קבוצות הציצים 2016/17 :: פזילה לצוואר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏3/8/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

סוזה:
    “Europe was never the objective, we are not a team to chase Europe, but who tries to be competitive. This result certainly damages our chances of getting closer to those places, but nobody had the idea of Europe.״

זה שלוש שנים ברציפות שאנחנו מעפילים לאירופה, אז איך השנה זו כלל לא היתה המטרה... עם גישה כמו זו שלו (ועם הרעיונות של קורבינו) זה עוד יהפוך למציאות. :(

2. SerieA Il Capitano

@uri
    כאשר לבעלים, שפעם הייתה להם תשוקה לקבוצה, כבר אינם מתעניינים יותר ואינם משקיעים, זו התוצאה.

האדישות בפירנצה מדכאת מאד.

משפחת דלה ואלה איננה משפחה ענייה כלל ועיקר וחולשת על אימפריה גדולה של כספים. אבל סאגת האיצטדיון עם העירייה, הייתה יותר מדי כנראה.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  3. Don Joan Roman Member

אני אוהב את סוזה אבל זה באמת מביך, אם לא אירופה אז במה כבר פיורה יכולה להיות תחרותית, בלנסות להרוס ליובנטוס? לפיורה יש סגל מספיק טוב כדי להעפיל לאירופה, חבל בשביל האוהדים הנפלאים של פיורה דמגיע להם הרבה יותר.

לגבי סאגת האיצטדיון, לא נמאס לעיריות לשים מקלות בגלגלים לבעלים? איצטדיון ביתי חדיש רק יעזור לעיר ולקבוצות.

Sent from my m3 note using Tapatalk

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא חושב שזה עניין של השקעה, מאז שדלה ואלה הגיעו הם תמיד שמרו על חשבונות מאוזנים ואף פעם לא באמת שפכו מכיסם כסף. אני חושב שהבעיה יותר בגישה של הצוות המנהל, ואולי כן, אדישות של המשפחה.

5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

סוזה נמצא 5 נקודות מאירופה, שם נמצאת קבוצה עם סגל פחות טוב משלו, כאשר נותרו 7 משחקים.

זוכרים את הילדים שהתחרפנו מגרסיה כאשר הצביע על סקודטו גם כאשר הסיכוי נותר מתמטי בלבד? אז זו האופציה השניה.

6. Don Joan Roman Member

7*

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

7 מאטאלנטה. 5 ממילאן. שתיהן בהישג יד (ומשחקים קשים מאוד בדרך). מאמן "תחרותי" אמור להבין זאת.

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Don Joan Roman כל עוד לאציו מסיימת מעל המקום השישי, אז גם המקום השישי הולך לאירופה. אז כרגע 5.

9. Don Joan Roman Member

לא חלקתי עלייך אפילו לרגע
    תודה על ההבהרה

10. SerieA Il Capitano

אם דה לאורנטיס מאבד את אינסינייה אחרי העונה הזו, אני חושב שהוא יגרום לטעות חמורה ותגובת שרשרת שלא תהיה טובה לנאפולי.

תשלם לו וזהו. מדובר בנאפוליטאני היחיד בסגל שנתן עונת שיא, השחקן מהטובים בקבוצה (אולי השני בטיבו אחרי האמשיק) וזה שהאוהדים מתחברים אליו. אם אינטר תגנוב אותו קשה יהיה לאוהדים לסלוח.

11. Don Joan Roman Member

הוא חייב להשאיר את הגמדון הזה, הוא חלק בלתי נפרד מהקסם של נאפולי, באמת שאני לא מבין מה הוא עושה

12. SerieA Il Capitano

ADL פשוט נראה לי די גאוותן והוא לא אוהב שסוחטים אותו, הסוכן של אינסינייה מדבר הרבה בתקשורת ואני מניח ש-ADL בעצמו לא סובל סוכנים.

מניח שבסוף זה ייסגר על 4.5 מ' אירו לעונה וכולם יהיו מרוצים.

13. תומר1989 Member

שאלה - אני שומע הרבה את העניין הזה של image rights, והאמת שרק בהקשר של נאפולי.
    מישהו יכול להסביר לי מה זה בדיוק אומר ומדוע הנושא הזה עולה רק אצל שחקני נאפולי ולא אצל מועדונים אחרים?

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

נניח שיש לי חנות נעליים לגמדים ואני רוצה שאינסיניה יהיה הפרזנטור שלי. אני משלם עבור החוזה שלו לאדם\סוכנות שמחזיקה את הimage rights שלו. זה מאוד לא מפותח בכדורגל (סוכני שחקנים לא מתעסקים בזה, ובצדק) ויותר מדי מפותח אצל דה לאורנטינס כי הוא מגיע מתחום הקולנוע (שם לכל שחקן יש יצוג מסודר). דה לאורנטיס החליט שהוא מחזיק בimage rights של כל שחקן בנאפולי כי לדבריו "הם במילא לא עושים עם זה שום דבר".

זה לא משהו שאמור להפיל עסקה, זה פשוט מתורגם לעוד סכום כסף עליו הצדדים מתקשים להסכים.

Die Werkself אוהב/ת את זה.
  15. SerieA Il Capitano

תודה על ההסבר, @zitto strunz.

העניין המוזר הוא שלהבנתי נאפולי בקושי עושה כסף מהעניין. לא ברור לי כמה, אבל שמועות בטוויטר אומרות שזה לא יותר מדי.

הכצעקתה?

מצב נושא:
הנושא נעול.