קונפדרציות: הגביע של ברזיל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Yaniv, ‏6/6/09.

1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

שחורים, לבנים, מה זה משנה. שני פסים רצופים הם לא מצליחים לחבר מתחילת המחצית. והם עוד היותר טובים במשחק.

2. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

תודה, אני לא ממש בקיא בכל הנוגע לאפריקה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    לגבי פארקר שמועמד לחיפה, אני לא מצאתי בו שום דבר מיוחד, בשתי בעיטות שהיו לו הוא בעט דרדרלה ולא מדויק, יכול להיות בגלל משטח הדשא אך אני לא רואה איך השחקן הזה יכול לשדרג אותנו.

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

גל, בסה"כ אני חושב אותו דבר, אבל בוא תתן לו צ'אנס. משחק גרוע ביותר וביחד עם הקול המעצבן ששומעים מהטריבונות (נשמע כאילו יש שם מיליוני דבורים) אפשר בקלות לעבור לערוץ אחר. אגב, אין שום עיראקי שיכול לשחק אצלנו? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

4. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אכן קול מעצבן, מליוני דבורים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx אין עליך שי!
    כמובן שאני לא מתכוון להספיד מהר את השחקן, אך אני עד כה לא רואה בו מציאה גדולה ... מקווה שאתבדה. לגבי שחקן עיראקי, אני התרשמתי מהשוער אך זו העמדה האחרונה שאנו צריכים בה חיזוק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

6. c_web Member

חחחח בהחלט מתסכל. ובאמת הדשא נראה מאוד רע למרות שהאיצטדיון עצמו נראה יפה.
    אין לדרא''פ שום שחקן יצירתי שיכול לפצח את ההגנה המעובה של עיראק בנתיים, לא היה שום מצב במשחק הזה בנתיים.

7. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

אני מאוד מקווה שהאיצטדיון הזה לא נחשב בין האיצטדיונים הטובים שהולכים לארח את המונדיאל!

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה משחק, חשבתי שראיתי משחק מהליגה הישראלית...
    בעשר הדקות האחרונות דרא"פ הגיעה לשתי הזדמנויות ענקיות, אבל פשוט מדהים איך הנגיחה לא נכנסה. המארחת נראית קבוצה מאד בינונית שאולי רוצה לעשות דברים יפים, אבל אין לה את היכולת. מכבי חיפה נמצאת במרדף אחרי ברנארד פארקר, אבל אין לי מושג מה רואים בו.

עיראק? בשביל מדינה שאולי עדיין נמצאת במלחמת אזרחים אני חושב שזאת התוצאה המקסימלית שיכלה להוציא. קבוצה באמת מסכנה והבעיטה החופשית האחרונה הוכיחה את זה. היו להם הזדמנות אולי לגנוב שער, ומה הם עושים? אפילו סתם הרמה לרחבה לא הגיעה...

אני חושב שספרד בקלות יכולה להביס את עירק 10-0 ואת המארחת 5-0. ניו זילנד? לדעתי גם תהיה בשר תותחים אלא אם שחקני ספרד עייפים מהטיסה ומהעונה הארוכה של שחקניה. באמת אין לי מושג למה בכלל מקיימים את הטורניר המיותר הזה!

9. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

הקטע שהכי קרע אותי, התקפה של דרא"פ, הגבהה מצוינת מאגף ימין אל עבר רחבת השוער של עיראק, האחרון מאחר ביציאה והכדור מגיע לקטלגו משגו (מתחרה של ארבייטמן בתחרות המחמיצן הגדול) שנוגח דווקא מדויק, למסגרת! מי מציל מהקו? פארקר :aaarofl: מנע שער יתרון לזכות נבחרתו, אם זו התפוקה שלו אז תודה רבה אבל לא ...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/6/09
  10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

קראתי עכשיו באתרים הולנדיים שפארקר היה האיש שהציל את עירק מהפסד...
    את האמת, לדעתי הוא לא יכל לעשות הרבה, אבל המקרה הזה הוכיח עד כמה הרמה היתה עלובה. לדעתי אם ספרד הולכת לשחק עם הנוער שלה היא עוד מנצחת, בטח את עירק שפשוט אין לי מושג איך הם לקחו את אליפות אסיה האחרונה (או הגיעו לגמר?). זה מראה שהכדורגל באסיה פשוט זוועה.

גל, תאר לך התקפה עם פאנטני, ארבייטמן ופארקר...הם צריכים 100 הזדמנויות בשביל לכבוש שער אחד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏15/6/09
  11. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

לפי מה שראיתי עד עכשיו, דרום אפריקה צריכה לעשות המון כדי לשפר את תנאי המגרש, ולצערי הרב שנה לא תספיק להם.
    אולי יהיה לנו כדורגל יפה, אבל איכות...לא

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שהמגרש לא היה במיטבו כי כרגע בדרום אפריקה כמעט חורף...אני לא יודע איך המזג האוויר היה שם לאחרונה, אבל אסור שלא נראה שם שטיח. חוץ מהאוהדים הנחמדים שלהם אני חושב שזאת היתה טעות לתת למדינה כזו טורניר כזה גדול. בכל מקרה יש עוד שנה עד למונדיאל ואולי הדברים יישתפרו.

13. c_web Member

ההחמצה הייתה פשוט מדהימה, אני לא זוכר שראיתי הצלת שער כ''כ בטוחה של שחקן מאותה קבוצה.. אני מאמין שהרגע הזה הוא זה שימנע את ההעפלה של דרא''פ לשלב הבא זה כתוב מלמעלה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

עיראק בהחלט עלובים, הקטע עם הכדור חופשי בסוף היה מביש, אין מקום לנבחרות כאלה בטורניר שכזה.
    מקווה לראות את ספרד משחקת כדורגל, אני מאמין שיפלו שם הרבה שערים, בכל זאת ניו זילנד הנבחרת הכי גבוהה בטורניר (ממוצע 1.85 מ' חחח) ויש להם סיכוי לגנוב שער במצב נייח. אני מהמר על 1-3 ספרדי

14. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

הערוץ הטורקי TRT1 הנקלט בהוט ערוץ 158 משדר את כל משחקי הקונפדרציות , לא צריך צ'ארלטוון.

אומנם זו רק ניו זילנד אבל להמשיך בכושר הזה גם בשנה הבאה ואפשר לקחת גם את אליפות העולם.

אם מנ'צסטר רוצה את טורס הטורניר הזה רק יקפיץ לו את המחיר עוד ועוד..

נערך לאחרונה ב: ‏15/6/09
  15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

תראו מה ספרד עושה מניו זילנד, 17 דקות, 3:0. בדיחה עצובה ביותר.

אם מכבי חיפה חושבת שעם פארקר ושמארקר וכל הבלמים הדרוםפ אפרקיקאים והמסיללאים והפנטינים, איתם ועם קולמה הם יגיעו לצ'מפםיונס כדאי שמהר מאוד הם יתעוררו כי את הסיבוב השני מתוך 3 שהם צריכים לעבור, באחריות הם לא יעברו אם אלה שחקני החיזוק שלהם.