צסק"א וקופנהאגן מפתיעות את האנגליות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏1/11/06.

1. MHFC Member

אז ארסנל לא ניצחה אתמול את צ"סקא מוסקבה, אומנם היא הייתה הרבה יותר עדיפה על פניה וסיפקה הנאה מלאה, עם משחק מאוד מהיר, משחק התקפי לחלוטין ועם המון מצבים במיוחד מהצד של ארסנל, אומנם 0-0 אבל משחק מעניין היה אתמול.

במחצית הראשונה ארסנל הגיעה לכל כך הרבה הזדמנויות שזה לא ייאמן, הנרי קיבל כמה מצבים שביום רגיל הוא כובש בעיניים עצומות, רוזיצקי היה פעיל מאוד במחצית הראשונה, אבל כשראיתי אותו מחטיא מול שער ריק לא האמנתי, הוא קיבל כדור מול שיער ריק כאשר השוער עומד ליד הקורה, ורוזיצקי בועט אליו לידיים, ססק פברגאס עם כמה מסירות מדהימות ששברו את ההגנה של צ"סקא אבל ארסנל לא ניצלה את המצבים הללו.צ"סקא הייתה יכולה לצאת עם ניצחון במשחק הזה, להמן הציל את ארסנל כמה פעמים במהלך המשחק לאחר שההגנה של ארסנל הייתה פרוצה מכיוון שהמון שחקנים הצטרפו להתקפה.

קאקה פשוט עם הצגה נהדרת, אז למרות שמילאן מציגה יכול חלשה בחודש הוחצי האחרון, הוא עושה את העבודה כמו שצריך, אסור לגליאני לשחרר אותו בשום אופן גם אם זה תלוי בכך שרונלדיניו יגיע !!

2. נדב מיכאלי Member

המשחק בין ארסנל לצסק"א היה משחק אדיר למרות שלא הובקעו בו שערים.
    כמה החמצות לארסנל זה לא יאומן,כל פעם הייתי בטוח שבהתקפה הבאה שלהם הם כובשים והם הצליחו להפתיע אותי עם החמצות חדשות.
    רוזיצקי ופברגאס היו נהדרים.
    אני מקווה שארסנל תמשיך להציג יכולת כזאת גם בהמשך המשחקים בצ'מפיונס.
    לא ראיתי את שער המשחקים פרט לגול הביזארי של סטיאווה ,גול מאד מוזר ומעצבן שדווקא ריאל זוכה בגול כזה.
    זה נכון שואן ניסטלרוי החמיץ פנדל?

3. Engel Del Madrid Member

החמיץ וואחד החמצה.