קבוצות הציצים 2016/17 :: פזילה לצוואר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏3/8/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

החילופים נגד בולוניה:
    דקה 60 - אלאן -> דיאוורה
    דקה 72 - ג'אקריני -> אניסיניה
    דקה 79 - רוג -> ז'לינסקי

איזו ביקורת עניינית אפשר לגרד מזה? שג'אק החליף את אינסיניה ולא את מרטנס? לא היה להם משחק נוסף באותו שבוע ולפי הבנתו ברגע המשחק, סארי החליט שאינסיניה היה צריך את המנוחה יותר ממרטנס שמחזיק בפחות km או קייחון שהיתרון הכי בולט שלו הוא כושר גופני.

כי גולאם טוב ממנו.

2. SerieA Il Capitano

אפשר לעשות כל מיני דברים, למשל כשאתה מוביל בהפרש ניכר בדקה ה60 כבר אז להכניס את רוג שיעבור קילומטרז'. למשל בקישור כשאתה מבצע רוטציה רחבה יותר מאשר בהתקפה, להחליף את מרטנס וגם את אינסינייה.

העייפות מצטברת. החלוצים של נאפולי לא נחים העונה. זה ניכר אתמול במדריד מאד.

וכן, ג'אקריני היה צריך לשחק יותר. במקום זה סארי החליט להכניס אותו בדקה ה65 דווקא בחוץ מול יובנטוס לאחר משחק נפלא של אינסינייה.

חייל שוקולד אוהב/ת את זה.
  3. DRORIKO Member

קשה להגיד על מרטנס שהוא סובל מעומס אחרי שחלק נכבד מהעונה הוא היה שחקן ספסל

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

10 דקות מנוחה נוספות לפני שבועיים במשחק גמור היו תורמות לכשירות של החלוצים אתמול?

אני חושב שצריך להפסיק להתייחס לשחקנים בינלאומיים כמו מרטנס, אינסיניה וקייחון כמו לכוסיות שצריכות שנת יופי יומיומית כדי שחלילה לא יתעייפו. הם לא שיחקו יותר משחקנים אחרים, לא בריאל מדריד ולא בקבוצות גדולות אחרות (כולל באיטליה). סארי רואה אותם כל יום ויודע בדיוק מה המצב שלהם בכל רגע. יש פער איכות לא קטן בינם למחליפים שלהם וכל עוד הם כשירים, הם צריכים לשחק. כמובן עם מנוחות קלות פה ושם, בדיוק כפי שזה קורה העונה, בדיוק כמו בקבוצות גדולות אחרות.

אני גם חושב שג'אק היה צריך לשחק יותר. אבל לא בגלל שקייחון זקוק לזה (כי הוא ממש לא) אלא בשביל ג'אק עצמו שירגיש חלק מהקבוצה ויתן את המקסימום שלו כאשר ידרש ממנו להחליף שחקן הרכב. השבוע זה בדיוק מה שקרה מול ג'נואה. הוא פתח לראשונה בהרכב וכבש שער חשוב כי הוא פשוט מקצוען אמיתי.

5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז מה נאפולי כן צריכה כדי לעשות next step?

6. SerieA Il Capitano

אני לא חושב שזה הגיוני שאותם שלושה שחקנים משחקים בכל שבוע כל הזמן. הם צריכים לקבל מנוחה. עכשיו יש לנאפולי רצף משוגע של משחקים כולל חצי גמר גביע ומשחק נגד רומא וריאל מדריד. האם זו לא סיבה מספיק טובה לצפות שתהיה רוטציה?

ארחיב על כך כשאהיה במחשב.

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעלים כמו אניילי.

השחקנים הבכירים צריכים לשחק. ככה זה בכל העולם. כאשר אחד מהשלישיה היה צריך מנוחה הוא קיבל אותה מגביאדיני\ג'אקריני\מיליק שתרמו יחד יותר מ1500 דקות בחצי העונה הראשונה, והיו תורמים אף יותר אם גאביאדיני היה שחקן טוב יותר ו\או מיליק לא היה נפצע.

רצף כזה עם משחק כל 3 ימים מחייב שחקן נוסף שיקח חלק ניכר מהדקות על עצמו. אם מיליק כשיר הוא בוודאי יעשה זאת. גם ג'אק ימשיך לעשות זאת כמו נגד ג'נואה. זה די ברור ונכון גם לגבי שאר העמדות. רק לא ברור איך זה משתלב עם הביקורת על סארי. הוא שיתף הרבה שחקנים גם ללא מיליק כאשר היה צורך בכך. למה שלא יעשה זאת היום עם אפשרויות רחבות יותר?

אגב, שחקני נאפולי לא נראו עייפים יותר מהשחקנים של ריאל, אלא פחות טובים מהם.

נערך לאחרונה ב: ‏16/2/17
    Bianconeri ו-אלעד אוהבים את זה.
  8. SerieA Il Capitano

לנאפולי לעולם לא יהיה בעלים כמו אניילי, זו דרישה קשה מאד היות ומשפחת אניילי מנהלת את יובנטוס מאז שנת 1923. זו אולי נראית כמו תיאוריה מוזרה, אבל אני מאמין שהניהול של יובנטוס על ידי המשפחת עבר במהלך הדורות מבחינת איכות, ניסיון ויכולת. אין שום מועדון באיטליה עם ניסיון כזה והדבר ניכר מאד לכל אורך הצלחותיה של יובנטוס מאז תקופת מישל פלאטיני, מרצ'לו ליפי והתקופה הנוכחית.

נאפולי יכולה לאיים על יובנטוס, אינטר, רומא ומילאן לאורך זמן אם תמשיך בניהול הטוב מאוד (!) של ADL במשך השנים. צריך לזכור שנאפולי הייתה בליגה השלישית לפני 13 שנה ואתמול שיחקה בסנטיאגו ברנבאו לאחר שסיימה ראשונה בשלב הבתים. זה הישג כביר ועבור חלקנו אפילו בלתי נתפס. ADL משקיע ממון רב וקונה שחקנים איכותיים עם נפילות קטנות מאד לאורך השנים ומאמנים שהוציאו את המירב מהשחקנים שלהם. אני מסתכל על הסגל שהיה לוולטר מצארי ולא מאמין שהוא הצליח לנצח את מנצ'סטר סיטי וצ'לסי.

סארי אכן השתפר בניהול הדקות של שחקניו לעומת השנה שעברה ואני מסכים איתך שהוא משתפר יותר. אבל לקח לו ארבעה חודשים להכניס לעניינים את דיאוורה (נכון, הוא הגיע ביום האחרון של מועד ההעברות, יש אילוצים), מארקו רוג לא מקבל כמעט דקות (ייתכן שאינו מוכן, אינני יודע, אבל כשיש BLOW OUT זה בדיוק הזמן שהוא צריך לשחק והדבר נכון גם עבור גבריאל ברבוסה מאינטר שכרגע נראה כחוצן על המגרש), קיריקש הרומני החל לקבל דקות רק העונה וסטריניץ' רואה מגרש רק כשגולאם באליפות אפריקה. אני מאמין בעייפות מצטברת ואני חושב שנאפולי הייתה מרוויחה מכך שסארי היה משתף כמות גדולה יותר של שחקנים ובפרט אלו שהזכרתי.
    שחקני נאפולי נראו פחות טובים כי הם אכן פחות טובים. עם זאת, החל מהדקה ה70 נאפולי נראתה סחוטה לגמרי ונראה שהשחקנים הפסיקו לרוץ.

סארי מאמן חסר ניסיון, אין מה לעשות. הוא לומד תוך כדי תנועה ולעניות דעתי משתפר בכל שנייה כולל בעת כתיבת שורות אלו. אם הוא יהיה מאמנה של נאפולי לאורך שנים אני משוכנע שהיא תהפוך להיות צלע משמעותית בחמש הגדולות שצפויות להתעצב לנו באיטליה לאחר שמילאן תירכש על ידי הסינים.

העבודה של סארי בנאפולי היא לא פחות ממדהימה ולכן אני חושב שהוא יהיה יורש ראוי מאד לספאלטי ברומא אם וכאשר הוא יחליט לעזוב. אם ADL לא יסתום, סארי יילך. יהיו לו הרבה מאד הצעות. חוץ מאשר ליובנטוס הוא לא יתנגד לאמן באף קבוצה באיטליה, אף כי למען האוהדים אני מניח שהוא יעדיף שלא לאמן במילאנו.

נערך לאחרונה ב: ‏16/2/17
  9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

דיאוורה "נכנס לעיניינים" באמצע אוקטובר. כלומר לקח לסארי חודש וחצי להכין ילד בן 19 לדרישות של קבוצת צמרת. מאוד לא מובן מאליו. הסימן שאלה היחיד על דיאוורה-סארי הוא למה גם לאחר שהוכיח את עצמו במלואו, עדיין מחלק את הדקות שלו עם ג'ורג'יניו. כנ"ל לגבי ז'לינסקי-אלאן. למה סארי עושה כל כך הרבה רוטציות??

מי זה?

(תשובה: אף אחד עד שיוכיח אחרת)

קריקש הוא הבלם האחרון בהיררכיה ומשחק יותר מהמצופה. ציפיתי שתזכיר את טונלי במקום, כי זה באמת לא כל כך ברור. אני מניח שהוא לא חזר טוב מהפציעה שעבר בתחילת העונה ולא הצליח לעמוד בקצב של השאר, אבל אין באמת סיבה לנחש דברים שרק סארי רואה באימונים.

כי זה בדיוק היעוד של סטריניץ'.

גם אני מאמין בעייפות מצטברת אבל בחלוקת הדקות של נאפולי אין משהו חריג. הם יצטרכו להיעזר בשחקנים נוספים בתקופה של 3 משחקים בשבוע, בדיוק כמו שאר הקבוצות. באמת שאין כאן מה לגרד כדי לגבש ביקורת עניינית.

"Every lost ball is an addition to team's fatigue meter"
    ממשפטי החוכמה של ספאלטי.

נערך לאחרונה ב: ‏17/2/17
    Gianzola, אלעד ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

נערך לאחרונה ב: ‏10/3/17
  11. SerieA Il Capitano

זה פנטסטי, השאלה מתי והאם קיבלו את אישור העירייה, המחוז, הממשלה, האימפריה הרומית העתיקה, האימפריה האוסטרו-הונגרית וכל מי שצריך לאשר בנייה באיטליה.

Dayatso, EO11 ו-תומר1989 אוהבים את זה.
  12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הנשיא אמר שיקח לפחות 4 שנים עד שיהיו דחפורים.

13. SerieA Il Capitano

4 שנים לדחפורים?! וואו. זה מזעזע. בקיצור ב2026 יתחילו לבנות.

14. תומר1989 Member

הצגת הפרויקט, 4 שנים לתחילת עבודה . איטליה במיטבה

15. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

לפי מה שקראתי, מנהל הפרויקט אמר שיש סיכוי שהבנייה תחל ב-2019 ותוך 24 חודשים הבנייה תסתיים (וזה במקרה הכי אופטימי, כן?).

מצב נושא:
הנושא נעול.