קולומביה 2012: נאסיונל מחזיקת הסופר-קופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י idans10, ‏28/1/12.

1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

הוא דווקא נראה לי אחד שצריך לשחק בקישור בשמאל סטייל חאמס או במרכז, אני רק מקווה שבעיית האגואיזם תפתר בהמשך כשיתבגר מעט. מעניין לראות אם מאמן הסוב-20 ייקח אותו לאליפות בארגנטינה בינואר, למרות שהוא שייך לסוב-17 כרגע, אבל לטעמי יש לו מקום כבר עכשיו.

נערך לאחרונה ב: ‏22/7/12
  2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

יש לי דה ז'ה וו משנה שעברה שפתחנו חזק וראינו איך זה נגמר, לכן אני קצת מפחד עם ההצהרות אבל אני אתן את הסיכום בכל מקרה. משחק מצויין של הקבוצה, משחק מצויין תוך 4 ימים מול יריבה כמו ג'וניור, למרות שהאחרונה היתה ללא טאו ולא במיטבה. גם אתמול המשחק יכול היה להגמר בתוצאה אסטרונומית עם קצת יותר ריכוז, אבל סה"כ היה משחק טוב מאוד שלנו וגם אנחנו חסרנו את פרננדו אוריבה שעתיד להיות החלוץ הפותח ואת לואיס מוסקרה שכרגע אני לא רואה מקום בשבילו בהרכב הפותח.
    מסתמן כי זה גם יהיה ההרכב שלנו בליגה במערך של 4-2-3-1, כאשר השלישייה הקדמית כוללת את מקנלי במרכז ואת שני השחקנים המצטיינים שלנו בהכנה עד כה - אבילס הורטאדו מימין וג'ון פאחוי, הרכש החדש, משמאל. אתמול פאחוי עם שני גולאסוס ופריצות מהאגף שלו שיצרו כמה מצבים, בעוד שאבילס עשה את אותו הדבר מצד ימין, הפליא בדריבלים שלו והזכיר את השחקן שעזב לפארמה...נו, ההוא, איך קוראים לו? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx הסיפור הגדול בינתיים הוא החלוץ ג'פרסון דוקה, הכובש המצטיין של הליגה השניה שהגיע אלינו מריונגרו ובצמד המשחקים מול ג'וניור הוא כבש שלושה שערים והחמיץ עוד כמה. סה"כ מדובר בחלוץ ליגה טוב שקיבל את הצ'אנס ולקח אותו בשתי ידיים, היה פעלתן מאוד במשחקים, משהו שהיה חסר לנו מכל החלוצים שלנו בטורניר הקודם והפעם נראה כי התחזקנו בעמדה הזו, אם כי ברור שמי שיתפוס את מקומו יהיה פרננדו אוריבה המצויין, בתקווה שימשיך את כושרו מקאלדאס לפני 3 שנים, אבל נחמד לדעת שיש לנו מחליף טוב מהספסל.

בחלק האחורי נרשם שיפור, לפחות לפי מה שראינו עד עכשיו. הקשרים האחוריים, ג'רסון קורדובה ואלכס מחייה עשו עבודה מצויינת ובינתיים הם באנקר בהרכב, עד שג'ון ואלוי יחזור מהפציעה שלו ואז נראה מאבק על ההרכב. הרביעייה האחורית נשארה זהה לזו של שנה שעברה מלבד השינוי של סטפאן מדינה הצעיר במקום טולה, עד עכשיו אין תלונות ומשחק כמעט ללא טעויות אמש. בשער החליף כריסטיאן בוניז'ה את פסוטי וארמני שנפצעו ולא שהוא נדרש ליותר מדי עבודה אבל כשהיה צריך למתוח איברים הוא עשה את זה והיה בטוח ביציאות שלו. מבחינתי היורש של פסוטי בעוד טורניר או שניים כשהארגנטינאי כנראה יעזוב. כבר עכשיו מראה כישרון שלא נופל מדויד אוספינה כשהיה בגילו ואיתו בשער אני מרגיש בטוח וכדאי לו לקחת את הצ'אנס עכשיו כששני הארגנטינאים מחוץ למגרשים באיזור החודשיים.

סה"כ באמת שאנחנו נראים טוב ובכושר, אבל כמו שאמרתי, אני נזהר במילים שלי לאור ניסיון העבר. יום שבת אנחנו יוצאים לדרך בליגה במשחק מאוד קשה בקאלי ואח"כ ב-1 באוגוסט עוד משחק ידידות כאשר פאלקאו מגיע לביקור במדיין יחד עם אתלטיקו מדריד.

VAMOS MI VERDE, EL REY DEL COPAS COLOMBIANO!

http://www.futbolred.com/contenido/liga-postobon/noticias/pretemporada2012ii/IMAGEN/IMAGEN-12055522-2.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏23/7/12
  3. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

הלילה ייפתח בקולומביה טורניר ידידות מרובע בהשתתפות האלופה אינדפנדיינטה סנטה פה, מיז'ונאריוס וצמד הארגנטינאיות בוקה ג'וניורס ואסטודיאנטס.

הלילה:
    01:30, סנטה פה-אסטודיאנטס
    03:45, מיז'נאריוס-בוקה ג'וניורס

4. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

קצת טוב עד עכשיו במשחק בין סנטה פה שחסרה את עומאר פרס ודיאגו קאבררה לבין אסטודיאנטס עם הרכב מלא וללא דובאן סאפאטה בהרכב. עבודה גדולה של שני השוערים עד כה, בעיקר של ויז'אר, הפאראגואי הנפלא של הפינצ'ה.

עריכה: רק שיבחתי את ויז'אר וטעות שלו מאפשרת למריו גומס להעלות את סנטה פה ליתרון בדקה ה-31.

נערך לאחרונה ב: ‏26/7/12
  5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

שאלה למומחה האורוגואי ולמומחה הפרואני. דפור קאלי החתימה את החלוץ האורוגואי סרחיו לאל, ששיחק בשלוש השנים האחרונות בארגוטליס היוונית ובעבר שיחק בספורטינג קריסטל בין היתר ובסן מרטין (2005-2006). רשמים?

6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מיז'ונאריוס מתעניינת במארוגו?

7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לא שמעתי שום דבר על כך ואפילו שמעתי את מארוגו מצוטט כאומר שאם הוא יעזוב את טולימה זה יהיה לקבוצה בחו"ל. ראית ידיעה כזו?

8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

זה הכל מפורומים שונים, יש שמועה שמדברים על טרייד של מארוגו תמורת פרנקו וואסקס. לי זה נשמע מוזר, מצד שני המועדונים, לכן העליתי את זה פה לברר עד כמה זה אמין.

9. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

גם לי זה נשמע מאוד מופרך. קודם כל כי לא הוזכר דבר כזה בשום אתר קולומביאני וגם בגלל שהטרייד הזה גרוע לשתי הקבוצות. ההגנה של טולימה מספיק טובה גם ללא פרנקו, בעוד שמארוגו הוא השחקן הכי חשוב שלה. לעומת זאת, ההגנה של מיז'וס גם ככה רעועה, אז לשלוח החוצה את הבלם הכי טוב שלך ועוד קשר מבטיח כמו ואסקס בשביל קשר כמו מארוגו כשיש להם כבר את קאנדלו? נשמע יותר מדי הזוי.

אגב, סיפור טאו מסרב לגווע. שוב דובר שריבר חזק בתמונה ושבעצם כלום לא סגור עם ג'וניור. מי שאומר את זה הוא הסוכן שלו, אפראין פאצ'ון, שגם ידוע בשקרים שלו. אני חושב שהוא כן ישחק עם ג'וניור בסוף, אבל יומיים לפתיחת הליגה וכמו כל דבר שקשור בטאו, הסיפור מסתבך...

10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

עידן תעזור לי רגע בבקשה. שהזכרתי בתחילת העונה את הפוטנציאל של אנדרדה דיברת איתי על עוד מגן מוכשר בשם קינייונס אם אני לא טועה. עכשיו, אתה זוכר אם התכוונת לחוליאן קינייונס של סנטה פה (שלמיטב ידיעתי הוא בלם) או הקטור קינייונס של ג'וניור?

נערך לאחרונה ב: ‏26/7/12
  11. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

קודם כל אני מתרשם מאוד מהזיכרון שלך http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx וכן, הכוונה היא להקטור קיניונס, לטעמי מהמגינים השמאליים הטובים שיש בקולומביה ואפילו הייתי מגזים ואומר הכי טוב (ואלנסיה מגן טוב אבל התרומה ההתקפית של קיניונס טובה משלו). אגב חוליאן, פרץ בשנה האחרונה והתבלט בעיקר בקמפיין האליפות ועושה רושם של בלם מבטיח. הוא, מדינה שלנו, פרנקו, סאפאטה, אספינוסה ומוסקרה צריכים להזיז בעדינות את ז'פס ופראה ממקומם. לצערי לא נראה לי שזה יקרה, אבל עם כל הכבוד לשניים האחרונים, הם כבר עשו את שלהם.

12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אליאס, מסתבר שכמו שכתבתי, הסיפור של טאו הרבה יותר מורכב והוא ככל הנראה ייכנס להסגר של חצי שנה מאחר ולטענת הנשיא של ג'וניור, ראסינג הפילו את העסקה עם ג'וניור אחרי שהקולומביאנים כבר הגיעו להבנה עם השחקן ונטען שגם הסיכום שהיה לסוכן של טאו עם ריבר, לא התקבל יפה אצל ראסינג. אם טאו לא מגיע לג'וניור, זו חתיכת מכה עבורם, אחרי שהם בנו עליו לאור הבצורת הקשה שעוברת על החלוצים שלהם ואפילו קיוו לצרף אליו את דאירו מורנו. עכשיו טאו הולך ומתרחק מהם...

http://www.antena2.com.co/noticias/atlanti...eis-meses-35170