צרפת 2013/14 - קרב העשירות החדשות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י HapoelFan, ‏9/8/13.

מצב נושא:
הנושא נעול.
 1. Franco

  Franco מנהל ראשי מנהל מנהל ראשי

  הצטרף ב:
  ‏15/10/07
  הודעות:
  22,750
  לייקים שהתקבלו:
  2,197
  ושחאמס יצא היא הצליחה לכבוש עם ריבייר בפנים... אוקאמפוס וקאראסקו מההפתעות הנעימות של פתיחת העונה, ילדים מוכשרים שממשיכים לקבל קרדיט (מוצדק) למרות הרכש היקר, גם אם תפסו משחק חלש.

   
 2. idans10

  idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל מנהל כללי

  הצטרף ב:
  ‏30/1/09
  הודעות:
  15,572
  לייקים שהתקבלו:
  1,921
  היא גם יכולה לכבוש בטעות מבלי להגיע למצבים, זו לא הנקודה. ברור שהם מוכשרים, הם צעירים וכנראה תפסו יום חלש. מצד שני, הם גם צריכים להבין שאי אפשר בכל התקפה לנסות ולעבור 4 מגינים, זה לא עובד ככה. יש להם קבוצה מפוצצת בכישרון שיכולה להציג יכולת הרבה יותר טובה ממה שהציגה עד עכשיו בשלושה משחקים. אני מניח שזה ייקח קצת זמן, הם קבוצה חדשה למרות השחקנים המצויינים אינדיווידואלית.
   
 3. Franco

  Franco מנהל ראשי מנהל מנהל ראשי

  הצטרף ב:
  ‏15/10/07
  הודעות:
  22,750
  לייקים שהתקבלו:
  2,197
  והיכולת האישית שלהם על הקו היא זו שייצרה את מרבית המצבים של מונאקו עד כה העונה. לחאמס לא יהיה פשוט העונה, הוא יצטרך להיאבק על הדקות כי כמו שזה נראה בינתיים לא הסכום ששולם עליו יביא לו את ההרכב והדקות במגרש. השילוב של שלושת הצעירים ביחד יכול לעבוד, למרות האנמיות היחסית במחזור הפתיחה עד להכנסתו של ריבייר במקום חאמס.
   
 4. idans10

  idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל מנהל כללי

  הצטרף ב:
  ‏30/1/09
  הודעות:
  15,572
  לייקים שהתקבלו:
  1,921
  הבעיה שלי היא דווקא לא עם חאמס והשילוב שלו. ברור שהוא צריך להאבק על הדקות שלו כמו כל אחד שם. הבעיה שלי היא דווקא עם פאלקאו, שצריך לרדת עד 30-40 מטר מהשער כדי לקבל כדור ואז מה? תקוע. שלא תבין אותי לא נכון, הם לא היחידים שעליהם נופלת האחריות לשתף גם את ריבייר ופאלקאו, אבל זה קצת אבסורדי שבשלושה משחקים חלוץ כמו פאלקאו שאמור לחיות מהכדורים שיכניסו לו, בקושי מגיע להזדמנויות בגלל מחסור בכדורים ובעצם כבש עד עכשיו מטעות בהגנה ועוד פנדל אחד. כשאני מדבר על הקישור של מונאקו זה אוקאמפוס, קאראסקו, טולאלאן, חאמס, כולם. לכל אחד יש ים של כישרון, יש להם שני חלוצים מצויינים, עכשיו התפקיד של רניירי זה להדביק את הכל ביחד שיעבדו אחד בשביל השני ולא שכל אחד ינסה את מזלו בדריבל ושהחלוצים יחיו על פירורים.
   
 5. Franco

  Franco מנהל ראשי מנהל מנהל ראשי

  הצטרף ב:
  ‏15/10/07
  הודעות:
  22,750
  לייקים שהתקבלו:
  2,197
  למרות מטח השערים האחרון שלו אני לא חושב שהשותף של פאלקאו הוא מצוין, ובגלל זה אני חושב שהמערך מהמשחק הראשון, עד ליציאתו של חאמס, הוא הטוב ביותר נכון לעכשיו. בהתחלה חשבתי שעדיף שישותף עוד חלוץ וחאמס יעבור לקו במקום אחד מהילדים, ראניירי שיתף על חשבונו של חאמס בינתיים, אבל אני אוהב את המשחק הורטיקאלי של קאראסקו ואוקאמפוס ואני רואה את הקולומביאני מצליח באמצע מתחת לפאלקאו. אני חושב שהצמד בקווים יאכיל את פאלקאו הרבה כדורים העונה, בכל שילוב בין קאראסקו, אוקאמפוס או חאמס שם, אבל ברור שכרגע זה עוד קצת חורק ולראניירי יש עבודה רבה לפניו.

  הגול מהטעות של ההגנה הגיע ממהלך של אוקאמפוס בקו, אני חושב שגם הפנדל, ככה שאי אפשר להאשים את הילד שהוא לא דואג לפאלקאו [​IMG]
   
 6. idans10

  idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל מנהל כללי

  הצטרף ב:
  ‏30/1/09
  הודעות:
  15,572
  לייקים שהתקבלו:
  1,921
  לא יודע אם הוא מצויין, אבל כן רואים שיש לילד כישרון. בכל מקרה, למרות מטח השערים שלו, לא חושב שרניירי היה משאיר יותר מדי את חאמס בחוץ על חשבון ריבייר. גם אני כמוך חושב שהמערך שפתח את העונה הוא הטוב ביותר, כשחאמס כעושה משחק ושני הילדים בצדדים. בעוד שקאראסקו מוכשר, אוקאמפוס לטעמי הופך תוך שנתיים לאחד השחקנים הטובים בעולם בקצב הזה, פשוט תענוג לראות אותו משחק. הם כ"כ מהירים ויכולת הכידרור שלהם גבוהה, רק שלפעמים חסר להם האולי פס נוסף למישהו במצב טוב יותר במקום הבעיטה או דריבל נוסף. אבל זה גם לא נכון לשפוט אותם שאנחנו עוד לא חודש בפתיחת העונה. מעניין אותי רק לדעת איפה הוא ישלב את מוטיניו, כי קשה לי להאמין שהוא ישחק עם קשר אחורי אחד ואז נראה לי שכנראה קאראסקו יקריב את מקומו, למרות שאם ימשיך ביכולת שלו, לרניירי יהיה כאב ראש רציני.
   
  נערך לאחרונה ב: ‏24/8/13
 7. Muurad

  Muurad Member

  הצטרף ב:
  ‏31/8/10
  הודעות:
  6,560
  לייקים שהתקבלו:
  58
 8. JohnTerry26

  JohnTerry26 Member

  הצטרף ב:
  ‏10/3/11
  הודעות:
  4,879
  לייקים שהתקבלו:
  762
  סעיף מיוחד בחוזה של קונדוגביה במונאקו: סעיף שחרור של 30 מיליון יורו אך ורק לריאל מדריד!
  מישהו הבין למה הוא לא חתם שם כבר העונה? הרי יש התעניינות אם הוא ביקש סעיף כזה.   
 9. Muurad

  Muurad Member

  הצטרף ב:
  ‏31/8/10
  הודעות:
  6,560
  לייקים שהתקבלו:
  58
  תחרות? לצבור עוד ניסיון? לחכות שצ'אבי אלונסו יעזוב?

  סה"כ לדעתי העניין הזה טוב לכל הצדדים, אם אכן יש דברים בגו.
   
 10. OriRR

  OriRR Member

  הצטרף ב:
  ‏30/6/12
  הודעות:
  2,029
  לייקים שהתקבלו:
  0
  הכושר הנהדר עד כה העונה של חלוץ מארסיי אנדרה פייר ג'יניאק לא נעלם מעיניו של המאמן הלאומי והיום הודיע דידייה דשאן על זימונו של החלוץ לנבחרת צרפת לצמד המשחקים מול גאורגיה ובלארוס. דשאן הוא גם זה שהביא את ג'יניאק למארסיי.

  שיהיה לו בהצלחה. נותן עד עכשיו פתיחת עונה נהדרת (כבש בכל המשחקים עד עכשיו) וביחד עם פאייט הוא השחקן הטוב ביותר. ההגנה הנהדרת של שנה שעברה אפילו נראית יותר טוב ונראה שעשינו רכישות בינגו. גם מבחינה התקפית ומבחינת המשחק יש שיפור, יותר תוקפים, משחק יותר מעניין. לדעתי אנחנו מסוגלים ללכת עד הסוף ראש בראש עם פריז ומונאקו.

   
 11. JohnTerry26

  JohnTerry26 Member

  הצטרף ב:
  ‏10/3/11
  הודעות:
  4,879
  לייקים שהתקבלו:
  762
  ברור שהסיבות ברורות ללמה הוא לא יהיה חלק מהסגל של ריאל כבר העונה, אבל במקרים כאלו בדיוק משאילים שחקן. אולי הם לא סגורים עליו בעצם או רוצים לראות איך יראה הקישור הקיים העונה, זה ההסבר שאני חשבתי עליו.
   
 12. OriRR

  OriRR Member

  הצטרף ב:
  ‏30/6/12
  הודעות:
  2,029
  לייקים שהתקבלו:
  0
  [​IMG]

  מחזור מס' 4 בליגה הצרפתית


  המחזור שעבר:
  בשני המשחקים הראשונים שלה בליגה מונאקו הצליחה להרשים, היא שיחקה כדורגל יפה וניצחה במגרשים קשים. אך במחזור השלישי למרבה ההפתעה (והצער) הגיע משחק חלש להחריד של הקבוצה מול טולוז. שתי הקבוצות נפרדו בתיקו 0:0 משעמם, לא פתיחת המחזור הכי נעימה לחובבי הליגה. למחרת אחה"צ נפגשה מארסיי (עוד קבוצה שהרשימה בשני משחקיה הראשונים) ולמרות שלקח לה כמעט 83 דקות לכבוש בסופו של דבר היא עשתה את זה וניצחה את ולנסיין 1:0 משער של ג'יניאק. מאור מליקסון פתח בהרכב והוחלף בדקה ה 65. יותר מאוחר ניצחה בורדו 1:0 את באסטיה. עוד באותו זמן התקיימו משחקים נוספים; ראן ניצחה בביתה 2:1 את אוויאן, העולה החדשה גנגאן ניצחה לראשונה העונה 2:0 את לוריין, מונפלייה גברה 2:1 על סושו וההפתעה הגדולה של המחזור הגיעה מליון שם ריימס ניצחה את ליון 1:0. אלירן עטר פתח בהרכב, היה פעיל במשחק והוחלף בדקה ה 70. למחרת בצהריים הפסידה סנט אטיין (לראשונה העונה) לליל 1:0. אז'קסיו וניס סיימו בתיקו 0:0. המשחק המרכזי היה בין פריז סן ז'רמן לבין נאנט. הפריזאים שחוו פתיחת עונה בינונית ומטה הצליחו לכבוש כבר אחרי 24 דקות מרגליו של אדינסון קבאני, נאנט השוותה בתחילת המחצית השנייה משער עצמי של בלם פ.ס.ז' אלכס ורק 17 דקות לסוף המשחק החזירו הביתיים את היתרון משער של לאבצי. ניצחון ראשון העונה לפ.ס.ז', ניצחון שבוודאי מוריד מעט לחץ מכתפיו של המאמן החדש, לוראן בלאן.


  [​IMG]
  אנדרה פייק ג'יניאק חוגג אחרי השער. החלוץ החם של הליגה מקווה להמשיך את הכושר טוב גם מול מונאקו החזקה

  [​IMG]
  מזל שלא בא קהל. 0:0 משעמם בין מונאקו לטולוז

  [​IMG]
  הגיע הזמן, ניצחון ראשון לפריס סן ז'רמן. בשבת תקווה להמשיך לנצח גם בבית מול גנגאן


  המחזור הקרוב:
  המחזור הרביעי ייפתח מחר בצהריים עם אוויאן שתארח את ליון שמגיעה אחרי הפסד מפתיע במחזור הקודם. כמה שעות מאוחר יותר גנגאן תצא למשחק חוץ קשה מול פ.ס.ז' שהשיגה את הניצחון הראשון שלה העונה רק במחזור הקודם. בערב נקבל עוד חמישה משחקים; באסטיה תארח את טולוז שלא מרשימה כ"כ עד כה העונה. ולנסיין עם מאור מליקסון תצא ללוריין ואלירן עטר וריימס יארחו את את נאנט. ראן וליל שניצחו במחזור הקודם יפגשו וסושו תארח את אז'קסיו. ביום ראשון יתקיימו עוד שלושה משחקים; תחילה תארח סנט אטיין את בורדו למשחק מסקרן מאוד בין שתי קבוצות שפתחו את העונה בצורה טובה. אחה"צ תארח ניס את מונפלייה ובעשר בלילה נקבל את ה-משחק של המחזור כשמארסיי (שעדיין מושלמת העונה) תארח בסטאד ולודרום את מונאקו למשחק צמרת לוהט.


  רשימת המשחקים המלאה:

  שבת, 15:00
  אוויאן - ליון

  שבת, 18:00
  פריז סן ז'רמן - גנגאן

  שבת, 21:00
  באסטיה - טולוז
  לוריין - ולנסיין
  ריימס - נאנט
  ראן -ליל
  סושו - אז'קסיו

  ראשון, 15:00
  סנט אטיין - בורדו

  ראשון, 18:00
  ניס - מונפלייה

  ראשון, 22:00
  אולימפיק מארסיי - מונאקו


  שידורי המשחקים בארץ:
  אוויאן - ליון (שבת, שידור ישיר החל מ 14:55 בערוץ ONE)
  פריז סן ז'רמן - גנגאן (שבת, שידור ישיר החל מ 17:55 בערוץ ONE)
  ריימס - נאנט (שבת, שידור ישיר החל מ 20:55 בערוץ ONE)
  אולימפיק מארסיי - מונאקו (ראשון, שידור ישיר החל מ 21:55 בערוץ ONE)

  שידורים למשחקים נוספים אפשר יהיה למצוא כאן בסמוך לשעת המשחק.


  שאלת השבוע ::
  במחזור הקרוב אנחנו נקבל לראשונה העונה משחק מרכזי בין שתי קבוצות שאמורות להתמודד על האליפות העונה. מארסיי פתחה את העונה עם שלושה ניצחונות משלוש משחקים. חלק גדול מהפתיחה המצוינת מגיע לחלוץ הנהדר אנדרה פייר ג'יניאק שכבש בכל משחק עד עכשיו. למרות פתיחה חלקה בשני המחזורים הראשונים במחזור האחרון מונאקו שיחקה גרוע וסיימה בתיקו עם טולוז. על הנייר מונאקו מחזיקה סגל יותר חזק אך המשחק האחרון הוכיח שלא מספיק בכך. איך אתם רואים את יחסי הכוחות בין שתי הקבוצות? מי לדעתכם תנצח במשחק?


  [​IMG]

  מחזור מהנה ופורה!
   
 13. OriRR

  OriRR Member

  הצטרף ב:
  ‏30/6/12
  הודעות:
  2,029
  לייקים שהתקבלו:
  0
  באסטיה מקבלת חיזוק משמעותי מאוד בדמותו של שחקן יובנטוס לשעבר מילוש קראסיץ'. הסרבי יגיע לבאסטיה בהשאלה לעונה מפנרבחצ'ה.

  חיזוק מעניין מאוד, בוא נראה אם נשאר לו משהו ברגליים כי בפנר הוא היה חלש מאוד ולא שיחק הרבה (יכול להיות היה פצוע?)
   
 14. Kompany

  Kompany Member

  הצטרף ב:
  ‏10/12/11
  הודעות:
  448
  לייקים שהתקבלו:
  49
  מין:
  זכר
  סיריגו
  מקסוול, סילבה, אלכס, ואן דר וויל
  פאסטורה,מוטה, מאטווידי
  לאבצי
  קבאני, איברהימוביץ'

   
 15. Kompany

  Kompany Member

  הצטרף ב:
  ‏10/12/11
  הודעות:
  448
  לייקים שהתקבלו:
  49
  מין:
  זכר
  למרות משחק חלש מצד פסז' ותצוגה לא ממש מרשימה ראביוט קונה את עולמו עם גול בתוספת הזמן והינה בזמן שאני כותב את השורה הזאת איברהימוביץ' סופסוף כובש, חיים קשים יש לפריזאים העונה...
   
מצב נושא:
הנושא נעול.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!