קבוצות הבטן 2011/12:: על מדד האיכות של הליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏30/6/11.

1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אינלר ובריטוס רכש נהדר.
    יודעים מה, גם סנטאנה בתור גיבוי. העונה האחרונה שלו הייתה הרבה יותר טובה מהמצופה.

2. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

הנה משהו ש"קשת" לא חשבו לעשות כדי ליצור ציפיות..דה לאורנטיס מלך... :aaarofl: :aaarofl: :aaarofl:

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

באמת העונה הכי טובה שלו מאז שהגיע אלינו.

4. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

מדהים מה שעשו לאינלר, רק באיטליה.

נאפולי הולכת להיות קבוצה מפחידה בעונה הקרובה. הקישור התחזק בצורה מטורפת עם הגעתם של אינלר ודז'מאילי חברו לנבחרת כשדונאדל אחראי על ההגנה. קראתי שההגעה של אינלר כנראה תאלץ את גרגאנו לחפץ קבוצה חדשה. חבל, לדעתי הוא עושה עבודה נהדרת.
    בריטוס גם הוא שחקן מצויין שמיועד להרכב הפותח. נאפולי עדיין צריכה לדאוג לבלם נוסף כי בריטוס, קרנאבארו ורואיס מיועדים להיות שחקני הרכב ופרנאנדס שהגיע מאסטודיאנטס בטח יהיה מחליף, אך חוץ מארבעתם (כששלושה בהרכב) שאר הבלמים לא מרשימים בלשון המעטה. קמפאניארו היה מעולה בשנה שעברה אבל קשה לדעת איך הוא יחזור אחרי התאונה המזעזעת שעבר מבחינה בריאותית ומה יהיה עונשו. ארוניקה וגראבה מבוגרים מדי כשהאחרון עבר פציעה קשה.

לדעתי גם בעונה הקרובה הם יאבקו בצמרת אלא אם יקרסו מעומס המסגרות.

5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב, 17.5 מיליון אירו עלה אינלר!

6. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחר בבוקר דג'יבריל סיסה צפוי לנחות ברומא ולעבור בדיקות רפואיות. פנאתינאיקוס תקבל סכום משוער של 6 מיליון והשחקן ישתכר ב 2.1 מיליון אירו במשך ארבע שנים.
    מאריוס סטאנקביצ'יוס שחקנה של סמפדוריה שהושאל בעונה האחרונה לולנסיה אמור בקרוב גם כן לחתום בלאציו.

7. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אינלר החתמה נפלאה, מבריטוס אין לי מושג למה כולם תופסים. סנטאנה החתמה טובה, בעיקר מפני שימנע מצבים שבהם סוניגה יאלץ לשחק בתור מעין חלוץ שני כמו שעשה במספר מקרים בעונה האחרונה.

8. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

רשמי: כריסטיאן זפאטה נמכר לויאריאל ועוזב את אודינזה לאחר 6 עונות.

מצחיק שרובכם התעקשתם להעדיף את אודינזה על-פני לאציו במאבק על הכרטיס לליגת האלופות. מה שאמרתי אז מתממש לנגד עינינו וזה היה כל-כך ברור. אתמול אינלר, היום זפאטה, מחר כנראה סאנצ'ז. אודינזה מוכרת את השלד שלה, בעוד שלאציו מתחזקת בכל עמדה אפשרית, וזה בלי הכסף הפוטנציאלי של הצ'מפיונז. הלוואי שהיא תסיים את העונה הקרובה בתור סגנית, רק כדי שכולכם תתפוצצו.

9. GRANDE LAZIO Member

http://www.sslazio.it/images/stories/26news.Xxx

ufficiale: ג'בריל סיסה חתם בלאציו שתשלם לפנא 6 מיליון יורו השחקן ירוויח 2.1 מיליון.

! benvenuto bestia

תמונות ממחנה האימונים

http://www.sslazio.it/images/stories/_r1m2640news.Xxx
    http://www.sslazio.it/images/stories/_r1m2652news.Xxx

Forza Lazio! Forza Lazio! Forza Lazio!
    Non mollare mai, non mollare mai

אני מרגיש טוב לגבי הרכש שעשינו, סך הכל אני מרגיש שיש לנו סגל שיכול להתחרות במילאנזיות וביובה. ב-2007 עם סגל הרבה פחות טוב סיימנו מקום שלישי ולפרקים היינו במירוץ של הסקודטו. פורצה לאציו! או כמו שאוהדי בית"ר אומרים - האימפריה עוד תחזור? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/multi.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏13/7/11
  10. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

מי היה בעד אודינזה על פני לאציו? אני לא מחבב את לאציו כל כך אבל ברור לי שהם היו עדיפים, קצת מאכזב לראות את ההתנהלות של אודינזה בקיץ הזה. הייתי חושב שהם ידחו את השיטה הרגילה של למכור ביוקר ולקנות בזול לפחות בעונה שכזו אבל הזילזול הזה יעלה לליגה בנקודות יקרות. הם עוד יאבדו בקצב הזה את הכרטיס הרביעי.

חבל שזו הנציגה הרביעית וחבל ההתנהלות שלה.

11. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx, אבל רק בגלל שאני לא סובל את לאציו. ובכל זאת לא ציפיתי שאודינזה תחל במכירת חיסול, גם לטעות מותר לפעמים. אני עדיין לא פוסל שמהסכומים האדירים שיקבלו הם לא יתחזקו, אך בטח לא יביאו שחקנים ברמה של אינלר או סאנצ'ס (שצפוי להיות מחר רשמית בברסה).
    לקבוצה יש עדיין שלד נהדר כל עוד לא תמכור גם אותו ואני מדבר על הנדאנוביץ', בנאטיה, ארמרו, איסלה, אסאמואה ודי נטאלה.

12. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הייתה סיבה לחשוב שהם ישמרו על השחקנים שלהם, זה בדיוק כמו 2005 רק שאז הסכומים היו נמוכים בהרבה. אני מקווה שהם ירדו לליגה האירופית ויצליחו שם, כי בסך הכל יש להם סגל לא רע למסגרת הזו.

13. GRANDE LAZIO Member

בלי לפגוע באודינזה, אבל מזה אודינזה?

לאציו זה מסורת, היסטוריה, תארים, מועדון, ואני מדגיש מועדון, שהוא עדיין בטופ האירופי מבחינת שם, ולא היה ספק שאיכשהו נסתדר ונתחזק לקראת אירופה. כי השם מחייב.

קבוצות כמו אודינזה באות והולכות. תופעות לוואי.

(שוב, לא בקטע של להעליב)

14. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אודינזה ספציפית לא כי יש להם מערכת סקאוט מהטובות בעולם שמעמידה כל כמה שנים דור שחקנים מוכשר שמגיע להישגים (ברמה שלהם כמובן), אבל מפה ועד לאציו יש פער אדיר.

15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

נאפולי אגב שילמה 9 מיליון אירו לבולוניה תמורתו של מיגל בריטוס. זה בנוסף ל-9 ששולמו על דזמאילי וה-17.5 על אינלר. נראה לי שאנשי מקצוע ממולחים יותר היו משיגים אותם בפחות. עוד צעד חשוב להצלחה של הקבוצה: שחרורו של קריבארי שחזר לברזיל.

אודינזה קיבלה 9 מיליון אירו על זאפאטה.