צסק"א מדהימה את ספורטינג, 1:3 ותואר ראשון לרוסיה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Juda, ‏12/7/04.

  1. Juda

    Juda Member

    הצטרף ב:
    ‏12/7/04
    הודעות:
    122
    לייקים שהתקבלו:
    0
    [​IMG]

    מהעונה הנוכחית, עונת 2004/2005, מבנה גביע אופ"א הולך להשתנות.
    מאתה יהיו כ2 שלבים מוקדמים וכן גם שלב בתים.
    הנה לפניכם המבנה החדש:

    סיבוב המוקדמות הראשון
    סיבוב זה כולל כ56 קבוצות ומתוכן תעפלנה לסיבוב המוקדמות השני כ28 קבוצות בד"כ.אך העונה בסיבוב זה יהיו כ50 קבוצות ותעפלנה כ25 קבוצות לסיבוב המוקדמות השני, זאת מאחר והעונה מחזיקת הגביע ולנסיה לא תשתתף בגביע אופ"א, מאחר והיא תשתתף בליגת האלופות, ועל כן עקב כל שהייתה חסרה קבוצה בסיבוב הראשון, העלו לסיבוב הראשון מן שלב המוקדמות השני את מחזיקת הגביע הבלגי, ולסיבוב השני כחיפוי על הקבוצה הבלגית העלו את מחזיקת הגביע הרומני ואת מחזיקת הגביע הסלובקי.חוץ מזה עקב אי השתתפותן של 2 הקבוצות מקזחסטאן בסיבוב זה נאלצו להעלות לסיבוב השני גם את מחזיקת הגביע ההונגרי ומחזיקת הגביע הקפריסאי.

    סיבוב המוקדמות השני
    סיבוב זה כולל 64 קבוצות ומתוכן תעפלנה לסיבוב הראשון בגביע אופ"א כ32 קבוצות.
    סיבוב זה כולל את 27 הקבוצות שהעפילו מן סיבוב המוקדמות הראשון ועוד 37 קבוצות שהעפילו אוטומטית לסיבוב זה.

    הסיבוב הראשון בגביע אופ"א
    סיבוב זה כולל כ80 קבוצות ומתוכן תעפלנה כ40 קבוצות אל שלב הבתים של גביע אופ"א.סיבוב זה כולל את 32 הקבוצות שהעפילו מן סיבוב המוקדמות השני, 16 קבוצות שנפלו מן סיבוב המוקדמות השלישי של ליגת האלופות, 3 הקבוצות שזכו בגביע האינטרטוטו ועוד 29 קבוצות שהעפילו אוטומטית לסיבוב זה.

    שלב הבתים של גביע אופ"א
    שלב זה כולל את 40 הקבוצות שהעפילו מן הסיבוב הראשון של גביע אופ"א.
    40 הקבוצות יחולקו ל8 בתים, כאשר בכל בית כ5 קבוצות.לפני ההגרלה 40 הקבוצות יחולקו ל5 דרגים, כאשר בכל דרג תהיינה כ8 קבוצות, ובכל בית קבוצה אחת מכל דרג.
    הקבוצות לא ישחקו בשיטת בית וחוץ הרגילה, אלא כל קבוצה תשחק רק ג4 משחקים, 2 משחקים בחוץ ו2 משחקים בבית, כאשר הגרלת המשחקים קבועה מראש ל5 מחזורים-
    מחזור 1- דרג ד' - דרג ב'
    דרג ה' - דרג א'
    מחזור 2- דרג ב' - דרג ה'
    דרג ג' - דרג ד'
    מחזור 3- דרג א' - דרג ב'
    דרג ה' - דרג ג'
    מחזור 4- דרג ג' - דרג א'
    דרג ד' - דרג ה'
    מחזור 5- דרג א' - דרג ד'
    דרג ב' - דרג ג'
    מכל בית תעפפלנה 3 הקבוצות הראשונות לשלב הבא.

    הסיבוב השלישי בגביע אופ"א
    סיבוב זה כולל כ32 קבוצות מתוכן תעפלנה לשלב הבא כ16 קבוצות.סיבוב זה כולל את 24 הקבוצות שהעפילו מן שלב הבתים ועוד 8 קבוצות שסיימו במקום ה3 בשלב הבתים של ליגת האלופות.

    מכאן כבר הדרך ידועה לכולם...שמינית גמר, רבע גמר, חצי גמר וגמר.
    תבלו.


    הקבוצות שישחקו בסיבוב השני המוקדם של גביע אופ"א:

    דאנפרמילן את'לטיק פ.צ.(סקוטלנד)-10.601
    גנצ'לבירליהי ס.ק.(טורקיה)-23.656
    ק.ס.ק. בוואראן(בלגיה)-9.529
    ס.ק. סיגמה אולומוץ(צ'כיה)-13.915
    ס.ק. סלביה פראג(צ'כיה)-49.915
    פ.צ. וויל 1919(שוויץ)-7.384
    סרבאט ג'נבה פ.צ.(שוויץ)-20.384
    פ.צ. דניפרו דניפרופטרובסק(אוקראינה)-14.301
    פ.צ. מטאלורג דונייצק(אוקראינה)-9.301
    איחוד בני סכנין(ישראל)-7.012
    מכבי פתח תקווה(ישראל)-7.012
    פ.ק. אוסטריה וינה(אוסטריה)-8.971
    ס.ו. פאשינג(אוסטריה)-6.971
    ס.ק. ראפיד וינה(אוסטריה)-12.971
    לץ' פוזנאן(פולין)-8.177
    לג'יה וורשה(פולין)-20.177
    ק.ס. אמיקה ורונקי(פולין)-16.177
    פ.צ. טארק גרוזני(רוסיה)-6.572
    פ.צ. זניט סיינט פטרבורג(רוסיה)-9.572
    פ.צ. רובין קזאן(רוסיה)-6.572
    פ.ק. פרטיזאן בלגראד(סרביה ומונט.)-18.654
    פ.ק. ז'לז'ניק בלגראד(סרביה ומונט.)-6.654
    בודצ'נוסט באנאטסקי דבור(סרביה ומונט.)-6.654
    פ.ק. בודו/חלימט(נורבגיה)-8.227
    סטאבצק י.פ.(נורבגיה)-11.227
    פ.ק. אוד גרינלנד(נורבגיה)-9.227
    פ.פ.צ. ליטקס לובץ'(בולגריה)-12.599
    פ.פ.צ. לבסקי סופיה(בולגריה)-21.599
    פ.פ.צ. צסק"א סופיה(בולגריה)-15.599
    נ.ק. דינאמו זאגרב(קקרואטיה)-25.734
    נ.ק. רייקה(קרואטיה)-6.734
    אלפסבורג י.פ.(שבדיה)-5.516
    האמרבי י.פ.(שבדיה)-5.516
    ברונדבי י.פ.(דנמרק)-21.758
    אאלבורג ב.ק.(דנמרק)-5.758
    פ.צ. ארטמדיה פטרצאלקה(סלובקיה)-5.234
    פ.צ. סטיאוה בוקארשט(רומניה)-17.880
    יוז'פשטי דוזצה ט.א.(הונגריה)-5.045
    א.א.ק. לרנקה(קפריסין)-2.969
    אליהן תצטרפנה 25 העולות מן הסיבוב הראשון המוקדם.

    הקבוצות שעלו אוטמטית לסיבוב הראשון:

    ריאל סראגוסה(ספרד)-33.351
    אתלטיק קלוב בילבאו(ספרד)-26.351
    סביליה צ.פ.(ספרד)-26.351
    ס.ס. לאציו(איטליה)-83.531
    פארמה א.ס.(איטליה)-66.531
    אודינזה קאלציו(איטליה)-38.531
    ניוקאסל יונייטד פ.צ.(אנגליה)-61.510
    מידלסברו פ.צ.(אנגליה)-20.510
    מילוול פ.צ.(אנגליה)-20.510
    ו.פ.ב. שטוטגארט(גרמניה)-47.331
    ו.פ.ל. בוכום(גרמניה)-16.331
    אלמניה אאכן(גרמניה)-16.331
    א.ג'. אוקזר(צרפת)-34.947
    פ.צ. סושו מונטבליארד(צרפת)-24.947
    ברישון שאטרו(צרפת)-15.947
    א.א.ק. אתונה פ.צ.(יוון)-51.467
    איגלאו אתונה פ.צ.(יוון)-11.467
    פאניוניוס נ.פ.צ.(יוון)-15.467
    ספורטינג ליסבון(פורטוגל)-33.970
    ס.ד. נציונאל פונצ'אל(פורטוגל)-13.970
    ס.צ. בראגה(פורטוגל)-13.970
    צ.ס. מאריטימו פונצ'אל(פורטוגל)-15.970
    פ.צ. אוטרכט(הולנד)-20.246(
    פיינורד רוטרדם(הולנד)-65.246
    הירנביין ס.צ.(הולנד)-17.246
    א.ז. אלקמאר(הולנד)-11.246
    הארטס פ.צ.(סקוטלנד)-17.601
    בשיקטאש ג'.ק.(טורקיה)-32.656
    ר. סטאנדארד ליאז'(בלגיה)-12.529
    אל קבוצות אלו תצטרפנה 32 הקבוצות שתעפלנה מן הסיבוב השני המוקדם+3 הקבוצות הזוכות באינטרטוטו+16 הקבוצות הנושרות מן הסיבוב השלישי במוקדם בליגת האלופות.

    [​IMG]
     
    נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/8/04
  2. Juda

    Juda Member

    הצטרף ב:
    ‏12/7/04
    הודעות:
    122
    לייקים שהתקבלו:
    0
    בדרך כלל אנו רגילים לפתוח את גביע אופ"א באמצע חודש אוגוסט, אבל השנה עקב השינוי שנוצר במפעל השני בחשיבותו מבין מפעלי אופ"א, הוא מתחיל בחודש יולי עם מוקדמות הסיבוב הראשון, בדיוק עם מוקדמות ליגת האלופות.
    אז מה מצפה לנו השנה יותר סיבובים, מפעל יותר מושך, קבוצות גדולות ובוסף סוף שלב בתים!!!
    אז עכשיו אנחנו עם סיבוב המוקדמות הראשון, בו תשתתפנה 50 קבוצות ומתוכו תעפלנה 25 למוקדמות הסיבוב השני.
    משחק אחד ישוחק ביום שלישי ב13 ביולי ו24 נוספים ביום חמישי ב15 ליולי.
    המשחקים ע"פ שעון ישראל.



    המשחק ב13 ליולי:

    [​IMG][​IMG]
    פ.צ. מיקה אשטרק(ארמניה) - קיספט הונבד פ.צ.(הונגריה)
    18:00
    13 יולי 2004
    20:00 (שעה מקומית)
    רפובליקאן - יראבן

    משחקי ה15 ליולי:

    [​IMG][​IMG]
    פ.ק. דוקלה באנסקה ביסטריצה(סלובקיה) - פ.ק. קראבאך אגדם(אזרבייג'אן)
    18:00
    15 יולי 2004
    17:00 (שעה מקומית)
    ס.נ.פ. נה סטיאווניקאץ' - באנסקה ביסטריצה

    [​IMG][​IMG]
    פ.ק. אקרנאס פאנווצ'יס וילניוס(ליטא) - פ.91 דידלאנג'(לוקסמבורג)
    18:00
    15 יולי 2004
    18:00 (שעה מקומית)
    אוקשטאיטייה - פאנווצ'יס

    [​IMG][​IMG]
    פ.ק. פרטיזני טירנה(אלבניה) - פ.צ. בירקירקרה וולטה(מלטה)
    19:00
    15 יולי 2004
    18:00 (שעה מקומית)
    קמאל סטאפה - טירנה

    [​IMG][​IMG]
    פ.צ. ב.א.ט.ה בוריסוב(בלארוס) - פ.צ. דינאמו טביליסי(גרוזיה)
    18:30
    15 יולי 2004
    18:30 (שעה מקומית)
    סיטי - בוריסוב

    [​IMG][​IMG]
    פ.צ. שיראק גיומרי(ארמניה) - פ.צ. טיראספול(מולדובה)
    17:00
    15 יולי 2004
    19:00 (שעה מקומית)
    רפובליקאן - יראבן

    [​IMG][​IMG]
    פ.צ. ניסטרו אוטאצ'י(מולדובה) - פ.צ. שחטיור סוליגורסק(בלארוס)
    19:00
    15 יולי 2004
    19:00 (שעה מקומית)
    רפובליקה - קישינב

    [​IMG][​IMG]
    אוסטרס י.פ.(שבדיה) - לאנסנאפרייד א.פ.צ.(ווילס)
    20:00
    15 יולי 2004
    19:00 (שעה מקומית)
    ווארנדסוואלן - ואקסיו

    [​IMG][​IMG]
    פורטדאון פ.צ.(צפון אירלנד) - פ.ק. ז'לגיריס וילניוס(ליטא)
    21:00
    15 יולי 2004
    19:00 (שעה מקומית)
    שאמרוק פארק - פורטדאון

    [​IMG][​IMG]
    ב.68 טופטיר(איי פארו) - פ.ק. ונטספליס(לטביה)
    21:00
    15 יולי 2004
    19:00 (שעה מקומית)
    טופטיר - טופטיר

    [​IMG][​IMG]
    פ.צ. לבאדיה טאלין(אסטוניה) - בוהמיאנס דאבלין פ.צ.(אירלנד)
    19:00
    15 יולי 2004
    19:00 (שעה מקומית)
    קאדריוג - טאלין

    [​IMG][​IMG]
    ב.36 טורסהאוון(איי פארו) - פ.ה.ק. מטאלורגס ליפייה(לטביה)
    21:00
    15 יולי 2004
    19:00 (שעה מקומית)
    טורסוולור - טורסהאוון

    [​IMG][​IMG]
    פ.צ. האקה ואלקאקוסקי(פינלנד) - פ.צ. אצלה אטלבורק(לוקסמבורג)
    19:00
    15 יולי 2004
    19:00 (שעה מקומית)
    טהטאן קאנטה - ואלקאקוסקי

    [​IMG][​IMG]
    פ.צ. טביליסי(גרוזיה) - פ.ק. שאמקיר(אזרבייג'אן)
    17:00
    15 יולי 2004
    19:00 (שעה מקומית)
    לוקומוטיבי - טביליסי

    [​IMG][​IMG]
    פ.צ. סנטה קולומה(אנדורה) - פ.ק. מודריצה(בוסניה הרצגובינה)
    20:15
    15 יולי 2004
    19:15 (שעה מקומית)
    קומונאל - אנדורה לה וולה

    [​IMG] [​IMG]
    י.א. אקראנס(איסלנד) - פ.צ. טאלינה ט.ו.מ.ק.(אסטוניה)
    22:15
    15 יולי 2004
    19:15 (שעה מקומית)
    אקראנסוולר - אקראנס

    [​IMG][​IMG]
    האברפורדווסט קאונטי(ווילס) - פ.ה. האפנרפייארדר(איסלנד)
    21:30
    15 יולי 2004
    19:30 (שעה מקומית)
    ניניאן פארק - קארדיף

    [​IMG][​IMG]
    פ.צ. ואדוץ(ליכטנשטיין) - לונגפורד טאון פ.צ.(אירלנד)
    20:30
    15 יולי 2004
    19:30 (שעה מקומית)
    רהיינפארק - ואדוץ

    [​IMG][​IMG]
    פ.צ. איליצ'בטס מאריפול(אוקראינה) - פ.צ. בנאנטס יראבן(ארמניה)
    19:30
    15 יולי 2004
    19:30 (שעה מקומית)
    איליצ'בטס - מאריפול

    [​IMG][​IMG]
    פ.ק. סילקס קראטובו(מקדוניה) - נ.ק. מאריבור בראניק(סלובניה)
    21:00
    15 יולי 2004
    20:00 (שעה מקומית)
    גראדסקי - סקופיה

    [​IMG][​IMG]
    פ.צ. מארסקסלוק(מלטה) - נ.ק. פרימוריה(סלובניה)
    21:00
    15 יולי 2004
    20:00 (שעה מקומית)
    טה' קאלי - טה' קאלי

    [​IMG][​IMG]
    פ.צ. אוטלול גלאטי(רומניה) - ק.ס. דינאמו טירנה(אלבניה)
    20:00
    15 יולי 2004
    20:00 (שעה מקומית)
    גיאורגי חאג'י - קונסטאנטה

    [​IMG][​IMG]
    א.ס. אומוניה ניקוסיה(קפריסין) - פ.ק. סלוגה יוגומגאנט סקופיה(מקדוניה)
    20:00
    15 יולי 2004
    20:00 (שעה מקומית)
    ג'י.אס.פי. - ניקוסיה

    [​IMG][​IMG]
    גלנטורן פ.צ.(צפון אירלנד) - א.ס. אליאנסי ואנטה(פינלנד)
    22:00
    15 יולי 2004
    20:00 (שעה מקומית)
    האובל - בלפאסט

    [​IMG][​IMG]
    ס.ס. פאנארוסה(סאן מרינו) - פ.ק. ז'לזינקאר סראייבו(בוסניה הרצגובינה)
    21:45
    15 יולי 2004
    20:45 (שעה מקומית)
    אולימפיקו - סאראבל
     
    נערך לאחרונה ב: ‏15/7/04
  3. Obafemi

    Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

    הצטרף ב:
    ‏1/3/04
    הודעות:
    13,886
    לייקים שהתקבלו:
    0
    תודה רבה, ומה השיבוצים של הישראליות? לאיזה סיבוב והאם סכנין מובטחת בשלב הבתים בגלל הגביע?
     
  4. Juda

    Juda Member

    הצטרף ב:
    ‏12/7/04
    הודעות:
    122
    לייקים שהתקבלו:
    0
    התשובה למעלה...
     
  5. Obafemi

    Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

    הצטרף ב:
    ‏1/3/04
    הודעות:
    13,886
    לייקים שהתקבלו:
    0
    מצטער פספסתי.. עכשיו ראיתי, תודה רבה
     
  6. Dyer

    Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

    הצטרף ב:
    ‏19/8/02
    הודעות:
    6,392
    לייקים שהתקבלו:
    0
    סחטיין על ההשקעה. כל הכבוד.
     
  7. Juda

    Juda Member

    הצטרף ב:
    ‏12/7/04
    הודעות:
    122
    לייקים שהתקבלו:
    0
    המשחק ב13 ליולי:

    [​IMG][​IMG]
    פ.צ. מיקה אשטרק(ארמניה) 1-0 קיספט הונבד פ.צ.(הונגריה)
    צ'ובאנקי כבש להונגרים בדקה ה90.
     
    נערך לאחרונה ב: ‏13/7/04
  8. Juda

    Juda Member

    הצטרף ב:
    ‏12/7/04
    הודעות:
    122
    לייקים שהתקבלו:
    0
    משחקי ה15 ליולי:

    [​IMG]המשחק משוחק כרגע

    [​IMG][​IMG]
    פ.ק. דוקלה באנסקה ביסטריצה(סלובקיה) 0-3 פ.ק. קראבאך אגדם(אזרבייג'אן)
    בדקה ה50 סאמאניק כבש את הראשון לסלובקים.בדקה ה64 כבש סוויטנק את השני.ובדקה ה76 פאקובסקי כבש את השלישי ובכך מבטיח כמעט עלייה סופית של ביסטריצה.

    [​IMG][​IMG]
    פ.ק. אקרנאס פאנווצ'יס וילניוס(ליטא) 0-1 פ.91 דידלאנג'(לוקסמבורג)
    בדקה ה37 גארדזיאוסקאס כבש לליטאים, השער היחיד במשחק, עדיין הכל פתוח בגומלין.

    [​IMG][​IMG]
    פ.ק. פרטיזני טירנה(אלבניה) 2-4 פ.צ. בירקירקרה וולטה(מלטה)
    בדקה ה26 בולקו כבש את הראשון לאלבנים.ביליקבאשי כבש לאחר 2 דקות את השני.בראצ'יני כבש שער עצמי וצימק את התוצאה ל1-2.בדקה ה52 באלקאני קבע 1-3.באייזאדה בדקה ה72 קבע 1-4.בדקה ה83 מאליה כבש את השני למלטזים, זאת כדי להשאיר אולי תקווה קטנה לגומלין במלטה.

    [​IMG][​IMG]
    פ.צ. ב.א.ט.ה בוריסוב(בלארוס) 3-2 פ.צ. דינאמו טביליסי(גרוזיה)
    בדקה ה15 זבאנוב כבש 0-1 לבלארוסים.3 דקות אח"כ מבעיטת עונשין כבש סראחאנוביץ' את השני.קאקאלדזה כבש בדקה ה45 וצימק ל1-2 לקראת סיום המחצית הראשונה.גונצ'רוב כבש בדקה ה55 את השיוויון לטובת הגרוזינים.בדקה ה89 רומרו עשה את המהפך המתבקש, ניצחון לגרוזינים שכנראה בדרך לסיבוב השני.

    [​IMG][​IMG]
    פ.צ. שיראק גיומרי(ארמניה) 2-1 פ.צ. טיראספול(מולדובה)
    ז'וסאן כבש בדקה ה6 את הראשון למולדובנים.בארבורוש כבש מן הנקודה בדקה ה40.דאווטיאן גם הוא כבש מן הנקודה וצימק ל1-2, שזו תוצאת הסיום.

    [​IMG][​IMG]
    פ.צ. ניסטרו אוטאצ'י(מולדובה) 1-1 פ.צ. שחטיור סוליגורסק(בלארוס)
    בדקה ה47 באספאנסקי כבש לטובת הבלארוסים.בדקה ה74 גרושב השווה ל1-1, שער חוץ יקר לסוליגורסק מחזיקת הגביע הבלארוסי.

    [​IMG][​IMG]
    אוסטרס י.פ.(שבדיה) 0-2 לאנסנאפרייד א.פ.צ.(ווילס)
    בדקה ה77 טיילור כבש שער עצמי לזכות השבדים.סאדארחוויסט בדקה ה84 כבש את השני לטובת אוסטר.

    [​IMG][​IMG]
    פורטדאון פ.צ.(צפון אירלנד) 2-2 פ.ק. ז'לגיריס וילניוס(ליטא)
    בדקה ה11 מקאן כבש לטובת הצפון אירים, לאחר 4 דקות כבש את השני שלו ואת השני לקבוצתו, מי היה מאמין?.בדקה ה66 מקסימוביץ' כבש את השער המצמק לליטאים.ובדקה ה77 סטאסקו כבש את שער השיוויון.

    [​IMG][​IMG]
    ב.68 טופטיר(איי פארו) 3-0 פ.ק. ונטספליס(לטביה)
    בדקה ה12 רימקוס שחקן נבחרת לטביה כבש את הראשון.בדקה ה24 כבש שער נוסף בדקה ה24.הנה בא לו השלישי, ושוב כרגיל זה מרגלי רימקוס בדקה ה67.

    [​IMG][​IMG]
    פ.צ. לבאדיה טאלין(אסטוניה) 0-0 בוהמיאנס דאבלין פ.צ.(אירלנד)

    [​IMG][​IMG]
    ב.36 טורסהאוון(איי פארו) 3-1 פ.ה.ק. מטאלורגס ליפייה(לטביה)
    סולוניצין כבש בדקה ה1 ולאחר 3 דקות דובראצ'וב כבש את השני.בדקה ה45 מידיורד צימק ל1-2.דובראצ'וב כבש את השלישי בדקה ה63 וקבע 1-3 ללטבים.

    [​IMG][​IMG]
    פ.צ. האקה ואלקאקוסקי(פינלנד) 1-2 פ.צ. אצלה אטלבורק(לוקסמבורג)
    בדקה ה2 נאנונן כבש את הראשון לפינים.17 דקות אח"כ הוא הוסיף את השני.בדקה ה25 כבש מן הנקודה גראטניך את השער המצמק של הלוקסמבורגים, שאולי יפתיעו בביתם עם 0-1 קטנטן ועלייה היסטורית גדולה.

    [​IMG][​IMG]
    פ.צ. טביליסי(גרוזיה) 0-1 פ.ק. שאמקיר(אזרבייג'אן)
    בדקה ה30 צ'לידזה כבש את השער היחיד במשחק, והעניק ניצחון לגרוזינים.

    [​IMG][​IMG]
    פ.צ. סנטה קולומה(אנדורה) 1-0 פ.ק. מודריצה(בוסניה הרצגובינה)
    וואסיץ' כבש בדקה ה54 את השער היחיד, דווקא האנדורים היו שמחים עם תיקו 0-0 שאליו היו קרובים כ"כ.

    [​IMG] [​IMG]
    י.א. אקראנס(איסלנד) 2-4 פ.צ. טאלינה ט.ו.מ.ק.(אסטוניה)
    לאוסון כבש בדקה ה6 לאיסלנדים.ת'ורדארסון כבש את השני בדקה ה36 לקראת סיום המחצית הראשונה.ביורנסון כבש בדקה ה53 את השלישי של האיסלנדים וקבע 0-3.בדקה ה58 כבש סקאגמן את שער החוץ לאסטונים.

    [​IMG][​IMG]
    האברפורדווסט קאונטי(ווילס) 1-0 פ.ה. האפנרפייארדר(איסלנד)
    בורגווארדט כבש בדקה ה74 את הראשון לאיסלנדים, שער חוץ חשוב להמשך.

    [​IMG][​IMG]
    פ.צ. ואדוץ(ליכטנשטיין) 0-1 לונגפורד טאון פ.צ.(אירלנד)
    בדקה ה73 פולרינו כבש לליכטנשטיינים, שעם ניצחון היום ישיגו לא מעט כבוד.

    [​IMG][​IMG]
    פ.צ. איליצ'בטס מאריפול(אוקראינה) 0-2 פ.צ. בנאנטס יראבן(ארמניה)
    בדקה ה54 זאקרליוקה כבש את הראשון לאוקראינים, שיש להם משחק לא קל בכלל.בדקה ה83 הוסיף זאקרליוקה את ה0-2 לאוקראינים, שאולי יעלו לשלב הבא.

    [​IMG][​IMG]
    פ.ק. סילקס קראטובו(מקדוניה) 1-0 נ.ק. מאריבור בראניק(סלובניה)
    קוואס בדקה ה63 כבש לסלובנים.

    [​IMG][​IMG]
    פ.צ. מארסקסלוק(מלטה) 1-0 נ.ק. פרימוריה(סלובניה)
    בדקה ה42 יוליץ' כבש את השער הראשון לסלובנים.

    [​IMG][​IMG]
    פ.צ. אוטלול גלאטי(רומניה) 0-4 ק.ס. דינאמו טירנה(אלבניה)
    בדקה ה10 נאגרו כבש את ה0-1 לרומנים.נאנו הוסיף את השני בדקה ה21.איאקוב כבש את השלישי בדקה ה30, ובדקה ה44 אפוסטול כבש את הרביעי.

    [​IMG][​IMG]
    א.ס. אומוניה ניקוסיה(קפריסין) 0-4 פ.ק. סלוגה יוגומגאנט סקופיה(מקדוניה)
    בדקה ה40 חראלומבוס כבש את הראשון לטובת הקפריסאים.בדקה ה47 קוסליי כבש את השני.בדקה ה83 מאקריס כבש את השלישי לאומוניה וכנראה גמר את הסיפור מבחינת המקדונים.בדקה ה90 מאקריס כבש גם את ברביעי לקפריסיאים, שכבר רואים את השלב הבא.

    [​IMG][​IMG]
    גלנטורן פ.צ.(צפון אירלנד) 2-2 א.ס. אליאנסי ואנטה(פינלנד)
    בדקה ה23 פארקהאוס כבש את הראשון לצפון אירים.בדקה ה53 סולהמאיינן השווה ל1-1.בדקה ה68 אדריאנו הברזילאי כבש לפינים והובילם ל1-2.

    [​IMG][​IMG]
    ס.ס. פאנארוסה(סאן מרינו) 5-1 פ.ק. ז'לזינקאר סראייבו(בוסניה הרצגובינה)
    כבר בדקה ה1 גראדיץ' כבש את הראשון לבוסנים.ראסצ'יץ' הוסיף את השני לאחר 4 דקות.בדקה ה10 ראסצ'יץ' הוסיף אחד נוסף וזה כבר 0-3.בדקה ה32 קאריץ' עשה 0-4.בדקה ה79 וורסאייביץ' כבש את החמישי לזכות הבוסנים.והנה לו גם שער של הקבוצה מסן מרינו בדקה ה85.
     
    נערך לאחרונה ב: ‏16/7/04
  9. Juda

    Juda Member

    הצטרף ב:
    ‏12/7/04
    הודעות:
    122
    לייקים שהתקבלו:
    0
    עכשיו אנו עם משחק הגומלין בסיבוטב המוקדמות הראשון של גביע אופ"א.
    לאחר סיבוב זה נדע מיהן 25 הקבוצות המאושרות שתעפלנה לשלב הבא.
    משחק אחד ישוחק ביום שלישי ה27 ליולי ו24 משחקים ישוחקו ב29 ליולי יום חמישי.
    השעון ע"פ שעון ישראל.


    המשחק ב27 ליולי-

    [​IMG][​IMG]
    בוהמיאנס דאבלין פ.צ.(אירלנד) - פ.צ. לבאדיה טאלין(אסטוניה)
    (משחק 1: 0-0)
    21:45
    27 יולי 2004
    19:45 (שעה מקומית)
    דאלימאונט פארק - דאבלין


    משחקי ה29 ליולי-

    [​IMG][​IMG]
    פ.צ. שחטיור סוליגורסק(בלארוס) - פ.צ. ניסטרו אוטאצ'י(מולדובה)
    (משחק 1: 1-1)
    17:30
    29 יולי 2004
    17:30 (שעה מקומית)
    טראקטור - מינסק

    [​IMG][​IMG]
    פ.ק. ונטספליס(לטביה) - ב.68 טופטיר(איי פארו)
    (משחק 1: 0-3)
    18:00
    29 יולי 2004
    18:00 (שעה מקומית)
    ונטספליס - ונטספליס

    [​IMG][​IMG]
    פ.91 דידלאנג'(לוקסמבורג) - פ.ק. אקרנאס פאנוויצ'יס וילניוס
    (משחק 1: 1-0)
    19:00
    29 יולי 2004
    18:00 (שעה מקומית)
    יוש נוסבאום - דידלאנג'

    [​IMG][​IMG]
    פ.ק. ז'לזניקאר סארייבו(בוסניה הרצגובינה) - ס.ס. פאנארוסה(סן מרינו)
    (משחק 1: 1-5)
    19:00
    29 יולי 2004
    18:00 (שעה מקומית)
    גרבאביצה - סארייבו

    [​IMG][​IMG]
    פ.ק. שאמקיר(אזרבייג'אן) - פ.צ. טביליסי(גרוזיה)
    (משחק 1: 1-0)
    16:00
    29 יולי 2004
    18:00 (שעה מקומית)
    שאמקיר - שאמקיר

    [​IMG][​IMG]
    פ.צ. טאלינה ט.ו.מ.ק.(אסטוניה) - י.א. אקראנס(איסלנד)
    (משחק 1: 4-2)
    18:00
    29 יולי 2004
    18:00 (שעה מקומית)
    קאדריוג - טאלין

    [​IMG][​IMG]
    פ.צ. אצלה אטלבורק(לוקסמבורג) - פ.צ. האקה ואלקאקוסקי(פינלנד)
    (משחק 1: 2-1)
    19:00
    29 יולי 2004
    18:00 (שעה מקומית)
    דאייך - אטלברוק

    [​IMG][​IMG]
    פ.ק. מודריצה(בוסניה הרצגובינה) - פ.צ. סנטה קולומה(אנדורה)
    (משחק 1: 0-1)
    19:00
    29 יולי 2004
    18:00 (שעה מקומית)
    נובי גראדסקי - יוגלייביק

    [​IMG][​IMG]
    א.ס. אליאנסי ואנטה(פינלנד) - גלנטורן פ.צ.(צפון אירלנד)
    (משחק 1: 2-2)
    19:00
    29 יולי 2004
    19:00 (שעה מקומית)
    פוהיולה - ואנטה

    [​IMG][​IMG]
    פ.ק. קארבאך אגדם(אזרבייג'אן) - פ.ק. דוקלה באנסקה ביסטריצה(סלובקיה)
    (משחק 1: 3-0)
    17:00
    29 יולי 2004
    19:00 (שעה מקומית)
    שאפה - באקו

    [​IMG][​IMG]
    פ.ק. ז'לגיריס וילניוס(ליטא) - פורטדאון פ.צ.(צפון אירלנד)
    (משחק 1: 2-2)
    19:00
    29 יולי 2004
    19:00 (שעה מקומית)
    ז'לגיריס - וילניוס

    [​IMG][​IMG]
    נ.ק. פרימוריה(סלובניה) - פ.צ. מארסאקסקלוק(מלטה)
    (משחק 1: 0-1)
    20:00
    29 יולי 2004
    19:00 (שעה מקומית)
    שפורטני פארק - נובה גוריצה

    [​IMG][​IMG]
    ק.ס. דינאמו טירנה(אלבניה) - פ.צ. אוטלול גלאטי(רומניה)
    (משחק 1: 4-0)
    20:00
    29 יולי 2004
    19:00 (שעה מקומית)
    קמאל סטאפה - טירנה

    [​IMG][​IMG]
    לונגפורד טאון פ.צ.(אירלנד) - פ.צ. ואדוץ(ליכטנשטיין)
    (משחק 1: 1-0)
    21:00
    29 יולי 2004
    19:00 (שעה מקומית)
    טולקה פארק - דאבלין

    [​IMG][​IMG]
    פ.ה. האפנרפייארדר(איסלנד) - האברפורדווסט קאונטי(ווילס)
    (משחק 1: 0-1)
    22:15
    29 יולי 2004
    19:15 (שעה מקומית)
    קאפלקריקאוולור - האפנרפייארדר

    [​IMG][​IMG]
    לאנסנאפרייד א.פ.צ.(ווילס) - אוסטרס י.פ.(שבדיה)
    (משחק 1: 2-0)
    21:30
    29 יולי 2004
    19:30 (שעה מקומית)
    הרייסקורס גראונד - רקסהאם

    [​IMG][​IMG]
    קיספט הונבד פ.צ.(הונגריה) - פ.צ. מיקה אשטרק(ארמניה)
    (משחק 1: 0-1)
    21:00
    29 יולי 2004
    20:00 (שעה מקומית)
    יולוי אוטי - בודפאשט

    [​IMG][​IMG]
    פ.ה.ק. מטאלורגס ליפייה(לטביה) - ב.36 טורסהאוון(איי פארו)
    (משחק 1: 1-3)
    20:00
    29 יולי 2004
    20:00 (שעה מקומית)
    דאוגבה - ריגה

    [​IMG][​IMG]
    פ.ק. סלוגה יוגומגאנט סקופיה(מקדוניה) - א.ס. אומוניה ניקוסיה(קפריסין)
    (משחק 1: 4-0)
    21:00
    29 יולי 2004
    20:00 (שעה מקומית)
    גראדסקי - סקופיה

    [​IMG][​IMG]
    פ.צ. בירקירקרה וולטה(מלטה) - פ.ק. פרטיזני טירנה(אלבניה)
    (משחק 1: 4-2)
    21:00
    29 יולי 2004
    20:00 (שעה מקומית)
    טה' קאלי - טה' קאלי

    [​IMG][​IMG]
    פ.צ. בנאנטס יראבן(ארמניה) - פ.צ. איליצ'בטס מאריפול(אוקראינה)
    (משחק 1: 2-0)
    18:00
    29 יולי 2004
    20:00 (שעה מקומית)
    רפובליקאן - יראבן

    [​IMG] [​IMG]
    נ.ק. מאריבור בראניק(סלובניה) - פ.ק. סילקס קראטובו(מקדוניה)
    (משחק 1: 0-1)
    20:00
    29 יולי 2004
    20:00 (שעה מקומית)
    ליודסקי וורט - מאריבור

    [​IMG][​IMG]
    פ.צ. דינאמו טביליסי(גרוזיה) - פ.צ. ב.א.ט.ה בוריסוב(בלארוס)
    (משחק 1: 2-3)
    21:00
    29 יולי 2004
    20:00 (שעה מקומית)
    בוריס פאיצ'דזה - טביליסי

    [​IMG][​IMG]
    פ.צ. טיראספול(מולדובה) - פ.צ. שיראק גיומרי(ארמניה)
    (משחק 1: 1-2)
    20:00
    29 יולי 2004
    20:00 (שעה מקומית)
    שאריף - טיראספול
     
  10. Juda

    Juda Member

    הצטרף ב:
    ‏12/7/04
    הודעות:
    122
    לייקים שהתקבלו:
    0
    המשחק של ה27 ליולי-

    הקבוצה המודגשת עלתה לשלב הבא..

    [​IMG][​IMG]
    בוהמיאנס דאבלין פ.צ.(אירלנד) 3-1 פ.צ. לבאדיה טאלין(אסטוניה)
    (סה"כ: 3-1)
    ספאוסקאס הליטאי בקבוצה האסטונית כבש בדקה ה9 את השער חוץ החשוב ללבאדיה.קרו השווה ל1-1 בדקה ה54.טסלנוקוב כבש בדקה ה67 את השער השני לאסטונים שמבטיח להם עלייה.גסלנוקוב כבש את ה3 בדקה ה69.
     
    נערך לאחרונה ב: ‏28/7/04
  11. E-tam-R

    E-tam-R Member

    הצטרף ב:
    ‏15/5/04
    הודעות:
    703
    לייקים שהתקבלו:
    0
    Juda סחטיין על ההשקעה שלך פה!! [​IMG] :aaa021:
     
  12. bristolrovers_fan

    bristolrovers_fan Member

    הצטרף ב:
    ‏8/7/04
    הודעות:
    188
    לייקים שהתקבלו:
    0
    בכל הנוגע לעידכונים של הצמפיונס וגביע אופא:
    JUDA IS THE BEST!!!
     
  13. עומר

    עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

    הצטרף ב:
    ‏3/8/02
    הודעות:
    19,117
    לייקים שהתקבלו:
    782
    צ'פוסקאס (9), צלנוקוב (67) ודובידנאס (77) כבשו שלושה שערים חשובים, ללבאדיה טאלין, יריבת מכבי ת"א בגביע אופ"א לפני שנתיים, שניצחה את בוהמיאנס, לה כבש גלן קרו (55), כדי לנצח 1:3 במשחק, ובסיכום, ולעלות לשלב המוקדמות השני בגביע אופ"א. ההגרלה ביום שישי.

    שאר משחקי הגומלין מחר.
     
  14. Juda

    Juda Member

    הצטרף ב:
    ‏12/7/04
    הודעות:
    122
    לייקים שהתקבלו:
    0
    משחקי ה29 ליולי-

    [​IMG]משחק מתקיים כרגע.

    הקבוצה המודגשת עלתה לשלב הבא...

    [​IMG][​IMG]
    פ.צ. שחטיור סוליגורסק(בלארוס) 2-1 פ.צ. ניסטרו אוטאצ'י(מולדובה)
    (סה"כ: 3-2)
    טיכונצ'יק כבש את השער הראשון לבלארוסים בדקה ה6.בדקה ה25 באלוסוב כבש שער עצמי והשווה את התוצאה ל1-1.בדקה ה88 פוגרבאן כבש את השער המנצח למולדבים.

    [​IMG][​IMG]
    פ.ק. ונטספליס(לטביה) 0-8 ב.68 טופטיר(איי פארו)
    (סה"כ: 0-11)
    בדקה ה16 ביצקה כבש את הראשון ללטבים.סטוקלניס כבש בדקה ה33 את השער השני.רימקוס כבש את השער השלישי בדקה ה43.ראחביאשווילי כבש בדקה ה48 את השער הרביעי.סמירנובס כבש בדקה ה56 את החמישי.בדקה ה71 בוטריקס כבש את השער ה6 ללטבים.קרוהמרס הוסיף את ה7 בדקה ה85.אגאפונובס כבש את ה8 בדקה ה88 וזה הסתיים ב0-8 ענקי.

    [​IMG][​IMG]
    פ.91 דידלאנג'(לוקסמבורג) 2-1 פ.ק. אקרנאס פאנוויצ'יס וילניוס(ליטא)
    (סה"כ: 3-1)
    סאבנאס כבש בדקה ה3 את השער לליטאים.מאיוש כבש בדקה ה48 את השער השני לליטאים.בדקה ה89 צמיקו הלוקסמבורגים ל1-2, אך זה לא עזר.

    [​IMG][​IMG]
    פ.ק. ז'לזניקאר סארייבו(בוסניה הרצגובינה) 0-4 ס.ס. פאנארוסה(סן מרינו)
    (סה"כ: 1-9)
    קאייטץ כבש בדקה ה22 את הראשון לבוסנים.בדקה ה33 מוחארמוביץ' כבש את ה2.ראסיץ' כבש בדקה ה41 את ה3.בדקה ה58 ראסיץ' כבש שער נוסף, וזה הסתיים עם רביעייה בלבד.

    [​IMG][​IMG]
    פ.ק. שאמקיר(אזרבייג'אן) 4-1 פ.צ. טביליסי(גרוזיה)
    (סה"כ: 5-1)
    צ'לידזה כבש בדקה ה26 את הראשון לגרוטזינים.מיקורדזה כבש בדקה ה39 את ה2.בדקה ה79 כבש מיקורדזה את ה3.קווארסטיליאה כבש בדקה ה84 את השער ה4.גאכראמאן כבש בדקה ה90 שער מצמק וזה הסתיים ב1-4 לטביליסי.

    [​IMG][​IMG]
    פ.צ. טאלינה ט.ו.מ.ק.(אסטוניה) 2-1 י.א. אקראנס(איסלנד)
    (סה"כ: 5-3)
    ביורנסון כבש בדקה ה43 שער ראשון לאיסלנדים.

    [​IMG][​IMG]
    פ.צ. אצלה אטלבורק(לוקסמבורג) 3-1 פ.צ. האקה ואלקאקוסקי(פינלנד)
    (סה"כ: 5-2)
    בדקה ה1 כבש מיפכו את השער הראשון ללוקסמבורגים.בדקה ה9 ריסטילה כבש את שער השיוויון.טארהוב האסטוני כבש את ה2 לפינים בדקה ה47.אינאנן בדקה ה63 כבש את ה3 וגמר את הסיפור מבחינת הפינים.

    [​IMG][​IMG]
    פ.ק. מודריצה(בוסניה הרצגובינה) 0-3 פ.צ. סנטה קולומה(אנדורה)
    (סה"כ: 0-2)
    ליוביצ'יץ' כבש בדקה ה36 את השער הראשון.נובאקוביץ' בדקה ה66 כבש את השער השני.פאביץ' בדקה ה89 כבש את ה3 וסיים לבסוף את הסיפור.

    [​IMG][​IMG]
    א.ס. אליאנסי ואנטה(פינלנד) 2-1 גלנטורן פ.צ.(צפון אירלנד)
    (סה"כ: 4-3)
    אדריאנו כבש בדקה ה38 את השער לפינים.מקאליון כבש בדקה ה71 את השיוויון.ובדקה ה81 ניקסון העניק ניצחון מדהים לצפון אירים שמזה הרבה זמן עוברים שלב.

    [​IMG][​IMG]
    פ.ק. קארבאך אגדם(אזרבייג'אן) 1-0 פ.ק. דוקלה באנסקה ביסטריצה(סלובקיה)
    (סה"כ: 4-0)
    קאבארוב כבש שער עצמי בדקה ה61, ובכך העניק ניצחון לסלובקים.

    [​IMG][​IMG]
    פ.ק. ז'לגיריס וילניוס(ליטא) 0-2 פורטדאון פ.צ.(צפון אירלנד)
    (סה"כ: 2-4)
    בדקה ה5 מיקוצ'קיס כבש את השער ה1 לליטאים.קאושפאדאס כבש בדקה ה18 שער נוסף לליטאים ובכך סיים את הסיפור.

    [​IMG][​IMG]
    נ.ק. פרימוריה(סלובניה) 0-2 פ.צ. מארסאקסקלוק(מלטה)
    (סה"כ: 0-3)
    בדקה ה12 כבש יוליץ' כבר את הראשון לסלובנים.מילוש כבש לאחר 2 דקות בלבד את השער השני.

    [​IMG][​IMG]
    ק.ס. דינאמו טירנה(אלבניה) 4-1 פ.צ. אוטלול גלאטי(רומניה)
    (סה"כ: 8-1)
    דאניצ'ו כבש בדקה ה15 מן הנקודה את השער הראשון.קורי השווה בדקה ה18 ל1-1.ב1-2 הגיע בדקה ה31 מרגלו של רוהאט.אלדיאה כבש בדקה ה67 את השער ה3.הרביעי הגיע שוב מרגלו של דאניצ'ו בדקה ה79.ניצחון ענקי לרומנים.

    [​IMG][​IMG]
    לונגפורד טאון פ.צ.(אירלנד) 3-2 פ.צ. ואדוץ(ליכטנשטיין)
    (סה"כ: 4-2)
    צארן כבש בדקה ה4 את השער היחיד במשחק, השאלה העולה האם הקבוצה מליכטנשטיין תעבור לשלב הבא בתולדותיה?בורגמייר כבש בדקה ה49 את ה2, וה0-3 הגיע כבר בדקה ה55 משער של וואלאר.פיטצג'ארלד כבש את המצמק לאירים בדקה ה86.בדקה ה88 פרגוסון כבש את השני, אך זה כבר לא עזר לאירים.

    [​IMG][​IMG]
    [​IMG]פ.ה. האפנרפייארדר(איסלנד) 1-1 האברפורדווסט קאונטי(ווילס)
    (סה"כ: 1-2)
    בורגוארדט כבש בדקה ה20 את הגול הראשון לאיסלנדים.היקס לאחר דקה השווה ל1-1.

    [​IMG][​IMG]
    [​IMG]לאנסנאפרייד א.פ.צ.(ווילס) 1-0 אוסטרס י.פ.(שבדיה)
    (סה"כ: 3-0)
    סאדרחוויסט כבש בדקה ה11 את הראשון לשבדים.

    [​IMG][​IMG]
    קיספט הונבד פ.צ.(הונגריה) 1-1 פ.צ. מיקה אשטרק(ארמניה)
    (סה"כ: 1-2)
    שאחגלדיאן כבש לארמנים שער חוץ יקר עם הרבה תקווה בדקה ה41.באביק בדקה ה48 השווה ל1-1.

    [​IMG][​IMG]
    פ.ה.ק. מטאלורגס ליפייה(לטביה) 8-1 ב.36 טורסהאוון(איי פארו)
    (משחק 1: 2-11)
    דוברצ'ובס כבש בדקה ה2 את ה0-1.בדקה ה18 קאסטאסונובס כבש את ה0-2.ה3 הגיע בדקה ה29 משער של סולוניצ'ין הפולני.ומאז המשחק הוא אך ורק של קאסטאסונובס שכבש בדקה ה30 ובדקהה34 ובדקה ה42 שלושער שמסתכמים לו ברביעייה.יואנסן צימק בדקה ה73 ל1-6.בדקה ה77 לוקאשאביקוס כבש את ה7.ובדקה ה79 גראביס הוסיף עוד אחד.

    [​IMG][​IMG]
    פ.ק. סלוגה יוגומגאנט סקופיה(מקדוניה) 4-1 א.ס. אומוניה ניקוסיה(קפריסין)
    (סה"כ: 8-1)
    גאוניאוריקוס כבש את השער הראשון לקפריסאים בדקה ה10.מיחילוביץ' כבש את השער השני לאומוניה בדקה ה50.בדקה ה69 זה כבר 0-3 כשהגול שייך לקאיאפאס.נוהיי צימק בדקה ה84 ל1-3, אך בדקה ה90 גאוניאוריקוס כבש את ה4 לקפריסאים שעולים שלב.

    [​IMG][​IMG]
    פ.צ. בירקירקרה וולטה(מלטה) 1-2 פ.ק. פרטיזני טירנה(אלבניה)
    (סה"כ: 5-4)
    ביליקבאשי כבש בתוספת הזמן של המחצית הראשונה לאלבנים שער חוץ שמבטיח כנראה עלייה.זאהרה כבש בדקה ה56 את השיוויון.דרונקה כבש בדקה ה84 את השער השני למלטזים, שהיו צריכים עוש שער כדי לעלות.

    [​IMG][​IMG]
    פ.צ. בנאנטס יראבן(ארמניה) 2-0 פ.צ. איליצ'בטס מאריפול(אוקראינה)
    (משחק 1: 4-0)
    קראסנופרוב כבש בדקה ה10 את השער הראשון לאוקראינים.בדקה ה30 כבש יאסין את השער השני, והעניק עלייה למאריפול.

    [​IMG] [​IMG]
    נ.ק. מאריבור בראניק(סלובניה) 1-2 פ.ק. סילקס קראטובו(מקדוניה)
    (סה"כ: 1-2)
    יאליץ' כבש בדקה ה5 כבר את השער לסלובנים.ריסטיץ' כבש למקדונים בדקה ה75 את השיוויון שלא עזר.

    [​IMG][​IMG]
    פ.צ. דינאמו טביליסי(גרוזיה) 0-1 פ.צ. ב.א.ט.ה בוריסוב(בלארוס)
    (סה"כ: 2-4)
    קבירקבאליה כבש את השער היחיד במשחק בדקה ה87 והעלה את הגרוזינים לשלב הבא.

    [​IMG][​IMG]
    פ.צ. טיראספול(מולדובה) 0-2 פ.צ. שיראק גיומרי(ארמניה)
    (סה"כ: 1-4)
    קורנינקוב כבש בדקה ה10 את הראשון למולדובנים.נאסטארוק כבש את ה0-2 בדקה ה75 ובכך מעלה את טיראספול לשלב הבא.
     
    נערך לאחרונה ב: ‏29/7/04
  15. עומר

    עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

    הצטרף ב:
    ‏3/8/02
    הודעות:
    19,117
    לייקים שהתקבלו:
    782
    בנוסף לקבוצות שלנו אשר נעקוב אחריהן במפעל, אני ממליץ לעקוב אחר הנציגה השוודית אוסטר איי.אף, אשר ירדה לליגה השניה בעונה שעברה, אך זכתה במקומה בזכות הפייר פליי, היא עלתה לשלב המוקדמות השני אחרי ניצחון 1:4 בסיכום המשחקים את לאנסנאפרייד הוולשית...שווה לעקוב.

    [​IMG]

    היום, 15:00 שעון ישראל, ייכנסו להגרלה של סיבוב המוקדמות השני של גביע אופ"א נציגותינו, מחזיקת הגביע הפועל בני סכנין, ומכבי פ"ת (פעם ראשונה בתולדותיהן), שנתנה את עונת השיא שלה מבחינתה בשנה שעברה ותשתתף לראשונה בגביע אופ"א, אחרי שהשיגה את המקום השלישי (ואף הביאה לטדי במחזור הסיום לא פחות מ-2,500 צופים...כל הכבוד גם לנתון המזהיר הזה. )

    [​IMG]

    [​IMG]

    היום בבוקר, תחלק אופ"א את שתי הקבוצות לבתים גיאוגרפים, בעלי 6 קבוצות, שמתוכן תבוא היריבה של כל אחת מהן, כאשר הנציגות שלנו מדורגות. במידה ומכבי חיפה לא תצליח להעפיל לליגת האלופות, היא תדורג בסיבוב הראשון של גביע אופ"א.

    ----------

    אגב, עד עתה, מכבי ת"א מכרה 1,800 כרטיסים למשחק הגומלין מול HJK הלסינקי, שיערך ביום רביעי הבא באיצטדיון בלומפילד בשעה 20:30, וישודר בשידור ישיר בספורט 5+. בקבוצה מאמינים, שאם ההיענות לכרטיסים תימשך בקצב הזה, יהיו בבלומפילד 15,000 אלף צופים. אני האמת בספק, גם כי אני מכיר לעומק את הקהל של מכבי, וגם כי אני מאמין שיהיו בין 7 ל-10 אלף צופים במגרש. נקווה שמכבי תעבור ותצליח, אמן.
     

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!