קולומביה 2010: ג'וניור אלופת קולומביה!!!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י idans10, ‏30/1/10.

1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

עדכון לגבי חאמס רודריגס. שמה של אספניול עלה במועמדת העיקרית לקלוט את הקשר, שלאחר שמאמן הקבוצה, ראמון פלאנס, מעוניין ברודריגס כאופציה הראשונה לחזק את צד שמאל של הקישור. עדיין אין שום סיכום בין הקבוצות או השחקן, אבל גם צויין שבאספניול מנסים לגייס כסף ולהגיש הצעה של 5 מיליון יורו עבורו. גם צסק"א מוסקבה הגישה הצעה נדיבה לפי דבריו של נשיא באנפילד, אם כי רצונו של רודריגס לשחק בליגה הספרדית, כנראה יכריע את הכף לטובת אספניול, אבל כאמור אין עדיין שום דבר רשמי.

2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

זה כבר יותר הגיוני, לאורך זמן רב קישרו אותו לבנפיקה שכבר הביאה שחקן שיכול להחליף את די מריה ככה שזה היה נראה לי פחות הגיוני.

זה הזמן של הילד לצאת ולהרוויח משכורת גדולה יותר, עוד עונה בבאנפילד לא תעזור לו להשיג חוזה יותר טוב בעתיד לדעתי. מבחינת התקדמות כשחקן, לא בטוח שספסל באירופה יעזור לו יותר, אבל אחרי שידאג לעצמו כלכלית יוכל לקבל כמה בחירות מחושבות יותר אולי.

3. benos Member

עידן, מה הולך עם הנבחרת של גומז? יש שחקנים שהוא בונה עליהם יותר לקראת המוקדמות או שהוא קודם כל חושב על הקופה ורק אח"כ על הצערת הנבחרת לקראת המוקדמות?

4. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

המטרה של גומס היא להריץ את הנבחרת של המוקדומת האחרונים + שילוב של כמה ותיקים כמו קורדובה וז'פס (לא יודע עד כמה זה חכם). עד עכשיו שיחקו רק שני משחקים תחתיו והנבחרת נראתה קצת יותר טוב מאשר במוקדמות, אבל עדיין לא מספיק זמן כמובן כדי לגבש הרכב קבוע. ייתכן שלקראת הקופה עוד ישולבו הותיקים, אח"כ לא נראה לי שהם יהיו רלוונטים. לקולומביה יש מספיק שחקנים טובים שפזורים באירופה שיכולים וצריכים להיות בסיס לסגל שישחק הרבה יותר טוב מאשר הזוועה שראינו במוקדמות. אני יכול לומר שאני כבר לא יכול לחכות לקופה 2011.

נערך לאחרונה ב: ‏3/7/10
  5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

הכישרון בן ה-18, חאמס רודריגס, קרוב מאוד להיות הקולומביאני השלישי של פורטו. רודריגס אמור לעבור היום מבחני כושר ובדיקות רפואיות ואם יימצא כשיר, יוצג בימים הקרובים כשחקן הקבוצה. באנפילד, קבוצתו הנוכחית, אמורה לקבל תמורתו 6.1 מיליון יורו. כוכב הקבוצה, פאלקאו גארסיה, כבר הצהיר שהוא מצפה בכיליון עיניים להגעתו של רודריגס ושהוא מקווה שהילד יראה את כל הכישרון שלו בפורטוגל. גם בנפיקה, אספניול וצסק"א מוסקבה התעניינו בילד.

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

חברה, לא יודע אם שאלו כאן לפני, אבל מכבי נתניה החתימה לאחרונה את שוער נבחרת בוליביה, קרלוס ארווין אריאס, לשלוש העונות הקרובות.
    מישהו יכול למסור פרטים עליו? שכן לחובבי הכדורגל הישראלי מוזר מאוד לשמוע ששוער עם רזומה כמו שלו חתם בשכר יחסית נמוך (110 אלף דולר) בקבוצה מישראל. מניח שיש קשר להרחקה שקיבל השוער ועדיין אני מניח שאם ההרחקה לא תקפה מחוץ לקולומביה הוא יכל לחתום בקבוצות אחרת בשכר גבוהה יותר.

7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

משה, קצת התבלבלת בין קולומביה לבוליביה...... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx אריאס הוש שחקנה של בוליבאר הבוליביאנית, זה הדיון על הכדורגל הקולומביאני. חוץ מזה השכר בארץ גבוה הרבה יותר ממה שמקובל בבוליביה וכן יש אפשרות לשחק במפעלים אירופאים, ככה שאני יכול להבין את המשיכה לארץ של שחקנים מהמדינות הללו. בכל מקרה אם ההרחקה תקפה גם מחוץ לבוליביה, אני לא יודע.

עריכה : אגב, קראתי עכשיו באחד האתרים הקולומביאנים, שהשחקן מתלבט בין לאנוס מארגנטינה לקבוצה בראזילאית, למרות שישנה התעניינות מקבוצות בפרו, ארה"ב וישראל. אז יכול להיות שYNET סתם בילבלו את המוח ואריאס בכלל לא חתם עדיין.....

נערך לאחרונה ב: ‏5/7/10
  8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה רואה, הידע שלך בסוף כן השתלם למרות הבלבול הקל אצלי.
    מה הם באמת רמות השכר בדרום אמריקה? שחקן נבחרת כמו אריאז יכול להגיע לשכר ממוצע של...?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/7/10
  9. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

קשה לי לענות לך על השאלה, גם בגלל שזה משתנה בין מדינה למדינה. בכל מקרה לטעמי מדובר בסכומים קטנים הרבה יותר ממה שמשלמים בארץ לשחקני נבחרת ולראיה שחקן כמו אריאס שמוכן להסתפק ב-110 -150 אלף דולר. רק לשם השוואה, רכישת שחקנים בקולומביה בשווי של 2-3 מיליון דולר הן נדירות ונחשבות להון עתק ולשחקנים שנחשבים לכוכבים גדולים, ככה שאתה יכול לתאר לעצמך שהמשכורת רחוקה ממה שקטן, זנדברג, גרשון וחבריהם מקבלים פה.

10. gonzo18 Member

קראתי קצת בנושא הזה מאוד מעניין.. השקעה עצומה! IDANS 10 מגיע לך המון כבוד על ההשקעה שלך בנושא.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/7/10
  11. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אז המונדיאל כבר מאחורנו וטורניר הקלאוסורה במרחק יומיים מאיתנו (פרוייקט פתיחת הטורניר יועלה בקרוב מאוד), להלן כמה חדשות מארץ הקפה:

:aa1: - החלוץ הצעיר, מרקו פרס, סגר את ענייניו בריאל סאראגוסה והוצג רשמית ע"י המועדון. פרס בן ה-19, שהצליח מאוד בטורניר האחרון בארגנטינה במדי חימנסיה, הוצג במסיבת העיתונאים ואמר כי הוא שמח ומודה לסאראגוסה על ההזדמנות שניתנה לו ושהוא מקווה להצליח כמו דויד ויאה או דיאגו מיליטו ששיחקו במועדון.

http://www.futbolred.com/contenido/colombianos-exterior/noticias/julio2010/IMAGEN/IMAGEN-7806091-2.Xxx

:aa1: - לואיס פרננדו מוריאל, החלוץ בן ה-19 שנרכש ע"י אודינסה, הושאל לגראנאדה, העולה החדשה לליגה הספרדית השניה.

:aa1: - נבחרת הנשים עד גיל 20 משחקת בימים אלו במונדיאליטו הנערך בגרמניה ובמשחק הפתיחה רשמה תיקו 1-1 מול צרפת (שער שיוויון של לאדי אנדראדה בדקה ה-86). מחר תשחק הנבחרת מול המארחת גרמניה ותנעל את משקיה בבית המוקדם מול קוסטה ריקה.