צרפת 2013/14 - קרב העשירות החדשות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י HapoelFan, ‏9/8/13.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Muurad Member

תגידו זה הגיוני שלא יהיה שידור?

לפחות אצלי בטלויזיה לא מראים כאילו הולך להיות שידור בONE. ואצלהם באתר הם לא הזכירו פעם אחת שיש שידור ישיר אצלם.

2. JohnTerry26 Member

כתוב שיש ב21:00 אביאן-ליון, שום דבר על המשחק הזה. הם לא נורמלים.

3. JohnTerry26 Member

מצד שני, אחרי בדיקה קצרה אין היום אביאן-ליון בכלל, ליון משחקת מול נאנט ב6. וגם בוואלה מופיע שONE משדרים את פסז'-מונאקו... נקווה שיהיה בסדר.

4. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לא יאומן שONE הסתומים לא משדרים את המשחק...בכל מקרה, יופי של חצי ראשון, שני שערים ע"י שני החלוצים הטובים בעולם ושיוויון וצדק לטעמי לאחר החצי הראשון. פ.ס.ז' היו מעט יותר טובים, אבל גם למונאקו היו כמה הזדמנויות טובות (קאראסקו עם החמצה גדולה בבעיטה מתוך הרחבה). אני חושב שיש מקום לחאמס בחצי השני, מה גם שאוקאמפוס לא ממש במשחק. עדיין פאלקאו לא מופעל יותר מדי וחבל, כי מהפירורים שהוא מקבל הוא עושה גולים, מונאקו חייבת להפעיל אותו יותר.

5. doundoun Member

אכן יופי של קצב ואווירה,שער של פלקאו ביד אבל היה מאוד קשה לראות אפילו לא אחרי 5 הילוכים חוזרים.
    פאריז עם הזדמנויות טובות יותר,איך איברה נוגח החוצה מ 5מטרים?
    בעייה מאוד גדולה לפאריז אחרי שסילבה יוצא פצוע ומרקינוס נראה מאוד חסר בטחון,מצפה בקוצר רוח
    למחצית השנייה ואני ממש לא בטוח שפאריז לוקחים....

6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני מאוד מאוד בספק אם פאלקאו נגע עם היד. אני דווקא ראיתי אותו מכניס יופי את הראש שפוגש את הכדור. וגם אם אכן היתה נגיעת יד, כמו שציינת, לא משהו וודאי ששופט יכול לראות לטעמי.

7. doundoun Member

בקאנאל פלוס הראו 10 הילוכים חוזרים עד שראינו בבירור שהייתה יד{או כתף} ובכל מקרה באמת שאי אפשר
    להאשים את השופט.

8. doundoun Member

משחק אדיר של ווראטי,אם יתמקד בכדורגל נטו הוא יהיה ללא ספק אחד מהכוכבים הגדולים ביותר
    של איטליה בשנים הקרובות.

9. doundoun Member

פאריז פשוט פראיירים, שליטה מוחלטת במגרש ורק שלוש בעיטות למסגרת?!

10. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

תוצאה מצויינת למונאקו, אבל אני ממש מאוכזב מהם. זה נכון ששמות לבד לא גורמים למשחק להראות יותר שוטף ויפה, אבל ראיתי את כל המשחקים של הקבוצה העונה למעט אחד וחוץ מהמשחק הראשון, ממש לא התרשמתי. אוקאמפוס וקאראסקו ממשיכים עם הפעולות הסתמיות מהאגפים, במקום לנסות ולהפעיל יותר את פאלקאו. הם לא צריכים לחפש אותו בכל פעולה, אבל הם מגיעים למצב ש80% מהזמן הם מחפשים את הדריבל לפני שהם מחפשים שחקן פנוי. בכלל האגו במונאקו נראה שמרקיע שחקים, כרגע הם אסופת שחקנים טובה שאיכשהו משיגה תוצאות לא רעות, אבל המשחק שלהם לא יפה לעין. בקצב הזה ראניירי לא יצליח לשמור אותם בפסגה עונה שלמה.

11. doundoun Member

הכל נכון אבל כשאתה משחק מול פאריז הגיוני שיהיה לך מאוד קשה להפגין את יכולותיך במלואן ואני לא באמת
    חושב שמונאקו מאמינים בסיכוייהם להשיג אליפות אם כי מקום שני הנוביל לצ'מפיונס {ולכסף הגדול} הוא
    בהחלט מטרה לגיטימית.

12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני לא דיברתי על המשחק היום, אני מדבר על מונאקו בכללי מתחילת העונה. גם בבית מול מונפלייה או טולוז הם נראו זוועה. ובאמת שיש להם שחקנים מצויינים, אבל ללא שיטת משחק, ללא חיבור, ללא כימייה ואתה גם לא רואה שיטה מסויימת של מאמן, חוץ מהרכב פחות או יותר קבוע של ראניירי. אני אגב קצת פחות מסכים לגבי האליפות. ברור שלפ.ס.ז'. יש יתרון עליהם בהמשכיות, אבל מונאקו מבחינתה בסגל שיש לה ובכסף שזרקו על השחקנים, חייבת לכוון לאליפות. אל תשכח שאין להם פה יותר מדי טוענות לכתר מלבד שתיים-שלוש קבוצות רציניות.

13. doundoun Member

בוא לא נשכח כמה זמן לקח לפאריז להתחבר,הם "הצליחו" להפסיד אליפות למונפלייה לפני שנתיים ואשתקד
    למרות סגל אדיר לקחו אליפות במחזורים האחרונים בלבד אז למרות שמונאקו לא נראית נפלא אני עדיין מזהה
    כימיה {טובה בהרבה ממה שהיה בפאריז בתחילת השנה האחרונה} ועם כל הטעון שיפור בקבוצה אני חושב
    שראניירי עושה עבודה טובה שלטעמי תביא את הקבוצה למקום 2 -3.

לגבי פאריז, יצא לך לראות את הספסל שלהם? פשוט מפחיד! לא יודע מה איתך אבל אני באמת לא רואה אף
    קבוצה כולל מארסיי המסוגלת אפילו לדגדג את פאריז ותאמין לי שאני רחוק מלהיות אוהד שלהם.

14. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מפחיד מבחינת השמות וסה"כ הם באמת קבוצה טובה, אבל עובדה שכרגע גם הם מקרטעים, ככה שלא הייתי מניח את האליפות בכיס שלהם עכשיו. אגב, זה מה שיפה בצרפת, שאתה לא באמת יכול לדעת מי תיקח אליפות, כי פתאום תגיח לך איזו מונפלייה שאף אחד לא ספר ועם עשירית תקציב תיקח את הקופה. פ.ס.ז' פייבוריטית גם השנה, אבל זה הולך להיות קשה מאוד.

15. doundoun Member

לא יודע אם עקבת בפורום בשנה שעברה אבל טענתי מתחילת העונה שפאריז תהיה אלופה וחיפשתי אפילו
    שותף להתערבות {ללא הצלחה}, אני עוקב אחר הליגה הזאת {קרובה מאוד לליבי} באדיקות כבר 10
    שנים {הרבה כמובן בעזרת קנאל פלוס הנפלא ולאחרונה גם beinsport } ולצערי לא תצוץ השנה שום
    מונפלייה או משהו דומה ואני אעשה זאת בשיטת האלימינציה....
    ליל ירדה לגמרי מנכסיה {האזארד,דינג,המאמן גרסייה ועוד} והשנה תהיה בפירוש שנה כלכלית.
    ליון מאוד צעירה וחסרת ניסיון עם הגנה רעועה ושוער חלש,ישמחו להגיע למקום 4.
    מארסיי לא תוכל להחזיק גם בליגה וגם בצ'מפיונס במיוחד עם מאמן כה מוגבל כאלי בופ.
    סט אטיין קבוצה נחמדה ותו לא.
    מונאקו תתקשה להמשיך בקצב השגת הנקודות העכשווי במיוחד עם שני זקנים בהגנה....
    פאריז לא חייבת להיות בשיא גדולתה על מנת לזכות שוב באליפות,יכולת בינונית פלוס באמת תספיק לה.

דרך אגב,אני עדיין מחפש שותף להתערבות....

מצב נושא:
הנושא נעול.