קבוצות הציצים 2016/17 :: פזילה לצוואר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏3/8/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה זה מוזר?

2. SerieA Il Capitano

כי אם מרוויחים על זה כל כך מעט, מדוע איש עסקים ממולח כמו ADL מוכן לאבד שחקנים על זה?

3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

התכוונתי ל-למה זה מוזר שנאפולי מרוויחה מזה מעט מאוד?

זו לא הסיבה לאבידה פוטנציאלית של אינסיניה או מרטנס. כי -
    לדעתי ADL לא צריך לבוא בכלל במגע ישיר עם השחקנים. הוא אומנם מצליח לשמור אותם בקבוצה לאורך זמן, אבל יש סיבה שהוא מצליח להחתים אותם רק לאחר שקבוצות בכירות אחרות ירדו מהם.

4. SerieA Il Capitano

אני לא בטוח שהוא מצליח להחתים אותם רק לאחר שקבוצות בכירות ירדו מהם. זה אולי נכון לגבי היגוואין, ריינה, אלביול וקאייחון.

אבל:

רוב ההחתמות של נאפולי הן גניבה קלאסית עם העלאת שווי השחקן לאחר שנים. דוגמאות טובות הן כמובן מרטנס, אך גם קוליבאלי, גולאם, היסאי, האמשיק, לאבצי, קבאני. לגבי קבאני זו הייתה גניבה עצומה מכיוון שהוא עצמו היה פוטנציאל מאד לא ממומש בפאלרמו, ורק מצארי הפך אותו למפלצת שהוא כיום.

5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

האם קיים שחקן שהיה על הכוונת שלהם בנוסף לזו של רומא או יובה שנחת בסופו של דבר בנאפולי? אם כן, על כל אחד כזה יש לי לפחות 5 דוגמאות נגדיות.

6. SerieA Il Capitano

אין לי מושג, אבל אשמח לדוגמאות נגדיות. נגיינגולאן אחת מהן?

ואם מה שאתה אומר הוא נכון, זה עוד יותר מראה כמה ADL הוא משוגע אבל מנהל את המועדון הזה בצורה מצוינת.

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אי אפשר להתווכח עם הצלחה.
    *יש לו צוות מקצועי נהדר שמספק תוצאות ומצליח להפוך ילדים אחרי פריצה לשחקנים מובילים בליגה פעם אחר פעם.
    *המצב הפיננסי של נאפולי אף פעם לא מתערער.

הבעיה היא שאין להם אפשרות לגדול, אין לאן. כאשר היריבות מציגות DSים שטוחנים את השוק בצורה אגרסיבית בכל ימות השנה, התשובה של נאפולי היא גירסה טיפה פחות ליצנית של לוטיטו. יש כאן אלמנט חשוב של תקציב אבל ה"ניהול" הנגטיבי של ADL רק מרחיק מנאפולי שחקנים. מבפנים ובעיקר מבחוץ.

8. SerieA Il Capitano

אני משתדל לנסות שלא לנבא דברים כמו "אין לאן לגדול". ב-13 שנים האחרונות נאפולי גדלה כל עונה.

ADL הוא לא גרסה "קצת פחות ליצנית של לוטיטו", הוא גרסה הרבה פחות ליצנית של לוטיטו. ודאי, היה עדיף שהוא יפסיק לבלבל במוח בתקשורת, לא יתנהל בשוק ההעברות בצורה בה הוא מתנהל, לא ילהיט את כל העיר על היגוואין, וכו'. אבל ההישגים שנאפולי הגיעה אליהם בשנים ש-ADL שם יותר מרשימים מאלו של לוטיטו (שאף הוא הגיע להישגים לא מבוטלים, שני גביעי איטליה, סופר קופה וכו').

נאפולי, להערכתי, רק תגדל. היא טובה יותר בכל שנה. היא כאן כדי להישאר והיא תהיה האחות החמישית כשרומא, אינטר, יובה ומילאן יהיו עשירות.

9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה.

אין כאן מה לנבא. כוח המשיכה שלה נפל עד כה מול 2 קבוצות ועכשיו זה יהפוך ל4. נאפולי תמשיך להיות קבוצה מצויינת גם אם תמכור את מרטנס, תתן 4+ מ' לאינסיניה ותבנה על מיליק עם גיבוי של זפאטה. היא גם יכולה לתמרן בין מגבלות הפייר פליי של היריבות או סתם החלטות לא נכונות שלהן. הנקודה היא שנאפולי תימצא בנקודת נחיתות שחלק ניכר ממנה אפשר היה למנוע ללא התערבות מיותרת של הנשיא בניהול הספורטיבי של קבוצה.

10. SerieA Il Capitano

אחלה, מסכים איתך.

לנאפולי יש בעיה בסיסית מעבר לעניין הנשיא - היא נמצאת בעיר מחורבנת.

עוד עניין שלא הזכרנו - מכירת הקבוצה למשקיעים אמריקאיים/סיניים. דובר על זה לא פעם ואני לא בטוח שזה לא יקרה. יש כאן פוטנציאל כלכלי בלתי מבוטל. עיר של מיליון איש, חיים את הקבוצה 24/7, היסטוריה, רומנטיקה, עם איצטדיון שאולי יום אחד ייבנה, שום דבר לא אבוד.

Dayatso ו-תומר1989 אוהבים את זה.
  11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

גונזאלו רודריגס באמת בדרך החוצה או שמדובר בעוד סוכן שמנסה לחלוב משכורת גבוהה יותר + עמלות?

12. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

עוד לא רשמי ואני לא יודע עד כמה זה אמין, אבל בכל זאת:

לא רע.

Don Joan Roman ו-SerieA אוהבים את זה.
  13. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע אם זה הדיון הנכון לשאול, אך האם לטעמכם בלוטי וברנרדסקי צריכים להישאר בקבוצות שלהן בעונה הבאה או להמשיך הלאה?

ורק כדי להדגיש שוב: אני מדבר כאן קודם כל על טובת השחקן ולא על מה הקבוצות צריכות לעשות לדעתכם.

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם הקבוצות שלהם ישארו בעונה הבאה עם אותן שאיפות כמו העונה, אז הם צריכים להמשיך הלאה. שניהם בגיל 23 כבר מיצו את עצמם במועדונים של מקום 8-9 בליגה האיטלקית. כמובן שהבחירה במועדון הבא לא צריכה להתבסס על גובה הבונוס לסוכן או שילוש השכר שלהם, אלא למקום בו יוכלו להמשיך את התפתחותם. מנסיונות עבר, ולדעתי, המועדון הבא שלהם עדיין צריך להיות איטלקי.

Don Joan Roman, אלעד ו-EO11 אוהבים את זה.
  15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני עם אורי במאה אחוז ורק רוצה להוסיף שברארדי גם צריך לבצע את הקפיצה.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.