קולומביה: גומס לא ממשיך כמאמן הנבחרת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י idans10, ‏5/2/11.

1. Leoforos Member

החלוץ קולומביאני רדריה בדרך לסלוניקי כדי לחתום באריס ולחבור לקולמביאני אחר קרלוס טוחה.
    בדרבי הם יפגשו קולומביאני נוסף,דייגו אריאס.

אולימפיאקוס רדפה כל הקיץ אחרי קארלוס סאנצ'ז של ולנסיין אבל הוא החליט להישאר בצרפת

נערך לאחרונה ב: ‏19/8/11
  2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

השם הוא וואסון רנטריה, חלוץ בן 26 שכבר היה בדרך לקרוס אסול המכסיקנית, אבל האחרונה ביטלה את החוזה שלו בסופו של דבר. הוא חלוץ מאוד מוכשר שנתן עונה נהדרת בקולומביה עם קאלדאס גם בליגה וגם בליברטאדורס, אבל שהסתיימה באכזבה מבחינה קבוצתית עם הדחות מוקדמות בשתי המסגרות. יהיה מעניין לראות איך היא ישתלב ביוון כשהחיבור לטוחה, איתו הוא זכה בסודאמריקאנו עד גיל 20 ב-2005 עם קולומביה, בהחלט עשוי להקל עליו.

3. Leoforos Member

*ביוונית נט=ד אז קראתי רדריה חח

וואו תודה על התגובה המהירה, מה אתה יכול לספר על דייגו אריאס?, שנה שעברה הגיע בינואר לפאוק ולא כל כך השתלב, עכשיו בגלל כמה פציעות קיבל הזדמנות ונתן כמה הופעות יפות.

ולמה קארלוס סאנצ'ז נשאר בולאנסיין?מהתקשורת ביוון לא הבנתי כל כך

4. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

דיאגו אריאס הוא קשר דפנסיבי, שחקן לא רע בכלל. לא נחשב לכוכב או לשחקן מצטיין בליגה הקולומביאנית ומעולם לא זומן לנבחרת, אבל בהחלט שחקן טוב. גם הוא הגיע מקאלדאס ואני מקווה שהוא ייקח את ההזדמנויות האלו בידיים. לגבי סאנצ'ס, אני יודע שהיו לו עוד כמה הצעות מקבוצות צרפתיות אחרות והוא עדיין לא נשאר סופית בואלנסיין, אבל ההימור שלי הוא שסאנצ'ס פשוט רצה להישאר בליגה שמסוקרת יותר לעומת הליגה היוונית, מה גם שבצרפת הוא בנה לעצמו שם של שחקן טוב ולהערכתי מעבר מואלנסיין זה רק עניין של זמן. אין ספק שההופעה שלו בקופה אמריקה רק עשתה לו טוב, בעיקר אותו משחק מול ארגנטינה שבו הוא שיתק את מסי.

5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

האמת שכן, בתחילת דרכו בולס חשבתי שצומח שם שחקן לא רע בכלל, אבל הוא עדיין לא הצליח לפרוץ באמת בארגנטינה והקריירה שלו קצת מקרטעת יחסית לכישרון שהבטיח משהו בעבר.

קשר התקפי שעדיין לא מצא את העמדה שמתאימה לו בדיוק, שיחק כבר כעושה משחק, חלוץ שני, קשר שמאלי וקשר ימני (הוא שמאלי ברגליים). לאחרונה לא קיבל הרבה דקות משחק, אבל ממה שאני זוכר מדובר מסוג השחקנים הקטנים והמוכשרים האלו שמרשימים אותך בכמה מהלכים ואז נעלמים לשאר המשחק.

נערך לאחרונה ב: ‏21/8/11
  6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

תודה על התשובה. מצד שני, לא צריך להסביר לך מה קורה לפליימייקרים ארגנטינאים שלא מצליחים בארצם ומגיעים לארץ הקפה....אחרי שבאריונואבו עזב, הם כנראה היו צריכים מחליף.

7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אמת, רציתי לרשום את זה, אבל מהמעט שראיתי אני לא בטוח עד כמה הוא פליימקר קלאסי ולא יותר מהסגנון של חלוצי קו שני שאוהבים את הכדור. הזמן יגיד.

8. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לאור הרכש שהם עשו, כלומר לא הביאו שום מחליף לבאריונואבו ואין להם שם "10" שיחליף אותו, אני מעריך שבונים עליו ככזה, אבל כמו שאמרת, אולי המאמן דה לה פאבה יראה שולאסקס ירשים יותר כחלוץ שני ויתופקד בעמדה זו. לא יודע, יש לי הרגשה טובה לגביו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

9. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

הרנאן דאריו גומס הודיע כי לא ימשיך כמאמן הנבחרת וכי ההתפטרות שלא היא סופית, גם אם רוב חברי ההתאחדות תמכו בו שימשיך. במקביל הודיע נשיא קולומביה, חואן מנואל סנטוס, שלדעתו גומס לא צריך להמשיך בנבחרת וכי על ההתאחדות להחתים מאמן זר "שייתן לנו דם חדש, רעיונות חדשים ואני בטוח שנצליח להשיג את המטרה ולהעפיל למונדיאל", דברי סנטוס.

ההתאחדות הקולומביאנית כבר הודיעה על המועמדים שלה כאשר המוביל הוא חוליו קומסאניה, מאמן אורוגואי-קולומביאני ששיחק ואימן שנים רבות בקולומביה וכיום מאמן את דפורטיבו פריירה. מועמדים נוספים הם חרארדו מרטינו שאימן את פאראגואי, לאונל אלבארס שהיה עוזרו של גומס וריקארדו גארקה, מאמנה של ולס סארספילד בשנים האחרונות.

אני באופן אישי הייתי שמח לראות את מרטינו אצלנו. אני חושב שעם חומר השחקנים שיש לנו, שעם כל הכבוד לפאראגואי הוא יותר טוב מהם, מרטינו יוכל להפיק את המכסימום מהם, אבל שבכל מקרה לאונל יישאר העוזר. אני בהחלט הייתי רוצה לראות את לאונל בעתיד כמאמן הנבחרת, לטעמי מאמן מוכשר וצעיר שיהפוך לאחד הטובים בקולומביה בשנים הבאות.
    גם גארקה שמכיר טוב מאוד את הכדורגל הקולומביאני יכול להיות אופציה מעניינת. מה שכן, שוב ההתאחדות לא שמה יד בכיס ומחפשת מאמנים בעלי שם (אולי למעט מרטינו). לפחות מבחינת גומס, טוב שהוא לא קיבל את האפשרות להמשיך והבהיר להם שהחלטתו היא סופית. הוא היה סובל מזה אח"כ.

10. Leoforos Member

בסוף, המו"מ עם רנטרייה פוצץ והוא לא יגיע לאריס, מי שכן יגיע ליוון הוא ורגאס הותיק שחתם באא"ק כמחליף של פאפה בובה דיופ

http://www.contra.gr/Soccer/Hellas/Superleague/article1342690.ece/ALTERNATES/w460/809542%281%29.Xxx

11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

עד לפציעה הקשה היו לו תקופות מצוינות לצד פחות טובות, משלב אלימות (מיותרת) וטכניקה לא רעה באמצע.

12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לא יכולתי לנסח את מה שאמרת טוב יותר, אליאס. תמיד בפורום הקולומביאני היינו מתבדחים שאם וארגאס עולה, קולומביה מוצאת עצמה ב-10 שחקנים במוקדם או במאוחר....אבל באמת שחקן לא רע שלא כ"כ הלך לא בספרד, אולי ביוון הוא ימצא את מקומו.

13. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הייתה לו פציעה קשה שלאחריה הוא לא שיחק כל כך טוב באלמריה, אבל אולי זה קשור גם ליכולת של הקבוצה עצמה ולכך ששמו אותו בתפקיד קדמי יחסית. אני אהבתי אותו כקשר אחורי, למרות שבגלל הטכניקה שלו אוהבים לשים אותו יותר קדימה זה נראה לי התפקיד המתאים לו - הוא עושה הגנה טוב ומצד שני הוא לא מאיים כמעט על השער ממה שאני זוכר בבוקה.

14. Leoforos Member

סופסוף אולי יהיה מישו בליגה שירביץ לפאבלו גארסיה האורוגוואי בחזרה