קבוצות הציצים 2016/17 :: פזילה לצוואר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏3/8/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מבחינתך ארמנדו איזו תופס בתור אחד מהם קובי?

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא.

הייתה לו עונה טובה אבל ידרשו עוד אחת או שתיים כאלה כדי שקבוצות גדולות יותר יתחילו להתייחס אליו ברצינות. הזימון של קונטה לא באמת מקצר את הדרך.

מה שכן, הוא נפוליטני שנראה כמו ניצב בגומורה. זה חשוב.

Franco אוהב/ת את זה.
  3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני זוכר את מקסימוביץ' לטובה מלפני שנתיים, בעונה שעברה הוא גם היה טוב?

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

עבר פציעה קשה, אבל לא אחת שגרמה לירידה ביכולת. הוא פשוט שיחק הרבה פחות מהעונה הקודמת.

5. Roma מנהלים

קצת העברות:

*/aa1קרלוס סאנצ'ס, קשר אחורי קולומביאני, מגיע מאסטון וילה לויולה. קצת רדומים בפירנצה ואני צופה עם ההתחזקות של שאר הקבוצות שהם יאבדו את המקום שלהם באירופה בעונה הבאה.

http://www.italiacalcio24.it/wp-content/uploads/2016/08/Screenshot_5.Xxx

*/aa1 לאציו שעד כה עשתה רכש לא רע בכלל שכולל את צ'ירו אימובילה, ג'ורדן לוקאקו ו-וואלאס מצרפת את מוריץ' לייטנר, פעם דיברו עליו בתור ילד פלא בדורטמונד אבל הבחור לא פרץ ומגיע לאיטליה. מאמין שאם אינזגי יצליח לחבר את הקבוצה היא תוכל לאיים על המקום באירופה.

http://sportgo.tv/wp-content/uploads/2016/08/Leitner-Lazio-1-696x463.Xxx

6. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא נשמע לי כמו חלון די עלוב של לאציו, במיוחד אם מתחשבים בזה שהם איבדו את ה-כוכב שלהם תמורת סכום לא מבוטל. מאימובילה מאוד תפסתי בזמנו אבל כרגע הוא לא יותר מנחמד עד שיוכיח אחרת וההגנה כנראה התחזקה, הם גם בדרך להחתים איזה בלם שהצטיין שנה שעברה ברוסטוב שהפתיעה בליגה הרוסית, אבל חוץ מזה כלום. האח של היה נראה לי מגוחך ביורו ואת לייטנר אני לא מכיר אבל הוא מגיע לעמדה הכי חתומה שם(אלא אם כן מתכננים למכור את בילייה ואז בכלל אני מתחיל להזדהות עם ביאלסה).

לגבי פיורנטינה, כבר שנה שניה ברציפות שדלה ואלה עושה רושם מסתפק בליגה אירופית. בניגוד אליך אני לא רואה אותם מאבדים את המקום באירופה, יש שם יותר מדי כישרון, מקווה לראות גם את רוסי חוזר לרוטציה אחרי חצי עונה טובה בלבאנטה. @uri השוער הפולני החדש אמור להיות על תקן אליסון שלכם כשטטרושאנו מגלם את שצ'סני, או שהרומני צפוי להישאר בהרכב עוד שנה? אם יש עמדה שיכולתם להשתדרג בה בלי הרבה מאמץ של צוות הסקאוטינג שלכם היא השוער.

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברוב משחקי ההכנה פתח הרומני, כאשר דווקא לצריני קיבל הזדמנות פעמיים, ככה שקשה לי להאמין שבונים על הפולני בן ה-18 כבר העונה. היום עברנו את אינטר בתחרות על הקיץ הכי גרוע אחרי עוד הפסד, הפעם 2-1 לולנסיה. שלושת הבלמים שלנו (היחידים שיש לנו) צוברים דקות בקצב כזה שכבר לפתיחת העונה יגיעו שחוקים.

8. Roma מנהלים

uri,
    ההפסד זאת לא הבשורה הגרועה ביותר מהמשחק הזה.
    Borja Valero injury feared serious | Football Italia

Shacham,

אני באמת מאמין בסגל של לאציו השנה, הוא חלש רק משלושת הקבוצות הראשונות אשתקד(יובה, נאפולי ורומא) בעקבות הספסל הדל שלהם. בנוסף לכך סטפן דה פריי שהיה פצוע מרבית העונה הקודמת חזר לשחק והוא יהיה כשיר לפתיחת העונה. חיזוק משמעותי למרכז ההגנה.

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מילא הפסד...
    http://i.imgur.com/Qqyg9v6.Xxx

באשר ללאציו, עם כל האהבה שלי לפארולו, אני עדיין חושב שאתה ממש מגזים.

10. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא קלטתי שהפולני רק בן 18(הגיע עם ניסיון של מעל שנתיים כשחקן הרכב בליגה הפולנית הראשונה, עשה את הבכורה בגיל 16). אם לפני 3 הודעות כתבתי שאני לא רואה אתכם מאבדים את אירופה אז אחרי התקציר הזה...

@Roma אני לא מסכים שלאציו היא הקבוצה הבאה אחרי השלישייה הרגילה. אינטר בוודאות טובה יותר על הנייר אבל צריך לראות איך זה יתחבר עם דה בור(אותו סימן שאלה קיים אצל לאציו), אפילו ממילאן אני תופס יותר ויש עוד כמה קבוצות פחות נוצצות אבל עם פוטנציאל לא רע לסיים מעליהם.

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בינתיים בנאפולי...

SerieA אוהב/ת את זה.
  12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

קרלוס סאנצ'ס היה מהשחקנים הגרועים בפרמיירליג מאז נחת שם, מצד שני הציג יכולת טובה לא פעם ולא פעמיים בנבחרת בתקופת הזמן הזו. לא יודע איך לאכול את ההחתמה הזו.

13. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם קוואדרדו נראה רע בפרמיירליג, לא? אני לא חושב שהליגה הזאת מהווה מדד טוב מדי לרמה של שחקנים. מצד שני, גם משחקי נבחרות לא. החתמת נחיה ונראה קלאסית.

מצפייה בתקצירים של נאפולי מול מונאקו (5-0) והרטה (4-1) גיליתי שהיריבות הגיעו ללא מעט הזדמנויות מול הגומוריסטי ואיכשהו נאפולי עם קליניות רצחנית הוציאה תוצאות שאולי משקרות קצת לאור כמויות המצבים.

הסגל של לאציו טוב. עדיין פחות טוב לטעמי מ-5 קבוצות בליגה. אולי גם פחות טוב מזה של פיורנטינה, אבל זה נתון לדיון. יש לה נחיתות בולטת בעמדת המאמן שיש לו הרבה מאוד מה להוכיח.

14. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

יותם,

לא רואה טעם להשליך מקרה של שחקן על ליגה שלמה (ואתה יודע טוב מאוד מה הדעה שלי לגבי הפרמיירליג בשנים האחרונות). זה כמו שאני אקח את איגהלו (ווטפורד) כדוגמא ויגיד שהליגה הספרדית ו/או האיטלקית ״לא מהווה מדד טוב מדי לרמה של שחקנים.״

ששופטים מקרה פרטני, אני חושב שצריך לבדוק מה קרה אצל השחקן עצמו + ההתאמה שלו לסגנון משחק שונה של ליגה חדשה + מצב המערכת בקבוצה אליה הגיע; במקרה הספציפי של קוואדראדו, בכל פעם שהוא מיעט לשחק הוא נראה כמו ילד בן 12 שלא מסוגל להתמודד עם הפיזיות והקצב באנגליה. כולם יודעים שהוא רחוק מלהיות איזה כישרון על, אז אני לא יודע את מי בדיוק צריך להאשים כאן אם רוצים לעשות זאת.

אסטון וילה הייתה קבוצה מזעזעת ברמות היסטוריות של הפרמיירליג, כך שהאינדיקציה הופכת להיות עוד יותר בעייתית לגבי האינדיבידואלים שהיו שם, לדוגמא: אתמול ראיתי את המשחק של אברטון-טוטנהאם ואידריסה שהגיע מאסטון וילה היה אולי השחקן הבולט במגרש*.

* - כמובן שזה רק משחק ראשון ולא צריך להיסחף יותר מדי.

נערך לאחרונה ב: ‏14/8/16
  15. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני מדבר בעיקר על העונה הגרועה שקדמה לעונה המזעזעת האחרונה. אסטון וילה הייתה גרועה גם אז, רק לא באופן היסטורי כמו בעונה האחרונה, אבל היכולת של סאנצ'ס בלטה אפילו על רקע זה (אני זוכר שראיתי משחק ואמרתי לעצמי שיש סיכוי טוב שהוא מוכר אותו). שנתיים רעות, יחד עם עונה בינונית באלצ'ה לפני כן וקריירת קבוצות באופן כללי לא מרשימה עוד לפני ונראה לי אתה יכול להבין למה קשה לי לאכול את ההחתמה הזו. לזכותו יש לא מעט משחקים מרשימים בנבחרת, לרוב כאנדרדוג לדעתי, אבל מול היכולת שהוא מציג שבוע אחרי שבוע זה עדיין מעט.

@קווווווון לא סתם רשמתי אחד מהגרועים בליגה ולא סתם גרוע, היכולת שלו באמת נראתה על סף מכירת המשחקים, בניגוד לקוואדראדו שסתם לא היה טוב. ואם אתה מתעקש להתייחס לליגה, אז גם באלצ'ה הוא לא הרשים (כן בלט לטובה בקבוצה קטנה בצרפת לפני כמה עונות).

ג'ורדן לאב אגדה, אלעד ו-golding אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.