קאלצ'ופולי 2.0 :: האם גם אינטר מסתבכת בעקבות הפרשה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י uri, ‏8/4/10.

1. FelaKaT Member

השיחות של מוג'י היו הרבה יותר מפלילות מהשיחות של פאקטי ומוראטי שפורסמו עד עתה, מוג'י מבטיח עוד, את זה נצטרך לחכות ולראות. מה שבטוח, זה שמילאן ושאר הקבוצות שנענשו עשו פחות מאינטר (מילאן ניסתה לשבץ קוון ולא הלך לה)- או לכל היותר פשעו כמוה.

מה שכן, מוראטי והחבורה שלו יוצאים מאוד רע מכל הסיפור הזה, אוהדי אינטר לא פחות (לצאת לרחובות ולחגוג אליפות שהם בכלל לא זכו בה... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx ) ולכו תדעו מה היה קורה אם הדברים האלה היו יוצאים לאור ב2006.

נ.ב: שום מילה על תזמון הפרשיה, כן? (המונדיאל בפתח).

2. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אפילו זה לא יעזור לטיטניק להתנגש בקרחון...

3. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפרשה הזאת מאוד מדאיגה אותי למרות שהנעשמת כרגע היא אינטר. לכל אוהדי מילאן ויובנטוס, עם כל השנאה והאיבה לאינטר לא נרמה לראות את הליגה האיטלקית מתפוררת שוב וכוכבים גדולים נוטשים את ארץ המגף. אינטר צריכה לקבל את העונש שלה אך חבל שהמידע יגיע לידי אופ"א, מה שיגרום לביטול היורו כמו בקאלצ'ופולי האחרון. אני כל כך רוצה שיורו 2016 יתקיים באיטליה וחבל שבגלל פרשת שחיתות ולא בגלל תשתיות לקויות ופופולריות הסיכויים לאירוח ישאפו לאפס.
    למרות הכל אולי הפרשה הזאת תפגע במוראל של אינטר בליגת האלופות ובמיוחד בליגה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx .
    חבל מאוד שעדיין קיימת שחיתות באיטליה, זה הורס את כל הכיף שבכדורגל.

4. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

המושג שחיתות לאו דווקא מתאים כאן. מה זה שחיתות? מצב שמפלה גורמים מסוימים לרעה. בליגה האיטלקית ב-2006, השיחות שקיים מוג'י היו נחלת הכלל. הכוונה היא שהמצב היה ככה בכל הקבוצות באותם זמנים, האפליה שניסו לתאר אוהדי אינטר למעשה מעולם לא התחוללה משום שכך ביצע גם מוראטי המלאך וגם מוג'י השעיר לעזעזאל. למעשה, כפי שתאר זאת אורי מצוין, האינטרס היה בעיקר לפגוע ביובה ולהעלים ראיות. חדי הזיכרון יזכרו ששמה של אינטר נקשר כמה חודשים אחרי פתיחת עונת 2006-2007 לפרשה אך הוא נמחק מהר מאוד עקב גורמים לא ידועים. כלומר - כולם עשו את זה, כולם פשעו למעט מספר קטן של קבוצות וזה או שכולם נענשים (כמובן בהתאם למידת החומרה של המעשה) או שאף אחד לא נענש. היות וכבר נענשנו, אני לא רואה את המצב השני מתקיים, ומאחל בהצלחה לעורכי הדין של מוג'י שיורידו את אינטר לסריה C. במינוס 30 נק'.

5. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוג'י אמר פעם משהו שמסכם כבר את הכל,אני אין לי כוח להתעסק בזה, היה ברור לי שאינטר הייתה חלק מזה(אני בטוח שיש איזה תגובה שלי על זה לפני 4 שנים) ושמילאן יצאה בזול בעיקר בזכות ברלוסקוני(ותזדיינו כל התמימים - ברלוסקוני לוקח את הולילנד בכיס הקטן) .

וחזרה למשפט של מוג'י לפני 4 שנים : 'עשיתי את זה כי זה מה שכולם עשו

אז הוא לא תמים,אבל גם אז חשבתי שהוא צדק,זה מה שכולם עשו.

6. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://goal.com/en/news/1717/editorial/201...t-time-juventus

מאמר מדהים.
    אם המצב הוא כפי שהוא מתואר בכתבה, ישנו סיכוי גדול מאוד שמוג'י ינצח במשפט. אני לא יודע אם זה יחזיר אלינו את הסקודטו, אבל זה בוודאות מעלה את רצונם של האוהדים בחזרה של מוג'י. אם מוראטי וגליאני התנהגו בדיוק כמו מוג'י, למה שאוהדי אינטר ומילאן בהתאמה ירצו בהישארותם או לכל הפחות לא יתנגדו להישארותם ואוהדי יובנטוס אמורים להתנגד בכל תוקף למוג'י וג'יראודו?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/4/10
  7. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

8. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

התאחדות הכדורגל האיטלקית זה לא סוכנות ביון. בסופו של דבר הכל יצא החוצה, והפרשה רחוקה מלהסתיים. אם אכן והיו שחיתויות, אז קריאות של קדושות מעונות יקומו מההנהלה של מילאן, יובה ופיורנטינה (לא סגור שהם גם שייכים, אבל לצורך העניין).

9. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפרשה רחוקה מלהסתיים כאשר שמות נוספים נחשדים, אודות לגול:
    שיחה בין משבץ השופטים, ברגאמו ומאסימו מוראטי בה ברגאמו מדווח למוראטי שהוא שלח צוות מובחר של שופטים למשחק נגד בולוניה בגביע, באותו משחק אינטר ניצחה 3-1 (10/1/05):
    שיחה בין ברגאמו לפקאטי על התיקו 1-1 עם קייבו באותה שנה (2005) אשר במשחק זה כריסטיאן ויירי הבקיע גול לא חוקי שאושר על ידי הקוון. ברגאמו הבטיח שבמשחק הבא הוא ישלח שופט אחר ודברים יתנהלו אחרת:
    שיחה בין גליאני לברגאמו בה הם משוחחים על ההפסד של מילאן ליובנטוס 0-1 ב-8/5 שכאמור נתן ליובה את האליפות באותה עונה (17/5/2005):
    לוצ'יאנו ספלאטי, מאמן אודינזה בזמנו גם כן שוחח עם ברגאמו לפני התיקו 1-1 נגד סמפדוריה ב-12/5/2005:

10. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברגמו הוא פשוט זונת הכדורגל האיטלקי. רק על השיחה עם גליאני מגיע לנו את 2 הסקודטי בחזרה.

11. 亚历山大帕托 Member

במשחק ההוא ממילאן נמנעו ארבעה פנדלים במחצית אחת. במקומך הייתי שותק.

12. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין שום קשר. מוג'י מואשם בכך שהוא ניהל קשר פרטי, בלעדי (אקסקלוסיבי) עם ברגמו, ואילו השיחה הזאת עם גליאני שטען בזמנו שהוא לא יודע כלום על מערכת יחסים עם ברגמו (שאז ניהל מיאני) פשוט מוכיחה ההפך.

13. 亚历山大帕托 Member

יש קשר. מצד אחד מוג'י משבץ שופטים שלא שורקים לארבעה פנדלים במחצית אחת, ומצד שני גליאני מתלונן על כך לאחר המשחק. אני רואה שהלוקשים שמוג'י מוכר בימים אלה טעימים לך רק כי הוא מערב מועדונים אחרים כדי לפטור את עצמו מסעיף "הקשר האקסקלוסיבי", אבל זה שלאחרים היו את מספר הטלפון של ברגמו לא אומר דבר לגבי השפעתם עליו והשופטים. אתה יכול לטעון עד מחר שגליאני שיחד את עובדי ההתאחדות עם רכבי יוקרה של אופל, אבל בפועל אנחנו לא נהנינו מ"טעויות" שיפוט ואף אחד לא נתן לנו אליפות שלא הגיעה לנו.

כל הדיבורים האלה הם בכל מקרה ברמת הספקולציות ונצטרך לראות מה יהיו תוצאות המשפט. אני רק מקווה שאינטר תאבד את האליפות שניתנה לה ב-2006 כדי שנוכל לצחוק עליהם על כך שחגגו אותה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/4/10
  14. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

מתי בית המשפט אמור להודיע על החלטותיו?

15. 亚历山大帕托 Member

הוא עדיין לא התקיים. נדמה לי שמתכנסים ב-14 לחודש.