קונפדרציות: ברזיל דרסה את ארגנטינה בגמר. 1:4 גדול

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י rivaldo, ‏8/6/05.

1. Igi Member

גם אם הטורניר הזה הוא באמת מיותר, ממש בושה שרונאלדו החליט סתם ככה שהוא לא ישתתף...

2. Melixon 15 Member

ומאותה סיבה גם החמירו איתו...

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כולכם מדברים על ארגנטינה, ברזיל ומקסיקו(????? איך הגענו למקסיקו?), אבל חברה על תזלזלו במארחת,שמן הסתם עם יתרון הביתיות ועם בלאק הנפלא ושווינשטייגר ודייסלר כעוזרים, הולך להיות נחמד ביותר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

4. Melixon 15 Member

בדיוק שגרמניה היא נחמדה ולברזיל וארגנטינה יש נבחרת של ענקים...

5. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה לעזאזל שהוא לא יהיה בסגל למונדיאל בעוד שנה רק בגלל פציעה מזדיינת יום לפני גביע קונפדרציות!?!

אגב,

הרגע ראיתי שמשדרים אצלינו הכל ישיר וחינם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

גם יון היו נחמדים באליפות אירופה(עם הכדורגל הסופר אפור של המאמן הגרמני רהגאל!) http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

7. Reyes Member

שתי המועמדות אולי הכי עיקריות לזכייה, ארגנטינה (במשחקה מול טוניסיה) וגרמניה (במשחק מול אוסטרליה) יפתחו הערב את משחקי גביע הקונפדרציות, טורניר מיותר שיהווה עבור הגרמנים את ההכנה לאירוח המונדיאל בשנה הבאה.

http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/06/flag/sm2/arg.Xxx ארגנטינה - http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/06/flag/sm2/tun.Xxx טוניסיה:

ארגנטינה, שהבטיחה את השתתפותה בגביע העולם, שלחה לגרמניה שחקנים מאוד מאוד צעירים. ארגנטינה תופיע למשחק היום בלי שחקנים מהליגה הארגנטינאית שעדיין משוחקת ובלי שמות גדולים כמו ורון, קילי גונזאלס, אז'אלה וקרספו, אך תעמיד הרכב חזק למדי שכולל את ריקלמה, סביולה ואיימאר, שאולי סוף סוף יוכיח שהוא חזר באופן סופי מהפציעה האחרונה שעבר. טוניסיה היא נבחרת בינונית, במשחקיה בחודש שעבר מול רואנדה וגינאה היא שיחקה לאט ולא הרשימה, עפ"י העיתונים ההתקפה לא תיפקדה בכלל והייתה כמעט בלתי נראית. כוכביה הבולטים של הנבחרת הצפון אפריקנית הם טרבלסי, נאפטי ושני המתאזרחים מברזיל קליטון ודוס סנטוס שאמנם מספיקים למוקדמות גביע העולם באפריקה, אבל עם כל הכבוד לא היו משתלבים אפילו בנבחרת הצעירה של ברזיל. הארגנטינאיים פייבוריטים כאן ללא ספק, לטוניסיה אין סיכוי מול הטכניות של ארגנטינה, השאלה היא איך היא תגיע למשחק והאם תתאמץ כדי לנצח או שתגיע לטורניר כנבחרת שבאה לטייל ולבחון את השטח לקראת הדבר האמיתי ביוני 2006.

http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/06/flag/sm2/ger.Xxx גרמניה - http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/06/flag/sm2/aus.Xxx אוסטרליה:

הגרמנים לוקחים את הטורניר הזה ברצינות, אין ספק. הם יודעים שזה המבחן הגדול העיקרי שלהם לקראת המונדיאל, זה למעשה אחד מהמשחקים הרשמיים האחרונים שלהם לקראת המונדיאל. המטרה של קלינסמן בטורניר הזה היא לעבוד על המשחק ההתקפי (החוליה החלשה של גרמניה - ביורו המשחק ההתקפי היה זוועה), אתמול הוא אמר: "אנחנו יכולים לשחק יותר הגנתי ולחכות עם הכדור, בכל אופן - זוהי לא שיטתנו. אנחנו רוצים לכבוש ראשונים ולשחק כדורגל התקפי ואטרקטיבי". זוהי גישה נכונה, קלינסמן יודע שהוא צריך להרשים לפני המונדיאל, תוצאות ומשחקים לא טובים יכולים לצור לחץ תקשורתי שישפיע על השקט והאווירה בנבחרת.

האוסטרלים יחסרו היום את הארי קיואל ומרקו ברשיאנו, שני הקשרים הטובים ביותר בנבחרת ואולי השחקנים הכי חשובים בה. הרבה תקוות תולים האוסטרלים על הצמד טים קאהיל את מארק וידוקה שינסו לחדור את ההגנה הגרמנית. ההגנה היא הבעיה העיקרית, רוב השחקנים בסביבות ה-30 והם לא יוכלו להתמודד עם המהירות של שחקנים כמו קוראני ופודולסקי. המאמן פראנק פרינה אמר אתמול: "זה משחק חשוב מאין כמוהו עבור אוקאינה ובעיקר עבור אוסטרליה. לא יוצא לנו בדרך כלל לשחק נגד נבחרות מהטופ קלאס של אירופה וזו תהיה הזדמנות נהדרת עבורנו להוכיח את עצמנו נגד שמות גדולים ולעשות הכנה יפה לקראת פליאוף העלייה למונדיאל שיתקיים נגד נבחרת דרום אמריקנית". גם וידוקה אופטימי - כשנשאל מה תהיה תוצאה ריאלית הוא אמר: "ריאלית ליברפול לא הייתה זוכה בליגת האלופות ויוון לא הייתה לוקחת את אליפות אירופה, אנחנו יכולים לנצח". אוסטרליה סיימה פעם אחת שנייה ופעם אחת שלישית בשני גביעי הקונפדרציות האחרונים שבהם היא השתתפה. היא לא פראיירית, השאלה אם היא תוכל לגרמניה. אני חושב שלא. גרמניה לא בכושר טוב, תיקו עם רוסיה עייפה והפסד לבאיירן מינכן בשני משחקי הידידות האחרונים שלה. למרות זאת, הרצון והמוטיבציה ינצחו את המשחק בשבילה, אם היא תתקשה.

לגבי ברזיל - אני לא חושב שהיא לוקחת את הטורניר הזה יותר מדי ברצינות ולכן היא לא מועמדת מספיק טובה לזכייה מבחינתי. רונאלדו נשאר בבית והנבחרת עדיין לא העפילה לגביע העולם, ככה שאני לא חושב שזה חשוב להם, גם בפעמים קודמות היו להם סגלים נפלאים והם לא הציגו יכולת גדולה. ארגנטינה לעומת זאת גם היא לא מציבה את השמות הכי גדולים שלרשותה ושחקני מפתח כמו מסרצ'נו ולוצ'ו גונזאלז לא ישחקו, אך אפשר לראות שהיא מציבה שחקנים רעבים - איימאר, סביולה וריקלמה - השלישיה הזאת רעבה להצלחות. גרמניה היא המארחת ואין צורך להסביר מדוע היא פייבוריטית.

נערך לאחרונה ב: ‏15/6/05
  8. cazzo Il Capocuoco

נראה לי שאני יהיה בעד המכסיקנים והטוניסאים,ככה כמו שמודי עושה,בוחר לפי סימפטיה.
    גרמניה תיקח בגלל ברצינות,אם ארגנטינה תרצה,או שבטעות יתקעו לגרמנים מקלות ברגליים.
    יוון תושפל,תחושת בטן...אם חוסין מדינמו קייב פורץ בקלות להגנה ומכניע את השוער,אז החיבוק לשבה קרוב מתמיד.

9. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני הולך על גמר ארגנטינה מכסיקו כמו שאמרו פה, מכסיקו הכי רציניים מכולם בדרך כלל, וככה גם ארגנטינה.

לגבי אהדות, את הטוניסאים אהדתי עוד בגביע אפריקה אז גם אליהם יש סימפטיה, אבל כעיקרון אני עם ברזיל שלי עד הסוף, למרות שאני לא מאמין שהם יבריקו.

נ.ב.

גרמניה לא עוברת תבתים

10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

רק תזכור את דבריך שנהיה בשמינית גמר!
    ןהבעיה של גרמניה היא באמת ההתקפה , אבל אני מזכיר לכולם את שנות ה-90 עם הכדורגל המזוויע של גרמניה\ או לפני זה מערב גרמניה שהוביל אותם רחוק מאד, אני מאד נגד קבוצות שמשחקות ככה אבל אל נא לזלזל בנבחרת הזה, לפני שנה בערך הם סיימו בתיקו 2 עם ארגנטינה אחרי משחק שקול ביותר,לדעתי גרמניה מגיעה לחצי גמר.
    וגרמניה לוקחת את הטורניר מאד ברצינות!
    ובהתקפה עם קלוסה ופדולסקי הצעיר יש להם כשרון ענק(מקוראני אני לא תופס כי הוא לא סקורר אבל הוא גם שחקן טוב, ואסמואה לא היה בסגל של הנבחרות הגדולות אבל בגרמניה כנאמר יש בעיה בחלק הזה). וקשרים התקפים כשווינשטייגר או דייסלר עם חיזוק של בלאק במרכז עם תמיכה של פביאן ארנסט המצויין ופרינגס יש בהחלט לגרמניה מה להציע.
    לדעתי יש לגרמניה בעיה בעמדת המגינים מאחר ולאם המגן השמאלי פצוע ומצד ימין אמור לשחק פרידריך אבל הוא משחק במרכז ההגנה והינקל לא בכושר אובורמוילה לא משהו, ככה שלדעתי בחוליה הזאת יש לגרמניה יותר בעיה מאשר בחלק ההתקפי.

11. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה שמינית בראש שלך, ישר חצי אחרי הבתים

12. Ljungberg 8 Member

איך קובעים אילו נבחרות משתתפות בטורניר?

13. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלופת אפריקה
    אלופת אוקיאניה
    אלופת עולם
    אלופת אירופה
    אלופת דרום אמריקה - כעיקרון זאת גם ברזיל אז אני מניח שארגנטינה נוסעת כסגנית, או בגלל האולימפיאדה
    אלופת אסיה
    מארחת המונדיאל הבא
    ואלופת צפון-מרכז אמריקה

ב2003 גרמניה לא השתתפה אז הסדר בטח היה שונה..

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אלופת דרום וצפון אמריקה, אלופת אפריקה, אלופת אירופה, אלופת אוקייניה, אלופת אסיה, אלופת המונדיאל הקודם,מארחת מונדיאל

15. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

טוב אנחנו מתחילים עם טוניסיה נגד ארגנטינה שמתחיל ברגעים אלו ב 19.00