קונפדרציות: הגביע של ברזיל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Yaniv, ‏6/6/09.

1. riquelme1 Member

איזה חלוץ נפלא לואיס פביאנו, הגול הראשון היה תענוג. בכל מקרה, מה דני אלבס עושה בצד שמאל? בחיים לא ראיתי אותו משחק בעמדה המוזה הזאת.

2. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכדורים נייחים של אלאנו פשוט תענוג http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx
    השילוב רוביניו-קאקא פשוט מפחיד כאשר הם מחליטים לשחק ולא ללהטט בסגנון כדורגל חופים בריו.

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדלק נגמר בדקה השישים. מה לעשות שאין במגרש הכדורגל תחנת דלק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

4. RealStretford Member

מיותר, מיותר, מיותר. עוד כסף ויוקרה ל FIFA על חשבון השחקנים העייפים.

ביחד עם זאת איך אפשר (אם אתה לא ארגנטינאי) לאהוב את ברזיל.

בנימה אישית עד היום קשה לי להאמין שאני רואה משחק של ברזיל ולקבוצתי שתי נציגים. פשוט כיף

5. Dimitar Berbatov Member

מהפך נהדר של ברזיל, לואיס פביאנו מתגלה כחלוץ עוד יותר טוב ממה שחשבנו (לפחות אני) שהוא וקאקה פנומן.
    אבל, צריך לזכור, זה רק הקונפדרציות. כל הנבחרות שהברזילאים נפגשו איתן בינוניות, גם השם הגדול איטליה. אני זוכר את הגמר בין ארגנטינה לברזיל, נגמר 4-1 עם אני לא טועה, ב-2005. איזה רעש עשו מהנצחון הזה. אני זוכר את נדב יעקובי צורח, עכשיו המטרה הראשית היא המונדיאל! (נשבע לכם שזה הזכרון הכי גדול שלי מהטורניר ב-05) ואת שניהם מהללים את הברזילאים שעולים בריקודים לקבל את הגביע.

בכל מקרה, הנקודה היא שלא צריך לעשות מזה יותר ממה שזה. השוו פה את ארה"ב ליוון, אני לא מסכים, אבל הסגנון הוא אותו סגנון. יש לאמריקאים הברקות פה ושם, אבל סך-הכל נבחרת שתפסה 45 דקות טובות, לא יותר מזה.

6. riquelme1 Member

קלטתם את הבכי והשיגעון של ברזיל? אפשר לחשוב..

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הניצחון של ברזיל היה ממש מוצדק, אבל אני נשאר עם טעם מר בפה. ברור שבגלל שאני לא אוהד ברזיל אני רוצה בהפסדה, אבל אני פשוט לא מבין את דונגה. הבדלי האיכות גרמו בסופו של דבר לניצחון הברזילאי, אבל אם ברזיל נקלעת לפיגור כזו מול קבוצה קצת יותר מנוסה אני לא בטוח שדונגה היה יכול היום לחזור בשלום הביתה.

במשך דקות רבות ברזיל לדעתי נתקעה בגלל המאמן שלה. רוביניו בצד שמאל היה בדקות רבות פקטור מאד לא יציב. האמצע היה פקק אחד גדול כי השלישייה המופלאה של מלו, רמירז וג'ילברטו סילבה פשוט איננה יעילה מול בונקר.

השער המהר במחצית השנייה לדעתי גמרה את ארה"ב, היא המשיכה עד לדקה השישים להלחם, אבל לאט לאט ראו שפשוט נגמר הדלק. כשארה"ב לא הצליחה לצאת קדימה קאקא התחיל לפרוח כי המהירות שלו ענקית. ריאל מדריד צריכה לשחק עם רונאלדו קאקא בכנפיים וחלוץ טוב באמצע (הנטלאר? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx ) ואז נראה דברים מאד יפים.

בסה"כ זה מאד יוקרתי ומכובד מה שארה"ב עשתה, אבל עם כבוד לא מנצחים טורניר. ברזיל כמו ספרד ואולי ארגנטינה, אנגליה והולנד יהיו לדעתי הנבחרות המובילות בטורניר של השנה הבאה. בכל מקרה עד אז יש עוד הרבה זמן, אבל מבחינתי דונגה הולך על חבל מאד דק.

8. Becks Member

הם כבר עכשיו יודעים שבשנה הבאה הם לא יזכו במונדיאל (כמיטב המסורת של זוכות גביע הקונפדרציות) http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

רגע, רגע, רגע. אני לא הייתי אומר את הדברים האלה. ברזיל רחוקה מלהבריק הרבה בגלל המאמן הפחדן שלה, אבל בשנה הבאה כל הגדולות יגיעו עייפות. ברזיל בהחלט לא ה'נבחרת הפייבוריטית, אבל היא מועמדת אמיתית. לדעתי דווקא נבחרת כמו איטליה וצרפת (אם היא תגיע לדרום אפריקה) יכולות להיות מופתעות לרעה.

10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

סבא שלי ארגנטינאי(מודה באשמה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx ) ואני מעדיף את ברזיל על ארגנטינה.

היה גם אז את רביעיית הפלא:רונאלדיניו, רונאלדו, קאקה ואדריאנו ואיפה הם היום(מלבד קאקה):
    רונאלדיניו מנסה להמציא את עצמו מחדש במילאן, רונאלדו שמן יותר(!) ואדריאנו מתוסבך יותר ממייקל ג'קסון.
    נדב ושגיא באותו גמר הבטיחו שעוד שנתיים שלוש סיסיניו יהיה המגן הימני הטוב בעולם... נו טוב.

11. Sergio Ramos Member

הניצחון של ברזיל היה מוצדק בסופו של דבר, למרות שרציתי שארה"ב תקח את הטורניר, באמת שהגיע לה לא פחות על לחימה וכדורגל טוב לפרקים, אבל ברזיל, על אף שאני שותף לדעתו של שי וכלל לא מתלהב ממנה כמו בעבר מאז הקופה אמריקה דאז, התעלתה בגדול במחצית השנייה וניצחה ביושר. הגול הראשון של פביאנו(הפתיע אותי לטובה בטורניר אחרי עונה יבשה בסביליה. היה לו הרבה מזל בגול הראשון אך בכל זאת ביצוע אלגנטי ויפה לעין) אכן הוריד לאמריקאים את כל האוויר ושיחרר את ברזיל לחלוטין לעשות את המהפך. אני חייב לציין שהאמריקאים הפתיעו אותי לטובה בכל דקה ודקה בטורניר שכן די זלזלתי בה טרם ראיתי אותה בפעולה. הופתעתי מאוד לראות נבחרת ממושמעת טקטית עם לא מעט נגרים ששילבה בה מספר שחקנים חכמים וטכניים בפן ההתקפי שעשו את העבודה על הצד הטוב ביותר.