קולומביה: ליגה אגילה 2015

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י idans10, ‏6/2/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

עוד תואר לארון! בגומלין של הסופר ליגה (אלוף האלופים), אנחנו מביסים בבית ללא קושי את דפורטיבו קאלי בצורה די מפתיעה (הם פשוט לא היוו יריב) 0-3 ובסה"כ 0-5 בסיכום המשחקים, כדי לזכות בתואר מספר 24 בהיסטוריה (הכי הרבה בקולומביה) וכמובן להבטיח השתתפות בקופה סודאמריקנה 2016.
    שוב שיחקנו בהרכב מעורב, מה שרק מראה על העומק שיש לנו, אבל נצטרך אותו לאור כמות המשחקים שיהיו לנו השנה.

תודה ריינאלדו רואדה, מאמן גדול.

Gracias campeones!

http://www.futbolred.com/contenido/liga-aguila/IMAGEN/xIMAGEN-16493896-1.Xxx.pagespeed.ic.acJr6hz7A4.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏28/1/16
    gilad16 ו-Die Werkself אוהבים את זה.
  2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ברכות על הניצחון אבל אני דווקא מתעניין בצד השני - איך נראית קאלי העונה, שוב הסתמכות על שחקני הבית המוכשרים והצעירים?

3. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

כן והאמת שאם הם היו משחקים רק בליגה, לא הייתי חושב שזה רעיון רע. יש להם לא מעט כאלו שכבר הוכיחו עצמם בטורניר הקודם שבו זכו באליפות. יש להם חוד קטלני עם סנטוס בורה (שכרגע דווקא בכושר גרוע) ופרסיאדו המצויין אבל הבעיה העיקרית תהיה שזה ממש לא יספיק כשהם צריכים לשחק בשני טורנירים בו זמנית. בשני המשחקים הראשונים העונה מולנו וגם במשחקי הידידות שקיימו בארה"ב, הם לא נראו טוב בכלל. לא הייתי שופט מהר מדי, הם מאוד מוכשרים, אבל קשה לי לראות אותם מחזיקים מעמד בשני טורנירים (וגם קיבלו וואחד בית בליברטאדורס).

Franco אוהב/ת את זה.
  4. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

@Franco אגב, גאניסיטה יקירך עבר לדאלאס מה-MLS

מצב נושא:
הנושא נעול.