלו, כמיטב המסורת הקטלונית.

12. Civil Anti Madridista

לא היה פאול על אבידל.

AGENT ORANGE, מתאים לך להתייחס דווקא לשורה הזו ולהתעלם משאר הדברים

תשלים על זה ותנמיך את האנטיגוניזם לברצלונה, הוצאתם בכבוד נקודה מקאמפ נואו שלא הגיעה לכם סוף פסוק.
    קיבלתם פרגונים בלי סוף, אבל אתה רוצה את כל היד ומציג את המשחק כאילו ברצלונה סחטה את הנקודה הזאת

13. xavi6 Member

אייג'נט יש לך עין סלקטיבית. השחקן שלכם דוחף אותו.

נערך לאחרונה ב: ‏16/9/11
  14. 亚历山大帕托 Member

רימיתם כדי לסחוט מאיתנו נקודה אצלכם בבית, סוף פסוק י"ג, פרק כ', ספר שמות.
    משקרים בלי בושה על מה שקרה בפועל על המגרש ועוד קוראים לזה מחמאות. תדחפו את זה...

15. אלי מתחן Member

או שזה היה בכבוד או שזה לא הגיע להם.

ירדו לא הייתה שם עבירה, אני במקום השופט מוסיף אפילו איזה צהוב נחמד על התחזות. ששחקנים עושים את זה ברחבה של היריב לפחות הם צריכים להפגין קצת יכולת משחק ושכנוע, באמצע המגרש או במקומות כאלה זאת רק שאלה של עצלנות וחוסר כבוד ליריב.